Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

rober

Ile placa przy obsludze prasy?

chicho
@rober

zależy ile będziesz miał wyrobienia jedni mają ponad 100% inni pewnoi 80% to zależy od tego jak ci leci robota

l

Ile jest netto za godzine?

do kolesia

Mozesz napisac ile wynosi pensja podstawowa a ile premie? i czy normy sa wykonalne?

@do kolesia

zależy na jakim stanowisku pracujesz taka stawka, jak widzę pisał Dydek wcześniej. Co do norm to powiem, że jest facetka w tym dziale co ja, ma powyżej 50 lat . ona miesiąc w miesiąc ma ok 115% normy, jej synalek też. ostatnio zatrudnili jeszcze jej męża ale on już robi wolniej, ale ma chyba ok 95% normy ale on jest chyba od niej starszy

koleś

Ty nowy to nie zrozumiałeś że jest stawka podstawowa i premie od wyrobienia?

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

logo firmy Kafelkarz
Biała
REGESS
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Biała
ATN Service ApS
nowy

ty nie powiem Ci nawet bo sam nie wiem jedni mowia jedno drudzy drugie, kierownik jeszcze co innego i takie to wszystko (usunięte przez administratora) napisze przy wyplacie :D

stalker
@nowy

Jak nie wiesz ile zarabiasz to chyba robisz na czarno.

k

Nowy a jaka stawka netto za godzine?

koleś

spoko chłopie , ja też na początku nie mogłem się przyzwyczaić że tu wszystko jest znormowane a jestem tu już trzy lata, najważniejsze to nie poddaj się bo w każdej firmie są problemy, tu takie a tam inne. wiem coś o tym bo już z nie jednego pieca chleb jadłem

nowy

jakims cudem wlasnie przezylem 3 dzien pracy, 2 dni montowania sworzni, dzis pierwszy dzien na ceownikach 8 h jak na 1 raz 984 sztuki + 50 minut przez awarie maszyny i dostawce palet lacznie 400 minut wyrobionych z 450 minut normy, ciezka robota troche (usunięte przez administratora) ale chyba idzie przywyknac

nowy

byl mrozmowa dosc przyjemna w poniedzialek od 14 do 22 szkolenie a potem juz samodzielnie zobaczymy co z tego bedzie :) firma prezentuje sie wewnatrz calkiem calkiem obawiam sie jedynie tych norm bo podobno sa kosmiczne.

k

Czy szukaja kogos na magazyn albo do dzialu zakupow? Czy takie dzialy tam w ogole sa?

Dydek

zależy na jakim stanowisku od 10 do 14 złoty do ręki za godzinę. nie mówię tu o nadzorze bo nie wiem.

d

Jakie zarobki? (dla nie spawaczy)? Ktos wie?

nowy

dzis ide tam na rozmowe operatora maszyn, z tego co widze wypowiadaja sie sami spawacze wiec chcialebym zapytac jak wyglada praca przy obsludze owych maszyn ?

gość22
@nowy

I jak tam rozmowa o prace na stanowisku operatora maszyn? Jak wygląda zatrudnienie? Czy faktycznie jest umowa o prace? Napiszcie coś proszę na ten temat.

@gość22

ja też byłem na rozmowie , jest umowa okres próbny

jak tam z nowym kierownikiem

@były pracownik

różnica polega na tym, że obecny kierownik robi szkolenia, poprzedni opierdzielał

tom

do pracującego .gośćiu śćiemiasz jak tralllallla ja pracuję tam 2 lata mam dość i złożyłem wypowiedzenie stawka owszem nawet i 15 zł ale wyjdzie ci jak cały miesiąć wyciągniesz sto procent a wychodzi 12 - 13 jak dobry jesteś wypłaty 2200- 2300 jak złapiesz soboty max 2500 ale są tacy co 1700 zarobią spawanie zwykła pachwina z góry nadół żadna filozofia byle szybko 90%ludzi spawaczy rury by niepospawało na przetop pod redgen towar bubel byle dużo moto firmy praca czyni wolnym tak jak napis w pewnym obozie podczas 2 wojny zaraz spawacze sie odezwo fachowcy ze stalmechu .towescie rure po kąt 45% i spawaj przetop wypełnienie lico a nie pachwinki niektórzy to zaraz prąd ze 300 amper by ustawili zegnam was fachowców

pracujący

ja przcuję tu 8 lat jeszcze w poprzednim miejescu na Otolińskiej i nie narzekam.W firmie było raz lepiej raz gozej ale od ostatnich 4 lat powiekszają sie szybko. Teraz zatrudnili specjalną grupę do zarządzania produkcja i głodnego zwolnili. a JA spawam sobi co domnie należy i jest wporzo. a stawka na spawacza jest wyższa niż któryś z was podaje. widać jak wiarygodne są wasze informacje.przeczytałem te komentarze ze zdziawieniem bo przypadkiem tu wszedłem. powiem jedno . od niedawna pracuję tu również moja żoną. pracują tu kilka ojcowów z synami wiem że jest równż syn i matka. jeśli by było tak źle jak piszecie, to by tego nie było rodzin. wymagania sa duże i to nie ukrywam bo wysyłają wszystko za granice. więc przypuszczam że te negatywne opinie wynikają z tego że chżaniliście robotę ale nie chcą się do tego przyznać i potem pretensje że macie potrącenia.

tom

czy potrzebują tam malarzy antykorozji

dert

Ponoć dziś mamy święto lasu

Murdy

Ludzie, ile zmianowa jest tu robota i po ile godzin sie pracuje dziennie?

danny

Z tego co wiem, są przyjęcia w Stalmechu

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH