Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Anulka

Ale ciacho robi na łudzie

Do HR manager

Na ostatnim spotkaniu pytała Pani (usunięte przez administratora)ci zrobić żeby było lepiej na procesie. Otóż jest wyjście które uleczy podległe działy pod kierownika (usunięte przez administratora). Zwolnić go i dać kogoś z doświadczeniem jak i mistrza z moulding który w przeciągu kilku miesięcy rozniosł cały dział. Ludzie mają już tego dosyć. Siedzą na L4 albo masowo się zwalniają. Nikt tego nie widzi? Na spotkania z dyrektorem chodzą same pupilki, a tak naprawdę atmosfera panująca na procesie prosi o pomstę do nieba. Dlaczego za (usunięte przez administratora)tak nie było? Wnioski nasuwają się same

Chcemy zmian!!!
@Do HR manager

VELUX obudzi się kiedy będzie już za późno połowa mężczyzn zwolni się z mouldingu wtedy będzie płacz bo wszystko stanie. Panie dyrektorze to nie ludzie są wiecznie problemem lecz może warto zajrzeć wyżej. Moulding sypie się z dnia na dzień, zastraszaniem pracowników nic się nie zadziała więc pogłębia problem!

Biały rumun
@Chcemy zmian!!!

Teraz mają Ukraińców co bubli robią co nie miarą a przecież plan jest taki by komponenty były idealne ;) więc Polacy śmiało mogą się zwalniać bo na ich miejsce już jadą ukraińcy

Justyn

Holandia gra najładniejszą piłke i wygra złoto.

+35

Myślicie że czopek pomoże.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Taktyka

Polskie orły dla mnie to oni mogą grać z naszą zakładową zbieraniną to może by zagrali jak równy z równym.

Taktyka

Jako wieloletni kibic proponuje wyjść ustawieniem 1-5-10-15 i na la rocha to powinno wystarczyć.

M -log

Ile jeszcze ten szczerbaty daumian bram palet bgsow czy stojaków uszkodzi pomyślcie o tym zanim ten platfus kogoś przejedzie.

Kebab

Dzisiaj znowu zbiurka pod kebsem jak się w domu niegotuje to tak to jest,no ale jak trzeba to trzeba.

Upał

Ja sobie robie przerwe kiedy chce i mam wszystko w...

Lider

Ale fajnie w liderówce 20-21 stopni. A u was na a8 ile macie 35. To wam współczuje. A i nie dzwońcie z pierdołami bo ja nie będe wychodził na wasze widzi minsię.

Cudak

Zapraszam na kawe na a8 wszystkich.

Petro

Karol to muj kumpel zalatwi mi rowerczyk i telewizorku a niedugo ziemniaczku.

Płaczek

O ja jebe ale gorąco. Ale jade pod kebaba na zimne jasne albo zamka. Jedzie ktoś.

Płaczek karol

Hahahhhhhhha

Swietłana

Ile na start i na ile pierwsza umowa? Dzieki za sensowne odpowiedzi.

Sousa

Najlepszy interes w mojej karierze 1mln euro za 7 meczy i cześć jak czapka. Oczywiście 3 na euro.

Pilsik

Ale braklo mi do normy ale za to jak pilsik wchodzi. Fajnie się wypinasz chociaż tyle robisz jako...

Skorpion

Nic się nie stało pokonacie chiszpanie i swedzje i z 6 punktami z drugiego miejsca macie awans a potem jus z gorki do finału

M log

Brawo bramkarz prawa obrona brawo srodek brawo lewy ...jeszcze 2 mecze także bez stresu.

Sousa

Ale (usunięte przez administratora) po co ja się zgodziłem?

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX