Opinie o KWK PROMES Robert Konieczny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KWK PROMES Robert Konieczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KWK PROMES Robert Konieczny o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK PROMES Robert Konieczny w Katowice

Henry

Jakieś wskazówki przed rozmową dostanę od was?

Czy mógłby ktoś polecić firmę KWK PROMES ARCHITEKT Robert Konieczny osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

ciągle poszukuję, jednakże nie polecam

Bartek

Jakieś nowinki z firmy moglibyście napisać.

lsk

też prawda

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWK PROMES Robert Konieczny.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

lsk

niestety prawda

Janek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tomasz

Czyżby tak dobrze się pracowało, że od dawna nikomu nie chce się pisać na forum?

Iwona

Czy w firmie KWK PROMES ARCHITEKT istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyk? Dla młodych osób jest to doskonała forma zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.

Małgorzata Bogusław

P.Oskarze, myślę,że miesiąc pracy w jakiejkolwiek firmie, to zbyt mało, by ją RZETELNIE ocenić!

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w KWK PROMES ARCHITEKT Robert Konieczny? Chętnie dowiemy się o możliwościach rozwoju jakie mają pracownicy firmy. Jakie wyzwania czekają na dołączających do zespołu?

Zuzka

fajnie że sie Pan podpisał, brawo za odwage, serio :)

Oskar Motyczyński

Ja prowadzę własną, obecnie jednoosobową firmę projektową, ale mimo to, pod wpływem impulsu, ostatnio zdecydowałem się zaaplikować do pracy w KWK PROMES i zostałem przyjęty. Ostatecznie po miesiącu musiałem zrezygnować ze względów organizacyjno-ekonomicznych. Na początku zakładałem możliwość jednoczesnej pracy u pana Roberta i prowadzenia pokątnie firmy, choćby w jakimś wąskim zakresie. Okazało się to jednak niewykonalne i musiałem wrócić na stare śmieci. Ale wracając do meritum, z mojej perspektywy przygoda z KWK PROMES wyglądała tak: W biurze przywitała mnie sekretarka - pani Ania, która była zwyczajnie uprzejma. Następnie rozmowę kwalifikacyjną przeprowadził (punktualnie) pan Robert. Nie odbyłem w życiu zbyt wielu rozmów rekrutacyjnych, ale ta wydawała mi się naprawdę wyjątkowo przyjemna. Rozmawialiśmy trochę o moim portfolio, trochę o branży, trochę o tym jak funkcjonuje biuro. Po 3 dniach zadzwoniła p. Ania i zaprosiła mnie do pracy. Atmosfera w pracowni jest bardzo OK. Całość ciągnie 3-4 młodych architektów, którzy czuwają nad projektami i budowami oraz rozdzielają prostsze zadania między praktykantami - studentkami i studentami. W między czasie po pracowni krąży p. Robert i robi przegląd sytuacji - od ogólnych założeń do najdrobniejszych szczegółów. Generalnie jeśli jest taka potrzeba, wszystko można z nim skonsultować. Chyba, że jest nieobecny, bo często wyjeżdża coś załatwić. Co do wartości merytorycznej biura - kolesie, którzy pracują tam od kilku lat są bardzo dobrze otrzaskani w temacie. Mam na myśli tutaj głównie rozwiązania techniczne. Znają branżę jak własną kieszeń. Przerzucają się nawzajem radami, co i jak najlepiej rozwiązać i jakie produkty najlepiej zastosować. Pracują zespołowo i wchodząc do takiej ekipy na kilka lat, można się na pewno dużo nauczyć, po prostu nie będzie się miało wyjścia. Tylko dyletant może powiedzieć, że zespół, który tworzy takie realizacje ma mierną wiedzę albo jest słaby technicznie. Co do zarobków - nie wiem jakie są, wiem, że ja otrzymałem zapłatę zgodnie z tym, co ustaliłem z p. Robertem na rozmowie kwalifikacyjnej i nie musiałem się o nic prosić mimo, że nie zostałem nawet na cały okres próbny. Jeszcze słowo do tych, którzy uważają, że p. Robert wykorzystuje ludzi za mało im płacąc. Jesteście dziećmi? Chyba nikt was do grzejnika nie przykuwa i nie każe pracować u kogoś. Otwórzcie biura, opłacajcie zusy, srusy, lokal, sekretarkę, księgową, reklamę, paliwo, kupcie sprzęt i programy za kilkadziesiąt patyków i sami opłacajcie pracowników. Życzę powodzenia, chociaż możecie się lekko zdziwić. Podpisuje się z imienia i nazwiska żebyście nie chrzanili, że to ktoś na zamówienie napisał.

marek

Pracując w tym biurze zdobywa się niesamowite doświadczenie, które trudno wycenić. Można brać udział w bezkompromisowym projektowaniu, a przede wszystkim, realizowaniu obiektów. Zarobki są adekwatne do umiejętności, zaangażowania i doświadczenia jakie się posiada. Polecam ambitnym i nieustępliwym.

M_T_P

Pracowałem w KWK kilka lat i muszę powiedzieć, że akurat sporo się tam nauczyłem dostawaliśmy możliwość samodzielnej pracy przy różnych projektach i dzięki temu zdobyłem spore doświadczenie. Na rozmowie żadnych testów nie miałem, przyjęli mnie chyba na podstawie portfolio i dobrego wrażenia :) testy rzeczywiście były, ale dla dziewczyn, które przychodziły na rozmowe w sprawie pracy na asystentkę. Takich tłumów nikt w biurze się nie spodziewał, a czasami przychodziły takie egzemplarze, że szef przed nimi uciekał :)

Sąsiad
@M_T_P

A to dobre! Zupełnie jakby sam Robert napisał opinię o sobie... Nie masz odwagi się podpisać szefie?

TW_projekt

Wielu architektom zrobiono krzywdę już na etapie studiów akceptując ich kolokwia egzaminy i prace oparte na częściowych plagiatach koncepcji i projektów uznanych biur i architektów. Te z pozoru proste i naiwne testy dają odpowiedź czym się interesujesz skąd czerpiesz inspiracje i czy jesteś zamknięty w schematach ze wstępów książek , które musiałeś przeczytać. Samo otarcie się o KWK Promes daje czasem więcej niż cechowanie w powielarniach gargameli. Najważniejsza jest lokalizacja o dalej koncepcja, przemyślany pomysł, który trzeba umieć uzasadnić i obronić. Nie myślcie o zarobkach a za parę lat popartych ciężka pracą albo staniecie na nogi albo nie.

Tinka

Przychodząc pierwszego dnia powitała mnie pani, która siedziała na recepcji mówiąc, że nikogo nie ma w sumie teraz i czy zrobię dla nich test i umówiła mnie na kolejny dzień. Przyszłam kolejnego dnia rozmawiałam z w/w panią anią po czym powiedziała "to ja pójdę po pana Roberta" przyszła powiedziała, że go nie ma i czy nie poczekam na niego. Zależało mi więc czekałam. PO jakiś 30 min wróciła i powiedziała "Pana Roberta nadal nie ma ale mam dla pani kolejny test" rozwiązywałam go chyba z 2 godziny. Powiedziałam, że skończyłam na co usłyszałam "ok ale pana Roberta nadal nie ma, hmmm, to zrobimy tak jakby coś to to był pierwszy etap może zadzwonimy, no to dziękuję" i poszła. I tak to wyglądało. :/

Zostaw merytoryczną opinię o KWK PROMES Robert Konieczny - Katowice

• Jak się pracuje w KWK PROMES Robert Konieczny?

Zobacz opinie na temat firmy KWK PROMES Robert Konieczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK PROMES Robert Konieczny?

KWK PROMES Robert Konieczny
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.

KWK PROMES Robert Konieczny