Proeuropa

Łódź

Opinie o Proeuropa

katarzyna123 2015-02-25 11:26:00
Witam. Jestem byłym nauczycielem pracującym w szkole ProEuropa przy ul. Wrzesińskiej w Łodzi. Przychodzi mi na myśl tylko jedno słowo - ogromna porażka. Obecnie Pani Prezes Małgorzata Kozak prowadząca szkołę nie ma pojęcia o niczym. Nauczyciele są źle traktowani. Brakuje podstawowych pomocy dydaktycznych, pensja jest wypłacana za trzy tygodnie pracy a reszta jak dobrze pójdzie wyrównywana w wakacje. W tym roku połowa nauczycieli odeszła. Jest duża rotacja pracowników przez bałagan który panuje w szkole. Pani Prezes na każde pytanie odpowiada że nie ma pieniędzy ale ostatnio wyszła na jaw, że regularnie wypłaca sobie premię z konta szkoły. Wielu nauczycieli było w szoku. Ostatni pomysł Kozak na przyciągnięcie uczniów to założenie kurnika!HA HA HA. Nie muszę dodawać jaką to wywołało reakcję w pokoju nauczycielskim. Szkoła ogólnie jest w bardzo złej kondycji finansowej i pedagogicznej. Zatrudniają głownie młodych nauczycieli lub takich którzy maja stała prace gdzie indziej. Prawie wszyscy mają umowę zlecenie chyba że jest się dobrą koleżanką Pani Prezes. Pani dyrektor to tak zwany słup.
Bolo 2015-05-28 21:27:15
Ciekawe czy sanepid wie o kurniku w szkole bo prawo zabrania hodowli gołębi,kur i innego ptactwa na terenie miasta
Były pracownik 2015-06-20 10:48:06
Nie wypłacają wynagrodzenia a na remonty ich stać.
Prokurator ich czeka bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
uczeń 2015-07-19 12:04:22
ale jest dobrze podrabiają podpisy na maturach
shjsj 2016-04-05 22:21:31
tak to prawda @erf w dzisiejszych czasach umowa o prace traktowana jest niemal jako luksus. Lektor na pewno musi miec odpowiednie kwalifikacje, a jak z zarobkami?
tarararara 2016-11-29 09:57:24
Nie polecam tej placówki. Zwlekają z wypłatami, panuje ogólne chamstwo. Pani Prezes inwestuje w siebie i nie raczy wypłacać pensji nauczycielom przez długi czas... wszystko tłumaczą komornikiem... Szkoda tylko dzieciaków...
Zostaw swoją opinię o Proeuropa - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proeuropa