Opinie o Krakowskie Biuro Festiwalowe w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krakowskie Biuro Festiwalowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Krakowskie Biuro Festiwalowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowskie Biuro Festiwalowe w Kraków

Eliza Nowy wpis

Specjalista ds. administracji potrzebuje 2-letniego doświadczenia z podobnego stanowiska by się zakwalifikować. Co przy tym może się pojawić na samej rozmowie rekrutacyjnej? Pytam, bo mam zamiar aplikować.

Jaka teraz występuje atmosfera w biurze? kiedyś pisano cos o tym, że raczej słaba ale od miesięcy nie ma komentarzy, zastanawiam się więc czy cos nie uległo przy tym jakiejś konkretnej zmianie? Czy wiadomo? Do tego wyświetla mi się oferta dla starszego specjalisty ds. finansowo-kadrowych. Jeśli w tym przypadku podano widełki od 4,5 do 7 tys to ile przy tym zarobi sam specjalista?

RK Nowy wpis

Podpinam się pod pytanie...Jaka obecnie atmosfera? Widełki 4,5 do 7 tyś są dość szerokie, ile zarabia się realnie? W okolicach 6 tyś można, spełniając wymagania, liczyć?

Ola Nowy wpis
@RK

Tez jestem ciekawa, teraz szukaja starszego specjalisty ds ksiegowych, czy wiadomo jaka tam jest teraz atmosfera? czy cos zmienilo sie od wpisow z tamtych lat?

Olcia

Pracowałam w KBF i w K5020. Pani Dyrektor/Prezes wszystko robiła pod swoich. Układy, rodzinka i wskazane przez urząd osoby. Szare myszki były upokarzane, zbierano na nich haki i szantażowano. W biurze ciągle afery w kontrahentami, bo faktura nie opłacona, bo sprzęt nie zwrócony itd

maryla

Cześć, jestem zainteresowana pracą w KBF, ale widzę wiele negatywnych opinii i czytam, że nowa dyrektorka po pół roku złożyła rezygnację, nie wiem czy warto aplikować, czy ktoś się wypowie na temat atmosfery?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krakowskie Biuro Festiwalowe? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Zamówień Publicznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aha

Widzę, że znów szukają prawnika. Tak słabo płacą, czy taką mają cudną atmosferę w pracy, że ludzie im się zawijają po pół roku?

Klaudia
@Aha

Tez mnie to zastanawia. Widze, ze w ksiegowosci tez znow szukają pracownika...

@Aha

Pani kierownik jest tak wspaniała, że ledwo kogos zatrudni to juz drugi składa wypowiedzenie, stąd te wieczne rekrutacje. Jeśli bedziesz ślepo oddany to popracujesz, a jeśli nie to.... rekrutacja ????

@Byly pracownik

Dokładnie, ludzie tam są nie tylko wspaniali ale też świetnie motywuja. Nikt nie musiał mnie długo przekonywać, by podziękować tej firmie za współpracę.

@Byly pracownik

Jak długo wytrzymałeś/aś? Pomógł Ci ktoś w wdrożeniu się w pracę?

@Kasia

Krótko ???? Widząc co sie dzieje i jak sie tam ludzi traktuje najrozsądniej bylo poszukac innej pracy. Pomoc przy wdrożeniu- aktualnie zapomnij.

Byly pracownik

Ja też tylko do czasu znalezienia innej pracy, nie dało się wytrzymać. Moim znajomym szczęka opadała, jak słyszeli, co tam się działo...

@Byly pracownik

Dokładnie, a moi znajomi na początku myśleli, ze ich wkręcam lub ubarwiam wszystko. Niestety, chore miejsce i chorzy ludzie, a dyrektorka tak sie pięknie w wywiadach wypowiada o instytucji i zespole, a tam konkurencja dla Barei xD

@Byly pracownik

A co konkretnie tam Cie denerwowalo?

@Marcin

Bardzo dużo by pisać, tam mało rzeczy funkcjonuje poprawnie. Spróbuj Marcinie, a przekonasz sie sam, to trzeba przeżyć

Byly pracownik

Zdecydowanie firma otwiera oczy. Teraz jak słyszę jakaś mocna historię z pracą w tle, myślę sobie- tak, to jest możliwe...

@Marcin

Gdy coś w jakiejś firmie nie klika, bardzo łatwo o efekt kuli śnieżnej, więc, jak wspomniala druga osoba, dużo możnaby pisać. To nie do końca też jest tak, że to ktoś ma z czymś problem i coś go denerwuje. Są po prostu rzeczy i zachowania, których nie warto tolerować.

Gabi
@Byly pracownik

Zgadzam się. A czy inni współpracownicy pomogli Ci coś na początku, aby wdrożyć się do pracy? Ja jak prosiłam o pomoc, to powiedzieli mi, że im także nikt nie pomógł i musieli sobie radzić sami od początku.

@Gabi

To trafiłaś na super ludzi, szczerych i konkretnych. Niektórzy przecież nawet żadnym słowem nie śmieli uraczyć ale dla kontrastu byli też tacy, którzy stosowali argumentum ad personam niemal w rejestrze gwizdkowym. Do poziomu Ymy Sumac trochę im brakowało.

Kamila
@Byly pracownik

Obecnie szukają tam pracownika na zastępstwo do Działu rozliczeń, czy orientujesz się jak wygląda tam sytuacja?

Elżbieta
@Kamila

A na ile to zastępstwo dokładnie, orientujesz się? i czy jest szansa przedłużenia jednak współpracy?

kandydat
@Byly pracownik

Zgadza się z wieloma zasłyszanymi relacjami

Iwona

Planuję wysłać cv na stanowisko specjalisty kreacji i brandingu. Jakie są zarobki. Są jakieś możliwości premiowe?

kandydat

Cześć :) Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska "asystent dyrektora KBF" i "specjalista ds. kreacji i brandingu" ? Rozważałam aplikację, ale nie spodziewałam się tylu negatywnych opinii w innych działach i zastanawiam się czy tak samo jest na wyżej wymienionych stanowiskach?

Ilona
@kandydat

Tez jestem ciekawa aktualnych opinii

Krzysztof
@Ilona

Przydałyby się bo sporo aktualnych ogłoszeń na ich stronie. Nie wiadomo skąd taka liczba wolnych wakatów? Albo odejście/zwolnienie albo ...?

Ex-kbf
@Krzysztof

Wolne miejsca są wynikiem aktualnego dzielenia się kbf i spółki Kraków 5020. Część starych pracowników przechodzi do nowej spółki i zwalniają się miejsca.

Maja
@Ex-kbf

Czy w dziale księgowości są też zmiany w związku z nową spółka?

snack
@kandydat

Też chciałbym wiedzieć czy warto aplikować. Czy atmosfera się poprawiła?

Maja

Dzien dobry :) ostatnio na stronie KBF pojawilo sie ogloszenie o pracy w ksiegowosci, czy ktos moglby mi napisac, czy warto tam aplikowac?

Specjalista
@Maja

Nie i post Basi z iloscia 21 polubien trafia w samo sedno i mowi sam za siebie.

@Specjalista

a może coś zmieniło się?

@Kasia

Tam to juz chyba tylko na gorsze, o ile gorzej moze jeszcze byc.. Bylam pracowalam i widzialam, uciekac stamtąd jak najdalej.

Kamila
@Ania

Ile osob liczy dzial ksiegowosci? czy tam jest jeden dzień finansowy?

@Ania

Dlugo tam pracowalas?

@Kasia

Ostatnio na stronie Kbf pojawiło się dużo nowych ogłoszen o pracę. Czy do księgowości tez może teraz szukają?

Irena

A jak wyglądają praktyki w KBF? Ile trwają? Jakie dostaje się zadania do wykonania? Jak z odpłatniością takich praktyk? Ilu osobom po praktykach udaje się uzyskać zatrudnienie w firmie?

Katarzyna

czy ktoś wie jak pracuje się w księgowości?

Basia
@Katarzyna

Nie polecam. Jeśli nie masz tam znajomości, będziesz mieć ciężko. Tam rządzą układy i koligacje rodzinne.

@Basia

To prawda. Plus lubią tam wyciągać z Ciebie prywatne rzeczy (niby w miłej przyjacielskiej rozmowie), które potem wykorzystają przeciwko tobie. Odradzam.

Adiunktka
@Kasia

Wyciąganie prywatnych rzeczy w pozornie miłych rozmowach i późniejsze wykorzystywanie ich przeciwko tobie to również specjalność „korytarza kustoszy” w krakowskim Muzeum Narodowym. :-(

@Kasia

Nie za bardzo rozumiem.. Jak to wyciąganie prywatnych rzeczy? To znaczy jakich dokładnie? I w jaki sposób później takie informacje są wykorzystywane przeciwko pracownikowi w KBS??

Na stronie jest ogloszenie na spec ds rozwoju.Praca zdalna ale w oczekiwaniach zamilowanie do porzadku?? I o co chodzi ze szkoleniem w pozniejszym czasie? Ile trzeba pracowac by cie przeszkoili? Z gory dzieki za odp

Irena

Witaj, swój wpis dodałeś już prawie 2 miesiące temu. Czy dowiedziałeś się czegoś więcej na temat tego stanowiska pracy z innego miejsca niż to forum? Tu niestety ale nikt Ci nie odpowiedział a jestem ciekawa jak to wygląda. Może byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie? Daj znać.

Byly pracownik

Omijac szerokim lukiem.... moznaby elaborat napisac co tam jest nie tak.

@Byly pracownik

Dzial artystyczny czy biurowy?

Ola

@Mala Mi a to jest firma organizująca eventy?

Mala Mi

Nie polecam, jedna wielka rodzina, co krok uklady nie do ruszenia

@Mala Mi

A w którym dziale bylas? Tam jak wyznają się, ze masz wiedze i jesteś pracowity, to szybko zepchaja na ciebie duza odpowiedzialność, oczywiście za male pieniądze, a smietanka będzie zarabiać duza kase.

@Kamil

Czy ja wiem, raczej jest tak, ze jak przychodzisz to nieodpisuja ci na maile, mowia nie przejmuj sie za bardzo bo i tak to dyrekcja odpowiada a potem co jakis czas komus dziekuja, ze niby jakas wielka wtopa i milion hipotez

@Mala Mi

Tak, jedna wielka rodzina, pracujące ze sobą siostry, ciotka z chrzesnica, sluby w ramach organizacji, ciotki i pociotkowie, dla osoby z zewnątrz układy nie do przebicia. Mimo to KBF robi ciekawe projekty. Jednak praca tam to co innego.

@Kamil

Czym jest praca tam juz podsumowales w komentarzu wyzej- duza odpowiedzialnosc za male pieniadze

@Mala Mi

Niestety...na rozmowie obiecują jaka to będzie wielka pomoc przy wprowadzeniu w obowiązki a później zostajesz sam. I jesteś kozłem ofiarnym.nie polecam zmieniać pracy na Kbf. Zresztą dużo ludzi zwolniło się tam w ostatnim czasie.

Dora

Wiecie może czy przyjmują praktykantów? Bardzo zależy mi na informacjach od pracowników.

Byly pracownik

Odradzam, wiele osob skusi sie wizja pracy w artystycznym srodowisku i przy ciekawych projektach, nic bardziej mylnego.(usunięte przez administratora)o. Najgorsze sa jednak plotki, na kazdego znajda jakies klamstewko do powielenia.

@Byly pracownik

Zgadzam się z Twoją wypowiedzia. A mozna wiedziec, w jakim dziale pracowales?

Michal

Ciezko jest w tej firmie.Na poczatku wydaje sie wszystko ok,a potem dowiadujesz sie,ze tam jest sama siec-rodziny, przyjaciele itd. Nie polecam. Falszywi ludzie.

Leszek
@Michal

Rozumiem, że jeśli chodzi o atmosferę i relacje w firmie nie masz zbyt pochlebnego zdania, ale zawsze można spróbować poprawić te stosunki. Czy firma organizuje imprezy integracyjne lub eventy dla pracowników, żeby można było się bardziej zgrać i pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

ratka

sama praca i tak jest urozmaicona poprzez funkcjonowanie w środowiskach twórczych - artystycznych, ujęli to nawet w ofercie na stanowisko Kierownik Działu Literackiego, tutaj nie można się nudzić w takiej robocie

anonimowa

CV wysłane! miejmy nadzieje, że zadzwonią :)

Stres i Brak Szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowskie Biuro Festiwalowe - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowskie Biuro Festiwalowe?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowskie Biuro Festiwalowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakowskie Biuro Festiwalowe?

Krakowskie Biuro Festiwalowe