Adp

Opinie o Adp

Kamil Kurczok

Firma jest w porządku, pracuję już prawie 2 lata (w kwietniu minie dokładnie druga rocznica). Jedyny minus miejsca pracy to fakt, że mamy blisko KFC i trochę kilogramów do przodu poszło... :(

Gufuf
@Kamil Kurczok

A moze z firmami jest cos nie tak? Ludzie zmieniaja tzn jest tego jakis powód. Ja tez zmienialam ale nie z powodu kaprysu tylko dlatego ze oferta z rozmowy nie miala niewiele wspólnego z praca ktora mialam wykonywac

Aldin02

Bez większych zarzutów, spoko firma jak na bielskie warunki

Karcio

Mi tam firma odpowiada nie mam co narzekać kawa smaczna a ludzie jak to ludzie czasem lepsi czasem gorsi ale z każdym da się pogadać i co najważniejsze dogadać!!!!!!

Mogę się wybić, bo oceniam firmę bardzo pozytywnie (nie jest to post wymuszony). Pracuje kilka lat, moi przełożeni zmieniali się, ale widzę jak niektórzy walczą o swoich pracowników i dla tych ludzi warto przychodzić do pracy i się starać. Atmosfera bardzo rodzinna :) kilka spraw do poprawy, jak to we wszystkich firmach. Można nabyć umiejętności i nauczyć się sposobu organizacji pracy.

Potencjalny pracownik
@Były

Prawie za darmo? Jest szansa, że ktoś napisze ile to oznacza? Po rozmowie gdzie miałam zaproponować swoją stawkę Pani powiedziała, że jest bez problemu osiągalna, a w aktualnej pracy miałam taką po kilku latach Może ktoś się wypowiedzieć obiektywnie? Wiecie - tak bez jadu i słodkich kłamstewek?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy firma planuje podjąć kroki w sprawie parkingu? Jest nakaz przyjazdu do firmy, a nie ma gdzie zaparkować i wyjechać jak trzeba zostać w godzinach nadliczbowych (jeden klucz na zespół)

Kandydat Nowy wpis

Jakie są widełki płacowe na stanowisku specjalisty?

Nowy wpis

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w ADP. Tak naprawdę, to widełki są różne, wynika to z teg np.,, w jakim dziale jest praca oraz, czy jest to poziom młodszego, średniego, czy starszego specjalisty. Szczegółowe widełki płacowe podajemy w procesie rekrutacji, stąd zachęcam do aplikowania. Tutaj aktualne rekrutacje: https://jobs.adp.com/job-search-results/?location=Poland&latitude=-1&longitude=-1&radius=25

Czy Adp zatrudnia studentów?

Czy firma planuje podwyżki inflacyjne? W innych firmach to standard.

Drogi Pracowniku, w ADP obowiązuje system podwyżkowy w ramach, którego dokonujemy rewizji wynagrodzeń (także w oparciu o wyniki pracy). Jeśli nie otrzymałeś takiej informacji (np. jesteś nową osobą z naszym zespole) to zapraszamy do swojego przełożonego lub działu HR. Uzyskasz tam więcej szczegółów i odpowiedzi na swoje pytania. pozdrawiamy, Zespół ADP

Firma Adp poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mmm

Czy warto iść na staż kadrowo płacowy do Adp ? Jak wygląda praca podczas stażu ?

@Mmm

Dzień dobry, dziękuje za zainteresowanie naszym stażem, jest to dla nas mile. W Bielsku-Białej prowadzimy staż do kilku działów, więc zadania i codzienna praca trochę zależą od tego gdzie aktualnie jest prowadzona rekrutacja. Ogólnie pisząc to są to obowiązki związane z administracją kadrowo-płacową, praca z systemem kadrowo-płacowym, teczką pracownika, danymi kadrowo-płacowymi. Szczegóły można uzyskać podczas procesu rekrutacji, dlatego zapraszamy i zachęcamy do aplikowania.

Czym w Adp zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Firma nie zapewnie parkingu pracownikom. Przed godziną 8 jest bardzo trudno o miejsce parkingowe. Klucz od szlabanu jest tylko na zespół. Niejednokrotnie zdarza się, że nie ma jak wjechać albo wyjechać z parkingu. Skoro nie ma odpowiedniego parkingu dlaczego firma nie wprowadzi pracy zdalnej? To trochę niedorzeczne

Drogi Pracowniku, potwierdzamy, że ponad limitowaną liczbą, nie zapewniamy miejsc parkingowych dla pracowników.

@Adp

To gdzie osoby mające samochód mają parkować? Wszystkie parkingi są płatne

Zainteresowana

A jak obecnie wygląda praca w ADP ? Czy nadal jest dużo nadgodzin ?

@Zainteresowana

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Nadgodziny w dużej części zależą od działu, w którym się pracuje oraz okresu w danym miesiącu czy roku. Nadgodziny mogą się zdarzyć, np. w zespołach zajmujących się naliczaniem wynagrodzeń na koniec miesiąca. Jednocześnie trudno jest przewidzieć jednoznacznie ile nadgodzin będzie, ponieważ zależy to od klienta, z którym współpracujemy. A jak wygląda praca w ADP poza tym, wierzymy, że super :-)

@Adp

A czy nadgodziny są wypłacane????

Oczywiście, że wypłacamy nadgodziny, wszystkie :-)

Dziękuję za pytanie :-) Jest u nas parking pod firmą, ale niestety jest ograniczona ilość miejsc, dlatego nie możemy obiecać, że będzie dostępne miejsce.

Byly
@Kamil Kurczok

Więc widocznie nie wiesz jak się pracuje w innych firmach. Ciekawe dlaczego tak dużo nowych ludzi i dobrych tak szybko odchodzi.

@Byly

Bo ludziom sie poprzewracało i co troche wymieniają pracodawców weźcie sobie na wstrzymanie ludzie. Jakby chcieli i umieli pracować i szanowali pracę to by zostawali. Czy w ADP czy w innej firmie...

Gufuf
@Kamil Kurczok

Jakie narzędzia pracy zapewnia Adp? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

WhisperingEcho

Cześć, to zależy od stanowiska. Większość osób nie dostaje do pracy nic poza komputerem i akcesoriami. Telefonem dysponują na pewno osoby w administracji + liderzy, managerowie itp. Z pracowników "szeregowych" - jest kilka stanowisk na których dostaniesz telefon. A co do używania go po pracy - nie wiem czy ktokolwiek obsługujący klienta używa telefonu służbowego po godzinach pracy.

NOWY

Dostałam propozycję pracy w ADP, ale czytając wpisy czy warto " z deszczu pod rynnę trafić"? Proszę o rzeczowe odpowiedzi

@NOWY

Czy oferta jest bezpośrednio pod firmę, czy agencję pracy?

NOWY

pod firmę

@NOWY

jeśli chcesz być wykorzystywana od rana do nocy, poniżana i nie doceniana to tam idz -ADP potrzebuje takich ludzi !!! To jest typowe korpo dla którego pracownik to maszyna do pracy bez praw i swojego głosu ale z ogromem obowiązków! Wiem że ciężko w to uwierzyć ale jak się zdecydujesz to się przekonasz i przyznasz mi rację!!!

BYŁY PRACOWNIK
@NOWY

LEPIEJ UCIEKAC JAK NAJDALEJ I JAK NAJSZYBCIEJ PÓKI NIE JEST ZA PÓZNO !!!!

@BYŁY PRACOWNIK

czyli Tobie się udało i nie było za późno? siedzisz w temacie, co nie? bo tutaj padło o jakimś wykorzystywaniu itp to w zasadzie jak ludzie to wytrzymują tam? czy rotacja według was miałaby być na 100%?

BYŁY PRACOWNIK
@NOWY

JEŚLI CHCESZ BYĆ (usunięte przez administratora) OD RANA DO NOCY TO CHĘTNIE CIE PRZYJMĄ

Nawet zadowolona
@NOWY

Pracuje w Adp już ponad 3 lata i faktycznie zeszły rok był jakąś kpiną. W czasie pandemii pracownicy zwalniali się, a ich stanowiska nie były obsadzone w 100% przez co nadgodzin było dużo. Ale na początku zatrudnienia nie miałam żadnych nadgodzin i na spokojnie można się było że wszystkim wyrobić. Teraz trwa uzupełnianie brakujących etatów i nadgodziny się skończyły. Wiekszosc czasu pracujemy zdalnie co jest dużym plusem, ale oczywiście jak ktoś w czasie pracy zajmuje się domem, dzieckiem, gotowaniem czy innymi czynnościami niezwiązanymi, albo po prostu nie potrafi sobie dobrze zorganizować swojej pracy to będzie miał nadgodziny. Niektórym to pewnie pasuje, bo to zawsze dodatkową kasa. Ja nie narzekam, pracuje po 8 godzin i jeszcze mam czas na spokojnie zjeść czy pomóc innym. Oby jak najdłużej była praca zdalna, bo można dłużej pospać ;)

jow
@pracownik

Korpo made in USA 200 000zl zysku netto na osobę a na picie pracownik ma 60 000

@Nawet zadowolona

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Cieszymy się, że warunki pracy u nas, są satysfakcjonujące. Życzymy długich poranków :)

Power7436

Z całego serca nie polecam, wszystkie poniższe opinie są aktualne. Firma, która zajmuje się obsługą kadrową a łamie kodeks pracy wobec własnych pracowników. Nadgodziny - może być ich maksimum średniotygodniowo 8 a w miesiącu 32 (niektóre osoby mają ponad 40 czy 50 miesięcznie) Praca od 8 do 22 czy 23 (złamany przepis o 11 h nieprzerwanego dobowego odpoczynku). Niektóre osoby pracują w weekendy - za sobotę musi być oddany dzień wolny w okresie rozliczeniowym a w niedzielę mogą pracować tylko zawody wymienione w kodeksie pracy, i musi być 35 h nieprzerwanego odpoczynku w tygodniu. praca w ciąży w nadgodzinach (zabroniona przez kodeks pracy). Firma patrzy tylko na to, żeby klientów było jak najwięcej nie martwiąc się tym, że nie ma pracowników by ich obsłużyć. Na dodatek za duża ilośc klientów do obsługi powoduje błędy w naliczaniu. Najbardziej szkoda mi ludzi, którzy dają sobie wejść na głowę, mimo że pracując na takim stanowisku znają swoje prawa jako pracownika.

Masz wybór
@Power7436

I któż to pisze i tak dba o pracowników nie swojego pracodawcy. Ten kto zapewne jako klient nawet w nocy śle wiadomości że mu się coś (usunięte przez administratora). W każdej pracy są nadgodziny i wszędzie pracwnik ma wybór. Ty również masz wybór. Możesz zmienić obsługę na inna firmę a nie wypisujesz farmazony. Napisz co oferujesz a zapewne otrzymasz CV niezadowolonych pracowników ADP.

@Power7436

Dziękujemy za komentarz, każda uwaga jest dla nas wartościowa. W ostatnich miesiącach ustawodawca nie dał nam się nudzić :) Jednakże nasi pracownicy i ich komfort pracy jest dla nas najważniejszy. Monitorując czas pracy naszych pracowników, liczymy, że nasz legislator pozwoli nam się ponudzić ;)

klient

Z calego serca nie polecam współpracy z ta firma, osoby które tam pracują są niekompetentne, ich wiedza jest nieuporządkowane i każdy mówi co innego, przez co łatwe sprawy, które powinny trwać max. tydzień, trwają ponad miesiąc. Widać, ze pracownicy zatrudniani są bez wykształcenia, a kadra kierownicza traktuje klienta jak zero.

Aktualna prac.
@klient

Niestety praca z klientem wiąże się również z zaangażowaniem klienta. Wiadomo, że każdy szuka winnych wszędzie, tylko nie u siebie, ale jakby po stronie klienta była kompetentna osoba wszystkim pracowało by się lepiej. Z doświadczenia wiem, że klienci nie czytają oficjalnych komunikatów, nie mają podstawowej wiedzy kadrowo płacowej i są opryskliwi jeśli się od nich coś wymaga. Chyba działa zasada "klient nasz pan", albo "place to wymagam". Każdego obsługuje się na tak samo wysokim poziomie, ale powinna to być współpracą, a nie służba że strony pracowników adp.

@Aktualna prac.

Dziękujemy za informacje. Obustronna współpraca to słowo klucz.

Hej forum, Czy realne jest otrzymanie pensji ok 10k brutto na UoP z doświadczeniem 8 letnim obsługującym kompleksowo end-end inhouse Listy Płac dla 10 głównych krajów emea w tym Polski (end to end) ? Dodam że mam certyfikaty językówwe CAE, Dele oraz DALF na poziomie C1. Oraz Payrollowy CIPP Dziękuje za odpowiedz

Pietrzykowski
@Kandydat

Podpinam się. Czy z dużym doświadczeniem możliwe jest 10k brutto ?

Ex pracownik

W wawie tak w BB Niekoniecznie;) i za to 10 tysi będziesz tyrać po 12 h

@Ex pracownik

To jest tyle roboty tam czy po prostu jest system zmianiowy 12h?

Prawie ex pracownik
@Kandydat

Odpowiem krótko, zwięźle i na temat - nie jest realne. Pozdrawiam :)

@Prawie ex pracownik

To realne ile by było?

@Kandydat

Serio takie umiejętności i tylko 10k brutto wymagań? W Warszawie spokojnie możesz z certyfikatami 20k brutto wyciągnąć i to na audycie Payrolla a nie na end2end. Praca milsza i 0 presji …

@Marta

w sumie to nie dziwne, żeby przy takim doświadczeniu nie znać rynku?

@Agata

Znam bardzo dobrze rynek krakowski, bo pracowałem tam 8 lat. Interesuje mnie przede wszystkim lokalizacja czyli Bielsko-Biała z uwagi na kwestie prywatne. Kwestie finansowe nie są dla mnie priorytetem

@Kandydat

Ano. Generalnie nie żeby coś ale z tą kandydaturą czekasz od końca lipca a jutro już październik to w sumie jaka decyzja? Jakieś info w innych miejscach też udało się zdobyć?

@Agata

Czy czytanie ze zrozumieniem to dla Ciebie problem ? Obecnie pracuje w dużej krakowskiej firmie w dziale Payroll i rozważam przeprowadzkę w rodzinne strony do BB, dlatego chce wiedzieć czy drastyczna obniżka wynagrodzenia do poziomu powiedzmy 10k jest realna. Mam Ci podać jeszcze więcej szczegółów ? Może nazwisko i miejsce gdzie mam zamiar dom budować ? Może pesel ? Ano

jow

end to end za 4 000

Czy Adp zapewnia kartę multisportu?

dofinansowanie do karty

Człowiek

Czy w ADP występuje określony dress code?

@Człowiek

Możesz przyjść nawet w dresie ????

@Anonim

ba, w dresie nawet lepiej, czlowiek sprawniej sie uwija ;)

Łukasz

To aż tyle roboty że trzeba się uwijać? Pracodawca krzywo nie patrzy że ludzie w dresach zamiast pod krawatem?

Ile jest zmian w Adp?

Alka

Jedna zmiana. Pracujesz na okrągło do upadłego.

Justyna
@Alka

W 2023 nic się w tej kwestii nie zmieniło. Praca od rana do wieczora. Ludzie uciekają z tej firmy, bo tak się nie da. Te pieniądze nie są warte utraty życia prywatnego.

Krzysztof
@Justyna

Firma przyjmuje coraz więcej nowych klientów, a nie ma pracowników by ich obsłużyć!!!!!!! Nowych osób się nie szkoli, bo nie ma czasu. To co tu się wyprawia to parodia. Praca od rana do późnej nocy, a niektórzy pracują nawet w weekendy!!!!!! Stres, którego coraz więcej nie wytrzymuje, ale firma ma to gdzieś, bo zamiast zadbać o starych pracowników to wola przyjąć niedoświadczonych. Firma ma gdzieś dobro pracownika.

Emilia

Czy firma szuka jeszcze specjalisty ds wdrożeń? Znalazłam taką ofertę na ich stronie, ale jest z listopada i nie wiem co myśleć. Nie zdjęli tego ogłoszenia czy jeszcze nikogo nie znaleźli? Piszą tam coś o pakiecie szkoleń - sa one całkowicie za darmo? Czy podnosząc kwalifikacje można liczyć na podwyżki?

Czy pracownicy Adp mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Chyba nie to jest najważniejsze w pracy.

Emilia

Czyli dla Ciebie mogłoby tego nie być? To co Twoim zdaniem najbardziej się liczy? Jest dobra atmosfera w zespole? Zarobki są konkurencyjne?

Słyszałem, że pracownicy agencyjni nie są zapraszani na żadne spotkania i nie mają żadnych benefitów, prawda to?

Barbara

Oczywiście ze tak, gdyż to nie są pracownicy ADP. Oni pracują do czerwca tego roku i mają wylot, ewentualnie kilka wybranych przez panią lider zostanie w teamie, ale to już trzeba mieć specjalne względy u niej????

Polecam trzymać się z daleka. Firma, która "uczy" klientów jak postępować zgodnie z prawem jednocześnie łamie wszystkie przepisy kodeksu pracy. Wymiar obowiązków przekracza fizyczne możliwości człowieka, pracownik jest traktowany jako tania siła robocza. Ogłoszenia o pracę , które są nieustannie udostępniane świadczy o tym, że nikt tam nie chce pracować, co jest w pełni zrozumiałe.

Bronisław

Czyli nie szukają ludzi tylko przydatnych do ich celów narzędzi które później łatwo można zastąpić?

@Bronisław

Niestety tak to wygląda.

Inny Pracownik
@Bronisław

Nikogo się tu nie wyrzuca na śmietnik, bo przygotowanie pracownika, również doświadczonego, zajmuje czas, a czas to pieniądz. Praca owszem jest wymagającą, ale również stabilna i rozwijającą. Niemniej jednak wszystkich nie udaje się zadowolić, a Ci niezadowoleni częściej wygłaszają swoje opinie.

@Inny Pracownik

Ale taki stan z tego typu nastrojami ludzi już długo trwa? Bo chyba jakieś sito powinno się w końcu skończyć robić i już raczej nikt nie powinien mieć problemu skoro faktycznie jest tu dobrze?

Klara

W pełni się zgadzam z przedmówcą. Dodatkowo powiem, że w firmie panuje (usunięte przez administratora) Dokumenty giną na każdym kroku, przetrzymywane są w skandaliczny sposób. Wygladaja jak psu z gardła wyjęte. Za każdym razem wina zrzucana jest na pracowników, którzy ze sposobem archiwizacji nie mają nic wspólnego. Firma to shierarchizowany babski kurnik. Menadżerki i kierowniczki niekompetentne i rozszczeniowe. Jeżeli jesteś na dole drabinki to wyrazy współczucia.

Franciszek
@Klara

To czekaj, w takim razie kogo to jest wina z tym przechowywaniem? I czy ktoś z Was gadał z szefem i próbował wyjaśnić że to nie Wasza wina?

@Franciszek

To już nie ma sensu, gdyż Ci wyżej są głusi na zgłaszanie problemu. Wolą pić kawusię czy plotkować i obgadywać innych pracowników niżej zatrudnionych ale też nadawać na siebie samych...

Łukasz

Słabo, myślałem że można dogadać się z kierownictwem. A jak atmosfera wśród pracowników? Oczywiście pomijając tych plotkujących i pijących kawusie :)

@Klara

Niesamowite jest wręcz jak ogromne są zaległości. Ludzi jest za mało, a i tak jedyne co można usłyszeć, to że jak się nie podoba, to można odejść, bo i tak dużo ludzi przysyła CV.

Łukasz

A przyjmują nowych w ogóle? Bo jak ludzi jest za mało to powinni zrobić jakąś rekrutacje? Wiesz coś na ten temat?

Prac1
@Łukasz

Taka sobie.

Daro
@Łukasz

A co? Chcesz żeby cię zatrudnili?

@Daro

A inaczej byłby sens, żeby marnował swój czas i o to pytał? ;) To co znasz odp?

PRACOWNIK

W pełni się zgadzam, pracownik to tania siła robocza bez żadnych praw, ma tylko jedno prawo "cicho siedzieć i nic nie gadać".Strach wyjść do toalety, zrobić kawę nie wspominając o krótkiej przerwie !!!!(usunięte przez administratora)straszny i ciągłe wyrzuty że jesteśmy mało wydajni i nieudolni !!!Wiecznie nie zadowolona kadra i pretensje o wszystko !!!!!Omijać szerokim łukiem a jak ktoś nie wierzy niech się przekona na własnej skórze!!!ADP poszukuje naiwnych !!!

PRACOWNIK
@Inny Pracownik

@PRACOWNIK

A wydajność to w jaki sposób jest tu badana, że takie stwierdzenia lecą? Do jakiś norm to przyrównują i takie wysokie są? ile wynoszą?

Zostaw merytoryczną opinię o Adp - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Adp?

Zobacz opinie na temat firmy Adp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adp?

Adp