Simplex Group Spółka z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Simplex Group Spółka z o.o.

byla 2015-12-06 22:12
za 9 zl na noce w ups pradzynskiego
kwejk 2016-01-06 14:53
@Sopel na tym forum mieszaja sie i dobre i zle komentarze wiec ciezko powiedziec ze negatywne sa usuwane. ewentualnie te z przeklenstwami, ale to standard w necie. pracowales i mowisz ze nie polecasz? a sam zalozyles swoja dzialanosc?
Stefan 2016-03-11 21:02
@SD nie masz może wrażenia, że ludzie zawsze będą narzekać? Według mnie.. Simplex Group może się wydawać firmą podejrzaną, ale jednak zatrudniają na naprawdę ciekawe stanowiska
podwykonawca 2016-03-18 21:06
Witam,

Pracowałem jako podwykonawca w tej firmie przy odsnieżaniu pod Wrocławiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałem kontakt ze wszystkimi szczeblami - prezes / dyrektor / kierownik / pracownik fizyczny / dyspozytor i uważam, że zarówno po naszej jak i ich stronie było ok. Firma wypłacalna co najważniejsze.
michau 2016-08-27 15:26
W teorii wszystko jest na czas, nie ma opóźnień, ale praktyka na rynku jest inna. Trzeba jednak to docenić, że tu jest ok
Plesiń 2017-01-03 10:59
Skoro już nie pracujesz to po co te komentarze a może Cie wylali bo byłeś słąby.
Zagłębiak 2017-01-05 22:34
Huhuha huhuha nasza zima zła. My się zimy nie boimy, wszystkie parki odśnieżymy. Ha ha ha Dużo śniegu życze bo mnie to już nie dotyczy od 4 lat.
ZUzula 2017-01-16 13:54
Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy zarobki są dobre?
Prac.serw. 2017-01-19 22:28
Pracuje sie miotłą albo łopatą
Zezula 2017-01-20 14:56
Mam info , że Simplex jest dobrą firmą! Już wysłałam swoje cv i dziwią mnie niektóre wpisy. Przecież zawsze można zmienić firmę i po problemie, po co ludzi straszyć?
Lidia 2017-02-28 16:24
Jeśli nie wiesz jaki wygląda struktura organizacyjna w Simplex Group Spółka z o.o. sprawdź zakładkę "Kariera" . Czy uzyskałeś pomocne treści?
Zagłębie 2017-09-22 16:25
Praca na obiektach logistycznych dla emerytów ( hutników, górników) którym wiecznie mało emeryturki.
Zagłębie 2017-09-22 16:26
Zostaw swoją opinię o Simplex Group Spółka z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simplex Group Spółka z o.o.