Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

stancor

witam i prosze się do mnie odezwać pilnie gdyż chcę się zatrudnić w tej firmie ale chyba jest coś nie halo - gwarantuję anonimowość. na adres stancor@wp.pl . pozdrawiam.

Cyfra54

To ile w końcu masz tej przerwy? Bumelant.

ZPMN

ODPOWIADAM JEST SUPER !! SPOKO LUDZIE PRACA DOBRA ZERO STRESU ZAROBKI DOBRE (usunięte przez moderatora) WYSTARCZY ?????

Kanister

To bardzo ,,cieniutka" firma szukają tam gdzie ich nikt niezna

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

logo firmy Kafelkarz
Biała
REGESS
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Biała
ATN Service ApS
hanys

To musi być "cieniutka" i bardzo nieciekawa firma, skoro szukają pracowników tak daleko jak np. woj.śląskie. Pewnie nikt tam nie chce pracować.

bobo

atmosfera: z rana- klarowna, popołudniu -duże zapylenie.

byly pracownik
@bobo

od pierszego do pierwszego to ci starczy jak bedziesz jako spawacz robil po 16 godz dziennie

ooooo
@byly pracownik

zgadzam sie (usunięte przez administratora)

Bezrobotny

Słyszałem coś na temat tej firmy w radio, podobno PIP z Wa-wy ma ich odwiedzić

Pracowałem w tej firmie trzy lata. Każdy ma jakieś złe i lepsze doświadczenia w pracy, nie każdy się nadaje na dane stanowisko i ma określone umiejętności przystosowawcze. Firma jak firma, w sumie pracowało się całkiem dobrze i bardzo ją mile wspominam. Była to moja pierwsza praca. Od Stalmechu pracowałem w czterech różnych i powiem wam szczerze, że żałuję, że takiej firmy nie ma w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Ci co tu narzekają, nie trafili albo nie spadli w pracy z wysokiego C na (usunięte przez administratora) tzn bezrobocie. A jak się chce zarabiać więcej to trzeba dorabiać po godzinach, tak jest w 70 procent fimr w Polsce. Popracujcie sobie w większych koncernach zobaczycie jak jest tam. Nie wyjdziecie z pracy wcześniej niż 18-19 i nawet jeśli zarobicie więcej, to po pół roku stwierdzicie, że za duża presja, za długo się siedzi itd. Tam też wam nie zapłacą za nadgodziny. Wszyscy siędzą dłużej bo inni też siedzą dłużej. Taki psychologiczny mechanizm. Szefostwo firmy P. Bogumił oraz brat to jak na szefów mili ludzie, gorszych po prostu nie poznaliście jeszcze.

ha ha ha

i jak się pracuje?? hahahahha

tajny

JA pracuje tam 9 lat a ty pewno miesiąc pracowalas wiec ja wiem gdzie chodze do pracy. To może ty nie wiesz dokad chodziles

bnbn

mam iść tam do pracy. zaczynam wątpić

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH