Opinie o WOLF Sp z oo. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WOLF Sp z oo.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WOLF Sp z oo. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLF Sp z oo. w Kraków

spider

Franciszek Pellowski - koordynator, warto na niego uważać, lepiej nie ufać

Roberto
@spider

W duszy maja pracownikow.Nawet wody w upaly zalowali.Na Lokietka albo zalatwisz albo nie.Kier.co innego mowi obiecuje,co innego robi.Odradzam ta firme.

Ona
@Roberto

Nie żałują wody bo przez 2 lata nigdy jej nie dali. Kierownicy obiecują bo też myślą że coś są w stanie zrobić ale od nich też zbyt wiele nie zależy. Wypłata na czas to nie atut pracy ani łaska. Za dobrą pracę nie karzą ale nie nagradzają. Grafiki zależą od kierowników lub dowódcow. Ale praca to nie koncert życzeń. To ochrona i w święta i wekendy. Ale jadąc do biura w Krakowie zabierzcie ze sobą butelkę wody i składany stolek bo się przyda. Tak naprawdę pracownik to nie osoba tylko zatkany etet. Pani kadrowa nie wie czy będzie zwrot za co cokolwiek nie z powodu braku wiedzy w przepisach ale że nie ma decyzyjnosci w tej sprawie, bo nie ona podejmuje tą decyzję i wiele innych. Każda decyzja zależy od właścicieli tej firmy.

Jak jest z awansem w WOLF Sp z oo.?

Czarny Krak

O jaki awans ci chodzi????

@Czarny Krak

Prawdopodobnie ktoś pytał czy osoby z dużym stażem i doświadczeniem mogą liczyć na awans. Czyli nie ma za bardzo możliwości rozwoju zawodowego?A jak z wynagrodzeniem?

@Marek

Mimo wszystko kiepska sprawa z awansami, zarobkowo tylko norma, a rubachowe szczęście pisze tylko donosy i notatki służbowe, prostak nic nie potrafi, bazuje na cudzym nieszczęściu...

Była pracownica

Powinni im zawiesić działalność krentacze jakich mało .Kierownik który ma obiekt w Rudzie Śl. Urząd Miasta to skończony kretyn .

@Była pracownica

Ludzie na urzędzie miasta z stopniem niepełnosprawnoscią stoją po 24 godziny tak firma Wolf wykorzystuje ludzi

Chce być kiełbasą w twoim bios
@Była pracownica

Ludzie z kompleks ami tak piszą pani pi....ek bylas jesteś będziesz....... Wszystko w temacie

Małgorzata
@Chce być kiełbasą w twoim bios

Unikajmy proszę argumentów personalnych. Masz doświadczenie z pracą w WOLF Sp z oo.? Rozumiem, że odpowiada Ci ta praca, a możesz napisać dlaczego? Dziękuję!

Brońmy Kier
@Była pracownica

Szanuj Szefa Swego Bo Możesz mieć Gorszego . Zawsze dla tych co chleją albo co maja coś z głową będzie się kretynem . Trochę się przewineło osób na UM i w głowie się poprzewracało szczególnie Brygadzisce z Jana Pawła ll. Ja pracuje od samego początku i jestem zadowolon . Płacą na czas a z kier zawsze można się dogadać .

Zła
@Była pracownica

Szkoda ze do pracy przychodza w wielu przypadkach ludzie roszczeniowi. Jesli się kierownicy nie dostosowują lub czegos wymagają to są " kretynami" A może czasem warto się sobie przyjrzec. Nie znam pani ale po wpisie domyslam się kim pani jest bo o pani wygodzie krażą legendy

Mola

Co to się podziało, że firma Wolf już nie jest na uczelni pedagogicznej w Krakowie??? Nawet do przetargu nie przystąpiła??? Czyżby pupę umoczyła???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WOLF Sp z oo. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lola

Miałam przyjemność pracować z tą firmą na kilku imprezach. Zarobek nieadekwatny zupełnie do ilości godzin pracy. Co gorsza, panowie organizatorzy chamscy, prostaccy, wyśmiewający się... Czułam się jakbym była w (usunięte przez administratora) z terrorem...Nie wytłumaczyli nawet w czym rzecz, tylko mieli pretensje i wymagania. Wymagać to bym im radziła ale od siebie inteligencji i przede wszystkim kultury osobistej :) Nie polecam!

@Lola

Ile wynosiły godziny pracy i jakie obowiązywały wtedy stawki w WOLF? Twoja wypowiedź nie zawiera takich szczegółów, a myślę że zainteresują one użytkowników forum. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi i pomocy przyszłym kandydatom o pracę w firmie.

mydło dla tadzia
@Lola

Tadziowi B.....mu, to można, co najwyżej zorganizować pieczenie prosiaka, nie mam pomysłu tylko, jaki zespół grający polską muzykę taneczną zaprosić na tę okoliczność, bo obawiam się, że każdy zespół, to mogą być dla niego za wysokie progi, może się źle czuć, bo tekstu nie będzie rozumiał, słowa będą za trudne i muzyka jakaś taka skomplikowana... Może prosta gra na cymbałkach i będzie hopsał???

mydło dla tadzia

Ponadto, odnosząc się do opinii nt. pana B....go, to portal "Go Work" służy właśnie wymianie opinii o pracodawcy, opinii o osobach zatrudniających, opinii o warunkach pracy, które tam panują-są to szczere opinie stanu zastanego, które czasem wyglądają tak, a nie inaczej, ponieważ osoby oceniane, czy warunki pracy wyglądają stosownie do oceny, a więc użytkownicy mają prawo zamieszczać swoje opinie, zgodnie z prawem. To, że opinie się czasem nie podobają, ponieważ są negatywne i dosadne, to jest to problemem opisywanego pana B....go, niech B......ski zweryfikuje, co robi źle, skoro 200 osób pisze mu o jednym i tym samym, a zresztą, z powodu wyżej opisanych cech, w świecie rzeczywistym także jest pośmiewiskiem zakładu pracy, zresztą przez tego osobnika, w zakładzie jest duża rotacja, bo nikt nie będzie współpracował z kimś, kto burczy, warczy, "żąda" i jeszcze na dodatek nieprzyjemnie wygląda pachnie i nie potrafi w miejscu pracy zapewnić pracownikom papieru toaletowego i środków czystości-gdyby nie ja, to koledzy pilnujący DCCHP we Wrocławiu, od strony szlabanu podcieraliby się ręką, albo liśćmi. Reasumując, to nie komuna i stan wojenny-w którym to ustroju B... pełnił ważne funkcje i posiada teraz odpowiednią emeryturę, bo takich zwykle agencje ochroniarskie zatrudniają jako koordynatorów, i mamy prawo wypowiadać się swobodnie i wyrażać swoje opinie- nie naruszyłam prawa i nie użyłam słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, a to co napisałam odnośnie jego wyglądu i zachowania, jest zgodne z prawdą- zdjęć i nagrań nie posiadam, bo są ciekawsze obiekty do uwieczniania, ale jak ktoś chce, to zapraszam do Biura Regionalnego Firmy "Wolf", we Wrocławiu, żeby wyrobił sobie opinię. Pana Tadeusza zaś pozdrawiam, zachęcam do zmiany i pracy nad sobą, a także nakłaniam do zmiany aktywności i innego ukierunkowania energii-zamiast biegania po komisariatach, to może spacer po Parku Kozanowskim, albo praca w ogródku.

Adim

Najgorsza firma na polskim rynku firma i kierownictwo nadaje sie do perfonu albo do PIPwykorzystuja ludzi bez odpoczynku robią i wogule nie dbają o pracownika

Skncze w końcu z tymi emerytkami co niechcąca pracować kobinuja na boku żeby mieć wolne i wykorzystują niepełnosprawnych to SOE tyczy do całego kierownictwa i pani prezes bo sprawa pójdzie do PIP

Co sie dzieje w tej zlodziejskiej firmie na obiekcie nie powiem jakim rządzą emerytki a człowiek niepełnosprawny niema nic do powiedzenia jeszcze jest chory. I ma grupę a słyszałem ze firma wolf nie przyjmuje emerytów kłamstwo wyszło na jaw dodatku jak można pracować bez odpoczynku 5dni po 14 godzin to sie nadaje do pip lub perfonu

Buraki i nic więcej

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej . Ludzie Ci nie potrafią czytać cv , sekretarka nie kumata i arogancka , nie wspomnę o rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzonej na dworze i pana w klapkach basenówkach który ją przeprowadzał.Ogólnie mega nie polecam pracy w tej firmie .

@Buraki i nic więcej

Chciałabym się Ciebie dopytać, jak oceniasz merytoryczność przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej? Zachęcam Ciebie do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z jej dokładnym przebiegiem. Będzie to cenna wskazówka dla osób przygotowujących się do procesu rekrutacyjnego.

@Mola, Twoja wypowiedź nie jest precyzyjna, więc zachęcam Ciebie do jej rozwinięcia. Jakim pracodawcą jest WOLF? Czy był jakiś element pracy w firmie, który oceniasz pozytywnie? Czy warunki zatrudnienia były na zadowalającym poziomie? Wyczerpujące wypowiedzi osób znających firmę są cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę do niej.

Mola

Pracowałam tam i nie polecałabym, tym bardziej, że wypłacali po terminie...

Mola

Coś tu się zrobiło cicho...

@Oceniacz, czy jesteś zatrudniony w WOLF? Jeśli tak, może napiszesz jak ty postrzegasz pracę w tym miejscu? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy grafik jest elastyczny? Myślę, że wypowiedzi z różnych perspektyw, będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w firmie. @tadziu kupię ci mydło, rozumiem że możesz mieć negatywne odczucia względem tej firmy, pamiętaj jednak żeby szanować cudzą prywatność - gowork.pl to forum publiczne i nie należy ujawniać tu cudzych danych osobowych. Upominam Cię również że celem forum jest wymiana informacji o pracodawcach, a nie konkretnych osobach prywatnych zatrudnionych w firmie.

tadziu kupię ci mydło

Miałam nieprzyjemność poznać "kierownika" tej "agencji ochrony" w oddziale dolnośląskim - Tadeusza Brze........go. Stworzenie to jest żywą kwintesencją określenia "burak", bądź "janusz". Na spotkaniu w sprawie pracy przywitał mnie spocony, z tłustymi włosami, nieświeżo pachniał(delikatnie mówiąc). Ubrany był w sprany, poplamiony tłuszczem podkoszulek, z pod którego wylewał mu się otłuszczony, "piwny" brzuch, nieświeże, nieprane od dłuższego czasu szorty, ukazujące trzęsące się warstwy tłuszczu na nogach, na stopach miał gumowe klapki kąpielowe, typu "Kubota", a także nieobcinane szpony, pod którymi miał warstwę czarnego brudu... No, ale postanowiłam nie oceniać książki po okładce i nie zrażać się tym-rozpoczęłam pracę. Człowiek ten stoi na bakier z mową polską, a także wszelkimi zasadami kultury osobistej. Na zadane pytanie, albo burczy, jak mucha złapana do słoika, albo wrzeszczy i przeklina głosem pogrubiałym od picia. Kiedy pracowałam, jako agentka ochrony, we Wrocławiu, w "Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc", wydzwaniał do mnie po kilkanaście razy dziennie, w tym również w nocy, albo po nocnej służbie w pracy, kiedy spałam, czy byłam w urzędzie i nie mogłam odebrać. Kiedy zwróciłam mu uwagę, żeby nie wydzwaniał do mnie w nocy, albo zwróciłam mu uwagę, że czasem nie mogę rozmawiać, więc oddzwonię do niego później, rozsierdził się, wrzeszczał i pytał, co ja sobie wyobrażam- z czasem starałam się odbierać jak najmniej telefonów do niego, bo był natrętny. W ubiegłym tygodniu, po okresie próbnym dostałam telefon, z dolnośląskiego biura tej agencji, że mam podpisać umowę o pracę, więc przyjechałam, a tam owy "kierownik" nawrzeszczał na mnie, że żadnej umowy nie podpisze, bo co ja sobie wyobrażam, że nie odbieram od niego telefonów- podczas tej tyrady wyczułam pity alkohol od opisywanego osobnika, mało tego tak wrzeszczał, że pozostali pracownicy innych biur wyszli to dziwo oglądać, poza tym na koniec zamknął swój pokoik i ogólne przejście korytarzem także do innych firm na zamek, tłum interesantów stał na korytarzu i się z niego śmiali , a więc teraz na pewno będą kojarzyć firmę "Wolf":) Zgłosiłam jego postawę, do siedziby tej agencji ochrony, w Krakowie, a także to, że spożywa alkohol w pracy. Wydzwaniał jeszcze do mnie z wyzwiskami, na co mam świadków. Tadeusz Brze.....ski, ze swoim wyglądem oraz poziomem kultury osobistej, to może zbierać surowce wtórne na moim osiedlu, albo liczyć złotówki w szalecie miejskim, tylko trzeba go izolować od wycieczek zagranicznych, żeby opinia o naszym kraju jeszcze bardziej się im nie pogorszyła. W sumie słyszałam, że to nie pierwsze alkoholowe wyczyny tego "pana", tutaj to przynajmniej stał samodzielnie na nogach, bo tak ogólnie, to potrafi siedzieć pod biurkiem. Jestem ciekawa gdzie "Wolf" znalazł takiego "kierownika" heheheh

Oceniacz

Generalnie ludzi nauczyli się ciągle narzekać. Bez względu czy jest powód czy go nie ma!!

Konrad

Może powinniście zacząć doceniać pracę w dobrej firmie??

@Konrad

Co masz na myśli pisząc o pracy w dobrej firmie???

@Mola proszę aby Twoje wypowiedzi były bardziej merytoryczne i napisane w tak, by zawierały elementarne zasady kultury. Nie wiemy nic po za tym, że chcesz się zwolnić. Moje pytania są po to aby dowiedzieć się jaka jest sytuacja w firmie, jaki jest powód przykładowo Twojej rezygnacji. Nie jestem w żaden sposób związana WOLF i nie zamierzam Cię atakować, chcę tylko poznać powód Twojej decyzji, tak żeby inne osoby odwiedzające wątek mogły same wyciągnąć wnioski o firmie.

@Karolina

Karolina moje wypowiedzi póki co, to zawierają zasady kultury, napisałam, że jesteś nie czytata i nie umiesz czytać innych komentarzy!!! Pytanie, gdzie są moje pieniądze za nadgodziny??? Ja podpisałam umowę to tylko na normę godzin!!! Gdzie są pieniądze za nocne godziny??? A dopłacać do interesu nie mam zamiaru i ochoty, za przedłużenie mojej licencji, gdzie (usunięte przez administratora) prezeska bierze za to pieniądze z PFRONU!!!

@Karolina

Podobnie jest z grafikiem ja się prosiłam o wolne w takie dni, co potrzebowałam, to oczywiście musiałam być w pracy i nie da się zamienić, bo grafik ma być sztywny!!!

nestea

mam iść do tej pracy. co robić ?

@nestea

Nawet się nie wygłupiaj

@Mola, a co jest powodem tego, że chcesz się stamtąd zwolnić? Jak jesteś traktowana przez pracodawcę firmy? Czy aż tak trudno jest Ci wytrzymać jeszcze te trzy miesiące? Proszę, opisz tu swoje doświadczenie. Rozumiem że w trakcie podpisywania umowy wiedziałaś o warunkach zwolnienia?

@Karolina

Karolina ty jesteś tak samo głupia i niepoważna jak ta cała firma, nie czytata i nie kumata!!! Poczytaj sobie wcześniejsze komentarze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków

• Jak się pracuje w WOLF Sp z oo.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLF Sp z oo. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLF Sp z oo.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLF Sp z oo.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Eustachego Tyszkiewicza 13 lok. U-4
    01-157 Kraków