OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zofia

Z tego co widze ostatnio dużo zmian wydarzyło sie w tej firmie. Mowa tutaj miedzy innymi o ogromnej rotacji pracowników. Czy wiecie czym to jest spowodowane? Może warunki pracy zostały zmienione i dlatego tak wielu ludzi odeszło. Dajcie znać jak obecnie wygląda rzeczywistość w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Odp.

Bo to pralnia funduszowo inwestycyjna jest:-) cel to wejście na giełdę i zbycie akcji w 1h z przebiciem 300%:-) tyle w temacie.

Klientka

Firma ma najprawdopodobniej problemy finansowe, albo pracownicze. Pracuję od kilku lat w dziale HR zagranicznej firmy i jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką rotacją pracowników. Na "po majówce" byłam umówiona na wizytę w sprawie pompy ciepła, czystego powietrza i fotowoltaiki. Dzwonię tydzień po rozmowie do Pana od pompy ciepła i mówi, że już nie pracuje w Biomar, tylko gdzieś indziej. Dzwonię do Pani od fotowoltaiki i też mówi, że już nie pracuje. Dali mi numer do firmy z regionu i przyjechał Pan pomierzyć dach. Jak rozmawialiśmy o tej sytuacji, to powiedział, że Pani od której kupował sprzęt (też z tej firmy) już nie pracuje i jej szef też odszedł w maju. Mając duże doświadczenie w zarządzaniu kadrami, wnioskuję, że firma musi mieć poważne problemy strukturalne lub wprowadzono niekorzystne dla pracowników zmiany. Przed wysłaniem CV proponuję rozmowę z innymi pracownikami.

Wojtek

Polecam firmę wszystkim, którzy szukają pracy jako elektryk/monter. warunki finansowe ok, można dobrze zarobić, bo zlecenie za zleceniem. Bardzo zgrane i konkretne zespoły chłopaków.

Czy zdarzają się nadgodziny w Oze-Biomar Sp. z o.o.?

Oczywiście. Zupełnie bezpłatne.

Klient(?)

Opinie klientów to sami sobie piszecie? To portal o pracownikach - klienci nie traktujcie tego jako źródło informacji o produkcie!

ZAlosc

Firma anty pracownicza, do końca umowy zlecenie trzymali mnie w przekonaniu o przedłużeniu umowy i przejścia na umowę o prace z lepszymi warunkami. Dzień przed końcem umowy informacja, że sory ale nie przedłużamy bo nie potrzebujemy aż tyle pracowników. Jako, że umowa zlecenie to oczywiście brak rekompensaty, brak nawet jakiegoś ludzkiego pożegnania. (Tego samego dnia rano jeszcze było zapewnienie o przedłużeniu umowy) Sama praca ok, oprócz pana właściciela który lubię komentować wszystko co robią pracownicy na forum. Nie miła atmosfera w kadrze zarządzającej. Dodatkowo skąpią na kolorowym papierze .Spotkałam się z takim anty pracowniczym stanowiskiem tylko w firmach oze. Największy zal o potraktowanie człowieka jak śmiecia który nie potrzebuje stałego zatrudnienia. Nie polecam jako pracodawcy a tym bardziej jako wykonawcy kwestia bycia w porządku zaczyna się od pracowników, jak traktujesz szeregowego pracownika jak śmiecia to watpie aby podejście do klientów było inne.

Piotrunio

W skrócie: Odradzam firmę Biomar każdemu szukającemu pracy. Praca na stanowisku Montera nijak ma się do tego, co przedstawiane jest na rozmowie rekrutacyjnej. Płaca jest niższa, godzin pracy jest znacznie więcej, jak i wyjazdów jest o wiele więcej. Praktycznie cały miesiąc w wyjazdach- kilometrówka jest tragiczna, około 1/3 tego co spotkałem w innych firmach. Samochody dla monterów są w bardzo złym stanie, strach jeździć niektórymi. Jakość wykonywanych instalacji przez firmę jest na poziomie "byle skończyć i stąd odjechać". Monterzy jak i ich przełożeni traktują klientów jak- no bardzo źle w skrócie. W ciagu 2 miesięcy pracy widziałem 2 sytuacje, gdzie wiadome było, że przez zastosowane rozwiązania instalacja zepsuje się w ciągu roku/dwóch, ale było to maskowane i zostawiane, bo ważne było by instalacje skończyć i jechać na kolejną (kasa za każdą skończoną). Przy zarobkach jeśli uda Wam się zarobić 4200zł w ciagu miesiąca(a raczej nie, bo firma dowali Wam nieopłacalne instalacje) wygląda to fajnie, póki człowiek nie policzy godzin ile pracował- ok. 10-12h dziennie od poniedziałku do piątku, plus około 25-30h w drodze. Atmosfera bardzo nieprzyjemna. Palenie papierosów u klientów na dachu jest nagminne, tak samo jak wchodzenie na dach po ostro zapijanym dniu poprzednim. Nie polecam nikomu.

Jacek

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą.

Zosia

Super produkty, super wpółpracownicy:) Polecam tą firmę :)

Artur
@Zosia

Tak, potwierdzam, super produkty i super efekt ich używania. Nigdy lepiej się nie czułem, szczególnie tuż po przebudzenia z rana,

Wiesiek

Polecam Pana Marka G. z Biomaru za współpracę przy instalacji 5.28kW w Małomicach. Dla klienta ma zawsze czas i pomaga we wszystkich sprawach związanych z instalacją. Pozdrowienia dla ekipy monterskiej p.Piotra, p.Dawida i p.Darka. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Waszą firmą i polecam wszystkim.

xyz

Wspaniały zespół - klimat bardzo rodzinny, pomimo dynamicznego rozwoju firmy.

Teresa Wilińska

podziękowania za profesjonalne wykonanie instalacji w dniu 18.07.2020 monterom Hubertowi Krzysztofowi, Karolowi

niki

masakra.nie rozumiem administratora. nie ma zadnej opinii od pracowników a wylacznie od klientów. dramat. to jest strona dla ludzi ktorzy szukają opinii o firmie jako o pracodawcy!!!!

maks
@niki

Nie ma opinii pracowników, bo były same negatywne. Trzeba było zgłosić administratorowi do usunięcia, bo ostro się firmie dostawało i prawda wyszła na jaw, co na pewno było nie wygodne. Oberwało się szczególnie jednemu z członków zarządu - dodam tylko od siebie że w 100 % zasłużenie.

donb

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda dzień pracy handlowca ? Czy jest to zwykła akwizytorka czyli chodzenie od domu do domu na podległym terenie czy jeździ się na spotkania umówione przez DWS ? Czy jest jakiś wymóg wizyt dziennie do wyrobienia, i jak wygląda nadzór / wsparcie pracy handlowca ? Dostaje się jakąś bazę danych, merytoryczną pomoc ze strony przełożonych, czy po prostu radź sobie sam ? Gdzieś chyba wyczytałem że jest to praca na działalności, czyli pewnie telefon i auto we własnym zakresie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem, branża i produkt są przyszłościowe, ale obawiam się że praca w tej branży to zwykła akwizytorka. Pytam bo obecnie pracuję w sprzedaży B2B na umowie o pracę, nie chciałbym zamienić siekierki na kijek.

Jacek K.
@donb

Akwizytorka i módl się, żeby ci zapłacili...

Halina

Fajnie, że zechciałeś wyrazić tu swoją opinię, ale następnym razem postaraj się nie używać tu żadnych danych osobowych. Regulamin GoWork tego zabrania. Nie powiedziałeś właściwie nic na temat ogólnych warunków pracy w firmie Oze-Biomar. Pracodawca zapewnia Wam tam jakiś socjal? Powiedz proszę coś więcej.

Bardzo dobre warunki pracy. Fajne szefostwo. Miła atmosfera w pracy.

Zainteresowany pracą

Sami idioci zamieścili te komentarze. Portal służy do oceny firmy jako pracodawcy a wszyscy wpisują opinie o usłudze i towarze. (usunięte przez administratora)

Szymon
@Zainteresowany pracą

Obrażenie innych osób na publicznym forum nie jest w dobrym tonie. Jeśli chodzi o to, że wypowiadają się tu sami klienci firmy to masz rację, że jesteś to forum pracownicze. Niemniej jednak każda opinia jest ważna i coś wnosi do wątku. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem i będziesz składał CV? Napisz proszę więcej informacji.

Ada

Fachowa pomoc i usługa. Polecam zainwestować w tę dziedzinę, produkt i usługę.

Adrian

Panowie znają się na rzeczy. Porządny sprzęt i sprawna usługa.

Malwian

Solidna firma. Profesjonalnym podejściem do klienta.

Szymon
@Malwian

Piszesz swój komentarz w perspektywy klienta? Wiem, że firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki dla firm i domu. Napisz, z jakich konkretnie usług korzystałeś.

Zostaw merytoryczną opinię o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdynia

• Jak się pracuje w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ