Opinie o Elplast Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elplast Żory. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elplast Żory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elplast Żory w Żory

Witam na jakie zarobki można liczyć na początku pracy .? Jako operator maszyny

Zawiedziony
@Zainteresowany

Najniższa krajowa plus znikoma premia.

Bronisław
@Zawiedziony

Ale to chyba na początek tylko najniższa a później z czasem można o podwyżkę się ubiegać? Ta premia to każdego miesiąca jest naliczana, czy okresowo?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Elplast Żory?

Obiektywny

Miło początkowych obietnic rektuterów,nie.

Maria
@Obiektywny

Czyli nie ma mowy o awansach albo szkoleniach? A jak sprawa z podwyżkami? Można dostać?

Obiektywny
@Maria

Podwyżki były każdego roku.. Jedynie ze wzrostem minimalnej krajowej. W kwestii szkoleń, liczysz na pomoc kolegów z brygady, jeśli ktokolwiek wykaże zainteresowanie Twoim problemem. Awans..szkoda gadać.

Krzysiek

Czy mam wrażenie czy ostatnio w każdym dziale panuje jakaś ponura atmosfera? Skąd to zniechęcenie?

Olaf
@Krzysiek

Hmm... ciekawe dlaczego ? Może o chodzi o to, że kilka osób straciło pracę w niezbyt fajny sposób i ci co zostali zastanawiają czy będą następni?

Irena
@Olaf

Były jakies zwolnienia grupowe? Jakieś konkretne powody, czy np. z powodu inflacji? :/

Ciekawski

Czy Firma podchodzi bardzo restrykcyjnie do covid nie nosisz maski ,nieszczepiony wylatuje jak jest w firmie ?

@Ciekawski

Maski są obowiązkowe, dezynfekcja rąk i dystans. Limity osób przebywających w pomieszczeniu. Natomiast szczepienia nie są obowiązkowe i nic się nie stanie jeśli nie masz .

Izabela

Czyli kompletnie nikogo nie obchodzi czy ktoś jest szczepiony czy nie, maskę ma mieć założoną tak czy siak? Czy niektórzy zaszczepieni nie reagują na to jakoś negatywnie?

Hahahah

Taaaa widać było jak covid był nie pogrozaj się

@Hahahah

A opowiesz mi za to jak wtedy było? Bo wygląda, że negujesz chyba

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elplast Żory? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Elplast Żory?

Na szczęście nie.

Izabela

Czemu na szczęście nie?xd Introwertyk?

Zośka

Hahahaha!!! Jak sobie pracownicy coś ogarną to spotkania są. Nie ma socjalu,chyba,że za socjal uważać kawę,herbatę mleko i cukier bez ograniczeń.

Wanda
@Zośka

A ktoś rozmawiał z szefostwem by zapewnił jednak jakiś social? Jaka była jego reakcja?

Izabela

No to byłaby dość nieprzyjemna reakcja... Ale to ogólnie ludzie tutaj za sobą nie przepadają? Bo wciąż zastanawia mnie tamta odpowiedź, że na szczęście integracji tutaj nie ma

Słabo tak jak każda polska firma w okolicy marne zarobki niewiadomo jakie wymagania

Irena

A napiszesz konkretnie jakie wymagania przedstawiają?

Hawranek

To się zwolnij, idź tam gdzie nie ma wymagań.

D
@Hawranek

Już dawno to zrobiłem. I zarabiam normalne pieniądze a nie ochłapy jak tutaj .

@D

Ale dosłownie za tę samą pracę?

Qwerty

Wasze ogłoszenie o pracę 18 zł na godzinę brutto w 2022 roku? Przecież za taką stawkę nie da się przeżyć. Szukacie chyba (usunięte przez administratora) a nie pracownika.

Wanda
@Qwerty

No niska stawka jak na 2022. Może warto dopytać, bo może to kwota netto?

@Wanda

W żadnym naszym ogłoszeniu o pracę nie ma wpisanej stawki. Może Wam się firmy pomyliły ?

@Baba Jaga

Czemu stawki nie piszecie?

Maurycy

Przez ostantie lata nikt w tej firmie nie wyciąga wniosków. Nadal Te same niekompetentne osoby z QC na hali decydują o rotacjach pracowniczych, a niektórzy nawet docodzą do stanowiska dyrektorskiego. Trzeba umieć się ustawić. Jeśi z pracy odchodzą doświadczenia pracownicy R&D, UR warsztatu i nikt nie próbuje ich zatrzymać to za chwilępan O,Ł, D,M będą nawijać struny na bębny.

Agata
@Maurycy

A czemu mieliby ich zatrzymywać skoro sami chcą odejść? I czym? :P

Hawranek
@Maurycy

Maurycy czy Ty w ogóle pracowałeś w tej firmie ? Co mają pracownicy R&D, UR i warsztatu do nawijania bębnów ? Bębny nawijają pracownicy produkcji. Ciekawe też kogo masz na myśli pisząc o doświadczonych pracownikach, którzy odchodzą. Nikt ich nie zatrzymuje, bo może nie chce ich zatrzymać. Oprócz doświadczenia liczy się też podejście do pracy. Kogo masz na myśli pisząc o dochodzeniu do stanowiska dyrektorskiego ? W firmie mamy tylko 2 dyrektorów i nie wyszli z produkcji. Skoro piszesz opinie o firmie to wysil.sie trochę i pomyśl. To co napisałeś nie trzyma się kupy.

Veronica

Jak wygląda praca jakie zarobki na początek są jakieś premie?

@Veronica

Zależy jaki dział ale średnio zarobki nie są jakieś fascynujące. Na pewno są poniżej średniej zarobków na podobnych stanowiskach w innych firmach choć firma na pewno stara się pokazać jakby to u niej było najlepiej.

Jak tam ile maszyn teraz idzie dołożyli coś czy nadal 22

Lila

Dzien dobry na jakie zarobki mozba liczyć? Czy jest jakis socjal?

lider pakowalni

Za miast oczerniać Elplast na gowork to sie weście do roboty

haha
@lider pakowalni

i kto to mówi ten co robi

Rysio

Firma specyficzna, specyficzni ludzie. Dopóki się nie wychylasz jest ok. Jeśli podpadniesz dwóm Panom z KJ to prędzej czy później firma się z Tobą pożegna.

@Rysio

Najlepiej wylewać żale w internecie zamiast się zastanowić nad swoim podejściem do pracy. Biedny Rysio.Taki byłem grzeczny a mnie wyrzucili. Zastanów się chłopie co piszesz.

@Baba Jaga

WYpowiadasz się anonimowo, może się przedstawisz?

@Baba Jaga

Normalnie nie mam w zwyczaju pisać tu komentarzy, ale w tym przypadku aż się prosi, aby to zrobić. Nie ma to jak reagować hejtem i wrogością na zwykły komentarz opisujący firmę czy raczej panującą w niej atmosferę... To tyle na temat ludzi, którzy tam pracują. Myślę, że jest to idealny przykład pracownika z jakimi można się spotkać w tej firmie - zwykłe (usunięte przez administratora) i pomówienia oraz hejt i zazdrość. Bo niestety większość pracowników się tam tak zachowuje. Należy postawić tylko pytanie: "po co?" i "co z tego mają?"

Zastanawiam się :) ale miło czasem usłyszeć miłe słowa od heytu w tych firmach

Rysio

Ludzie zachowują się tak, jak się ich traktuje na produkcji. Skoro KJ zachowuje się w taki sposób to i ludzie zaczynają się tak zachowywyać. Kultura to podstawa, a tam trochę tego brakuje.

Johny

Witam na jakie zarobki można liczyć na początek w tej firmie

nobody
@Johny

no to zależy na jakim stanowisku.

Tam

Jakie są zarobki na stanowisku sekretarki?

Jojo

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?

Odpowiedź
@Jojo

Normalną kwotę na ep czyli najniższą krajową na której cie przytrzymają

Zadowolony pracownik
@Jojo

Polecam kontakt z działem kadr: kadry@elplasteurope.com - zostaną przedstawione warunki. Na forum "żeruje" kilku byłych pracowników, którzy swoimi niepowodzeniami i żalami chcą zrazić innych.

Baba Jaga

Jakie Bzie? Chyba Ci się firmy pomyliły.

Baba Jaga

O jakiej normie piszesz? W jakim dziale pracujesz? Bo ja nie kojarzę żadnych norm do wyrobienia.

GalAnonim

Cześć, czy mogę uzyskać informację na temat stanowiska specjalisty jakości? Jak wygląda rozmowa? Na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Elplast Żory?

juz to gdzies czytalem...

jak to jest że takie samo pytanie pojawia się na profilach większości firm u których zanikaja wpisy???

Pacynka

Firma niewiele odbiega od większości Polskich firm prowadzonych przez jednoosobowego właściciela. Nie ma ani idealnych pracodawców, ani idealnych pracowników. Każdy ciągnie w swoją stronę, każdy ma inne oczekiwania i każdy ma inne wymagania. Właściciel chce więcej produkować, drożej sprzedawać mniej płacić, pracownik chce mniej pracować więcej zarabiać. Tak to działa. Atmosferę budują wszyscy pracownicy firmy na każdym szczeblu. Wystarczy kilka osób by ta atmosfera siadła. Tak jest i w Elplaście. Jest parę osób, które tę atmosferę zaburzają, ale o tych osobach już kilka razy tu pisano więc nie będę się powtarzała. (pozdrawiam akwarium).

Zostaw merytoryczną opinię o Elplast Żory - Żory

• Jak się pracuje w Elplast Żory?

Zobacz opinie na temat firmy Elplast Żory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elplast Żory?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elplast Żory