Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

INSPEKTORKA

Widziałam jak dzisiaj polaryzatory sprawdzała po tym zajściu na stołówce.Przeżucała polaryzatory jak szogun :)A pozniej mamy zwroty z LGD.Była a afekcie,a to zagrożenie dla otoczenia :)

anonimek

anonim - 2011-01-20 16:23:31 Ha ha ha,jak ZZ się broni i wymyśla głupoty.Co dzisiaj znowu ktoś się wypisał z waszego Tak,napewno,coś około 5 osób :) Widziałem jak jej gul na szyji skakał,jak pchła na łańcuchu,taka była zdenerwowana :)

pracownica

zz i kobietą na czele która nie panuje nad emocjami!!!!!!! żałosne

INSPEKCJA

inspektorka - 2011-01-20 16:21:20 też widziałam dziś to zdarzenie na stołówce to co p.Grazyna wygaduje jest oburzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A zauważyliście jaką miała dziś obstawę na stołówce? Wyglądała jak premier i ta komóra w łapie.hehe :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pomoc kuchenna/ Pracownik kuchni
Kobierzyce
Compass Group Poland
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Kobierzyce
Asistnet Work Group

anonim - 2011-01-20 10:13:39 Czytam te opinie i normalnie nóż się w kieszeni otwiera... Tak gwoli wyjaśnienia: ze związków można się wypisać bez żadnych konsekwencji. Tylko w Waszym zakładzie powstały one zapewne po to, by Wam - pracownikom żyło się lepiej, więc nie rozumiem tej krytyki. ZZ powinny być silne, mieć jak najwięcej członków, tak by Ci- tam na górze wiedzieli, że muszą się liczyć ze zdaniem kadry pracującej, że ta im patrzy na ręce... Ludzie, opamiętajcie się i przede wszystkim pomyślcie !! ZZ- owszem ale nie w takim wykonaniu!!!!!!!

Ha ha ha,jak ZZ się broni i wymyśla głupoty.Co dzisiaj znowu ktoś się wypisał z waszego "Titanica"??? :)

inspektorka

też widziałam dziś to zdarzenie na stołówce to co [usunięte przez administratora] wygaduje jest oburzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim - 2011-01-20 10:33:11 chore to wszystko ,ludzie przestańcie, w HR śmieją się z was że udało im się o siebie odwrócić uwagę od nich, to było celowe posunięcie , QC miało przedłużone umowy, pod warunkiem że wypiszą się ze związków, a że nie mogły zrobić to bezpośrednio po podpisaniu umów, A zrobią to do końca stycznia i tacy z nich bohaterzy, pomnik im postawcie. BO skaczą z barykady na barykadę gdzie im lepiej. Co ty robiłaś za krzesło przy podpisywaniu umów ze tak wszystko wiesz? A może wcieliłaś się w długopis?Fantazje to ty masz.I co jak by się nie wypisali do końca stycznia?Przecież umowy podpisali i nawet jakby się nie wypisali to i tak mieli umowy.Weź sobie koło i walnij się w czoło.

Mam dziwne wrażenie że całe pieniądze ze skaładek [usunięte przez moderatora] idą na opłacenie marionetek [usunięte przez moderatora] które siędzą przed komputerem i piszą jakie te związki są cudowne.[usunięte przez moderatora] ty to lubisz mącić.Widziałam dzisiaj oburzenie [usunięte przez moderatora] na stołówce po wypisaniu kolejnych osob ze związku.Kobieto zachowaj odrobine przyzwoitości.Najpierw coś chlapniesz a później pszepraszasz....

anonimka

QC przedłużono umowy bo sobie na nie zasłużyli;) Widać,że frajerzy z [usunięte przez moderatora] się znów odezwali.Ktoś ma ciekawe spostrzeżenia.To czemu wypisują się ludzie z inspekcji?Jedna po drugiej?Owszem związki są OK ale nie w wykonaniu pani [usunięte przez moderatora].Zastraszać to ona sobie może ale psy na śmietniku....żałosne to wszytko

amika

I co Wy wszyscy na to, którzy wczoraj tak broniliście QC??!! Wierzyliście, że oni tak z czystej i nieprzymuszonej woli podjęli taką decyzję...To teraz widzicie, że wcale tak nie było....Głupio Wam, nie??? Ale powinniście się już nauczyć, że kierownictwo w LG zawsze postawi na swoim.... nieważne jakim i czyim kosztem!! pozdrawiam

Czytam te opinie i normalnie nóż się w kieszeni otwiera... Tak gwoli wyjaśnienia: ze związków można się wypisać bez żadnych konsekwencji. Tylko w Waszym zakładzie powstały one zapewne po to, by Wam - pracownikom żyło się lepiej, więc nie rozumiem tej krytyki. [usunięte przez moderatora] powinny być silne, mieć jak najwięcej członków, tak by Ci- tam na górze wiedzieli, że muszą się liczyć ze zdaniem kadry pracującej, że ta im patrzy na ręce... Ludzie, opamiętajcie się i przede wszystkim pomyślcie !!

Aleko

anonim - 2011-01-19 23:59:53 My musimy mieć wroga bo inaczej sami się powyrzynamy i Koreańczycy o tym wiedzą. A teraz naszym wrogiem są [usunięte przez moderatora] A jak nie będzie związków to ciekawe kto będzie następny.

inspektorka nr 555

Proponuje zanim cokolwiek napiszecie przejrzjcie forum a chyba będzicie zaskoczeni własną zmiennością.Ale w tej firmie już tak jest ,że mało kto ma własne zdanie.natomiast papug mamy dostatek

Ja swoją "cegiełkę" też zabieram z [usunięte przez moderatora] już jestem tego pewna.

anonimek

"Zgoda buduje,niezgoda rujnuje".Właśnie związek zawodowy popada w ruinę,ale na własne życzenie...

Jak [usunięte przez moderatora] tego nie zniszczył to już nikt nie zniszczy.Mam taką nadzieję:D

ktoś gdzieś tam - 2011-01-19 22:18:09 Zgadzam się z tym w 10000000000 %.Nie pamiętam by na naszej zmianie było jakiekolwiek spięcie miedzy QC a inspekcją.Trzymajcie tak dalej :) Trzeba tylko dbać o to by tego nie zniszczyć przez tak zawny [usunięte przez moderatora].Pracuje na inspekcji juz 3 lata i wierzcie mi nie zawsze tak było...

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG