Opinie o Hotel DWÓR ZIEMOWIT w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel DWÓR ZIEMOWIT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel DWÓR ZIEMOWIT o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel DWÓR ZIEMOWIT w Polkowice

klient

Witam opinia na temat Dworu Ziemowit - Hotel położony od centrum około 5 kilometrów bez samochodu spacerkiem 50 min. Jedyna rzecz jaka mnie urzekła to wystrój obiekt nowy odremontowany ale pokoje oddzielone są ścianami z karton gipsu i wszystko słychać co sie dzieje na korytarzu a nawet u sąsiadów( jak ktoś lubi się wyspać to na pewno tu sie nie uda) do tego w pokojach zimno spanie pod kadra i kocem nie wystarczy za ta cenę to jakaś kpina a łazienka niby ładna ale słuchawka prysznicowa ma silniejszy strumień niż karcher na myjce samochodowej no i oczywiście żeby była ciepła woda trzeba poczekać 15 min. Śniadanie - przez tel poinformowano mnie że jest pół szwedzki stół - wiec do wyboru jajecznica albo paskudna kiełbasa nie wiem kto taki szit je do tego zimna płyta jedzenia które jak nie zejdzie jednego dnia to na drugi dostanie cie te same pomidory sery itp. Restauracja jedzenie totalnie przeciętne a ceny jak w rasowym hotelu (porcje małe) generalnie jak ktoś chce zrobić tu wesele to chyba na 30 os bo nie wiem gdzie sie niby maja tutaj goście pomieścić. Do tego wszystkiego szef obiektu to jakiś gbur zero kultury a klientów traktuje jak ścierwo ( co do obsługi to do dyspozycji jedna kelnerka która robi również za sprzątaczkę - żeby nie było pani młodziutka bardzo miła i tak naprawdę nie mam pojęcia co robi w takiej dziurze ale to jej sprawa gdzie indziej coś mogła by osiągnąć ale nie tu) Pozdrawiam niezadowolony klient.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel DWÓR ZIEMOWIT - Polkowice

Hotel DWÓR ZIEMOWIT