Opinie o E.Leclerc Elbląg w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc Elbląg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w E.Leclerc Elbląg o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc Elbląg w Elbląg

Nick Nowy wpis

Pracownicy bardzo pomocni ale co do kadry to masakra wielka zatrudnili mnie i po 2 tyg wywalili zapytałem jaki jest powód a oni to umowa zlecenie proszę pana.

Kazik

Współczuję osobom które tam się zatrudniły przerwa 15 min masakra.. Godziny pracy porażka od 12 do 21 i to jeszcze w piątek a w sobotę na 8 do 17 ktoś pomyślnie ustala grafiki poprostu dla tej osoby masz (usunięte przez administratora) jak robot nawet nie masz jak odpocząć od (usunięte przez administratora)pracy a umowy o kant (usunięte przez administratora) nie dostaniesz umowy o pracę tylko umowę zlecenie natomiast co do pensji porażka to już inflacja jest większa niż ich zarobki tylko nic innego jak uciekać z tej firmy i zarabiać to samo na umowę o pracę niż się męczyć na kasie od 8 do 12 godz w tygodniu!!!!!

Helena
@Kazik

Faktycznie 15 minut to tragedia...Możesz dać znać konkretnie jakie są zarobki?

Izabela
@Kazik

Ale to wy macie i tak dwie zmiany co nie? Bo Ty piszesz, że masz od 12 do 21 czyli 9 godzin robisz a Ci z rana to jak? Macie otwarte od 7:00 czy 8:00? I oni też dziewiątka?

Lolka
@Kazik

Wszystko zgodne z prawda. (usunięte przez administratora), idziesz do toalety i co chwila się musisz meldowac że musisz iść. Pomyłka wielka, a że ludzie tam pracują ? Chyba desperaci. Koleżanka zwolniła się po 10 latach pracy bo tyle jej zajęło otworzenie oczu. .

07 Nowy wpis

Popieram to co napisałeś

Rysiek Nowy wpis

Omijać ten sklep szerokim łukiem jedna wielka (usunięte przez administratora)

Izabela Nowy wpis
@Rysiek

Jedna wielka...? Ciekawa jestem, który aspekt z pracy w tym momencie oceniasz. I w sumie jeszcze tu pracujesz, czemu? Ile wypowiedzenie tu trwa?

Sylwia

Cześć, poczytałam tutaj trochę o tych godzinach pracy z sobotami włącznie, meldowaniem się do wyjścia za potrzebą… Ja naprawdę potrzebuję obecnie jakiejkolwiek pracy w okolicy, ale czy nie ma może opcji pracy tutaj tylko na pół etatu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie E.Leclerc Elbląg? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Gra

Jak się robi promocje że za zakupione zakupy za jakąś kwotę wchodzi rabat na kartę klienta to niech tak będzie A nie (usunięte przez administratora)po zapłaceniu rachunku okazuje się że nie masz żadnych punktów na kartę bo wymówek jest wiele że to nie wchodzi albo że to było w promocji i nie wchodzi na kartę,to po co się promują w gazetach jedno wielkie oszustwo stracili już klienta co miesiąc zostawiłam w tym sklepie około swych tysięcy więcej nie będę robić dużych zakupów.

Klient

To tylko lenie tak piszą robić im się nie chce to nie piaskownica tylko potrafią wszystkich oczerniać A czy sami są w pożądku nie sądzę

Dorota

Jeśli komuś przyjdzie do głowy praca w tej firmie to niech sobie wbije do głowy że po 1.bedziesz zapchajdziura do pracy w weekendy,2. Pracujesz od 10 albo pozniej,rano przychodzą starzy 3. Masz 15 minut przerwy,wiec kombinuj z jedzeniem,obiadu nie podgrzejesz bo zabraknie ci czasu na toaletę 4. Soboty i pracujące niedziele to twoje dni pracy,starzy mają wolne weekendy 5. Umowa zlecenie 6. Najniższa pensja 7. Wypadek w pracy ?- kogo to obchodzi 8. Mobbing przez starszych pracowników-(usunięte przez administratora)jak śmiecia a jak się okaże że nie mieli racji słowo przepraszam przez gardło nie przejdzie, 8. Wynies przynies pozamiataj, albo ściera i mycie czegokolwiek......... a jak uda Ci się pracować na kasie to trafi ci się połamane krzesło, jak masz manko powyżej 5 zeta płacisz,ale jak ci klient zostawi resztę to nie zwrócą, zwalniają z dnia na dzień, maks przyjęć to święta w grudniu, a potem spadaj bo 2 minuty spóźniłaś się do pracy, to gorzej niż w PRL,szczerze nie polecam,uciekłam z tej firmy

Urszula
@Dorota

@Dorota w pracy dużo zależy od podejścia jednej jak i drugiej strony. Przerwa na 8 godzin pracy wynosi trochę więcej niż 15 minut, więc może to jest kwestia domówienia. Ciekawa jestem jakie te spóźnienia były, jednorazowe czy nagminne. Powiedz jakie benefity pracownicze oferuje firma, i czy są systemy motywacyjne?

Weronika

Czy w E.Leclerc "ElblągDis" studenci mają szansę na podjęcie się pracy? Wiąże się to zawsze z możliwością pracy w elastycznych godzinach, które będzie można pogodzić z zajęciami na uczelni. Czy pracodawca może zapewnić elastyczny grafik i nie będzie z tego tytułu żadnych problemów?

Zuzanna

@Pam Możesz uzasadnić swoją opinię? Chyba, że to konkurencja tak działa?

Pam
@Zainteresowany

Lepiej wcale nie iść na rozmowę .. omijać tą firmę szerokim łukiem

Romsn

Kaza w Elblagu słonecznik wynosić bez reklamówki zrywki( kaza sobie placic). Taki towar trzeba zapakować w zrywki. Pan przy kasie oddał kasjerce zrywki a cały syfon został na taśmie. Brak logiki pomimo dbałości o elsrodowisko.

Dno

Dno! Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

angel

tragedia ! zeby ktokolwiek z ludzi robil idiotów? w dodatku sama dyrekcja ! tak nie mozna ! ludzie w pracy powinni czuc sie bezpiecznie a nie jak niewolnicy , moja bardzo bliska osoba tam pracuje teraz i to co od niej slysze to ta cala dyrekcje bym z checia zamienila choc na jeden dzien aby sie poczuli jak pracownicy! co oni s obie mysla ze moga tak własnych pracownikow traktowac . przeciez oni tam doprowadzaja pracownikow do lez , psychicznie ich wykonczą . musi ktos cos z tym zrobic!!!!

Klientka

Jestem mile zaskoczona miła obsługą na dziale ryby i sery przez Panią o szczupłej sylwetce i ciemnych włosach. O ile dobrze usłyszałam jej imię to pani [usunięte przez moderatora]. Uśmiechnięta Pani która obsłużyła jak NIKT inny w tym hipermarmarkecie. Koniecznie podwyżkę dla tej Pani.Taki pracownik to to prawdziwy skarb !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc Elbląg - Elbląg

• Jak się pracuje w E.Leclerc Elbląg?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc Elbląg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc Elbląg?

E.Leclerc Elbląg