ZIKO

Opinie o ZIKO

Malinka 2012-01-28 23:13
Ziko to porażka pracowałam w aptece w warszawie w której zwolniono w przeciągu 3 miechow 6 osób. zero stabilizacji liczy się tylko sprzedaż!!!! jak nie wyrobisz targetu to baj baj i dostajesz wypowiedzenie. umowy smieciowe 14 dniowe wypowiedzenie umowy nawet po 2 latach PRACY!!!! żenada nawet jednego podziekowania!!!! ostatnio zwolnili kobietę lat 53 bo jak oni to powiedzieli nie pasowała do wizerunku FIRMY. Żal i tyle... ogólnie żądzi strach że ty dostaniesz wypowiedzenie kasa daja 2300 dla technika bez rewelacji. Tylko że za tą kasę musisz się poniżać.... i być jak szmata przekupna. NIELICZY się dobro pacjentów tylko (usunięte przez administratora)
on 2012-05-29 22:35
2300 dla technika? to w kraku tyle magistrowi dają.....żenada
A jak ksztaltuja sie zarobki dla mgr w ziko aptekach w stolicy? moze ktos sie orientuje?
Kiki 2016-10-25 09:55
To wszystko prawda. Jak ktoś szuka pracy na stabilnych warunkach to daleko od ZIKO.
Nie ma praktycznie możliwości aby dostać umowę na czas nieokreślony. Są wyjątki ale to za podlizywanie i usługiwanie. Każdy kabluje na każdego, nie wiadomo komu można zaufać. W biurze ludzie zastraszeni. Zarząd uważa się za Boga. Szmacą ludzi na potęgę.
Zostaw swoją opinię o ZIKO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZIKO