MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sosnowiec

Opinie o MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agnieszka 2015-06-20 05:35:29
Zlodziejsttwo, koszmar, mobbing, oszustwo, nękanie, zastraszanie!
Gościnnie 2015-06-20 05:48:15
Do tego falszuja umowy!
skrzypek 2015-12-09 03:02:21
od 2 lat nie placa wynagrodzen ponad stu pracownikom, jestem osoba niepelnosprawna i od wielu miesiecy nie mam srodkow nawet na jedzenie
UMP 2016-02-23 23:58:31
Tak, nadal sie nie zainteresowal nikt. Interesowaly sie rozne organy, ale krotko i pobieznie,wiem ze jakos niedawno ktoś nawet zglaszal w koncu te sprawe do Strasburga, no bo jak mozna w ten pspososb traktowac jak smieci ludzi ktorzy pracowali po kilkanscie lat!
Delfos 2016-07-29 03:19:08
Cześć nikt dawno nic nie pisał na tym profilu, a chciałem zapytać czy ZK i Michał jeszcze działa w firmie? Nadal są jakieś oferty pracy? I co to znaczy, że spółka sobie nieźle radzi.? Żartujesz sobie? Hahaha.
kal1976 2016-07-29 22:22:18
ta firma to tragedia nie tylko nie placa w ogole wynagrodzen ani skladek, ale do tego zastraszaja i wyrzucaja sie pozniej na bruk
Jurek 2016-08-05 01:20:07
Oszuści i złodzieje. Moja matka zmarła przez nich.
Rob B. 2016-11-03 01:15:25
Ktoś tam jeszcze pracuje? Mają setki postępowań przed ABW, CBA, prokuraturami.
Zostaw swoją opinię o MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ