Opinie o VIVASANIT w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VIVASANIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIVASANIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVASANIT w Skawina

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie VIVASANIT?

kolarz

Słyszałem, że liderzy mają dobrze, bo zarząd o nich dba.

Frog

Czemu pracownicy nagminnie się zwalniają? Co jest przyczyną co jest na rzeczy?

Frog

Pracy sporo ale daje rade wyrobić się że wszystkim. Wynagrodzenia mogłyby być wyższe. Jest grono osób które pracują długi czas i myślę że taka podwyższka byłaby dla nich satysfakcjonująca. Oferta asortymentowa dobra.

Jacuś

@kolarz a co to konkretnie znaczy, że liderzy mają dobrze? Jakieś dodatkowe benefity czy po prostu mówisz o warunkach pracy?

kornik

Ja złożyłem aplikację, więc sprawdzimy jak jest...

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robol

Haha ko umieścił i skomentował idealne @ w kładce, przecież nie ja, aby się reklamować za plecami

znajomy

przedstawiciele sobie chwalą zwłaszcza po podwyżkach, a auto jak auto - zwyczajne

Przedstawiciel

Witam jak wygląda praca przedstawicela handlowego jakie zarobki jakie dają auto?

pozytyw

Obserwując wpisy na temat Vivasanit mogę potwierdzić pozytywne zmiany. W innych działach też sytuacja jest bardzo dobra. Pracy dużo, ale nikt nie wymaga ponad miarę i wynagrodzenia wzrastają.

100%Magazynier

Praca u nich na magazynie może do najlepszych nie należy, ale generalnie nie ma też na co narzekać. Warunki są akceptowalne, płaca to taka średnia skawińska może nieco niżej. Oczywiście chciałbym więcej ( ale ostatnio była podwyżka więc ... ) Atmosfera przyzwoita (kierownictwo głowy nie urywa, da się dogadać w różnych sprawach), towarzystwo też w miarę normalne. Plusy (godziny pracy 6-14, 10-18, umowa o pracę, wolne weekendy, brak akordu). Hejka magazyniey.

nowy

Dużo się dzieje...Dużo szkoleń, wyzwań, nowe oferty dla klientów, programy lojalnościowe, a dla pracowników podwyżki,awanse...oczywiście nie dla tych którzy się boją.

zmiany

w ostatnich miesiącach rotacja była duża i ludzie też się zmienili. Pracuję krótko, ale mam doświadczenie z poprzednich firm i wiem, że te zmiany są konieczne. Firma w niektórych obszarach miała dużo do zrobienia. Długoletnie zaszłości temu nie służą, ale już się widać pierwsze porządki.

pracow

Nie wszyscy jestesmy tacy...Te kasliwe osoby psuje opinie firmie i nam pracownikom tez...Coz poradzic - nie bierz doslownie tych uwag. Ja nie narzekam a pracuje nie od dzis.Firma przechodzi reorganizacje ale pracownicy tylko zyskuja.

Oddany

Wspolczuje Ci tego dziedzictwa w postaci tych zlosliwych ludzi!Ze ty ich jeszcze nie pogonilas...Nie znosisz obludy a tacy tam pracuja i sie tu wypowiadaja...Jestem z Toba i On tez...Powodzenia!!

Izakus

Widze szefowa ze reformy zbieraja zniwo kasliwosci-standard przy tego typy operacjach. Przy Twoim zelaznym systemie wartosci nic nie zmaci Twoich dzialan,wiem gardzisz tym...Brawo dla Ciebie i ludzi Ci zyczliwych!!!Tam gdzie Ty tam nudzil nikt sie nie bedzie!!!!

pracow

tak się przyglądam tym wpisom i nie rozumiem dlaczego tyle złośliwości ze strony ludzi, którzy pracowali i to tyle lat, podobnie jak ja. Nikt mi krzywdy nie robi, a jak postanowię odejść to odejdę bo mam prawo. Zmiany idą z duchem czasu i na to nikt nie ma wpływu, każdy ma prawo do swoich decyzji, a tu polemika obrażonych dzieciaków. Po prostu nie rozumiem...choć i kolegom i firmie życzę wszystkiego dobrego. Po co tyle obrazy? Komu to ma służyć?

mateusz

ktoś tu chyba za bardzo spouchwalony był a "mleko się rozlało"

mateusz

To tylko praca co w Was tyle sentymentów.Pracy nie brakuje a Wy się tak rozczulacie. Chyba stare grzyby z Was, coście się tak zasiedzieli? Zycie się zmienia, świat się zmienia a Wy w miejscu stoicie...Pracy jest pod dostatkiem. Ja kilkakrotnie zmieniałem pracę i nie zawsze było lepiej. Każda firma ma swoje zasady, trzeba albo je zaakceptować albo szukać dalej swojego miejsca.

minęło ...

Krzysiek żył było z kim gadać....to już nie jest to

walcz

idź dalej...strata czasu,lat, siedzieć za marne grosze z dużą odpowiedzialnością za obowiązki.....ludzie się zmienili i jest gorzej!dramat!siedzisz jak na bombie ! stres zjada,szkoda zdrowia,psychiki ... Świat jest otwarty i można pracować i być szczęśliwym zdecydowanie gdzieś indziej!!!!! zero docenienia , szacunku,kultury,poziomu!

przyjaciel

To co tam jeszcze robisz? Śmieszny jesteś, nudzisz jak dziecko a się stamtąd nie ruszysz... Życzę pomyślnych zmian.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVASANIT - Skawina

• Jak się pracuje w VIVASANIT?

Zobacz opinie na temat firmy VIVASANIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVASANIT?

Kandydaci do pracy w VIVASANIT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVASANIT
3.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Torowa 16C
    32-050 Skawina