Opinie o Thomas Thomson Farm Ltd. w Blairgowrie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Thomas Thomson Farm Ltd.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Thomas Thomson Farm Ltd. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomas Thomson Farm Ltd. w Blairgowrie

kombajn :)

byłem latach 2005 / 2006 , miło wspominam dobra kasa , dobre warunki , jedzenie szkockie średnie , fajni ludzie ( 90 % polacy , trochę słowaków i litwinów ) ,jeśli ktoś chciał pracować ( około 8 godzin dziennie ) szkoci sie nie czepiali. generalnie polecam

dzastinKa

RENIAO7 - 2012-04-24 16:51:20 SZUKAM OSÓB KTÓRE WYJEŻDZAJĄ W DNIACH OD 06-06-2012 ROKU do Thomas Thomson Farmhejjjj ja się wybieram właśnie 06.06.2012r do Pana Thomasa :))))

dziastinKa

hejjjj ja się wybieram właśnie 06.06.2012r do Pana Thomasa :))))

majk

NA mclarena nie ma juz miejsc od marca ponoc wszytsko zajete na ten rok

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Thomas Thomson Farm Ltd. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kombajn69

Co Ty pierdzielisz, jakie autobusy do centrum hehe? na nogach masz 15 minut

RENIAO7

SZUKAM OSÓB KTÓRE WYJEŻDZAJĄ W DNIACH OD 06-06-2012 ROKU do Thomas Thomson Farm

kasia

http://www.mclarenfruitpicking.com/ To najbardziej (usunięte przez administratora) ista farma świata. Szefostwo extra, na wstępie 50funtów pożyczają jakby ktoś nie miał przy sobie później potrącają z wypłat bez odsetek:) co tydzień autobus do miasta, mozliwosc dodatkowych prac BBQ na koszt firmy. Dobre warunki mieszkalne i dobre zarobki. polecam to kontakt. Email office@gmclaren.com

jaca

Proszę o kontakt wszystkich,którzy mogą coś powiedzieć na temat tej farmy.Aktualne wiadomości na gg 7805033

paweł

a z jakiego biura najlepiej jechac?

mała

a ogólnie na farmie jest elegancko polecam :) super atmosfera i jeśli ktoś chociaż trochę się przykłada do pracy to da radę :P a co do zarobków to jest różnie! Ubiegły sezon to masakra.... w ogóle szkoda było jechać ale w tym roku może będzie lepiej :) warunki mieszkalne hmm zależy na jaką karawanę trafisz ale tragedii nie ma. Jedyny minus że zimno w tych karawanach strrrasznie no i jak nie ma wody to wiadomo :/

mała

marek ja się wybieram w tym roku ;)

marek153

naprawde nie ma nikogo kto tam był albo sie wybiera?

marrek153

Witam szukam ludzi ktorzy wybiereaja sie tam w przyszłym roku. Ja własnie dostałem od nich aplikacje na 2012.

klip

hejka wybieram sie na ta farme ale slyszalam ze na niektórych farmach w szkocji tzreba wyrobic target czyli ilosc truskawek na godzine czy na tej farmie tez cos takiego istnieje??moze ktos napisac kto juz byl na tej dfarmie??

maxi

Witam Szukam jakis osob ktore wybieraja sie wtym roku jest ktos taki???

pawel

witam chcialbym tam jechac w przyszlym roku moglby ktos sie do mnie odezwac [usunięte przez moderatora] bo mam pare pytan czesto na niewidocznym wiedz prosze pisac

goska

zajebista faram duzo sie na niej dzieje w czegolnie w sezonie:)))))

wielmon

Witam Gal podaj mi maila pod ktory moge wyslłac swoja aplikacje, bardzo chce pojechac na tą farme... Bede wdzieczny..

Picker

Dopiero co wrocilem z tej farmy i nie rozumiem ludzi ktorzy moga na nia tak narzekac. Jest tam naprawde dobrze. za rok tam wracam nie ma bata. Warunki mieszkaniowe nie sa jak w hotelu pieciogwiazdkowym ale da sie wytrzymac.

malina

Ja na przyklad dostalam namiary od kuzyna tz maila, poprostu napisalam jej troche o sobie skad dowiedzialam sie o farmie, ze studiuje ze zalezy mi na pracy z tego wlasnie wzgledu, ale takie rzeczy trzeba zalatwiac nawet jeszcze w styczniu gora luty, w marcu wysyla aplikacje, ty uzupelniasz odsylasz czekasz na weryfikacje i w kwietniu odsyla, ale mysle ze lepiej wyjechac nie posredniczac przez agencje wiadomo dlaczego

Zostaw merytoryczną opinię o Thomas Thomson Farm Ltd. - Blairgowrie

Thomas Thomson Farm Ltd.