Dariusz Bróg BOSCH SERVICE

Elbląg

Opinie o Dariusz Bróg BOSCH SERVICE

gumis 2015-03-29 09:22:37
Witam wszystkich. Mialem przyjemnosc w dniu wczorajszym zawitac do serwisu w Elblagu z czystym sumieniem goraco polecam, bardzo przyjemna obsluga , dbalosc o najmniejsze detale, pelen profesjonalizm. Wszystkim ktorzy maja do wyboru w tym miescie serwisy OPLA czy SUZUKI szkoda waszego czasu i zdrowia - jedzcie do pana Darka. Dla wyjasnienia kupilem auto i pochodze z poza Elblaga przejechalem prawie 200 km po ten samochod chcialem go sprawdzic w serwisie OPLA (bo kupilem zafire) w oplu uslyszalem (zanim w ogole ktos zajal sie moja osoba po dlugich okrzykach hallllllo)pan powiedzial mi NIE MAMY CZASU na moja prosbe by chociaz podlaczyli mi auto do kompa opowiedzieli czy ja mowie nie wyraznie ???? NIE MAMY CZASU!!! omijajcie ten serwis z daleka. Co innego BOSCH SERVICE byla to sobota godziny otwarcia do 14 a ci panstwo siedzieli ze mna do 16 na miejscu zostalo wszystko w aucie sprawdzone od A do Z i nawet moglem formalnosci zalatwic na miejscu. SUPER RAZ JESZCZE GORACO POLECAM i DZIEKUJE
Maciej 2016-09-14 20:59:02
Witam serdecznie. Zacznę od początku- pojechałem do tego pseudo warsztatu, który specjalizuje się w markce Mercedes-benz. Zostałem umówiony tam z potencjalnymi klientami na diagnostyke oraz ogólną ocenę auta. Ta rzekomo "Autoryzowana stacja obsługi"Bosch Service w Elblągu została wybrana przez kupujących z polecenia kolegi. Samochód został podłączony pod komputer i był wertowany przez jakieś pół godziny szukając jak to Pan diagnosta powiedział"ciekawostek". W mojej R- klasie nie znalazł jakichś większych błędów czy ciekawostek. Stwierdzono, że przebieg zgadza się i trzeba wykonać jazdę testową i tak właśnie zrobiliśmy. Diagnosta wyjechał na drogę i samochód stracił moc dodam ,że użytkuję tego mercedesa od roku i żadnych takich problemów nie miałem. Po powrocie do tego garażu został znowu podłączony pod komputer i wywaliło kilka dziwnych błędów- niedorzecznych!! Byłem cholernie zdenerwowany!! Diagnosta zaczął tłumaczyć, ze coś akurat w tym momencie mogło się popsuć itd. Pytanie dlaczego tych błędów nie było podczas pierwszego podłączenia pod komputer?Błędy zostały usunięte i Mercedes odżył!! Na zakończenie gdy podejmował próby zawrócenia na swoim obiekcie przytarł moim autem w samochód drugiego klienta . Zwróciłem mu uwagę i poprosiłem o naprawienie szkody na co odpowiedział mi "przecież to tylko lakier" i udał się do biura a może jakieś przepraszam? Nic!!.....omijajcie to miejsce szerokim łukiem!
Zostaw swoją opinię o Dariusz Bróg BOSCH SERVICE - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dariusz Bróg BOSCH SERVICE