Mark Spedition Sp. z o.o.

Opinie o Mark Spedition Sp. z o.o.

Macierewicz

Zgadzam się :)

Mirek

Słyszał ktoś o pracy w firmie? Czas dość trudny dlatego zastanawiam się czy w ogóle warto starać się o pracę.

Ryszard

Zastanawiam się, co może być powodem takiej obsuwy w wypłacie należnych pieniędzy za usługę, którą wykonałeś. Przypuszczasz coś może w tym kierunku?

byly pracownik

Bardzo slabe zarobki na start i prowizja takze Praca to kopiuj-wklej cudzych ladunkow Bardzo duza presja psychiczna przez co panuje srednia atmosfera Duza rotacja Plus to darmowa kawa i pizza na koniec miesiaca

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Mark Spedition Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PANI SPRZĄTAJĄCA? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jako były pracownik mogę powiedzieć ze firma jest przeciętna. Zarobki średnie na start umowa zlecenie i 2000 zł plus system motywacyjny (kiepski). Atmosfera w firmie nawet OK, ale ogólnie człowiek sie nie liczy, bardzo duży nacisk na wyniki.

chopchop

Niestety, ale oferuja bardzo slabe wynagrodzenie

netka
@chopchop

Ja rozwazam wsylanie cv, ale tez slyszalam zle opinie od znajomych .... Ktos byl moze teraz i cos wie?

refe
@chopchop

A jakie oferuja na poczatek?

adam

Koncepcja jest prosta , przepisujesz giełdy w poszukiwaniu "potencjalnego" klienta. Zarobki bardzo przeciętne, wręcz niskie , oczekiwania bardzo duże , możliwości firmy niewielkie , brak przedstawicieli handlowych, szukanie ładunków i przewoźników na giełdach - schemat jak z przed 5 lat.

Radek

Może brak odpowiedniego doświadczenia lub rodzaj pracy ? Nie wszyscy mają mało!

Dominika

@Cezary Oczywiście, firma w funkcjonuje w sposób normalny. Cisza na tym wątku jest zatem bardzo zaskakująca, gdyż prowadzą obecnie rekrutację http://www.mark.com.pl/praca Chcą zatrudnić na przykład referenta ds. spedycji. Jesteś zainteresowany współpracą z Mark Spedition?

Spedytor

2000 zł + system motywacyjny na początek - polecam !

Młody Wilk
@Spedytor

Brutto oczywiście

Bodo

Mark Spedition to bardzo dobra firma. Niestety zawsze znajdzie się osoba nie zadowolona, tak już jest.

Dominika

@MarkSpedition, dziękuje za odpowiedź, jednak tak jak napisałam pytam w imieniu innych forumowiczów. Sama pełnię rolę administratora i staram się wprowadzić do dyskusji bardziej merytoryczny poziom, dotyczący warunków pracy w MARK SPEDITION.

Dominika

Czy ktoś może aplikował w ostatnim czasie na oferty pracy od tego pracodawcy i może opowiedzieć coś o procesie rekrutacyjnym? Takie opinie pomogą przygotować się forumowiczom, którzy również zdecydują się na zatrudnienie.

Mark Spedition
@Dominika

Pani Dominiko, Jeżeli spełnia Pani oczekiwania zainteresowaną przez Panią ofertą pracy na konkretny wakat prosimy o maila na adres praca@mark.com.pl lub o kontakt z recepcją 91 42 11 400 celem umówienia spotkania z osobą rekrutującą. Z pewnością odpowiemy na wszelkie zapytania, jak i również wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tak ,jest dużo jadu ale bez pokrycia ,puste oskarźenia jak na traktorzystów przystało

Kinga Samek

Szanowni Państwo, Nigdy nie pochwalałam żadnego Forum, które umożliwia dokonania jakiegokolwiek wpisu i komukolwiek bez logowania się oraz bez podania pełnych swoich danych. Jak to mówi przysłowie "papier wszystko przyjmie", a anonimowych i chętnych do wypisywania i robiena "czarnego PR" nie brakuje. Jeżeli jesteś zainteresowany rekrutacja w naszej firmie lub tez masz pytania, które nurtują Cię by wysłać do nas swoje CV jesteśmy otwarci do rozmów, jak również do spotkania w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy! Wszelkie dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie www.mark.com.pl Z poważaniem Mark Spedition

Asia

Doświadczony spedytor to i 20-25 tyś miesięcznie zarobi - polecam firmę , pracuje tam już kilka lat - atmosfera była wcześniej lepsza ale chyba nie pracujemy dla atmosfery ;)

JP
@Asia

Jakie bajki :))) 20-25 tys zarabia spedytor miesięcznie? jestem w stanie uwierzyć, że 15 i na działalności na pewno... baju baju... jestem w raju... ale nie u Pana Mariusza, który szczęście budował na ludzkiej krzywdzie :)

Paula

7 koła pewnie doświadczony spedytor, a ile dają na początek??

Oktawia

Nie polecają Państwo tam pracy jako spedytor?

kiero

zarobki do 7 koła

batat

a co twoim zdaniem sprawa że jest taka super ta atmosfera? skoro już także tak wychwalasz to wynagrodzenie w firmie to powinieneś jakieś konkretne kwoty rzucić, chociaż przybiżone to sai byśmy ocenili. wiemy że jakość, 15 lat w spedycji i transporcie, ale jednak oczekuję konkretów

Zostaw merytoryczną opinię o Mark Spedition Sp. z o.o. - Dołuje

• Jak się pracuje w Mark Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mark Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mark Spedition Sp. z o.o.