BIOMAR

Gdańsk

Opinie o BIOMAR

Zosia 2012-03-23 18:00:50
Super produkty, super wpółpracownicy:) Polecam tą firmę :)
Krysia 2012-04-03 18:33:51
Produkty tej firmy są bardzo dobrej jakości. Nie są jakąś chińską tandetą jaką oferują inne firmy. Zakupiłam matę i jestem bardzo zadowolona. Najfajniejsze jest to że dostałam na nią 10lat gwarancji więc nie marwię się że będę mięć problem jeżeli mnie zawiedzie! Polecam wszystkim tą firmę. Jako jedyna jest uczciwa :)
warmiak 2013-02-10 00:53:17
A ja kupiłem produkt do deksozyzacji i jestem bardzo zadowolony bo to faktycznie dobra sprawa a firma chyba jako nieliczna w branży działająca tak jak się należy..pozdrawiam-Tadeusz
kasia 2013-02-25 17:00:27
pracowałam jako telemarkieterka w tej firmie i była to moja najlepsza praca w życiu,przez studia zrezygnowałam,ale naprawdę polecam.
anonim 2013-03-04 18:47:34
Biomar-Gdynia to solidna firma,polecam kazdemu-zadowolony kontrahent.
xyz 2013-03-06 17:24:11
potwierdzam-biomar gdynia-był u mnie facet z tej firmy i kurde co by nie powiedzieć to ii sprzęt super i gość uczciwy,naprawdę polecam.
milen 2013-03-07 11:01:20
ja też polecam tę firmę bo mam fajny sprzęt od tego pana a moja siostra kupiła chiński badziew za większe pieniądze i jej nie działa,więc mi wszystko przedstawiono w pełni profesjonalnie i jak coś chcę to pan zawsze odbiera telefon i oddzwania,z niczym nie robi problemu.W tej branży chyba jedyna uczciwa firma...
teresa grajewo 2013-03-18 16:16:49
BIOMAR GDYNIA to rzetelna firma,sprzęt niezły za dobrą cenę a do tego wszystko działa jak mówiono.Polecają!!!
raniu 2013-04-18 16:44:18
super produkt,dzięki Wam chodzę i nie mam wysokiego cukru,zawsze będę chwalił Biomar Gdynia,dziękuję bardzo.
dziewięć 2013-07-03 02:00:25
atmosfera była fajna a i kaska niezła i lajt i zero przekrętów ale niestety padliśmy,szkoda bo było nieżle ale to nie czasy dla uczciwych...
bond 2014-05-30 16:27:02
nic nie padliśmy tylko reorganizacja była i jedziemy dalej...;)
3city 2014-09-22 18:22:08
ja też pochwalę tą firmę,bo ciepła woda mi dzięki nim leci w lato i jestem zadowolony..
misiek 2015-01-11 21:09:27
jan-jest Pan w błędzie,Biomar Trójmiasto zajmuje się odnawialnymi źródłami energii-wiem bo z nimi współpracuje,tamten Biomar co Pan pisze to zupełnie inna firma,zresztą ktoś wyżej napisał,że leci mu ciepła woda;)
Czy mają wolne miejsca to nie wiem,ale mój znajomy zaczął niedawno z nimi współpracę i pozyskuje klientów,wiem że za niezłe stawki ale dokładnie się nie wypytywałem,jak coś to najlepiej zadzwonić i się spytać,chyba mają namiary na stronie.
xyz 2015-03-16 17:20:21
u mnie był najpierw właśnie handlowiec współpracujący z tą firmą a później szef,dałem się przekonać na kolektory słoneczne i jestem bardzo zadowolony,załatwili mi dotację z miasta a woda już w lutym leciała ciepła,wyliczyli mi że na gazie powinienem zaoszczędzić około 1400 zł a mi się wydaje,że będzie lepiej...
wdfshlq 2016-05-20 09:05:40
Przyznaje rację @rajesh ale nie każdy w tej branży potrafi sobie poradzić i się utrzymać przede wszystkim a widzę, że oni mają wielka ofertę i chyba czeka ich niezła przyszłość
Zostaw swoją opinię o BIOMAR - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOMAR