Simplex Group Spółka z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Simplex Group Spółka z o.o.

byla 2015-12-06 22:12:10
za 9 zl na noce w ups pradzynskiego
kwejk 2016-01-06 14:53:22
@Sopel na tym forum mieszaja sie i dobre i zle komentarze wiec ciezko powiedziec ze negatywne sa usuwane. ewentualnie te z przeklenstwami, ale to standard w necie. pracowales i mowisz ze nie polecasz? a sam zalozyles swoja dzialanosc?
Stefan 2016-03-11 21:02:33
@SD nie masz może wrażenia, że ludzie zawsze będą narzekać? Według mnie.. Simplex Group może się wydawać firmą podejrzaną, ale jednak zatrudniają na naprawdę ciekawe stanowiska
podwykonawca 2016-03-18 21:06:52
Witam,

Pracowałem jako podwykonawca w tej firmie przy odsnieżaniu pod Wrocławiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałem kontakt ze wszystkimi szczeblami - prezes / dyrektor / kierownik / pracownik fizyczny / dyspozytor i uważam, że zarówno po naszej jak i ich stronie było ok. Firma wypłacalna co najważniejsze.
michau 2016-08-27 15:26:00
W teorii wszystko jest na czas, nie ma opóźnień, ale praktyka na rynku jest inna. Trzeba jednak to docenić, że tu jest ok
Zostaw swoją opinię o Simplex Group Spółka z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simplex Group Spółka z o.o.