Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Koksu

Dokładnie trzeba by się wziąść za tych kombinatorow co w soboty nie chcą chodzić !jak to jest panie Grill?

jasiu z lasu
@Koksu

Jak by płacili to by ludzie chodzili a tak to nie mogą cie zmusić, twoja dobra wola że przyjdziesz

Zjarany
@jasiu z lasu

Ja będe będe ...już jestem dotarłem .

Czopek

A ja tam lubie swoją prace.

Katarzyna krótkie nóżki

Powiedzcie mi jedno co Kajolek płaczek jezdzi i cwaniakuje że ma w (usunięte przez administratora) mistrza liderów i chwali się że on nie musi chodzić płaczku ja za ciebie nie przyjde na stakera więc nie płacz .

Łysy
@Katarzyna krótkie nóżki

A zależy o którym Kajolku mowa? O tym z audicy czy może się mylę

Katarzyna krótkie nóżki

I nie płacz tylko rób przynajmniej to co do twoich obowiązków należy, a nie 2-3 po 30 minut a pózniej się nie wyrabiasz i nie chowaj się u kolegów za scianą.

Blond pig
@Katarzyna krótkie nóżki

Co ty tam wiesz 1.43

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Pracownikv2

Witam. Pracuje w diehlu. Jak wygląda praca w Veluxie?

9miesiac

Lepiej :)

@Pracownikv2

Tez pracowałem w diehlu i przeniosłem się tutaj i też zadowolony jestem , jedyny minus to to że trzeba stać ciągle

9miesiac
@Nowy

Troszkę więcej dźwigać, ale ktoś kto chce pracować będzie pracował. Zależy również gdzie ktoś trafi .

Pracownik.

Jak przez okno.

@Pracownik.

hahaha ale śmieszne król komedii. Wystartuj z własnym stand-upem, taka błyskotliwość się marnuje w veluxie.

Mam pytanie do pracowników działu wood. Jak tam się pracuje ? Ludze w porządku ? Praca ciężka ? Da radę wytrzymać na tym dziale tyle h z jedną przerwa ?

Urszula
@Nowy

A to ile h? Skąd masz taką informację że jest jedna przerwa? :) Byłeś u nich już na rozmowie?

Pisiorek

Jedynym h to jestem ja

Pati

Jestem tu nowa prosze napiście czy dobrze rozumię chodzi mi głównie o soboty jak to jest rozliczane .Styczen luty marzec i po kwartale czyli w kwietniu były płacone tak ?Następnie kwiecień maj czerwiec i w lipcowej wypłacie i tak kolejno prawda, a starsi pracownicy mówili że latem są placone soboty na bierząco i dzień wolnego? Prosze napiście jak to na prawde wygląda.

buchaj gregor

Kolana już wyprostowane teraz tylko trybe wstawić i będzie myster ze hoho.A brat zyrafa kiedy idzie na skrócenie szyji,bo kolana tez juz ogarnoł.

Olka

Klasycznie po rozmowie o prace zero odzewu. Szkoda czasu na przygotowanie, bo nawet nie powiedzą, że człowieka nie chcą. Ogólnie po rekrutacji wnioskuję, że szef jest tylko od poleceń, a jak masz problem, to szukaj pomocy w dziale. Porażka.

Ciocia

Rumunku dzisiaj masz turkusowe stringi koronkowe bo ubek mi mówił i bardzo się slini

Grażyna
@Ciocia

Nie bardzo rozumiem w jakim celu jest ten wpis?

Widłowy
@Ciocia

Ja tam lubie rumunka i nawet jak strzela z uch i próbuje być smieszny niby coś smiesznego powie a i tak wszyscy w liderówce z niego cisną a najlepiej jak za rączke chodzi z ubkiem ach ten pakistański gust i poczucie humoru.

Czopek
@Ciocia

Ej naPiScie coś mnie bo mi przykro Co tam myślicie o mnie czy moje zaangażowanie w produkcje jest na odpowiednim poziomie czy za malo się staram. Czopkinson pozdrawia swoich wielbicieli z forum.

StreetKid

Tak zainteresują się Tobą jak będziesz produkcje po przerwie wyłączał.

Malarnia

A no tak to już jest jedni tyrają 8h a inni mają plan dnia wykonanybpo 6.5h i pózniej stołowka wc siedzenie na bgsach zastanów się czyy też byś tak chcciała jak my tutaj mamy pomysl a uwież mi ze te ostatnie 1.5h się bardzo dłuży a (usunięte przez administratora)bolą od siedzenia i tak dalej więc doceń to że masz szanse (usunięte przez administratora)do końca 8h i nie narzekaj!!!!

RudyStreetKid
@StreetKid

Ej waliłeś po nosie ja widziałem jak wchodziłeś do szatni brakuje ci kilku kompanów cpunsonow co pośli na inna zmiane

twój sta.ry
@RudyStreetKid

RudystreetKid od kwasów pier.dolisz pier.dolisz i myślisz ze jesteś fajny odpuść i spuść z procia idź do czopka powie ci jak.

@RudyStreetKid

Jeżeli ktoś wchodzi do szatni a Ci na myśl przychodzi walenie po nosie to ja mam tylko jedno do powiedzenia... "głodnemu chleb na myśli" i nie, nie jestem tym kim myślisz że jestem.

Alladyn
@StreetKid

Cpunsonie streetKid pało a ty nie wiesz kim ja jestem a możesz mnie cmoknąc w kokosa i wal po kichawie i nie pisz tutaj ciotko tylko rób normy i nie wyłanczaj produkcji po przerwie cmoku i wal się cepie tępa strzało i wąchaj nogi aldony

@Alladyn

Po treści twojego wpisu można wywnioskować ze sam się czegoś nawąchałeś, iq na poziomie tego wspomnianego cepa.

RudyStreetKid
@StreetKid

Czopku jak spuścic z prącia pokaż nam na zebraniu przyjdz do nas na zmiane

Papuga
@RudyStreetKid

Robi jeszcze rudy i resete a i taki wysoki seba co był moim kumplem? Chciał kupić skuter mój co do pracy dojezdżałem.

Daumian z drilla

To nie jedz nam zabrali od 1 kwietnia pomidor pgr załamany bary też płacze ze bida ...tylko junior był dzielny troche glową kręcił ale mu przejdzie

Ahmed w sandałach

Potwierdzam płaczek był i płakał i jeszcze mówił o ja jebe ja jebe pózniej znowu płakał ale dałem mu kilka ulotek i cieszył się mało co pod samochód nie wpadł ze szczęścia

Zezowat dejwid
@Ahmed w sandałach

A no dzieje się na mieście sobota na 2 zmiany

Anal

O swoją się nie boje chyba że petro to jest kobieta to moge byc zazdrosny

Leszek

Co powiecie o pracy Elektromechanika bądź mechatronika w tym zakladzie?Byłbym wdzięczny za szczere wypowiedzi.

Menopauza a4

Zyrafo otwórzcie okna bo ludzie się skarżą na zaduch i gorąc ,ruszcie się a nie tylko leżycie (usunięte przez administratora)..na krzesełkach inobrabiacie (usunięte przez administratora)

Teresa
@Menopauza a4

nie ma klimatyzacji na zakładzie? pytam bo szukam pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Burdello mama
@Teresa

U mnie w firmie sa klimatyzatory.

Cześć. Ile u Was zarabia operator maszyn? I kiedy wypada urlop kolektywny? Czy robicie w soboty? płaca 100%?

Operator maszyn
@Nowy

Pierwsza umowa 3800 brutto+, premia 500 zł, praca w sobotę tylko na pierwszej zmianie 100 % pod warunkiem że nie wydadzą Ci tego dnia jak będziesz chciał urlop, płatne za soboty co kwartał.

Kajolek
@Operator maszyn

Byłem dzisiaj pod kebabem pod kauflem i na wyspie o ja jebe ale ciepło było wiecie co mnie łonczy z ukraincami ...to ze jestem jedynym wspólnym znajomym wszystkich ukrainców ja i Lucy moja piękna co ją w karty wygrałem a i mój kundel nas... Na chodniku o ja jebe ze tak powiem. Chce ktoś rower albo tv ogolnie sprzęt rtv bo mam wszystko co trzeba .

@Operator maszyn

A kiedy wypada urlop kolektywny?

Ciasna
@Nowy

Weluks placi okolo 10 tzn do 10 musi a ja sobie dorabiam na wekendy kasa do rączki zawsze wpada i jest ok tylko liderczyk obrażony ze w soboty nie chodze. Mam inny fach w ręku i umie to i tamto praca super zapraszamy

Łysy

Chyba w kwietniu

LLLLLeszkkkaa pozdrrawwiamm

E wypłata jest wypłata.

Rudy

Około 3000 na ręke z premiami soboty wolne a urlop to zależy jakiego masz lekarza.

Ludwiczek

Jak to czopkinson na nocce propagande siał że bedziemy pracowac po 8h 7.5h pracu 0.5h sprzątanie i walenie w (usunięte przez administratora).żółwiu zaproś spasionego na zebranie bo widze że wy nic nie wiecie tylko spanie patrzenie na (usunięte przez administratora) wszystkim i fajeczki i kawka herbatka i w nosie pogrzebać i po jajcach się podrapać .

@Ludwiczek

O czym wy mówicie 5 minut na sprzątanie i tyle. A co z przerwą, dalej będzie produkcja? Bo tylko na mouldingu jest przerwa, którą trzeba odrobić .Co o tym myślicie.

mustafa
@ja

na malarni przerwy na skoczka :) przychodzą z innych działów narobią bubli a ty potem to przecieraj i się tłumacz czemu ktoś taką ciulnie odwalił

Mam wyjeb.
@mustafa

Ja w soboty nie bede robił juz 10 rydzień a ja nie byłem ani razu niech robią starzy co mają rodziny albo ukraincy niech robią bo im się kasa przyda na remonty komnat . A ten pierożek rusłan dynanienko to tak się rodziną. I sytuacją w kraju przejmuje ze za rączke z mężatką chodzi .a płacze zeby im pomagać bo biedni są.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 775.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 409 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX