Biomar Sp. z o.o.

Pabianice

Opinie o Biomar Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 06:42:59
Pracujesz w firmie Biomar Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.
Cure 2016-04-18 17:41:13
Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Z początku wszystko pięknie, jednak po dłuższym czasie nie jest już tak kolorowo. Sam szef jeśli o usposobienie chodzi - zależnie od dnia, jak chyba każdy. Praca w firmie do trudnych nie należy, jednak na dobre zarobki nie ma co liczyć - Pabianice. Dotąd całkiem nieźle, jednak...
Wózek widłowy odstawiany "do remontu" co kontrolę do ISO po niej "magicznie" odzyskujący sprawność, przędza, na której czasem się pracuje (nie spełniająca jakichkolwiek norm), czy zatrudnianie "na czarno" za np. 1600, a gdy dany człowiek nie mając wyjścia zgodził się na takie warunki i przychodziło do płacenia okazywało się, że owszem, 1600 ale... brutto (!). Wnioski wyciągnijcie sami, z tego co wiem, to niewiele, jeśli cokolwiek, się poprawiło, choć niektórzy psychopaci pracują tam już od lat.
Zostaw swoją opinię o Biomar Sp. z o.o. - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomar Sp. z o.o.