Ziko Apteka Sp. z o.o.

Opinie o Ziko Apteka Sp. z o.o.

Optyk

Rozważam zostawienie aktualnego salonu optycznego i przejście do Ziko. Polecacie? Jak wyglada praca? Jak atmosfera? Chętnie dowiem się tez o zarobkach, chociaż pewnie jak w większości firm jest to tajne :) pozdrawiam

Klarisa

Proszę mi podpowiedzieć jaka jest podstawa prawna braku krzeseł w aptece... Nie każdy magister siedzi w biurze a wtedy większość obowiązków takich jak np retaksakcja, zamawianie towaru musi wykonywać na froncie, między pacjentami. Czy to jest normalne że przy zmianach 8 lub 12 godzinnych nie ma ani jednego krzesła żeby móc sobie chociaż podeprzeć (usunięte przez administratora) Nie piszcie mi o diosminie i cyclo3forcie, bo one nie przynoszą już żadnej ulgi...

Ziko fan
@Klarisa

No jak to, przecież nie wypada, aby starszy pacjent stał, a młoda niunia obsługiwała na siedząco. Jest to niegrzeczne dla pacjenta. Chyba to jest dla Was oczywiste! Ludzie, trochę kultury! Polecam tę sieć i będę jej bronił! To jeden z ciekawszych pracodawców na rynku polskim, najprawdziwszy rekin biznesu. Lepiej kochani nie traficie. Centrala pomaga wam we wszystkim, macie dyzurantow w razie potrzeby, macie automaty do zamówień, miksery na recepturze, fantastyczne zatowarowaniw, rozsadne i porządne targety.. Po prostu polityka firmy zaoszczędziła wam dużo niepotrzebnej pracy i się rozleniwiłiście. do roboty brać się lenie i docenic włodarzy! Tak rozsądnej i opanowanej prezes nie ma nikt.

niezły trik

elegancko prześmiewczy wpis :D

Li
@Ziko fan

Ty tak na serio czy to mocny sarkazm? Wiadomo, że do pacjentów by się wstawało i to chyba nie pacjent stoi 12h tylko wchodzi na chwilę do apteki, poza tym ja zawsze proponuje dziadkom krzesło jakie mają do dyspozycji na froncie..

ole
@Ziko fan

e tam niech trzymaja nogi wyzej niz siedzą wtedy ruch w aptece będzie tez wiekszy bo tak to kicha z tego co widzę

Mac
@Ziko fan

Czyżby dział HR zajął się pisaniem propagandowych wpisów? :D może z biura też pozbędziecie się miejsc siedzących. Bo jak to tak, nie wypada przecież siedzieć w pracy.

Reni
@Klarisa

Dokladnie, jak to mozna stac dzien w dzien po 8 godzin lub wiecej, chyba nie wiecie jak bola nogi skoro uwazacie ze krzesla nie sa potrzebne, to nie kamieniolom zeby ciagle na nogach byc... zrobcie cos z tym bo to nie jest normalne...

fanka sieci
@Reni

Powiedz to Paniom w sklepach spożywczych. Pracownikom stacji benzynowych. Piekarni. Cukierni. Sklepów odzieżowych. Sprzedawcom na bazarach. Tak jest w handlu po prostu. W aptece to samo. Krytykiwaliscie i wysmiewaliscie wszyscy dawne rodzinne apteki, Wasi rodzice i dziadkowie woleli też robić zakupy w sieciach. No to macie prawdziwą sieć handlową. Polak znowu mądry po szkodzie?

Oburzona
@fanka sieci

Przecież nawet w dozie mają krzesła...

Reni
@fanka sieci

Ale co ty opowiadasz Panie w sklepach spozywczych, np biedronka siedza przy obsludze, i tak samo jest w innych sklepach, a z reszta mnie nie chodzi o stanie przy kazdym kliencie tylko oto zeby sobie klapnac od czasu do czasu jak nogi bola i jak akurat nie ma klientow w aptece...przeciez tak samo robia w sklepach, na bazarach itd..itp

Naprzód Ziko
@Reni

Koszty przy tylu aptekach byłyby olbrzymie i firma mogłaby wpaść w tarapaty finansowe. Myślę, że nie ma co narzekać tylko powinnyśmy zacisnąć zęby i wypracowywać zysk żeby nasz wspaniały pracodawca mógł dalej funkcjonować na rynku.

@fanka sieci

Co Ty pitolisz. Krzesła PRZY stanowisku pracy jeśli jest to praca stojąca są obowiązkowe, jest to w prawie pracy zapisane. Jeśli dodasz do tego schylanie, przysisdy i wchodzenie na drabiny kilkadziesiąt razy dziennie to nie mroźna tego porównać do pracy w piekarni czy sklepie z ciuchami

Daria

Ile firma płaci za słupa? Skoro nasze pensje takie niskie to za ile mogę zostac słupem? Chyba że tylko dwóch mgr jest w strukturach którzy są godni piastować takie stanowiska?

Bożena
@Daria

Jak bardzo niskie są pensje, możesz podać kwotę? I co chodzi z tymi słupami, możesz wyjaśnić ?

Pablo

Poczytaj sobie komentarze to zobaczysz jak wygląda atmosfera ,,oparta na współpracy". Nie polecam.

Technik farmacji

Pani od hr w Warszawie średnia bardzo nie sympatyczna i nie miła wręcz nie profesjonalna . Nie brała miejsca w jakim chce pracować i gdzie i w jakiej dzielnicy . Ziko zatrudnijcie na miejsce hr jeszcze kogoś ogólnie nie polecam przechodzić rekrutacji z ta pania jezeli sie zmieni hr to napewno zaaplikuje jeszcze raz

Pytania na temat mało info o firmie zarobkach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy nowo zatrudnione osoby w Ziko Apteka Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kama

Przeważnie umowe o prace na okres próbny 3 miesięcy, potem w zależności od desperacji danej apteki

Nikola
@Kama

Chyba nie pracujesz i nigdy nie pracowałaś w aptece Ziko. Od razu dają umowę o prace na czas określony (pol roku), nie ma okresu próbnego.

Kama
@Nikola

Może źle się określiłam z tą umową na czas próbny. Dla mnie 3 miesiące to troche taki okres próbny chociaż nie jest nazwany oficjalnie próbnym. Nie pisz, że każdy dostaje na pół roku, bo to nieprawda, jestem przykładem osoby, która dostała umowę na okres 3 miesięcy więc nie generalizuj, że każdy dostaje od razu na pół roku. Sorry, ale ta firma nie ma czego zaoferować więc daje chociaż te umowy o prace

katarinka
@Kama

A to proszę o info, gdzie to dają od razu umowę na czas określony, najlepiej 24 miesięcy? Chętnie się dowiem, który to pracodawca taki cool

KamaLama
@katarinka

Na pewno nie Ziko :D

Kazimierz
@Kama

Czemu wdług ciebie nie ma nic do zaoferowania. To nie dają dobrej kasy albo szkoleń? Nic prócz umowy nie ma na plus?

Licia
@Kazimierz

Kasa jest bardzo średnia, inne sieci oferują więcej. Szkolenia są żałosne, bo dotyczą głównie standardów obsługi, które są nieadekwatne do możliwości pracowników. Pracowałam w ziko, w którym przez cały czas stała kolejka na zewnątrz więc nie dało się obsługiwać pacjentów wedle standardów. Co do innych szkoleń, tych produktowych było okej, ale dla pracownika który nie zna sie zupełnie na produktach i dopiero się ich uczy. Teraz wolę robić szkolenia z innych platform gdzie przynajmniej dostaje prezenty po zrobieniu kursu. W ziko szkolenia były obowiązkowe, musiałam je robić w domu i nie dostawałam za to odbioru godzin (chociaż to pewnie zależało od kierownika.. ). Ziko wyzyskuje swoich pracowników, praca na stająco, wymagana była szybka obsługa. Po roku pracy nabawiłam się wrzodów żołądka i żylaków (wcześniej nie miałam nawet pajączków). Zgłaszałam problem do wyższych władz, ale bagatelizowali problem, w końcu to nie oni stali od 8 do 13h (tak pracowałam w aptece która miała zmiane 13godzinną...) próbuje sie doszukać plusów, ale ciężko. Opieke medyczną i Multi sport zapewnia teraz dużo sieci więc ziko jest po prostu żałosne i nie szanuje swoich pracowników....

Barbara

Umowa próbna na 6 miesięcy później po niej kolejna na dwa lata.

Barbara
@Licia

100% potwierdzam. Każą robić szkolenia bo regionalna się czepia ze nisko w tabeli. Robię między pacjentami nawet nie słucham tylko klikam w ciemno bo nie ma jak inaczej, w domu robić nie bede. Za szkolenia nie ma żadnych nagród. Obsługiwać trzeba szybko do każdego się uśmiechać ( inaczej nie przedłuża ci umowy ). Po ponad roku pracy mam powoli dosyć… pieniądze myslalam ze są ok ale marna premia tylko żeby zamydlić nam oczy i wycisnąć z nas więcej

@Barbara

szkolenia w ziko?? nie mozna tego nazwać szkoleniami tylko pajacowaniem

Basia
@etam

W 100% się zgadzam. Ktoś bierze kase za zrobienie tych szkoleń a pracownicy są potem zmuszani do zrobienia tych szkoleń

Asia
@Licia

To prawda , niestety , dobrze mają tylko znajomi regionalnej , wazelina aż ocieka . Obstawiła większość aptek swoimi a reszta to motłoch . Odradzam pracę w tej firmie .

@Basia

są obowiązkowe szkolenia które są obowiązkowe wsród lekarzy i farmaceutów np ciagłe szkolenia ,które maja za zadanie podniesienie kwalifikacji zawodowych ,te w ziko to zawracanie głowy i szerzenie ciemnoty a nie szkolenia

@Kazimierz

Wypłata terminowa to jedyne na plus.

Mniam
@Kama

Jeśli chodzi o zatrudnienie w aptece lub dermo, pierwsza umowa jest zawierana na 6 miesięcy i jest to umowa o pracę.

Jola
@pracownik

I to też nie zawsze :D Kiedyś po popisach IT i kadr z nowym systemem nie było nawet pieniędzy na czas :D

….
@etam

potwierdzam , dziewczyny u nas klikają tak aby zdać na koniec test ze szkoleń , wiadomo nikt nie ma ochoty i czasu aby robić to po pracy , i oczywiście robią to między pacjentami bez możliwości skupienia się na tym wiec moim zdaniem oferowanie przez firmy szkoleń to śmiech na sali ????????????

Magda
@….

To prawda. Nie ma czasu na robienie takich szkoleń. To jest apteka a nie centrala gdzie jest czas na kawki i ploteczki.

KINIA
@katarinka

m.in. apteki słoneczne na początek dają umowę na 24miesiące a potem już czas nieokreślony - pomijaj warunki finansowe, które są hen hen wyższe od tych w ziko.

Xd
@KINIA

Tak? A już nie jednemu po 24 miesiach podziękowali. Nawet dobrze starającemu się pracownikowi. Taka dobra ta sloneczna to ciekawe jak długo popracujesz?

@KINIA

Praca w słonecznych jest też hen hen gorsza niż w ziko

Zoja
@Bajubaja

Pracowałaś, że tak twierdzisz? W Słonecznej nie pacuje się gorzej. Wiem do z własnych doświadczeń.

KINIA
@Bajubaja

Przynajmniej nie ma tam procedury oszczędnościowej i nie trzeba chodzić do toalety po ciemku - oszczędzanie prądu tam gdzie go sie najmniej zużywa hahaha. Plazma z reklamami ZiNIQ będzie Was ogrzewać na froncie?

@Zoja

Niestety, miałam tę wątpliwą przyjemność i to całkiem długą, jak na słoneczne standardy. Pracuje się gorzej, wiem to z własnych doświadczeń.

@KINIA

Słoneczne akurat do perfekcji opanowały oszczędności, żadnej kawy, herbaty czy nawet wody dla pracowników, na święta 2 paczki ze słodyczami na 16 osób, latem co chwilę zepsuta klimatyzacja i 28-30 stopni na magazynach, za to wszędzie kamery i podsłuchy :)

Marcelina
@Bajubaja

Wszędzie podsłuchy? Nie kłam. Natomiast w Ziko masz konfidentów - pomoc apteczna oraz techniczki - którzy nawet nie dla pieniędzy, ale dla własnej satysfakcji będą donosić o każdym na każdego do Regionalnego. Wiem co mowie, pracowałam z takim duetem, jedna z druga nie znosiły sie, ale potrafiły bacznie obserwować każdego pracownika i uprzejmie donosić. Potem dziwne, ze w tej placówce rotacja pracowników dotyczy wszystkich, ale nie stałego zestawu pani technik i pani pomoc. Dobrze ze tam już nie pracuje, bo potrafiły obie wymienic 5 kierowników za swojej kadencji.

@Marcelina

widać ze to ziko juz pada na twarz skoro tolerują ludzi o mentalności ubeckich konfidentów do tego tak waznych osób jak pomoc apteczna i tecnik farmaceutyczny he he he

Stefan
@etam

Znasz zarobki w tej firmie na stanowisku magistra farmacji? Piszą w swoim ogłoszeniu, że stabilne zatrudnienie na UoP bez okresu próbnego, atrakcyjne wynagrodzenie i atmosfera oparta na współpracy. Ile w tym prawdy?

Optyk

Czy ktoś moze wie, jak wygląda praca w salonach Ziko optyk? Jak wygląda atmosfera? Jakie są widelki płacowe na stanowisku optyk oraz optometrysta? Czy doradcy oraz gabinet otrzymują tylko podstawę, czy jest też premia od sprzedaży? Czy jest duża rotacja pracowników, czy ludzie są raczej zadowoleni z pracy? Warto się starać o pracę, czy lepiej odpuścić?

Patryczek
@Optyk

Jeżeli core tej firmy to apteki a ludzie odchodzą garściami, to uwazasz ze działalność peryferyjna, stworzona jedynie jako możliwość reklamowania brandu, będzie opłacalna? Koncert Dermo już nie zarabia, wiec stworzono Optyka, który strat nie przynosi (oprawki nie maja terminu ważności) a pozwala na omijanie ustawy o reklamowaniu aptek.

Mała
@Optyk

Witam jestem pracownikiem Ziko Optyk już od 2,5lat. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z moimi przełożonymi jak i całą załogą. Atmosfera jest tu fantastyczna ludzie są bardzo mili życzliwi i pomocni. Nie ma rotacji pracowników, ktoś już jak do nas trafi to zostanie na dłużej, nie tylko ze względu na atmosferę, ale również na zarobki. Oprócz podstawy mamy również premie od obrotu, mamy fundusz socjalny , multisport, jak również opiekę medyczną. To nie jest pierwszy zakład w którym pracuję i z czystym sercem mogę go wszystkim polecić.

@Optyk

Cześć, pracuje w firmie ponad 3 lata. Jestem jak najbardziej zadowolona, mimo że jest to sieciówka panuje tu jednak inna atmosfera i nie liczą się tylko KPI. Jest możliwość rozwoju i awansu. Firma liczy się ze zdaniem i opinią pracowników. Co do wynagrodzenia jak w każdej firmie jest to tajemnica, mogę tylko powiedzieć że w stosunku do poprzednich miejsc pracy w branży jest wyższa i jestem zadowolona. Rotacja pracowników raczej naturalna, zmiana branży czy miejsca zamieszkania. Osobiście polecam pracę w Ziko Optyk.

Maki
@Optyk

Sami sobie tworzymy atmosferę :) System wynagrodzenia podstawa+ premie od sprzedaży dla doradców/optyków/ optometrystów; nie ma dużej rotacji pracowników. Pracownicy raczej są zadowoleni z pracy. A o pracę zawsze warto się starać :p

Karolcia

No i już widać, że nie masz zielonego pojęcia jak pracuje się w optyku, kto pracuje w optyku. Trzeba się pogodzić z tym, że są osoby zadowolone z pracy w tej sieci, nie ważne, czy to apteka, czy drogeria, czy optyk :):):)

MG

Czytając wpisy poważnie zastanawiałam się czy zmieniając prace na aptekę Ziko nie wpadnę z deszczu pod rynnę. Cieszę się z tej zmiany. Jestem w firmie 1,5 roku. Kto nie pracował w prywatnej aptece ten nie doceni komfortu pracy w aptece sieciowej. Są sieciówki i sieciówki- Ziko to komfort psychiczny i klarowne zasady. Mam super ekipę, Pani kierownik jest człowiekiem, mama, koleżanka. Potrafi wykazać się empatia i zrozumieniem. Wszystko to sprawia ze wstaje rano i chętnie udaje się do mojego miejsca pracy z uśmiechem. Standardy danej firmy są wszędzie, nie mamy tutaj żadnych czytników rozpoczęcia i zakończenia pracy, przerwa to przerwa a koordynatorzy nie podsłuchują tego co dzieje się w danej aptece. W sieciach dzieją się różne rzeczy ale na Ziko nie można narzekać. Wiadomo, płaca zawsze może być wyższa ale mam wrażenie ze firma rozwija się dla prawnika. Firmę tworzą ludzie. Ja swoje miejsce pracy w jednej z aptek Ziko polecam.

Cassandra
@MG

Bajkowy krajobraz jak w reklamie Aflofarmu, idylla i poklepywanie po plecach. Szkoda nawet rozwijać komentarz i dyskusje.

Grażyna
@MG

idź pani pisać do intranetu, okienka pomyliłaś, to nie miejsce na frazesy.

HR
@MG

Chyba nikt nie ma wątpliwości kto to napisał i dla czego? Ale może znajdą się naiwni, łykną ten "tekst" i wreszcie ktoś zgłosi się na rekrutację. Powodzenia!!

Bajka
@MG

Kolejna koleżanka pani B. ? puste słowa i frazesy. Wszyscy pracują tu TYLKO dla pieniędzy , nie dla przyjemności . Atmosfera ? jakaś kpina , donoszenie na współpracowników , pisanie skarg i obrabianie czterech liter , to jest ta miła atmosfera ? Można by tu sypać jak z rękawa jakie są tu przekręty i nie ma to nic wspólnego z dobrą atmosferą . Gratuluje powiernikom regionalnej że stoją za nią murem , w końcu obniżone obroty po to żeby utrzymać premie i urlopy kiedy się da , no to zobowiązuje .

XDXDXD
@MG

Ale kabaret. Pewnie w ZIKO mają osobne stanowisko to pisania takich bzdur na goworku :D

Śmiech na sali
@MG

Ciekawe bo ja tez pracuje 1,5 roku i ledwo już wytrzymuje. Nie ma ludzi do pracy, jesteśmy przemęczeni. Problemy z grafikiem i urlopami. Czasu nie ma na nic ledwo co na przerwę. Ciekawe czy chociaż w tym roku coś na święta dostaniemy. Wstyd żeby taka duża firma nie zorganizowała nawet wigilii dla pracowników ani żadnych paczek.

Karolcia
@Śmiech na sali

No ale po co ta wigilia skoro standardem jest donoszenie na pracowników, obrabianie czterech liter, kolesiostwo ? Ja bym nie chciała iść skoro panuje taka kiepska atmosfera. Ja tez pracuje w ziko w zasadzie już ponad 2 lata i owszem są plusy i minusy, jak wszędzie ale ogólnie jest ok i da się wytrzymać. Pracowałam w gorszym miejscu. Proszę zaakceptować, że ktoś jednak może być zadowolony z pracy w tej sieci i to nie idylla tylko rzeczywistość i fakt….

@MG

01.12 to nie Prima aprilis. Firma tnie koszty bo potrzebuje coraz więcej kasy na rozbuchaną administrację. Oczywiście kosztem was-współczesnych (usunięte przez administratora) Doprosić się czegokolwiek graniczy z cudem, ciągle coś się psuje, nawala. A Ty piszesz i piszesz te maile i nic się nie dzieje. Ale ty musisz wszystko na wczoraj zrobić. Gdzie są podstawki pod monitory? Krzesła i inne? Nie szanują naszego zdrowia. Przemielą nas, wycisną jak cytrynę i na śmietnik jak zaczniesz chorować. Przyjdzie następny jeleń. A za jego pracę premię weźmie koordynator. Ale karma wraca, a pycha kroczy przed upadkiem

Wanda
@MG

Jak się wstaje do pracy z uśmiechem to już połowa sukcesu. A powiesz ile ci wychodzi na miesiąc? Możesz?

Zz
@Xx

Prawdą jest że firma tnie koszty , i tylko "dobre" układy dają możliwość wyszarpania czegokolwiek np. nowe komputery , dodatkowe osoby na zlecenia , urlopik tak po 3 tygodnie ( ponoć nie wolno ) , obroty spadają to wina oczywiście konkurencji obok i co ? bach obroty się obniża a jak jest zapalenie to koleżanka koordynatorka przyjedzie i pomoże ( gdzie w innych aptekach nie do pomyślenia ) równi i równiejsi . Masz swoje zdanie ? nie zgadzasz się z przełożonym ? twoje dni są policzone . I co ? myślicie że ktoś to kontroluje ? to jest dopiero Prima Aprilis . Może jeszcze doczekam chwili w tej firmie że pani B. wyleci z takim hukiem że odechce jej się rządzenia ludźmi , bo do tego to jest totalnie niekompetentna i niestety bardzo nie lubiana , może o tym nie wie , to teraz niech sobie poczyta , jaką jest zakałą .

Pracownikzikofantastiko
@Zz

Potwierdzam 100% wystarczy, ze masz inne zdanie lub jesteś osoba asertywna to najczęściej zostaniesz przeniesiona do innej apteki bo takie osoby nie są miłe widziane. Czy ktoś wie dlaczego teraz pod koniec roku zwalnia sie tyle osób w Ziko ????

takie tam
@MG

Zarabiasz w tej firmie przynajmniej średnią warszawska ,lub krajową ,czy wiesz jakie kwalifikacje maja ludzie które zarzdzja ta firmą??

@Pracownikzikofantastiko

czyli zależy im na utrzymaniu pracownika skoro sami nie zwalniają? ciekawa w sumie jestem w czym tak naprawdę ta asertywność aż tak przeszkadza. Mają jakieś uprzedzenia co do sytuacji z przeszłości?

Konrad
@Pracownikzikofantastiko

Dlaczego sie zwalnia tyle osób? Bo maja już dosyc sposobu zarządzania i otwierają oczy na własne potrzeby. Zakłamanie w stosunku do pracowników daje takie efekty. Mowie to ja, szczęśliwie niepracujący już w Z.

@Zz

Masz rację z Panią B. Zadufana w sobie, myśli, że wszystkie rozumy pozjadała, człowieczeństwa ZERO. Miałam satysfakcję jej trochę wygarnąc, ale tylko dlatego, że nie jest moim koordynatorem, była na zastępstwie. Myślę, że bardzo ostro pracuje na sprawę sądową o (usunięte przez administratora). Jeśli by na mnie trafiło to bym ją zniszczyła w sądzie bo praca to dla mnie dodatek do życia i poradzę sobie. Chciałabym mieć tą satysfakcję żeby ja pozamiatać, wyrwać chwasta, żeby już innym nie szkodził oraz aby smród się za nią ciągnął do końca kariery zawodowej. Może firma Ziko wreszcze poszuka ludzkich menagerow A nie takich tabelkowo-exelowych. Gwarantuję, że pozytywna stymulacja pracowników działa cuda, a gnebienie i zastraszanie wręcz przeciwnie.

Zz
@Xx

Niestety , pani B to jest (usunięte przez administratora) a do (usunięte przez administratora)trzeba ny jeszcze dodać nękanie i zastraszanie . Prędzej czy później trafi do sądu i zbierze za ten cały bałagan który zrobiła . Bez niej było kiedyś dużo lepiej , chwast to mało powiedziane , to jest gangrena która trawi ta firmę .

Renata
@Xx

Zgadzam się w 100%. To dzięki pani B. podjęłam decyzje o zwolnieniu się z firmy Ziko . W żadnej jeszcze firmie nie czułam się tak jakby ktoś mi pluł w twarz jak tutaj. Za dobre serce mam bo już dawno powinnam zgłosić pare nieprawidłowości do PIP., delegacje do innych aptek aby łatać grafik, przymusowe branie urlopu bezpłatnego , zmuszanie do pracy na strefach dermo w czasie swojej pracy. Łamanie kodeksu pracy jeśli chodzi o urlopy. Można by książkę napisać, ale może ktoś faktycznie się temu bliżej przyjrzy. Pozdrawiam z całkiem spokojnej nowej pracy

Hania

Ile zarabia technik w Ziko ?????

Jrlo

Naprawdę krzesla by sie przydaly, ja stoje na okienku srednio 7 godzin, bo jestem technikiem, a magistrzy grzeja tylki w biurze, naprawde to jest nie sprawiedliwe ja wiem ze chodzili na studia itd. ale to nie jest powod do pomiatania innymi, krzesla sa chyba bardziej technikom potrzebne zeby nogi odpoczely

Byłaaptekaraziko
@Jrlo

Byłam tam magistrem i nigdy nie siedziałam na zapleczu. Miałam zmiany po 8h i po 13h. Ciągły ruch, kolejka, zamawiałam pakiety, sprawdzałam recepty na froncie między pacjentami. Nie mówiąc o dodatkowych zadaniach jakie miałam... Jedyna ulga była wtedy kiedy nie było pomocy aptecznej. Można było sobie odebrać towar na siedząco

Jrlo
@Byłaaptekaraziko

No to widocznie u nas jest cos nie tak, bo magistrzy nie garną sie na okienko, a wrecz przeciwnie...

@Jrlo

A o której lokalizacji teraz piszesz? I ogólnie to nikt tego nie pilnuje albo nie ma ewentualne kogoś do kogo można byłoby się z tym zwrócić?

Mniam

Problemem takich portali jak ten jest to, że w większości uzewnętrzniają się osoby niezadowolone z pracy w danej firmie. To czy w danej aptece jest fajnie czy nie, zależy od ludzi z którymi się pracuje..Jeśli nie jest fajnie, zabieram swoje zabawki i idę gdzie indziej ???? Jaka jest atmosfera w centrali się nie wypowiem, bo tam mnie nie było. Jeśli chodzi o kadry, nie zauważyłam dużych rotacji. Być może część rekrutacji jest wynikiem ciąż i urlopów macierzyńskich? Odnosząc się do kilku kwestii: * szkolenia - na platformie są bardzo różne szkolenia. Te dotyczące standardów obsługi nie mają nikogo nauczyć kulturalnych zachowań. Kulturę osobistą albo się ma, albo nie. Uważam, że są dużym wsparciem szczególnie dla osób rozpoczynających pracę w aptece, a przecież takich też w zespołach mamy. Są szkolenia produktowe, które mogą być średnio przydatne dla doświadczonego pracownika. Ale są również szkolenia z opieki farmaceutycznej, bardzo merytoryczne. Oprócz tego przewidziane są w najbliższych miesiącach również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i szkolenia menadżerskie dla kierowników. Rozumiem, że na szkolenia kosmetyczne, za które dostajemy produkt do testowania nikt nie narzeka? ;) *krzesło. Spośród kilku aptek, w których pracowałam i wszystkich w których byłam pacjentem, nie spotkałam się z obsługą z krzesła. I nie uważam, że to fanaberia ZIKO , tylko ogólnopolski standard. Podobno w najbliższym czasie mają się one jednak w aptekach ZIKO pojawiać. * tajemniczy pacjent - jak zawsze możemy patrzeć na to na dwa sposoby. Ja jako mgr wolałabym, żeby go nie było, bo jest to dla mnie dodatkowe źródło stresu, wszak nikt nie lubi być oceniany ???? z drugiej strony możemy się dowiedzieć, jak nas widzą pacjenci i na które obszary powinniśmy podczas obsługi zwrócić większą uwagę. * wynagrodzenie. Czy zarabiam za mało? Tak. Ale nie jest to kwestia ZIKO. Uważam, że w Pl na wszystkich stanowiskach w aptece zarabia się za mało o kilka tysięcy netto. Tak odpowiedzialna praca powinna być w należyty sposób opłacana. Żeby nie było że tylko słodzę ???? strasznie słaba była kwestia rozwoju wynagrodzenia w 2021 roku. Podwyżki nie dość, że zostały przesunięte w czasie to można ich było szukać z lupą na pasku płacowym. Niewątpliwie przełożyło się to na ilość złożonych wypowiedzeń. Rok 2022 jest pod tym względem znacząco lepszy ???? *marka własna - owszem, pojawiła się w ubiegłym roku. Podobno takie są oczekiwania rynku ???? pamiętajmy, że apteki oprócz tego, że są placówkami ochrony zdrowia , są również przedsiębiorstwami i muszą na siebie zarabiać. Jeśli chodzi o Regionalnego, mnie trafiło się bardzo dobrze. Podobno nie wszędzie jest tak różowo. Czy w ZIKO jest fantastiko? Dla mnie jest ok???? w obszarze benefitów dla pracowników padło ostatnio sporo obietnic. Czas pokaże czy będą zrealizowane.

Ziko fantastiko
@Mniam

Nie ma sensu tego czytać, wystarczyło dotrzeć do „Jeśli chodzi o kadry…………….” i już wiem, że post ten ma się nijak do rzeczywistości. Rotacja w kadrach największa w całej firmie i bynajmniej ciąże nie są tego przyczyną. Pozostała treść komentarza jak wyżej frazesy i lukrowanie

@Mniam

tajemniczy pacjent-chyba kpina najpierw farmaceuta ma sie produkowac na temat produktów ,jego zalet i wad a na końcu tajemniczy pacjent który nie ma o tym zielonego pojęcia wybiera produkt najtańszy czyli najgorszy i w dodatku pisze ze nie otrzylał torby na 1op cofepiryny,tylko geniusze z ziko mogli wpaść na pomysł z tajemniczym klientem

Kati
@Mniam

Ktoś tu kiedyś napisał , wazelina wazelina i jeszcze raz wazelina . Chyba po to żeby się przypodobać regionalnej.

Ann
@Kati

A może to sama regionalna jest autorką powyższego, lukrem i wazeliną ociekającego, posta? Aby przypodobać się panu rossmannowi ;-)?

Jolka
@Mniam

Kiedy masz czas robić te szkolenia ? Bo ja ledwo mogę zalać herbatę między pacjentami nie wspominając o robieniu czegoś innego. Ziko nie oferuje dodatkowego czasu na doksztalcanie pracowników. Można to robić we własnym zakresie w domu albo poszukać lepszej pracy która oferuje możliwość rozwoju

Jolka
@Mniam

„Ziko fantastiko” i już wiadomo kto to pisał. To chyba Wasze hasło przewodnie :) weźcie się do roboty lepiej

Kamila
@Mniam

jakie obietnice odnośnie benefitów były ? napisz coś więcej w tym temacie proszę :)

Ziko fantastiko!
@Ann

Wieść gminna niesie, że mają być jakieś przetasowania wśród regionalnych ;] Lukier nie działa i dyrekcja nie da sobie wejść na głowę.

Alka
@Ziko fantastiko!

W dyrekcji nie ma głupich . Regionalna poobniżała obroty w aptekach gdzie obsadziła swoich znajomych tylko po to żeby premie były. Zarząd potrafi liczyć i dziwi mnie to że nic z tym nie robią patrząc jak tracą setki tysięcy złotych miesięcznie . Pani regionalna traktuje to jak soją firmę z tym że za nic nie płaci a generuje duże straty . Tak to jest jak da się władzę ignorantowi który nie szanuje ludzi tylko liczy tabelki. Pani B. może czas zastanowić się nad zmianą pracy bo w tej nie sprawdziła się Pani nic a nic.

aska
@Alka

Proszę o szczegóły, u nas jest podobnie. Może trzeba się będzie spiknac i wspólnie złożyć skargę do dyrektora?

Alka
@aska

Tu nie trzeba szczegółów , wystarczy popatrzeć jak zostały zmniejszone wymogi obrotów aptek gdzie zasiedli znajomi Pani B. Przecież po to ich upchała żeby zarabiali a premia to ważna rzecz .

@Alka

to jest wystarczajacy powód zeby wykluczyć apteki ziko z opieki farmaceutycznej ,niech dalej se handlują jak w zieleniaku

@Mniam

Ja się czyta te wypociny to wnętrzności wywala na lewą stronę . Bzdury tu wypisujesz . Widze co się dzieje , regionalna zrobiła wszystko żeby tylko pozbyć się wartościowych ludzi i obstawić swoimi pupilami . Ile urlopu można dostać ? Dwa tygodnie ? Nie , jak się jest po stronie pani B to nawet i 3 i nawet dwa razy taki urlop . Jak się tylko ma inne zdanie to koniec , zniszczy człowieka wszelkimi możliwymi sposobami , wiem bo u nas w regionie jest kilka takich przykładów . Nikt z tym nic nie robi bo tak jest wygodniej , zamiatać bałagan pod dywan i udawać że jest super . Na szczęście dostałam lepszą ofertę pracy i z wielką radością opuszczę to towarzystwo wzajemnej adoracji. Może i Pan dyrektor to przeczyta , może popatrzy na to co się dzieje ? czy może uda że jest Ok ? Zapewne głosy pracowników nie dolatują do Krakowa , no bo po co . Ważne że tabelki się zgadzają więc dalej poklepujemy się po plecach i udajemy że nic nie widzimy ....

Piguła
@Sudak

A Ty w swojej naiwności, dobroduszności i sposobie mierzenia innych swoją miarką, uważasz że dyrektor i pani prezes tego nie widzą? Liczy się TYLKO KASA, nie człowiek. Jesteś niewygodny? To do widzenia. Regionalna na Twoje miejsce wstawi swojego człowieka. Byleby tylko wzdychał ochami i achami. No i przodował w tabelkach. Kompetencje to rzecz drugorzędna.

Donald
@Sudak

Dlatego trzeba zebrać się i złożyć pozew zbiorowy, do Opolskiej Izby Aptekarskiej a na pewno do Sądu Pracy, nie można zostawić tego bez reakcji i pociągnąć do konsekwencji człowieka, który swoimi nierealnymi ambicjami niszczy ludzi. B, idziemy po Ciebie.

zikoadieu
@Donald

Farmaceuci z innych aptek proszą, żebyście nie pozbywali się frau B. Jakby miała do nas przyjść, to nie uniesiemy tego. Wspieramy Was duchem.

Ciekawa
@Sudak

Pani B. Z jakiego jest regionu?

@Piguła

Chyba nie zrozumiałaś co ja napisałam. To co się dzieje w regionie , co wyprawia pani B. jak traktuje pracowników , to jaka jest arogancka i bezczelna , to że przekręca fakty tak aby było jej zdanie najważniejsze , to jak manipuluje i nęka , o to mi chodziło że tego nikt nie widzi. Większość niewygodnych już się pozbyła , tak im uprzykrzała życie , jak to mówią "tępiła" że sami odeszli z firmy . A pani B dalej się panoszy . Pozew zbiorowy ? gdyby do tego doszło to zakończyłoby się wyrokiem sądu , a udowodnić to co wyrabia można łatwo . Ale faktem jest że tu liczy się tylko kasa i (usunięte przez administratora). Albo jesteś z panią B albo przeciw ale licz się że masz przechlapane. Ciekawi mnie jak wytrzymywali z nią ludzie w tej aptece gdzie była kierownikiem , słyszałam że była okropna i wredna.

@Ciekawa

Dolny Śląsk i Opolskie .

zikoadieu
@Mniam

Taa, bo standard ziko wymaga sprawdzania recept, robienia zamówień itd w pozycji stojącej, z należytym szacunkiem dla recept i pakietów, tudzież dat ważności, rotacji ????. RKA daruj sobie????

Była
@Piguła

Dokładnie,nikt z dyrekcji nie interesuje sie,ale tez nie wiadomo co opowiada regionalna na temat danej apteki. U Nas wystawiała oglosz, do pracy na techn.wiec z kolezanka odeszłysmy,a po tem zwolnila kierownika,nikt dla niej nie jest wystarczająco dobry,zmniejszyc zamowienia a nadrobic zyski etopiryną

Aśka
@Była

Zastanawia mnie dlaczego na takich stanowiskach- regionalna i wyżej zatrudniane są osoby z przerośniętym ego, kompleksami, uprzedzeniami? W zasadzie chyba odpowiedź jest prosta. MAMONA. Tylko takie osoby nie mają skrupułów aby tak gnębić podwładnych i wyciskać ich do maksimum, aż do upodlenia. Rzucenie ochłapu w postaci podwyżki jest tylko tymczasowym rozmydleniem problemu.

Żenada

Pokuszę się o trochę szczerości, bo już nie da się tego czytać. Na tym portalu od kilkunastu lat (wystarczy sprawdzić pierwsze wpisy) opisywane są te same problemy, przypisywane jedynie kolejnym "żołnierzom" (i to jest jedyna zmienna). Jak można być tak naiwnym, myśląc że "nikt" o tym nie wie. WIEdzą wszyscy, ale kogo to obchodzi?! Natomiast opisywanie tych samych problemów w tak długim horyzoncie czasu świadczy tylko o słabość ludzi którzy tu pracują - bo ogranicza się to tylko do ich narzekania. Życiem rządzi pewna zasada - dostajesz to, na co się godzisz!!!

Client
@Żenada

O tej szczerości to Wszyscy wiedzą , a czy się godzą ? skoro tu piszą to raczej nie , a piszą bo mają nadzieje że może ktoś z dyrekcji to przeczyta i w końcu coś zrobi . Ale tu się zgodzę , od wielu lat ludzie tu piszą i.... tak jak są traktowani tak pracują i szanują . Jeżeli chodzi o "żołnierzyków " , to jak widać nie mają swojego rozumu . Co do słabości to trochę nie tak . Każdy pracuje bo musi z czegoś żyć , a że przełożeni są coraz bardziej nieludzcy , no cóż to tylko podziękować dyrekcji.

Ananas

Kiedy w ziko będą krzesła? Ktoś? coś?

mac
@Ananas

A się uczepiliście tych krzeseł, a to wszystko dla waszego zdrowia - przynajmniej nie będziecie mieć hemoroidów od siedzenia -w centrali chyba coś o tym wiedzą.

Ela
@mac

A ja myślę, że krzesła to temat zastępczy, wywołany tylko po to aby inne, ważne opinie zginęły w natłoku postów.

@Ela

O to ciekawe, że zwracasz na to uwagę. Skoro zauważasz te ważne to możesz je przytoczyć?

Kama89
@Ela

Na pewno nie zastępczy. Ta sieć olewa wszelkie prośby i groźby. Krzesła też są ważne, to jest taka prosta rzecz do wprowadzenia, a zarząd usilnie zamiata to pod dywan. Ja wiem, że są też gorsze zaniedbania z ich strony, ale te drobne postulaty też są ważne

Krystyna

dzien dobry czy mogę ktoś odpowiedzieć jaką pensje dostają kandydaci pomoc apteczna w Warszawie?

Pomoc apteczna
@Krystyna

Lepiej sobie odpuść i poszukaj pracy u konkurencji :-) Szkoda nerwów naprawdę.

Aneta

Pracowałam w marketingu Ziko 6 lat i jestem bardzo zadowolona z tego okresu. Praca ciekawa i dużo się dzieje więc nie można się nudzić. Firma stale się rozwija przez co ja również mogłam zdobyć nowe umiejętności, poznając przy tym systemy przydatne w pracy w obszarze marketingu. Poza tym atmosfera w pracy była również dużym plusem - ludzie byli pomocni i towarzyscy. Jeśli chodzi o kwestie szkoleń specjalistycznych, dopasowanych do profilu zawodowego pracownika to faktycznie tego trochę brakuje, ale również i to zaczęło się zmieniać na przestrzeni lat więc może niedługo i w tym obszarze będzie lepiej.

Bret
@Aneta

Ależ wazeliną i ściemą zaleciało. Nie przypominam sobie osoby z Pani imieniem w marketingu.... Ani żadnej innej, która byłaby tak zachwycona pracą w firmie z

@Bret

Mogę zaprosić na LinkedIna :) Wiem, że pozytywne opinie mogą być niepopularne, ale są różne działy, każdy ma inne obowiązki i też inne oczekiwania, jeśli chodzi o pracę i stąd może wynikać to, że jedni będą zadowoleni a drudzy nie, mimo, że pracują w jednej firmie. Ja tylko wyrażam swoją opinię w odniesieniu do mojego czasu, który spędziłam w tej firmie, nie próbując wmawiać innym, że mają mieć takie same odczucia.

Batat
@Aneta

I tak dobrze Ci było że stwierdziłaś że się zwolnisz . Kolejna ściema .

@Batat

@Batat nie sądziłam, że będę musiała tłumaczyć, że jest taki typ ludzi, którzy zmieniają coś w swoim życiu, bo chcą sobie rzucić jakieś wyzwanie, wyjść poza strefę komfortu itp. Przynajmniej dla mnie to jest oczywiste i nie doszukuje się (usunięte przez administratora) w tym, że ktoś mimo zadowolenia z czegoś chce to zmienić, bo człowiek dokonując wyboru naprawdę często bierze pod uwagę więcej czynników niż tylko to czy w aktualnej pracy jest mu dobrze czy nie :) Ogólnie myślałam, że podzielę się po prostu swoją opinią i tyle. Ale widzę, że dla niektórych problemem jest to, że ktoś posiada inne zdanie i trudno im to zaakceptować. Rozumiem oczywiście, że bardzo łatwo to robić będąc anonimowym, ale wydaje mi się, że sekcja "opinie" jest do wyrażania (jak sama nazwa wskazuje) opinii albo zadawania pytań, a nie do tego, żebym musiała tłumaczyć się z tego, że mam takie zdanie a nie inne :) A opinie mają to do siebie, że są subiektywne, więc może nie starajmy się tutaj robić rozpraw, jakbyście chcieli wydać jeden osąd czy w Ziko jest dobrze czy nie, zwłaszcza jeśli waszym głównym argumentem jest "mi się nie podoba więc Tobie też nie może".

yezy
@Batat

A czy tylko pracownik zwlania się z powodu niezadowolenia z pracy? W aptece, w której pracuje zdarzały się też inne powody, przykładowo: przeprowadzka do innego miasta, czy problemy zdrowotne ...

Ewelina
@yezy

Ale potwierdzone były te powody? Bo wiesz, czasem ktoś może nie powiedzieć prawdziwego powodu tylko zwalić to na przeprowadzkę itp żeby nie robić sobie problemów

Yezy
@Ewelina

Tak potwierdzone

@Aneta

mam nadzieję ze nie będziesz juz pracowała w branży farmaceutycznej bo marketing jest w niej jest kompletnie nie potrzebny,szkodzi tylko ,w tej branzy potrzebna jest wiedza specjalistyczna,a ludzie marketingu takowej nie posiadają.Ziko wprowadzilo jako jedne z pierwszych wojny cenowe i ciekawe jak na tym wyszło he he he.Pacjenci dzięki pracy marketingu postrzegaja teraz apteki ziko jak zieleniaki

Mariola
@etam

Święta prawda. Zamiast utrzymywać ten bezsensowny dział i ich „działania” lepiej przeznaczyliby to na poprawę warunków pracy w aptekach. Bo o nawet o krzesła nie można się doprosić.

Navigator
@Aneta

Trudno jest zaprzeczyć, skoro Dział Marketingu od zawsze był pod kloszem. Skoro córka prezesa była dyrektorem tej komórki, to nikt nie oceniał negatywnie a pieniądze były na wszystko. Niestety po drugiej stronie globu, w Dziale Operacyjnym, fundusze kumulowane są w obszarze osób zarządzających a nie w kierunku personelu, który to właśnie odwalą cała czarna robotę. Wniosek jest jeden, Ziko urosło do kolorowej marketingowej wydmuszki, w której tylko na zewnątrz ladnie wszystko wyglada.

Sudak

Wszyscy się tu pocą i spinają żeby tylko wylać swoje żale i bóle na to co się dzieje w aptekach i..... tyle . Nikt z dyrekcji nie przejmuje się tymi wpisami , bo gdyby tak było to dawno co niektóre osoby by były na bezrobociu . To jest korporacja , tu liczy się tylko zysk , a ludzie ..? No cóż . Pracować trzeba dalej . Patrzeć jak atmosfera się psuje , oglądać fałszywe uśmiechy i patrzeć na obojętne miny . Taki to czas nastał , a do zmian to daleka droga.

Grażyna
@Sudak

Zmian to tu raczej żadnych nie będzie. Mamy robić obroty żeby żyło się lepiej… dyrekcji

PYTANIE

Zastanawiające jest ogłoszenie pojawiające się miesiąc w miesiąc , czym jest to spowodowane ? 1. Nikt nie jest na tyle dobry by pracować w waszej firmie 2. Taką macie rotację 3. Tak mało płacicie że kandydat nie wstrzela się w te widełki ( może warto w takim razie od razu podać je w ogłoszeniu) 4. Ma na to celu utrzymanie stanowisk HR by Panie z rekrutacji mogły się czymś wykazać i przedstawić jakieś raporty

JAN
@PYTANIE

Wystarczy wejść ma stronę Gemini, Dozu czy innych Dr Maxow i można przepaść w czeluściach ogłoszeń o prace… także chyba nie tylko ziko ma problem z obsada. Jak widać farmaceuci odchodzą od pracy za pierwszym stołem i wolą robić coś bardziej ambitnego niż sprzedawca…

Binia
@PYTANIE

Oliwy do ognia dolewa kolesiostwo , atmosfera ciągłej gonitwy . Wystawianie na piedestał ulubieńców a olewanie innych . Stąd takie rotacje . Ludzie chcą pracować normalnych warunkach a nie ciągłej pracy w spiskowaniu i obrabianiu czterech liter po kątach .

K
@JAN

Ogloszenia powielane co miesiac dotycza rowniez administracji i ksiegowosci

tuśka
@K

A gdzie te ogłoszenia do administracji, czy księgowości , bo jakoś nie widzę? Proszę mnie pokierować. Szukam pracy w księgowości i obseruję ziko od kilku miesięcy i nie wiedziałam ogłoszenia.

Krrrrr
@Binia

Mam to w swojej obecnej pracy na całe szczęście niedługo byłel...

Serio ?
@tuśka

I kilka miesięcy na gowork opinie szukasz ?

Pola
@tuśka

Szukasz pracy w księgowości i zamiast patrzeć na oferty sensownych firm to siedzisz i czekasz aż ziko będzie mieć ogłoszenie? Ykmh dobry żart napewno to prawda :) Nie do wiary co HR tutaj wypisuje :) Coraz zabawniejsze te wasze komentarze

Zelda
@Pola

... to chyba już wiadomo po co szukali osoby z "umiejętnością tworzenia angażujących treści tzw. lekkie pióro”?!

Kell

To jaka apteka jest zalezy od atmosfery, u nas jest do kitu i dlatego zle sie pracuje...i tyle w temacie, zarobki guzik daja jak do pracy nie chce sie isc z powodu atmosfery

Farmaceutka

Cześć ???? Mi tam się jakoś specjalnie źle nie pracuje ... wiadomo zarobki mogłyby być wyższe ale w porównaniu do poprzedniej pracy no to na duży +. -Co jest denerwujące .... Imienne plakietki ( IMIĘ i NAZWISKO ) powinna ta zasada zostać zmieniona na imię a jeśli ktoś prosi i jakieś zgłoszenie to myślę że imię i lokalizacja apteki wystarcza do skargi... Bardzo łatwo teraz kogoś znaleźć w mediach społecznościowych i bardzo łatwo być przez kogoś nękana z tego właśnie powodu.. czy tam przysłowiowego "ochrzanu" czy też w dużych ilościach natarczywej płci przeciwnej Dla mnie NAZWISKO to pomyłka !! no i niestety można zgłaszać problem u ajenta czy kierowniczki niestety .... odbija się to jak piłka od ściany Taki przepis odgórny tak musi być !! Już mnie te RODO nie interesuje ale te nękanie ?!?!?

Kamila
@Farmaceutka

rzeczywiście ta sprawa z tabliczkami na odzieży to dziwne, farmaceutka to nie jest zawód publiczy tylko pracujesz w prywatnej firmie i rodo powinno obowiązywać czy nie można nic z tym zrobić, jakiś zbiorowy wniosek do pracodawcy ale wyżej, nie do kierowniczki tylko jeszcze wyżej ?

Henio
@Kamila

Zgodnie z Ustawa o Zawodzie Farmaceuty jesteśmy zawodem publicznym, wiec dane osobowe musza być widoczne. Niezależnie czy to ZiNIQ czy inna Niezapominajka.

Zdziwiona
@Henio

Jakoś w innych firmach jest samo imię i jest ok,nie każdy chce by byle kto z niewiadomo jaką dwubiegunówką znał nazwisko każdej osoby z apteki.

Ziko wśród najlepszych

Ziko na liście 300 najlepszych polskich pracodawców: https://www.forbes.pl/rankingi/300-najlepszych-polskich-pracodawcow-pelna-lista/4e9wp4q Dane za zeszły rok. Obiektywny ranking mówi sam za siebie. Także ten teges te Wasze niezadowolone komentarze.

Aaa

Czy firma zatrudni w końcu osobę odpowiedzialną stricte za polowanie na leki deficytowe dla swoich aptek i za współpracę z hurtowniami. Ile się codziennie traci czasu na przeglądanie list braków i przeważnie z marnym skutkiem, bo jak wiadomo hurtownie mają te leki poukrywane dla swoich aptek. I żeby nie było robimy to nie dla zysku Ziko tylko dlatego, że żal nam pacjentów, którzy są pozbawieni możliwości leczenia swoich schorzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziko Apteka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziko Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ziko Apteka Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ziko Apteka Sp. z o.o.