Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Koso

Aleś ty Janku mądry.Wyszczekany jak pies podwórkowy u jednego z prezesów na sadybie.Pewnie jeszcze Cie z aluminiowej miski karmią.Nie wszystkich stac aby zapłacic 100 zika za jakas Wigilie z Prezesami.Z naszych poborów trzeba utrzymac rodzine przez okres do nastepnej wypłaty.Wczesniejsze Wigilie były darmowe a teraz co ?.Wiec Jasiu weż koło i jebnij sie w czoło.

Jan

Emerycie robią wigilie też w noclegowni za darmo tylko jeden warunek trzeba być trzeżwym zapraszamy

Emeryt

podobno -firma ,,,SZABEL,,, zaprosiła swoich pracowników na kolację wigilijną do knajpy .A my emeryci nic nie wiemy.

XXX
@Emeryt

Podobno tak zaprosiła ale każdy ma za to zapłacić po 100zł!!! z własnej kieszeni.Wstyd żeby pracownicy dokładali do takiej imprezy,nie ma tak w żadnym zakładzie.Porażka zarządu!!!Gdzie socjal,wyjezdzony chyba już na rybki itd.

Kwiatek

Tylko ja trzymam za mordę oddział Kołobrzeg no i dyrektor oczywiście, reszta to nieroby i lenie tylko zwolnienia im w głowach i tylko odwracają głowy w trakcie interwencji. Nie wspomnę już o wice bo to totalne dno. Pozdrawiam dobrych ochroniarzy.

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Koszalin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Jan

Pochwalam ostatni wpis bo to prawda wypieprzyć nierobów bo takich w śród nas jest pełno tylko narzekać a niech idą do łopaty do łopat pozdrawiam

hecler&koch

Czytam te Wasze brednie i narzekania. Chcielibyście mieć ciastko i zeżreć ciastko. Mieć robotę ale za wysoką stawkę. Kasa pewnie według niejednego bierze się z bankomatu albo bankowozu. Żaden nie wpadł na to że ktoś musi chcieć zapłacić duże pieniądze aby może Prezes dał wyższą stawkę. A jak się czyta o tym co się porabia w robocie to niby za co ma płacić ,za spanie granie ,chlanie i nic nie robienie. Jedyne co powinien to pogonić takich ,,ochroniarzy" z bożej łaski, a niestety tacy wyrabiają opinie o nas.

wkurw.....ny

Całą sprawę (usunięte przez administratora)"młode wilki" z Drawska , Świdwina itd , którzy nie umieją walczyć o obiekty ciesząc się z tego co biorą na łapę co miesiąc . W poprzednich latach np Dyrektor Fuk wszystko sam ogarniał i były efekty bo przetargi wygrywał i były stawki , dojazdy i była robota a teraz to wielki "chłam" . Panowie Prezesi trochę myślcie co robicie , więcej inicjatywy a nie wysługiwania się , są obiekty do przejęcia , które przegraliście jako drudzy ale wam nie zależy takie mam opinie , więc opamiętajcie się co wreszcie chcecie . Pieniądze wam uciekają bokami i to grube ale wy tylko fury zmieniacie , wczasy , używki itd .

Neutralny

Szabel to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nic dodać, nic ująć.

Wolny

Zanim dostaniemy jaką kolwiek podwyżkę to nam siwe brody urosna ,a z czego pojada nasi kochani Prezesi na kuter na rybki za swoje?. Zapomnijcie z socjala poleca na rybki ,a My mozemy sobie pisac o zapomogę z odpowiedzią z bióra "Przykro nam ,ale nie mamy funduszy na zapomogi bo prezesi pojechali na ryby".Coraz gorzej się dzieje w Szablu.

Lizak

Sklesiu prawdę prawi. Staram się też im pomóc żeby to jednak Kwiatek tam rządził bo się najbardziej do tego nadaje ale zobaczymy z czasem jak to wyjdzie. Mój nie doszły zięciu Cycek też się stara, lubie go mi iż startował do mojego Yeti czyt. żony, coś załatwi coś zrobi i jest dobrze. Osobiscie robie ponad 300 godzin z tym że chcę no i to że nie ma ludzi też ma swoje znaczenie. Kwiatek ma załatwić ludzi i ich przyjąć, mam nadzieje że sie postara bo jednak chciałbym spędzić więcej czasu z żoną i kochanymi synami. Myślę że powoli wszystko się ustabilizuje. Walczcie tak jak MY !

Jan

Sklesiu ty jesteś chory idz się lecz. W salusie już czekają na ciebie. Baj

krzyś
@Jan

Skleśu ty stary mieszaczu jak zwykle mieszasz ale zamieszają i ciebie

Sklesiu

Ja i Kwiatek robimy porządek w Kołobrzeskim oddziale. Jest coraz lepiej, kwiatek owinął już sobie nowego dyrka wokół palca i robi co chce! Osobiście non top siedze na laoku i gram w battlefilda i nikt sie w to nie wpierdziela. Dobrze mieć układ z Kwiatkiem, myślę że będzie z niego dobry zastępca jak nie nowy dyrektor w przyszłości. Jednak chodzenie i lekkie lizanie pupci do tego coś się szepnie w uszko robi robote. Tak się robi w K-gu! Polecam zacząć robić to samo.

Kwiatek

Gdyby nie ja to nic by z tego nie było, ale jest jeszcze jedna osoba która mi pomogła i we 2 zawsze łatwiej walczyć o swoje. Jak na razie wszystko na dobrej drodze.

WujekDobraRada

Brawo Kołobrzeg!!! Super że wywalczyliście swoje!!! słyszeliśmy że Wasza Dyrekcja oddziału nie ogarnia tematu ale na szczęście Kwiatek trzyma rękę na pulsie. Jestem pewny że zajmie miejsce Waszego z-cy który ma już bilet na harem w jedną stronę i wróci normalność bo jak nie On to nikt tego nie ogarnie.

@WujekDobraRada

Co ty opowiadasz, nasz dyrektor to świetny specjalista, nie to co jego poprzednicy. Tamci to niczego nie ogarniali, a ten tylko przyszedł i od razu wziął się do pracy jakby tu od zawsze pracował. A co do zastępcy to zdanie na jego temat zatrzymam dla siebie.

XXX
@Kwiatek

To macie zajebistą załogę u nas w Szczecinku już 6 lat czekamy na podwyżkę!!!i nadal cisza.Ale tak to jest jak się zatrudnia kobiety z całym szacunkiem na patrolu,romanse,miłości i załoga skłócona już prawie cała jest i nie ma z kim walczyć o podwyżkę!!!Pozdrawiam

Mors

U was moze dali bo u nas ani centa.A jeszcze na godzinach oszukują.

Kwiatek

No i nareszcie coś drgnęło z zarobkami, bo już powoli wszyscy tracili nadzieję. U nas w oddziale Kołobrzeg obiecano "całe" 80gr. podwyżki na godzinę, może to niewiele, ale zawsze coś. Czekamy, czy dotrzymają obietnicy ;)

zainteresowany

Jaki jest prezes w Szczecinku? Co możecie o nim powiedzieć? Jakie opinie?

GOŚĆ
@zainteresowany

ZAJEBISTY- nic więcej nie powiem

JA

A MI CHYBA JUŻ ODJEBAŁO BO KOCHAM WSZYSTKICH,KOCHAM DYREKCJĘ,KOCHAM WSZYSTKIE PANIE W FIRMIE.KOCHAM ZARZĄD .POPROSTU WSZYSTKICH KOCHAM-CHYBA NIE POTRZEBNIE TO NAPISAŁEM BO NIE WĄTPLIWIE ZAMKNĄ MNIE NA SŁONECZNEJ.KOCHAM*KOCHAM

Łysy

Hue hue hue.... niektóre po ciemku i ładne nawet były :D

JA

CHYBA KOLEGO POMYLIŁEŚ FIRMY BO U NAS W SZABLU JAKOŚ FAJNYCH A JUŻ SEKSI KOBIET JAKOŚ NIE WIDZIAŁEM.NO MOŻE JAK SOBIE DZIABNIESZ TO ZROZUMIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.