Opinie o Piekarnia Anna Skrabacz w Łęg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Anna Skrabacz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Anna Skrabacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Anna Skrabacz w Łęg

Ile obecnie płacą na godzinę na cukierni ,bo to że brak umowy i że nie warto tam iść już wiem interesuje mnie ile na godzinę i czy są za każdą godzinę wypłacalni proszę tylko konkretne odpowiedzi od osób pracujących w 2023 r

@Kandydat

czyli zatrudniają na czarno? nie ma nawet umowy zlecenie? a ile płacą za godzinę? skoro umów nie ma to rozumiem, że pensja na rękę?

Duvsdnlst Nowy wpis
@Kandydat

Nie polecam ci tej firmy. Na cukierni pracuje się za 18 zł za godzinę to jest śmiech

Zuzanna Nowy wpis
@Duvsdnlst

„pracuje się”? wszyscy za taka kwotę by pracowali? Ile to osób tak mniej więcej? i czy maja dłuższy staż? bo jeśli to prawda to zastanawiam się czy praca jest na tyle lekka czy o co chodzi?

Pati Nowy wpis

Mam pytanie o te ofertę na krojenie pieczywa, która teraz tu wisi. Czy ta kwota wynagrodzenia która jest wskazana w przypisie, faktycznie występuje? Piszą o podstawie liczonej od 4900 zł przy czym widziałam w treści, że po prostu kroi się pieczywo. I tyle? opisze ktoś te prace? nie ma więcej obowiązków?

Pracownik Nowy wpis
@Pati

Co do kasy to nie dadzą Ci tyle co w ogłoszeniu szef i właściciel piekarni to zwykły (usunięte przez administratora)który wykorzystuje ludzi. Praca jest na czarno nie dają umów o pracę. Nie polecam

Piekarnia Anna Skrabacz poszukuje osoby na stanowisko Piekarz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

-----____

Ta firma to masakra. Praca na czarno w złych warunkach mało tego po 12 godzin za marne pieniądze i do tego stare pracownice poniżają nowe osoby

@-----____

Od kiedy macie te 12-stki? I czy nie można u was czasem robić na część etatu, dla przykładu pół? Taka szóstka by mi nawet odpowiadała, z tym że wtedy przerwy bym nie mogła mieć? A tak ogólnie to jak macie swoją rozłożoną? Kto jak chce?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Anna Skrabacz? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko MECHANIK MASZYN (O).
Zbigniew

Żem szukał, czy roboty tu nie znajdę. Najpierw w internetach, ale tam tylko dwie oferty z listopada i grudnia. Jedna dla kierowcy kategorii B, a druga dla magazyniera. Pisali, że kierowcy dają UoP okres próbny i 4 700 zł brutto, a magazynierowi UoP na czas określony i 3010 zł brutto. Ile teraz mogą płacić na magazynie, i czy pracuje się w stałych godzinach od poniedziałku do piątku? A jeśli są nadgodziny, to jak płatne, i co z atmosferą między ludźmi, o której trochę na forum wcześniej pisano?

Aleksandra

Wiecie może czy nadal w tej firmie pracuje się na czarno tak jak pisaliście kiedyś tutaj? Czy może można liczyć na jakąś umowę?

Sylwestr
@Aleksandra

Niestety tak na czarno bez umowy oczywiście umowa jest obiecana haa roczna nie widoczna brak zapłaty za nadgodziny a o urlopie nie wspomnę.Poprostu jakaś masakra

Małgorzata Saładyga, Zalipie

Szanowni Państwo, od poniedziałku uczniowie wracają do szkoły, prosimy o przysłanie do nas kierowcy z handlem obwoźnym. Niestety, nie ma możliwości nawiązać z Wami kontaktu inaczej, ponieważ nr stacjonarny telefonu nie działa. Pozdrawiamy, uczniowie i nauczyciel Szkoły w Zalipiu

Lidia
@Małgorzata Saładyga, Zalipie

Co takiego?? Takie rzeczy załatwia się osobiście, nie myśl że ktoś z firmy to przeczyta :D Raczej marne szanse! To jest forum dla pracowników.

Alfred1

Tak jest, sam tam pracowałem szkoda gadać...

Szymon

Brak dobrych relacji między współpracownikami to faktycznie minus. Nie napisałeś jak wygląda wynagrodzenie. Czy wypłata była mocną strona zatrudnienia, czy też miałeś zastrzeżenia do jej wysokości?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Piekarnia Anna Skrabacz w miejscowości Łęg, który ma jakieś nowe wieści, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Lili

Niestety nie polecam pracy w tej piekarni praca na czarno, pijani piekarze, brani z łapanki, (usunięte przez administratora) szefa, który uważa się za pępek świata. Wszędzie bród aż kipi pytam jak sanepid tego nie widzi.

Admin

Nie polecam!!

Normal

Polecam pieniądze na czas atmosfera w porządku :)

Normalny

Przyjmuje do pracy na krojenie--> chleba w piekarni Łęg Tarnowski Anna Skrabacz nocka wychodzi 4.50 na godzinę i bez umowy i bez niczego śmieszne a prawdziwe!!!! FIRMA UDUŚ!!!!!!!! Informacja od osoby która tam pracowała nie jest to wiadomość odemnie !!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Anna Skrabacz - Łęg

• Jak się pracuje w Piekarnia Anna Skrabacz?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Anna Skrabacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Anna Skrabacz?

Piekarnia Anna Skrabacz