ADP Polska

Opinie o ADP Polska

ADPss

Idą zdecydowanie na ilość, a nie jakość. Wszystko ma być zrobione szybko, na określoną godzinę, nie ważne czy dobrze wg hasła "później się będziemy martwić". System jest zautomatyzowany. Ludzie klikają, nie wiedzą nawet co robią i skąd co się bierze. Nie ma czasu, żeby ktoś Ci pomógł. Na wstępie dostajesz ok 6 firm i musisz sobie sam jakoś poradzić. Jeżeli spóźnisz się z jakimkolwiek terminem od razu musisz pisać na reklamacje. Jeżeli chodzi o nadgodziny to masakra ludzie siedzą faktycznie bardzo długo w tej pracy bo się nie wyrabiają, nadgodziny do wybrania, ale kiedy? Słaba pomoc również w zapleczu informatycznym i technicznym. Zostajesz raczej ze wszystkim sam. Kierownictwa nie ma całymi dniami, nie wiedzą co się dzieje. Ogromna presja czasu. Ludzie oprócz tego, że są zatopieni pracą i firmami, gdzie muszą każdą czynność na określoną godzinę oddać to są osobiście fajni. Pracowałam w firmie w Bielsku-Białej. Jeżeli ktoś się chce pracować w ogromną presją czasu po 11 h to polecam. Nie trzeba miec tam kwalifikacji, żeby dostać pracę.

Katik

Praca w oddziale bielskim ADP to moje najgorsze wspomnienia. Wychodząc do domu po 10-11 godzinach padało pytanie od kierownika gdzie się już wybieram. Brak szacunku ze strony kierownictwa do pracowników. Zachęcam doszukania innych ofert. Generalnie - nie polecam.

Iwona

@Eden a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie są według Ciebie jej mocne strony? Takie dodatkowe informacje będą istotne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat ADP Polska jako potencjalnego miejsca pracy.

Eden

@Edek Z Twojej wypowiedzi widać jednoznacznie, że najlepiej w pracy wychodzi Ci obrażanie innych współpracowników. Gratuluje, mam nadzieję, że jesteś też taki sumienny przy pracy za która dostajesz kasę? Szkoda, że widzisz innych a nie widzisz swoich wad!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Płac w firmie ADP Polska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Natalia

ADP Polska wiem, że to dobra firma. Ma w nowej ofercie pracę dla rekrutera. Jakie warunki stawiają dla osoby zgłaszającej się? Jak się pracuje w firmie? Może są dodatki socjalne?

On7

Byłem na rozmowie i jeśli chodzi o moją osobistą opinie to nie mam nic do zarzucenia. Oczywiście jak większość firm zawsze jest coś do poprawienia. Osoba prowadząca rozmowę bardzo miła z profesjonalnym podejściem. Zarobki owszem zawsze mogą być lepsze...jak wszędzie. Jeśli jest kawa...herbata i mleko miło nie jest to jednak standardem w każdej firmie. Polecam spróbować...! Pozdrawiam

Wisełka1

Witam, byłam na rozmowie w siedzibie w Bielsku-Białej bardzo pozytywne wrażenie. Panie w recepcji bardzo miłe. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywniej atmosfery panującej w firmie. Rozmowę prowadziły dwie Panie, profesjonalnie podeszły do tematu. Rzeczowo odpowiadały na moje pytania. Były merytoryczne pytania oraz szczegółowy opis stanowiska na które była przeprowadzana rozmowa. Muszę również przyznać iż budynek wew jest nowoczesny i bardzo przytulny. Miałam wrażenie, że panuję tam bardzo przyjazna atmosfera. Proponuję iść i samemu się przekonać

Iwona

@ślązak co wpłynęło na Twoją opinię o firmie? Chętnie poznamy jak wygląda praca w ADP Polska?

ślązak

Pracy w ADP nie da się opisać, to trzeba przeżyć...... Wiedzą Ci, którzy pracowali!!!! Ale na szczęście świat na tej firmie się nie kończy, więc zachęcam do wiary we własne siły.

Iwona

Zapoznaliście się już z aktualnymi ofertami pracy firmy ADP Polska? Dostępne są na ich stronie internetowej:http://www.adp.pl/kontakt3/kariera-w-adp2 Rozważasz aplikacje? Czego chciałbyś/chciałabyś się dowiedzieć o pracy w firmie?

Mona

Hmm .. jeśli mówimy o Bielsku to nadal jestem zdziwiona. Gosik.. na rozmowę czekałam dokładnie 5 minut.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADP i wyszłam stamtąd jak zbity pies :( Nieprofesjonalna rozmowa nie profesjonalny ubiór Pań z działu rekrutującego. Bardzo niski standard firmy jak na międzynarodową korporację. Poniżanie osoby zaproszonej na rozmowę. Wymuszanie kolejnych spotkań celem wyciągnięcia tylko wiedzy z zakresu audytu (know-how). Nie eleganckie i nie biznesowe zachowanie. Nie polecam!

Nika
@Marta

Nie powinnaś wyrabiać sobie opinii na podstawie tej rozmowy. Spróbuj jeszcze raz. Ja mam miłe wspomnienia i pracuje w dobrej firmie. Satysfakcja z samej pracy ale także finansowa to zachęca do pracy. Myślę , że więcej takich jest potrzeba i wykosiliby konkurencję.

Mona

Trochę mnie dziwią powyższe opinie. Na rozmowie byłam w tym miesiącu. Prowadziły dwie babki. W zasadzie były dwie, mówiła głównie jedna. Miło, rzeczowo, profesjonalnie i bardzo kulturalnie. Tłumaczyła, dlaczego zadaje takie pytania i dlaczego to takie ważne. Odpowiadała na moje pytania. Zadawała tez dużo pytań merytorycznych. W końcu ktoś mi zaproponował wodę na rozmowie, co wbrew pozorom nie dzieje się zawsze! Na korytarzach głównie młode babki (nic dziwnego, że mają wakaty po- ciążowe). Z tego co mówiła, osoby od jednego procesu też tam pracują, ale oni teraz szukają właśnie osób z szerokim doświadczeniem bo takie mają wolne stanowiska. Pracy nie dostałam.. Pani zadzwoniła i wytłumaczyła dlaczego (a wcale nie jestem osobą bez doświadczenia). Chyba faktycznie szukają dobrych specjalistów. W sumie wnosząc po samej rozmowie- żałuję, że nie wyszło.

Gosik
@Mona

Mona nie zatrudniają na wakaty "po ciążowe", praca za osobę która jest na absencji jest rozkładana na pozostałe osoby w zespole, niestety czasem na dwa lata. Zatrudniają za osoby które odchodzą. Ogłoszenie pojawia się tak często jak często ktoś się zwalnia. To nie jest rozwój. Dziwne to jest to że nie dostałaś tej pracy bo nie ma kto pracować. Są działy że ludzie siedzą po 10-12 godz albo więcej i nikt tego nie chce zauważyć. Nowi pracownicy którzy przychodzą pracują bardzo krótko i odchodzą gdzie indziej. Zauważ jedno złe opinie nie biorą się bez powodu, a wątek przewija się cały czas ten sam: zbyt duże nałożenie spraw na jedną osobę, co wynika tylko z chorej polityki pracy w oddziale w Bielsku, słabe zarobki, kiepska organizacja pracy przez managera, brak szacunku do czasu pracownika. Ile czekałaś na korytarzu na rozmowę mimo że przyszłaś na czas bo ja swego czasu ponad godzinę. Kiepsko jak na pierwsze wrażenie. Fakt że mają jeszcze kilku naprawdę dobrych specjalistów, takie rodzynki w serniczku z dużą wiedzą i doświadczeniem, ale przy tej polityce stosowanej wobec pracowników kwestia czasu jak konkurencja ich odbierze. Kto inteligentny poświęci w dzisiejszych czasach rodzinę, znajomych oraz cały swój dzień na pracę i będzie zabierał ją jeszcze do domu za taką stawkę. Wiem bo tam kilka lat pracowałam, szkoda mi tylko tych ludzi co oddają całe swoje serce i nikt tego nie docenia. Jak jest dużo pracy to kierownik nie przyjdzie do Ciebie i nie poprosi tak normalnie: słuchaj jest problem możesz zostać dłużej w pracy? W ADP Bielsko to wygląda tak że jak jest dużo pracy to otrzymujesz suchą informację że to musi być zrobione. A ty masz napisać do przełożonego na karteczce prośbę o pozwolenie aby zostać w nadgodzinach :) szok prawda. W innych krajach gdzie ADP jest na rynku wygląda to niestety troszkę inaczej :( tak że nie jest to problem całej korporacji. Nie poddawaj się spróbuj raz jeszcze może się uda i sama ocenisz jaka jest rzeczywistość. Może trafisz na tych super ludzi z którymi ja pracowałam

sam
@Gosik

wow !

beta

Zatrudniają bez doświadczenia, praca oparta na klikaniu non stop tego samego. Nie myślisz, mało się uczysz jesteś trybikiem w dużej maszynie. Poznajesz jeden proces i tyle. Zarobki jw.

Nati

czy zatrudniają w Bielsku bez doświadczenia ? podpinam się również o zarobki na start ?

TOM

Witam! Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa orientuje się jakie są zarobki brutto w Bielsku-Białej, które pracownik otrzymuje na sam początek swojej pracy?

Baka
@TOM

najniższe w tej kategorii na okolicznym rynku pracy

kris

Sorko za glupie pytanie. Czy ktos moze napisac czy jest mozliwosc w oddziale w biels. wychodzenia na papierosa ?? Jakie jest podejscie do ludzi palacych ?? Oczywiscie nie chodzi o wychodzenie non stop, ale przynajmniej raz na 3h. Jest taka opcja ?? Bo bylem tam na rozmowie, drzwi sa zamykane a w firmie palarni chyba brak. Zastanawiam sie, bo nie chce dac plamy na samym poczatku. Z drugiej str. 12 h nie wytrzymam bez fajki wiec jesli nie ma mozliwosci, bo ktos ma sie "przyczepiac" czy miec jakies "ale" chyba zrezygnuje Palenia nie rzuce, zwlaszcza w stresie z nowa praca. . Z gory dzieki za info

kasia

Ile w koncu mozna zarobic w tej firmie ?? Ja moge robic nadgodziny, ale czy jest opcja ze wyciagnie sie 3 tysiace netto ?? Myslalam rowniez ze w ADP pracuja sami specjalisci, z tego co czytam opinie niektorych na specjalistow mi nie wygladaja. Jak to w koncu jest ?? Oprocz specjalistow ds. kadr i plac jakich ludzi jeszcze zatrusniaja ?? Bede wdzieczna za informacje.

kasia

milka

A ja jako były pracownik potwierdzam negatywne opinie. Dobrze to mają tylko liderzy i kadra zarządzająca. Cała reszta, szczególnie ta pracująca bezpośrednio z klientem, w większości przypadków nie ma życia prywatnego. Pomocy też nie można się spodziewać, tak jak już ktoś wcześniej napisał- siedzisz 10 czy 12 godzin w pracy- źle planujesz swój czas.

Zostaw merytoryczną opinię o ADP Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w ADP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ADP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADP Polska?

ADP Polska