Ziko Apteka Sp. z o.o.

Opinie o Ziko Apteka Sp. z o.o.

Zielona

Witam. Znowu szukają osób do działu kadr i płac. Chcę aplikować ale boję się, że jak jest taka rotacja to może coś jest nie tak. Jaka atmosfera w dziale? Przełożony w porządku? Dużo nadgodzin?

@Zielona

A skąd wiesz, że rotacja, a nie że poszerzają zespół po prostu? Jak nie złożysz aplikacji, no to się nie dowiesz :)

Zołza
@Zielona

Jeżeli (usunięte przez administratora)jest osoba o takiej opinii to nic dziwnego że rotacja jak na liście Hop Bęc.

dp
@Zielona

rotacja niestety chyba najwieksza w całej firmie własnie w tym dziale

Asia
@Zielona

Bardzo duża rotacja. Dział jest ciągle przebudowywany. Od 2 lat. Niby ma być lepiej, a jak jest każdy widzi.

Kitka
@dp

A z czego wynika taka rotacja?

Ewelina
@Asia

Aż tak strasznie tam jest że ludzie uciekają? No nie wiem, czy w to wierzyć.

@Zołza

Rozumiem, że odradzasz pracę w tym dziale? Niestety administrator usunął cześć Twojego wpisu i nie wiem, czy ta "osoba" to szef tego działu?

@Łucja

Ile można poszerzać zespół? Przecież firma nie zwiększyła zatrudnienia dwukrotnie a rekrutacje do kadr są od dwóch lat. Watpię że na rozmowie rekrutacyjnej szczerze odpowiedzą na to pytanie :)

Justyna
@Asia

Może po prostu ludziom się nudzi i to nie ma związku z praca? Teraz moda na takie zmienianie pracy często… nie jak kiedyś, 20 lat na jednym stanowisku

Grażyna
@Zielona

osoba "ta" to szefowa szefów działu personalnego i kadr. gdzieś w google jest taki mem, gdzie ptaki siedzą na gałęziach i jeden na drugiego.....

BylyKandydat

Z poczatku rozmowa wydawala sie profesjonalna. Najpierw byla rozmowa przez telefon, pozniej przez kamerke z rekrutantka i na koncu rozmowa na miejscu z kierownikiem i rekrutanka (centrala). Mialem miec 4 rozmowa z testem, po umowieniu sie odwolali spotkanie tlumaczac sie tym ze nie maja jak przeprowadzic rekrutacji i odezwa sie za 2 tygodnie. W tym czasie kiedy nie mieli jak przeprowadzic rekrutacji na ich nieszczescie umowili sie z moim kolega xD. Skoro taki balagan panuje od samego poczatku, to sie ciesze, ze tak to sie skonczylo gdyz nie dosc ze znalazlem lepsza firme z duzo lepszymi warunkami finansowymi, to jeszcze mam prace calkowicie zdalna. Dzieki Ziko za swoj burdel :D

Monika K.

Dzień dobry. Chciałabym aplikować do centrali. Przeczytałam tu jednak, że wszyscy tam pracują na umowach cywilnoprawnych. Czy to prawda? Czy mogę liczyć na umowę o pracę? Proszę wyłącznie o rzetelne i uczciwe odpowiedzi.

Magda
@Monika K.

Chyba nie znam przypadku żeby ktoś pracował na zleceniu w centrali. Umowa o pracę jest standardem.

Zainteresowana

@księgowość Kraków Jak atmosfera i praca w księgowości w Krakowie w biurze

dp
@Zainteresowana

Atmosfera taka sobie jak w korpo. Duża rotacja, dużo podziałów na grupy trzeba sie na stawić na początku na brak koleżanek

Technik farmacji

Pani od hr w Warszawie średnia bardzo nie sympatyczna i nie miła wręcz nie profesjonalna . Nie brała miejsca w jakim chce pracować i gdzie i w jakiej dzielnicy . Ziko zatrudnijcie na miejsce hr jeszcze kogoś ogólnie nie polecam przechodzić rekrutacji z ta pania jezeli sie zmieni hr to napewno zaaplikuje jeszcze raz

Pytania na temat mało info o firmie zarobkach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sztosik

Cześć! Pracuję od roku. Jest naprawdę fajnie. Są profesjonalne szkolenia, premia wynikowa, tajemniczy pacjent, marka własna, dwa telefony na zapleczu, kosze i ekspozytory do wyprzedaży, dużo personelu w aptece. Przychodzą dyżuranci. Samemu też można pójść na dyżur i dorobić trochę do pensji. Nie ma koordynatorów, ale są zamiast nich regionalni kierownicy, którzy są werbowani z normalnych kierowników. Bardzo mi się taki pomysł podoba. Regionalni rozumieją nas i nasze potrzeby. Znają pracę w aptece. Moja jest naprawdę do rany przyłóż! Dużo pomaga kierowniczce. Obecnie nie wyobrażam sobie, aby gdzieś pracowało się lepiej. Prawdziwie nowoczesna firma! Ziko fantastico!

@Sztosik

chyba nigdy nie bylaś na prawdziwych szkoleniach ,te w ziko są na poziomie gospodyni domowej

Ma_M
@Sztosik

Taka słodycz że można dostać cukrzycy , wazelina płynie szerokim strumieniem bzdur i fantazji :)

Sticz
@Sztosik

Rozumiem, że tajemniczy pacjent i marka własna to jest na plus? :D Kosze i ekspozytory jak w Rossmanie to też zaleta? Widać się nie zajmujesz ich ciągłym zmienianiem i kontrolą czy cenówki się zgadzają... No cóż albo trafiłeś na wspaniałą placówkę (wspaniały zespół) albo masz dobrze dobrane leki.

Rrrem
@Sztosik

Nie wiem kto pisal o tej CUKIERNI ale nie wyglada mi to na NORMALNEGO pracownika, za duzo tego, za gesto i za slodko...

HALO HALO
@etam

Ejże, jak to tak? Przecież profesjonalne szkolenia Ziko pozwalają na zachowanie niezwykle wysokiego standardu obsługi, który jest potem mierzony metodą "tajemniczy klient". Proszę nie krytykować tych szkoleń! Normalnie szok!

Maleńka
@etam

Są profesjonalne szkolenia. Mają one za zadanie zagwarantowanie odpowiednio wysokiego standardu obsługi pacjenta. W innych sieciach takiego standardu nie ma, nie wspominając o małych aptekach.

Lilo
@Maleńka

No tak, bo w innych aptekach (poza ziko) to przecież pracują same chamy i prostaki? Gdyby nie te szkolenia to bym nie wiedział, że przed pacjentem się stoi na baczność i już od progu wita się go i zaprasza do stolika. Pewnie bym nie mówił dzień dobry, dziękuję bo skąd miałbym wiedzieć, że tak trzeba. Mimo szkoleń Jakby sie komuś miało pomylić to ziko zadbało żeby nie było możliwości siedzienia kiedy biedny pacjent będzie stał.

XL
@Maleńka

Standard obsługi zależy od nas samych. Odeszłam z tego (usunięte przez administratora) i wierzcie lub nie, ale umiem się zachować, jestem kulturalna, uprzejma i służę pacjentom dobrymi poradami. Bynajmniej nie dlatego, że przeszłam te wszystkie pseudoszkolenia. Nikt nie musi stać nade mną i mnie zmuszać do określonych zachowań. W małej aptece zyskałam za to szacunek czego nigdy nie doświadczyłam w ziko. Dla ziko pacjent najważniejszy, a szkoda, że pracownik nie jest dla niego chociaż trochę ważny.

@Maleńka

widać tez skutki tych szkoleń bo polecenia pracowników ziko niczym się nie róznia od porad gospodyni domowej

Alyssa
@Maleńka

Przecież każdy, kto kiedykolwiek pracował w konkurencji, wie, że pacjenci bardzo skarżą się na obsługę w tej sieci. Standard to fikcja. Dzięki niemu kilka osób ma zatrudnienie, kilka innych może się pochwalić wynikami itp. Realnie nic on nie daje i nic nie wnosi do naszej pracy.

Xx
@Sztosik

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury

Rozgoryczonypracownik
@Xx

Oczywiście, że bzdury. Co jakiś czas pracownicy biurowi piszą takie wypociny żeby podnieść ocenę tej marnej firmie. Znam oczywiście gorsze sieci od ziko, chociaż tamci rekompensują to lepszą wypłatą, ale jest też dużo lepszych firm, znam nawet kilka cudownych aptek prywatnych. A ziko? Ziko dawno zeszło na psy, nie szanują, nie dbają o dobrych pracowników, nie stać ich nawet na jakiś bon świąteczny albo ogólny upominek dla zespołu na święta. Nawet nie ma głupiej zniżki pracowniczej albo możliwości delikatnego obniżenia marży. A to akurat by ich nie kosztowało nic... W sumie jak firmie nie wstyd, że nawet na własnych pracownikach chce zarobić... W praktyce wyglądało to tak, że w pracy kupowałem tylko leki urzędowe, a pozostałe leki u konkurencji. Wstydź się ziko

Bartosz
@Xx

Czemu uważasz że to bzdury? Z czym się nie zgadzasz?

Barbara
@Sztosik

Dwa telefony które trzeba odbierać bo firma liczy ilość odebranych połączeń. Jeśli jest ich dużo to (usunięte przez administratora) nadgodziny dostępne dla chętnych ale zazwyczaj jest to ciężka praca w 2 osoby bo więcej nie ma chętnych. Co z tego ze zarobisz 200 zł w 8h jak później nie wiesz jak się nazywasz. Chętni dyzuranci ? Śmiech na sali, firma nie ma budżetu lata grafik 2 na 2 osoby. Tajemniczy pacjent od którego zależy pseudo premia. Marka własna która trzeba sprzedawać. Profesjonalne szkolenia które trzeba robic między pacjentamj bo firma nie zapewnia czasu na rozwój pracownika. Brak jakichkolwiek prezentów na święta. Regionalna nawet nie wie jak się nazywam, ważne ze robię obrót. Wiec proszę nie pierniczyc głupot :)

Mega Ziko

Firma jest naprawdę mega. Prawdziwy sztos. Dużo towaru, dużo pacjentów, dużo do roboty, więc i na końcu dużo $$$ do portfela wpada. Cudo. Najlepsza sieć na mieście. Naprawdę warto, spróbujcie! Ziko jest fantastiko!

Cudowneziko
@Mega Ziko

Kocham te firmę i za miliony które tu zarabiam chodzę sobie do psychiatry prywatnie (bo w pakiecie luxmed tej opcji nie mam)

@Mega Ziko

Ale ściema!!!

Joanna

To jaka jest prawda wedlug Ciebie??? Jak Tobie się tam pracowało?

Nowa

Hej, czy wie ktoś czy w biurze dostają coś na święta ? Bony? Albo premie?

Ciekawska
@Nowa

Nie ma bonów i premii też nie ma. W biurze nie mam systemu premiowego jak w aptekach.

Nowa
@Ciekawska

Dziękuje za info chodziło mi o strikte dodatki świąteczne

@Ciekawska

To dziwne. A nie warto by porozmawiać o tym z szefem, no bo to jednak motywuje pracowników.

@Nowa

Podobno bona dają za minusowanie wypowiedzi nieprzychylnych firmie na goworku. Zresztą wystarczy popatrzeć, co się tutaj wyrabia. Chyba 100 minusów to 1 bon na 0,50zł. Kilka tygodni pracy i masz na małego kebaba :)

L.
@Łucja

Bony są za pisanie fejkowych pozytywnych komentarzy na temat firmy :D jakie to szefostwo wspaniałe, jaka marka własna wyśmienita i jak to fajnie stać na baczność na froncie

haer
@Łucja

HR pokaźne sumki chyba z tego mają :) Dzień w dzień klikanie i minusowanie prawdziwych opinii o ziko

Serdeczna

Co tam się dzieje w tym Ziko? Strasznie dużo ludzi odchodzi od Was! U nas na rozmowie, oczywiście nie powiem gdzie, było już kilku pracowników z Ziko. Wydawałoby się, że taka porządna sieć, a jednak ludzie masowo uciekają. Hmm... Zostaje pytanie - wybierać się czy nie wybierać do Ziko. Może ktoś pomoże z podjęciem decyzji? :)

Nick1
@Serdeczna

Jeśli cenisz sobie zdrowie psychiczne to nie idź tam. Jeśli jesteś odporna psychicznie i lubisz stać po 12h dziennie to jest to oferta dla Ciebie

Nik
@Serdeczna

Ładnie tak usuwać posty? Pisałam, że jak ktoś jest odporny psychicznie i lubi stać na nogach 12h to praca w ziko jest dla niego. Wesołych świąt drodzy moderatorzy

@Serdeczna

na jakiej podstawie twierdzisz ,ze jest to porządna firma ???

@Nick1

Ale to chyba kwestia organizacji pracy przez kiero a nie wina pracodawcy. Nie ma obowiązku pracować 12 godzin..no chyba że kiero tak zrobi Ci grafik. W życiu nie musiałam pracować po 12 godzin...

Li
@Iza

Jak apteka jest otwarta w soboty i niedziele to sie pracuje po 12 lub 13h dziennie w weekendy. Aczkolwiek 8h dziennie na nogach, codziennie też nie służy zdrowiu

Jrlo

Sa osoby ktore jak chca to stoja na okienku, a jak nie chca to nie stoja, a sa niestety takie ktore stoja caly dzien, i to chyba jest w tym wszystkim najgorsze, podobnie jest z urlopem, jedni dostaja kiedy chca a inni musza sie prosic i głupków z siebie robic, a i tak nie zawsze dostaja, matka ktora ma dzieci nie dostanie urlopu ale kawaler, albo osoba ktora nie ma dzieci, dostanie urlop np. przy swietach bo kierownik ją lubi... i jak tu chciec pracowac...

Pilokarpina
@Jrlo

A czy matka która ma dzieci ma być bardziej uprzywilejowana bo “ma dzieci "i to wystarczy, żeby pretendować jako pierwsza w szeregach do urlopu około świątecznego przed wszystkimi bezdzietnymi..? Bo rodzina typu - rodzice, dziadkowie i rodzeństwo nie jest rodziną, tylko te dzieci i te biedne madki

Sari
@Pilokarpina

Tak bo taka matka przewaznie musi te swieta przygotowac, nie kazdy ma dziadkow ktorzy zajma sie dziecmi i jeszcze przygotuja wszystko na swieta, jak ktos ma rodzine czyli meza i dzieci to robi im swieta, a jak ktoś ma dziadkow, mamusie i tatusia to tylko idzie na swieta

??
@Sari

W pracy wszyscy jesteśmy na takich samych zasadach. Jaką masz rodzinę to twoja prywatna sprawa i nie powinno być pod tym względem przywilejów.

Sari
@??

No wlasnie wydaje mi sie ze jednak jakies przywileje powinny byc, jak nie mialam dziecka to szlam na ustepstwa, bo wiedzialam, ze mam na wszystko wiecej czasu niz ktos kto ma dzieci, i uwazam ze inni tez o tym wiedza tylko sa zadufani w sobie i maja wszystko gdzies..

@Jrlo

Tak chyba problem między kierownikiem a personelem apteki a nie opinia o pracodawcy.

@Sari

Ale co ma do tego pracodawca? Jak masz takie koleżanki w pracy,które niekoniecznie wiedzą o Twoich oczekiwaniach , to z nimi pogadaj.

Jkk

Skąd ja to znam... Wyczerpanie fizyczne i psychiczne... I wmawianie, że gdzie indziej nie będzie lepiej. Nieprawda, wszędzie będzie lepiej

Luda
@Jkk

Też się z tym spotkałam w tej pracy

Ex magister

Zgadam się w 100%!!!

simone
@Ex magister

oj oj oj, musiało kipić od prawdy, skoro (usunięte przez administratora) usunął cały wpis - czego tu oczekiwać, na zewnatrz ma wyglądać atrakcyjnie a w środku ta firma to szambo

Wera

Polecam prace u prywaciarza za 2500 netto z kierownikiem na papierku ...gdzie musisz wprowadzic fv na magazyn odebrac i rozlozyc towar i w miedzyczasie obslugiwac pacjentow a na koniec dnia zmyc cala apteke ;) w dodatku trzeba sie prosic o kazdy dzien urlopu no bo jak w aptece pracuja dwie osoby to druga jest zmuszana do pracy caly dzien za "syto" płatne nadgodziny :/ na szczescie mam to za soba

Wiki
@Wera

Śmieszne, robiłam to samo w ziko za trochę większą kasę, potrafiłam jeszcze latać między pacjentami na recepturę i oczywiście nieustannie dokładać towar na półki, żeby nie było dziur oraz pilnować czy dział handlowy znowu nie zmienił nam cen na ometkowane produkty...Ja wierzę, że w ziko w niektórych lokalizacjach może być fajnie, ale ja niestety na takie nie trafiałam...

Elo
@Wiki

Dokladnie, u nas tez wiekszosc rzeczy robi sie miedzy pacjentami, i sa to glownie technicy , bo mgr jest do wyższych rzeczy stworzony, czyli do siedzenia

Wera
@Elo

Ja byłam magistrem i uwierz, potrafiłam sobie pobrudzić rączki. Z tego co kojarzę w ziko technik nie musi sprawdzać recept, a magister owszem. Nie chce wywoływać burzy, nie wiem jak było/jest u Was, ale ja poza przerwą to nie siedziałam, zresztą nie było gdzie, bo w ziko przecież krzesła są zbędne :D

Wypalony
@Wera

Dokładnie tak samo jest w Ziko. Nie ma wystarczającej liczby personelu na zmianie, bo stawki są zbyt małe i nikt tam nie chce pracować. Towaru jest za dużo bo ciągle tylko przyjeżdżają nowe dostawy i już nie ma gdzie tego trzymać. Aptekę musisz myć sama bo oczywiście brak pomocy na cały etat. Pacjenci narzekają na wysokie ceny i brak dostępności leków a koordynator i kierownik na to że apteka nie wyrabia celów. Ogólnie atmosfera w sieci fatalna, dużo ludzi się zwalnia...a pracowitym ludziom nie przedłużają umowy....żenada!

Elo
@Wera

No widzisz na froncie owszem nie ma krzesel, ale u nas magistrzy siedzą w biurze, a poczta to jest czerwona od ciaglego przegladania przez mgr, i udawania ze tyle jest do zrobienia.. ale ich sprawa ale wszyscy to widza

@Wera

ziko to tez prywaciarz tylko sieciowy

Anka

Jestem zadowolona techniczka. Nie macie na co narzekać, dostaliśmy wysokie premie, kasa przyzwoita, warunki pracy nieźle, hurtowni dużo, towar mega dużo. No i nawet genialna marką własna. A w dermo mogę sobie kupić fajne kosmetyki po pracy. O co wam chodzi! Przecież można siedzieć, ja siadam na nodze słonia i kiera się nie czepia!

ole
@Anka

a jakie są te genialne preparaty z marki własnej ???

@Anka

premie za opylanie szajsuhe he he

XDXD
@Anka

Ale naciągane.haha Postarajcie się lepiej żeby wyglądało to bardziej wiarygodnie :D

XD
@XDXD

Ciekawe kto z biura pisal xD

Byłem w aptece we Wrocławiu i pani o nazwisku jak ostatni dzień tygodnia potraktowała mnie dosłownie jak śmiecia . Wstyd . Ceny są OK ale pewne osoby to trzeba by nauczyć szacunku do pracy.

#był@techniczk@#

Ziko Apteka to (usunięte przez administratora)! Organizacja pracy fatalna! Zarobki zaniżone! Atmosfera w aptece beznadziejna! Szczerze odradzam!

Kell

Jezeli kierownik(-czka) pisze grafik w taki sposob zeby nie byc na zmianie z pewnym pracownikiem albo pracownikami to juz widac ze cos jest nie tak ...nie bede tego nazywac po imieniu, juz nie mowiac o tym jak sie pracuje w takiej atmosferze..

Jaka panuje atmosfera w dziale księgowości w Krakowie? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy i możliwość przychodzenia na godzinę 7.00?

Ta firma jeszcze raczkuje, wciąż próbuje dogonić duże sieci jak Dr Max, Gemini czy Słoneczną. Organizacja pracy co najmniej fatalna. Bardzo słaba komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami, a jeszcze gorsza między centralą a pracownikami aptek. Brudną robotę i tak wykonują koordynatorzy, którzy są chłopcami na posyłki. Zamiast motywować pracowników pokazują negatywne wyniki i straszą ich zwolnieniami. (usunięte przez administratora) na każdym szczeblu. W aptekach ciągłe braki kadrowe. Nie warto się dziwić przecież żaden szanujący się farmaceuta nie chce pracować w ZIKO.

Wik

Ciezko sie chodzi do pracy w ktorej wszyscy Cie maja za (usunięte przez administratora)

Grindr
@Wik

Ciekawe ile jeszcze niewygodnych komentarzy usunie(usunięte przez administratora) drogi panie, my wiemy co tutaj piszemy i jaka jest prawda w tym czerwonym grajdołku.

Wanda

Hej, czy ktoś mógłby przybliżyć mi jak wygląda ten motywujący system premiowy, o którym można przeczytać na stronie internetowej firmy? Jakie trzeba spełnić warunki by dostać premie w Ziko?

nick
@Wanda

system premiowy to jedna wielka pomyłka, w ostatnich dwóch latach zmieniony dwukrotnie(usunięte przez administratora) pełna kwota premii (usunięte przez administratora)brutto/mies to po osiągnięciu obrotu i wszystkich targetow, których ilości są windowanie i nie do osiągnięcia w całości. do tego wyniki wizyty tajemniczego, zawsze „bardzo obiektywna”. to wszystko w miesięcznym okresie rozliczeniowym, ale to dla naszego dobra.

PannaG
@Wanda

nawet jak ktoś ci tu napisze jak bardzo dziadowski jest ten system premiowy to administrator czy inna dziunia z HR nie zaakceptuje tego postu :) niestety, ale ziko (świadomie z małej litery) zeszło na psy od momentu gdy pan z rossmanna rozpoczął swoje eksploracje de-rozwojowe firmy.

Anulka
@Wanda

No ogólnie to system jest taki, że nikt nie wie na czym polega i jak się go liczy.

adam
@Anulka

Nie jest źle.

Wanda
@adam

Hm, Wasze opinie są trochę podzielone.. To jak to w końcu wygląda w praktyce? Nie musicie mi pisać ile premie wynoszą dokładnie, chciałabym się tylko dowiedzieć, czy jest to spory dodatek do wynagrodzenia? :P Czy premie można stracić? Czy trudno jest ją wypracować?

Żelka
@Wanda

Kwota premii niby urosła a warunki żeby ja dostać takze urosły. Żeby zasłużyć na te ochłapy trzeba cały miesiąc wciskać targety i markę własna, w dodatku uważać na realizacje obrotu apteki. Jeden miesiąc nie zrobisz, w drugim takze to jaka jest motywacja żeby w trzecim sie starać? Wcześniej premia była rozliczana co 2 miesiące wiec w drugim miesiącu można było nadrobić braki. Zreszta atmosfera w firmie i aptekach jest taka ze wszyscy już maja wy-ne na te grosze.

Majka
@Wanda

Kilka procent pensji. Maks do 10%, ale to przy wymaksowaniu wszystkiego. Wystarczy, że obsługiwać tajemniczego będzie dyżurant albo stażysta i już wszyscy dostają po premii. Grosze + przypadkowość. Tak to można nazwać.

@Żelka

I już widać, że nie jesteś pracownikiem Ziko, jak zresztą większość tu komentujących. Następnym razem dopytaj się lepiej. Podwyżki od 1.09. tak jak było zapowiedziane, jeżeli ktoś nie wiedział, to pretensje do swojego KA. U nas wszystko było wiadomo. W Ziko nikt w czasie pandemii nikogo nie zwolnił, nie obciął pensji o 10%, czy 20%, prawda koledzy z DOZ, Dr Max czy Słonecznej? Zdrovit z tego co pamiętam ściął etaty i pensje o 25%. W Gemini też fajnie, tylko niezgodnie z prawem pracy. A jak czytam, że na KEN to się "recepty klika" to mnie pusty śmiech ogarnia. Każdy kto pracował w wysokoobrotowej aptece wie jak jest naprawdę...

ole
@PannaG

a kiedy było na wierzchołku ?? nic nie prezentowali ,ani nie prezentuja poza cenami

Premia
@Żelka

@Żelka a Tobie to się firmy pomyliły? System premiowy nie obejmuje żadnej marki własnej! Może lepiej się dopytaj co wpływa na Twoja premie zamiast pisać bzdury.

Lara
@Twój Stary

Gemini niezgodne z prawem? A w Ziko to niby wszystko zgodnie? Praca w weekendy, która nie jest dodatkowo płatna tylko traktowana jak zwykły dzień roboczy. Brak chociażby jednego krzesła na froncie? To jest okej?

Katarzyna
@Lara

W ziko jest równoważny system pracy, wiec jest to zgodne z prawem…

@Katarzyna

@Lara Przeczytaj sobie Prawo pracy, bo nie widzisz jak Cię Gemini robi w bambuko. Brak dnia wolnego za pracę w sobotę jest ŁAMANIEM prawa. Zasuwacie dodatkowe 22 dni w roku i radość wielka, że Wam za to płacą. Tak naprawdę wykorzystujecie swój urlop wypoczynkowy na pracę w soboty :) @Katarzyna i to nie ma nic wspólnego z równoważnym czasem pracy. W Polsce mamy 5-dniowy tydzień roboczy. WSZYSCY. Jeszcze chętnie zobaczę jakąś sieć albo nawet aptekę prywatną, w której jest pełna obsada magisterska. Prawdziwa, nie na papierze. Minimum 3 mgr, bez czary mary 1 mgr na 5 aptek. Czekam na zgłoszenia z DOZ, Gemini, Cosmedici i innych Dr Max :D

Hania
@Twój Stary

W każdym Ziko masz trzech lub więcej magistrów.

@Hania

Właśnie o tym mówię. W przeciwieństwie do innych sieci i prywatnych. U nas jest komfort pracy i przestrzeganie prawa. Nie ogarniam tej nagonki na Ziko. Idźcie jedna z drugą do prywatnego - najniższa krajowa na umowie, a reszta pod stołem. Właściciel Was (usunięte przez administratora) z góry na dół na froncie jak pacjent tylko głos podniesie i obetnie pensje. No ale dobry Pan da 200zł na święta i będzie wielkie szczęście, że tak dba o pracowników.

Ole
@Twój Stary

Widać że nigdy nie pracowałeś w porządnej aptece hehe skoro tak to Ziko cię rajcuje

Zła
@Katarzyna

A co powiesz o braku miejsca siedzącego? Zgodny z prawem pracy? Pracownicy mają żylaki i zwyrodnienia kręgosłupa, ale to jest przecież w porządku... za hajs z premii kupią sobie diosmine... farmaceuta to też człowiek, też potrzebuje coś zjeść, napić się i wyjść do toalety...i oprzeć o coś tyłek, bo już nie mówię, że usiąść...

Mgr
@Żelka

Gwoli ścisłości - marki własnej przynajmniej póki co wciskać nie trzeba, nie wiem skąd takie informacje. Targety owszem, liczą się do premii, podobnie jak utarg i tajemniczy

Xx
@Twój Stary

A zgodne z prawem pracy jest to jak rozlicza się czas pracy? W umowie jest, że pracuję 40h tygodniowo. Ok 10 minut zajmuje zamykanie apteki. I te 10 minut robię za darmochę. Moje wyliczenia 10minx20 dni roboczych 12 m-cy to daje 2400 min na rok/60min to jest 40 godzin!!!. Jeśli mam ok 10 popołudniówek to 20 godzin jestem w plecy rocznie.Ja nie tylko pozostaję w dyspozycji pracodawcy, ale wykonuję wtedy pracę. Niech każdy się zastanowi co będzie kiedy ulegniecie wypadkowi w pracy po 20? Co powie behapowiec?

Agnes

Mamią pracowników benefitami- lekarze- tylko podstawowi, multisport- zapłać sobie, premia za polecenie- niewypłacane...itp, itd... podwyzki regulaminowo powinny być w maju, w tamtym roku dostali co niektórzy we wrześniu w kwocie dużo poniżej 100...jawne (usunięte przez administratora) przykładów dużo...szkoda gadać...najgorszy pracodawca...koordynator Slask- masakra (usunięte przez administratora), wstyd

Nicky
@Agnes

Z rekomendacjami to prawda!

Maja
@Agnes

a jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać premię za polecenie? może ktoś nie spełnił wszystkich stąd też nie zostało mu wypłacone... dziwne, że firma by sobie na takie coś pozwoliła

sylvia
@Agnes

kiedyś ten pan pracował w innej dużej sieci i chyba nadal ma kompleksy. jaki pan taki kram, mnie już nie dziwi że pracownicy z jego regionu zwalniają się i idą do konkurencji, wcale nie dba o zespoły którymi zarządza. zreszta to norma u czerwonych koordynatorów.

Lilo

U nas nawet nie ma słodyczy na święta....nic Ziko w Małopolsce

@Maja

Po prostu polecasz kogoś do pracy... zatrudniają ją i powinieneś dostać premie, a przy umowie na stałe druga część premii...niestety wygląda to tak tylko w regulaminie...najczęściej nie jest wypłacane...

@Lilo

W tym roku nasz RK Slask BB postarał się...przywiózł ciasto na święta...normalnie szok...????

Zostaw merytoryczną opinię o Ziko Apteka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziko Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ziko Apteka Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ziko Apteka Sp. z o.o.