OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

dawid

trza trzymac reke na pulsie, ale chyba za duzo papierow, druczkow itd. mi to lepiej czas leci na hali niz jakby tak trzeba bylo w biurze siedziec.

artur

no jeszcze do tego trzeba dodać współpracew z dostawcami, prowadzenie dokumentacji i nadzorowanie całego procesu.

Tadek

Tak na logike to kupiec to prawie jak sprzedawca, czyli jakies papiery i przygotowanie ofert zakupu czy tez sprzedazy.

plastuś

wydaje mi sie, ze jakis czas temu ktos cos pisal w tym temacie.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Buła

A czym się taki kupiec zajmuje? Może więcej konkretów?

joniec

na chwile obecna to wisi ogloszenie na kupca.

pepe

możesz też poszukać ofert pracy w internecie to się wtedy też dowiesz czy jest jakaś potrzeba zatrudnienia czy też nie.

A moze by tak isc do nich z cv i sie samemu zapytac? Wydaje mi sie, ze sa przyjecia, ale lepiej isc zlozyc to sie dowiesz, a jak nie to przynajmniej i tak papier zlozysz a jak bedzie za jakis czas zapotrzebowanie to sie moga z toba skontaktowac.

klockowsky

czy na hali kogos teraz szukaja? prosze o odpowiedz.

rasta

:-))

Hubert

A jak praca na oknach. Generalnie piszecie o roletach a niewiele mogę znaleźć o oknach zespolonych. Jaka tam jest kadra kierownicza i jak atmosfera pracy? Ktoś wcześniej pisał o wypadkach - dużo ich jest? Proszę napiszcie coś więcej.

ras
@Hubert

Okien zespolonych to raczej nie produkują.

Boxer

Rowerem tez dasz rade :D

Irek

A jak wygląda kwestia z dojazdem? Czy jakoś się umawiacie na dojazdy wspólne czy wszyscy dojeżdzają busem, albo osobno?

tomek

mi sie wydaje, ze zwykla prosta koszula do tego krawat lub nie i jeansy ciemne tez przejda, albo spodnie z garniturka.

Maniek

Może by to przyniosło jakiś efekt z tym dresem, ale raczej nie pozytywny.

Polczyk

Jasne, a jak go na wstepie zobacza to sie moga zapytac czy czasem nie wybiera sie na jakis urlop czy wycieczke. Oczywiscie, ze sie elegancko ubierz.

ciacho

ktos tu sie zawiesil hehe. idz sobie chlopie w dresie, albo krotkich spodenkach i sandalach. wtedy to dopiero zobacza jaki z ciebie wyluzowany czlowiek.

amadeo

co klasyka to klasyka czyli garniak bedzie jak najbardziej na miejscu.

amadeo

co klasyka to klasyka czyli garniak bedzie jak najbardziej na miejscu.

Gregor

A sądzicie, że jak się najlepiej ubrać? Czy jeansy to już nie przesada? Czy może lepiej sięgnąć po klasykę czyli garniak i inne bajery?

szymcio

potraktuj tą rozmowę jak ćwiczenie, jak się odpowiednio nastawisz to pewnie pójdzie ci całkiem dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.