Opinie o SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN w Świebodzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN w Świebodzin

Zapytanie

Dzień dobry. Czy Sprick w najbliższym czasie będzie zatrudniał nowe osoby ? Rekrutacja jest wstrzymana?

@Zapytanie

Narazie tylko ludzi zwalniają.

@Ktos

Spawaczy tam nie potrzebują do pracy ?

@Paweł

Szczerze to ludzi zwalniają niż zatrudniają.

@Ktos

jest za mało pracy i dlatego? a wiadomo jak sytuacja z zatrudnieniem będzie miała wyglądać na kolejny rok? ktoś coś zapowiadał już i dacie znać?

Woom

Pani Edyta wykorzystuje pracowników aby robić na dwóch stanowiskach a później zwalnia. Zero kompetencji i fałszystwo.

Woom

Długo pani kierownik będzie stała z koleżankami i gadała a reszta pracowników tyra?

Ludzie przestańcie oczerniać Pana Michała. Chcielibyście czytać taki głupoty na swój temat? Raczej nie! Kierownik idealny nie jest, ideałów nie ma. Pamiętajcie zawsze może przyjść gorszy!!! Szanujcie co macie. Proszę się trzymać Panie Michale

Ktos

I nastał czas na kierownika jeszcze gorszego niż Pan Michał B. Z nim można bylo się dogadać i on rozumiał że potrzeba czasu aby się nauczyć. A pani E odrazu notatki potrafi pisać. Ciekawe jakby sama stanęła na jakimś stanowisku to czy potrafiła robić rower w sekundę ? Wątpię

Lol
@Ktos

Oj tak , jest gorzej niż było. Ale były i obecny kierownik mają podobne cechy. Wywyższanie koleżanek w pracy jest na poziomie dziennym.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN kandydat na stanowisko ŚLUSARZ, TOKARZ, FREZARZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Świebodzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca CE
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy Asystent Spedytora Międzynarodowego
Koimex
Monter

Ogólnie praca jest ok zależy od działu. Najgorsze to jak zrobią z człowieka kierownika który ledwo nie przepracował tam 1 roku a udaje że się na wszystkim zna . Pieniążki jednak uderzają do głowy. Następna sytuacja wprowadzanie mobingu przez kierowników. Biura nic sobie z tego nie robią. Z informacji wynikających mogę podpowiedzieć że są zwolnienia więc jeśli chcesz spokojnie popracować nie polecam

@Monter

Nie wiesz czy potrzebują spawaczy do pracy ?

Zawsze były cyrki w tym zakładzie nic się nie zmieniło od tyłu lat. Opinie mają mega tzw. (usunięte przez administratora). A ta wasza nowa Pani E.Z chyba za dużo pieniążków wzięła że tak na główkę siadło. Widocznie wyżej (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) ma.

Helena
@Gość

W sensie co się stało? I ile Ty tam w ogóle pracujesz, że masz taki wgląd, jak przez lata było, ciekawe. To nowym byś odradził teraz aplikowanie tam?

Jak obecnie pracuję się na stanowiskach administracyjnych? Jest w porządku? Atmosfera jest miła czy raczej niezbyt? I czy ludzie zadowoleni są z pensji?

PlimPlumPlam
@Zainteresowany

Biorąc pod uwagę to ile osób ze stanowisk pośrednio lub bezpośrednio związanych z administracją uciekło z firmy w przeciągu ostatniego roku, to już chyba mówi samo za siebie... Atmosfera Level Expert... :)

Pracownik ,,Woomów,,

Po raz kolejny z rzędu kierownik hali ,,Woom,, Pan Michał.B wyżywa się, krzyczy oraz przeklina do pracowników, nie ważne czy mężczyzna czy kobieta. Ludzi traktuje bez szacunku, bo dla niego, jak to mówił:cyt: zatrudnili samych tępaków, a jak się (usunięte przez administratora) nie podoba to wypier....za bramę. Nie można nic spytać, bo odpowiada krzykiem i przekleństwem, większość osób pracujących na woom się go boi...Nie o to tu chodzi?!... Człowiek przychodzi do pracy i daje z siebie 100% , a i tak jest pojechany i zwyzwany. Pan Michał oprócz tego, że krzyczy , to potrafi kopnąć w karton mówiąc cyt: co to ma być japier (usunięte przez administratora) pracownicy są po prostu przerażeni całą tą sytuacją. Nigdy w swoim życiu, w żadnej pracy , nie spotkało mnie takie rozczarowanie. Nie pozdrawiam.

Woom Line

Prawda potwierdzam sytuacje

Masakra
@Pracownik ,,Woomów,,

Człowieku o czym ty tu piszesz od kogo mają narzucone że liczy się ilość nie jakość a po drugie szkoda pisania ..... Można napisać książkę co tam się dzieje czasami nieodpowiedni ludzie na wyższych stanowiskach i brak a przede wszystkim brak komunikacji między działami i kierownikami działu (chociaż niektórzy wogule nie wiedzą co tam robią)

Nik
@Pracownik ,,Woomów,,

To sie chama wali w czosnek az sie nauczy

@Nik

W czosnek? A ugodowo się nie da?

@Nik

A czego Twoim zdaniem ma się nauczyć?

grila czas rozpalic
@Anna

Pan MB juz nie pracuje u nas , czas rozpalic grila , a potem wrócić do pracy.

@grila czas rozpalic

A jak do tego doszło? Sama firmę opuściła czy jak?

Dorodo
@grila czas rozpalic

Wreszcie

@Dorodo

I kto teraz zajmuje to stanowisko i jak obecnie sytuacja w firmie wygląda, sporo się zmieniło?

Mewa prawdziwa

Praca jak praca, robota nie jest skomplikowana. Każdy by się odnalazł. Lubiłam tą pracę. Najbardziej cenię tutaj ludzi. Pozdrawiam moją ekipę (usunięte przez administratora) Będę tęsknić :(

Mieczysław
@Mewa prawdziwa

To czemu odchodzisz jak jest tak dobrze? Powiesz jakie były zarobki bo jakbym się miał zatrudnić to chciałbym zarabiać koło 3 tysięcy na rękę. Wyciągnę tu tyle?

Mewa prawdziwa
@Mieczysław

Na czilku, można nawet 4 jak się chce :)

@Mewa prawdziwa

Tak na luzie z samego chcenia? ;) A 5? Czy to już przesada by była? ;p

stary
@Mieczysław

Tak, nawet więcej.

@stary

No ktoś to o czwórce nawet wspomniał. A ile tak racjonalnie max idzie wyciągnąć?

Woom

Tragiczna atmosfera na tych woomach... Dziwię się, że ludzie dają się tak poniżać i pracują tam dalej...

@Woom

Ale co konkretnie widzisz, że takie zdziwienie u Ciebie?

Helena

Jeśli to prawda to nic tylko nagrywać i komuś pokazać haha, tak to zostawicie? No nieźle tam się dzieje, chyba nie ma sensu w ogóle tam nogi stawiać, jak myślicie?

Czy pensja w SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Monter, ich ogłoszenie jest 20 stycznia na Praca.gov.pl.

Monter

Część :) jest premia nawet 30% :) zarobi są nawet dobre jak dla mnie :) atmosfera fajna, ludzie super, z kierownikiem można pogadać i pożartować :) mówię tu jako pracownik na rowerach woom :) Ja osobiście cieszę się że tu pracuje, lubię tą pracę :)

Jest podstawa godzinowa + premia

Sebastian
@Monter

A ile tej premii jest i jaka jest podstawa? Za co są premie w ogóle?

Monter

Witam serdeczne lub mniej serdeczne towarzystwo. Pozwolę się wypowiedzieć i odpowiedzieć trochę na te wypociny ludzi którzy się czują tak bardzo pokrzywdzeni. Uczepiliscie się Pana Michała jakby nie wiadomo jakim złym był kierownikiem a z mojego punktu widzenia nie potraficie (osoby tak zawzięcie hejtujace tą osobę) postawić się w jego sytuacji. Pan Michał obrywa z góry za WASZE nieróbstwo. Siedźcie więcej w telefonach albo na pierdololo plotkary zamiast pracować. Miałem okazję z nim nieraz rozmawiać i uważam że te śmieszne hejty to przejaw zwykłej niezdrowej zazdrości albo i zawiści ponieważ nie zauważyłem żadnej oznaki, że może się nad kimkolwiek znęcać jak to parę odważnych anonimowych osobistości twierdzi. To jest praca, nie przedszkole nieroby. Z mojej strony tyle, nie chcesz pracować, to tam są drzwi. Zatrudnij się na warzywniaku, będziesz miała czas popisać na telefonie bez obawy że Pan Michał ci zwróci uwagę ????️ Ja sprick polecam.

Obecnie firma SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN poszukuje na stanowisko Monter. Czy ktoś składa CV?

NIE

Trzymaj się z dala od tej firmy, tam ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

Sebastian
@NIE

Co się dzieje? Bo niestety ucięło ci część zdania. Jak traktują ludzi? Opiszesz?

Kacpi

Znajoma dała znać ale po tym. Wachlarzu wolę szukać fuch.zadna kasa nie warta traktowania człowieka na niższym szczeblu do podłoża popychadła do pomiatanie i gardzenia . Z tego co pan M. Wyprawia powinien się badać na znieczulicę i ADHD .

@Kacpi

Brawo. Potwierdzam

@Sebastian

Jak traktują. Proszę bardzo już opisuję: - Krzyki , poniżanie, nieodpowiednie słownictwo od strony Pana kier.M.B - Krzyki i przekleństwa, poganianie, złe traktowanie, brak szacunku ze strony Pana kier.taśmy M.M -Krzyki ze strony kontrolera jakości Pana Grzesia Dziewczyny płaczą i nikt z tym nic nie robi

Pan M. B. Człowiek wybuchowy ale w porządku, do dogadania jeśli dla niego jest się w porządku, pozdrawiam

Pracownik.

Pan Michał jest w porządku. Trzeba żyć jak człowiek z człowiekiem a nie jak człowiek z wilkiem. Mi zawsze spokojnie odpowie bez darcia ryja???? Lubię go ???????? a wy jak uważacie

Woom

Ciekawe dla kogo jest w porządku?...Dla (usunięte przez administratora) to normalne, Pan Michał nie umie żartować ani dogadać się.

@Woom

Nie trzeba lizać. Poprostu robić swoje. To nasze zadanie. Przychodzimy do pracy lizać czy pracować?

Pracowik

Czy to jest przedszkole czy praca? Jak źle to porostu może niech ktoś zmieni pracę. Nikt na siłę nikogo nie trzyma.

Woom

A kto jest dla Pana M nie w porządku?? Każdy grzecznie się odzywa, pyta o coś bez przekleństw i krzyku, a Pan Michał krzycząc i przeklinając odpowiada, więc o co chodzi, bo coś jest nie okej??

@Woom

No ciekawa sprawa... Zdarzyło się aby podniósł głos by wyjaśnić sprawę ale bez przesady by ciągle krzyczeć, przeklinać. Każdy z nas ma zły dzin. Ja też go czasami mam. I pretensjinie mam do całego świata. Jestem zły przepracowany. Ale życie jest brutalne i niestety trzeba żyć dalej. Pozdrawiam

Kacpi

Bo nie przekonuje stwierdzenie . I nie ma żadnych podstaw by traktowanie w postaci (usunięte przez administratora) dawało pozytywny rezultat i żadna to podstawa . Kasa =praca . A nie praca = besztanie -kasa .jaki za cel ma traktowanie takie. Lepiej przyuczyć i poświęcić czas ludzie to nie maszyny . Hamsteo nie rodzi szacunku .

Lol

Umyjcie podłogi w tej firmie, bo ludzie duszą się od tego kurzu i brudu.

Woomy !!!!

Ludzie Czy wy naprawdę nie widzicie i nie słyszycie co się wyprawia na hali woom??? Serioo?!Jak można tak poniżyć dziewczynę z kół, do tego stopnia, że biedna płakała pół dnia...Znów Panie Michale nerwy poniosły? Jak tak można przeklinać i krzyczeć na kobietę...Brak szacunku do pracownika!Toż to jest (usunięte przez administratora) niech ktoś w końcu zareaguje na te ciągle przekleństwa i krzyki na wszystkich oraz jedne wielkie (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa, ponieważ robią sobie i mówią do pracowników co chcą... brak słow...

!!!!!

Weźcie zejdźcie z tego człowieka bo to już jest przeginka z waszej strony żeby poruszać takie tematy.... Ściana jesteś w domu że wiesz takie rzeczy ?????? Wstyd porostu być tak złośliwa osoba l.!!!!!!

@!!!!!

Wstyd to być takim człowiekiem jak szanowny kierownik. Nawet Dzień dobry nie potrafi powiedzieć. Dziwi mnie, że taka osoba w ogóle jest dopuszczona w śród ludzi, bo pochwalić to się pan kierownik może, ale brakiem kultury i chamstwem. Złym odnoszeniem się do pracowników co podchodzi pod (usunięte przez administratora) a wy dalej ślepi i głusi. Brak słów

@!!!!!

Czy odczepisz się od tego człowieka tak aż jesteś zawzięta,/ty na kierownika, ciężko samemu powiedzieć dzień dobry. A jak tak bardzo przeszkadza podejdź i porozmawiaj w oczy a nie mądrzy wypisywać tylko tu na stronie jak dzieci w przedszkolu. Jestem pracownikiem i odbieram kierownika normalnie..... A nie jadę jego on też jest człowiekiem a Wy co robicie z niego. WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD

!!!!!

Wstyd ?? To Ty się wstydź , popierać takiego kierownika.... Klapki na oczach chyba masz

Woom

(usunięte przez administratora) w Spricku na hali WOOM. Dyrektor ma w (usunięte przez administratora) pracowników, wcale ich nie chce wysłuchać. Nie panujący nad emocjami i słowami, które wypowiada i ciągle z kamienną twarzą, kierownik hali WOOM pan Michał. B nie przedłuża umów bardzo dobrym pracownikom. ŻENADA ŻENADA i mega PATOLOGIA

Edyta prawwdziwa

Informuje osobę która podszywa się jako Edyta że zostanie ściągnięte IP adresata wiadomości .. i wkrótce zostaną podwzięte kroki prawne o naruszenie dóbr osobistych ..czyli spotkamy się w sądzie

Edyta

Pan Dyrektor Sprika wogule nie reaguje na to co się dzieje na Hali woom bo jest mu obojętna sytuacja pracowników bo jest następna osoba która jest na stanowisku nie odpowiednim osoba która powinna być zwolniony w trybie natychmiastowym jak inne osoby

Edyta
@Edyta

Jestem na stanowisku kontrolera jakości i stwierdziłam pan M.B bardzo źle odnosi się do pracowników krzyczy i kierownictwo nic z tym nie robi to jest żenujące .Oprócz tego pan Grzegoż kontroler krzyczy i odnosi się do pracowników tak jak pan M B I to już podlega pod Mobig na Woom.

Edyta prawdziwa
@Edyta

Ktoś się podszywa pod moja osoba i pisze bzdury aby mnie oczernić ...

Zostaw merytoryczną opinię o SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN - Świebodzin

• Jak się pracuje w SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN?

Zobacz opinie na temat firmy SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN