Mark Spedition Sp. z o.o.

Opinie o Mark Spedition Sp. z o.o.

Norbert

Witam Wszystkich, wspolpracuję z firmą Mark Spedition od około roku, czasem zdarzaly się opóźnienia jak wszędzie niestety, ale wszystko mam uregulowane, wspólpracuje sie z nimi ok. Polecam

Przewoźnik Roman

Ja ogólnie polecam firmę, dostałem zapłatę, z lekką obsuwą, ale dostałem i obyło się bez windykacji.

Aha

A może wszystkie negatywy pisze Pan?

Kolezanka

Też tam pracowałam z powodów przeprowadzki do Trojmiasta musiałam odejść. Jednakże wiele osób pracuje tam sporo i jest zadowolona. Gdyby było źle to raczej nie siedzieli by tyle czasu. Z wieloma osobami mam kontakt do dziś i razem też współpracujemy. NIe narzekają zarówno na płacę jak i na traktowanie pracowników. Są dobrze premiowani. Żeby ktoś nie napisał że to kłamstwo, możecie przekonać się sami jak wygląda organizacja pracy i życie ma ich FB. Ja polecam!

Bodo

Mark Spedition to bardzo dobra firma. Niestety zawsze znajdzie się osoba nie zadowolona, tak już jest.

KIPG Nowy wpis

Współpraca z firmą na wysokim poziomie , polecam w 100 proc.

Czy w Mark Spedition Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mark Spedition Sp. z o.o.?

Mark Spedition Nowy wpis

Oczywiście! Zapraszamy na strone https://www.facebook.com/MARKSPEDITION

Czy urlop w Mark Spedition Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Mark Spedition

Oczywiście, że tak. Wszystko zgodnie z Kodeksem Pracy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Mark Spedition Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PANI SPRZĄTAJĄCA? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mark Spedition Sp. z o.o.?

Mark Spedition sp. z o.o.

Umowa o pracę

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego praca@mark.com.pl lub 600 333 045

Katarzyna

Czy macie w firmie jakiś fajny system premiowania?

@Katarzyna

Oczywiście, zapraszamy i proponujemy kontakt emailowy : praca@mark.com.pl lub tel. 600333045

Czy pracownicy Mark Spedition Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

FB

Oczywiście. Na stronie FB Mark Spedition można zaobserwować i zobaczyć zdjęcia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mark Spedition Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Magazynier

Zawsze elastyczne podejście zgodnie z przepisami. Jak nie odbierzesz za nadgodziny wolnego to ci wypłacą za nadgodziny.

@Magazynier

W jakim czasie trzeba odebrać sobie wolne za nadgodziny w Mark Spedition? Czy można je sobie 'zbierać' i odebrać za jednym zamachem, pod rząd? Jeśli wyjdzie tak, że się ich nie odbierze i ma się za nie płacone, to jaka obowiązuje stawka?

Magazynier
@Katarzyna

Wszystko zgodnie z KP.

Czy Mark Spedition Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

BS

Zależy w którym dziale pracujesz. Norma godzin musi być wyrobiona

Kris

Nie polecam, jak nie robisz wyników to szybko się ciebie pozbywają. Duża rotacja i słaba pomoc innych pracowników co dłużej pracuja

Klient
@Kris

w kazdej firmie gdzie liczy sie sprzedaz jest nacisk na wynik, to normalka w kazdej firmie gdzie prowizja jest czescia skladowa wynagrodzenia. Jak ktos chce stala pensje to nalezy szukac roboty z podstawa na umowie o prace i robic za grosze do konca zycia i jedzic komunikacja miejska. Niestety nikt za siedzenie placic nie bedzie, nawet na państwowej posadzie. pozdrowienia dla Krisa!

Maciej

atmosfera w miare ok ale pieniadze tragedia wysrubowane wyniki jezeli chodzi o spedytorow

@Maciej

Atmosfera pracy jest bardzo ważną kwestią i wiele osób zwraca na to uwagę. Czy możesz przybliżyć jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Bo piszesz, że pieniądze tragedia i nie za bardzo mogę wywnioskować jaki to przedział. Byłabym wdzięczna.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Mark Spedition Sp. z o.o.?

Kolezanka

Wszystko wypłacane na konto. Żadnej lewizny nie ma. Normalna umowa o prace.

Pracowałem i polecam, mimo małych opóźnień w płatnościach zawsze i przez tyle lat było i jest ok

Ja staram się być obiektywna , nie czytam Internetu ( bo tam wszystko i na wszystkich piszą ) firma MARK SPEDITION zawsze płaciła lekko po terminie ale kto dzisiaj płaci w terminie ? Ja ich zawsze będę polecała ! Pozdrawiam

Poszukujecie ludzi na magazyn?

@Tomek

W tym momencie nie ale proszę wysłać CV na adres: praca@mark.com.pl

Norbert

Przewoźnik Roman

Aha

A może wszystkie negatywy pisze Pan?

Czytam i oczom nie dowierzam! Pracowałem w tej firmie i nie chce mi się wierzyć żeby było tak jak piszecie. Zmowa hejtu czy o co do (usunięte przez administratora) chodzi? Polski naród, (usunięte przez administratora) powyzywać, zrobić koło tyłka bo inaczej się nie da! Ludzie opanujcie się co z Wami?!!!! Firma z długą historią na rynku, wynagrodzenia płacone na czas dla pracowników. Opóźnienia w płatnościach w Transporcie ma prawie każdy, a w szczególności w dobie Koronawirusa - może z tego powodu właśnie mają obsuwę - ale po co w ten sposób myśleć jak można zgnoić firmę wypisując pod lewymi nikami negatywy. Chcecie walki idźcie do Sądu, mając wyroki wtedy piszcie. Połowa z Was pewnie dostała już kasę, ale sprostowana nie napisze, bo po co? Lepiej zostawić smrud! Trochę tolerancji i zrozumienia każdemu życzę. Mam nadzieje, że będę jeszcze kiedyś mógł wrócić na stare śmieci, z pewnością pierwsze co zrobię zapukam do drzwi Mark Spedition. Jeżeli ktoś pyta o pracę - POLECAM!

Jolanta

Solidna firma z tradycjami.... znam firmę od lat, z niektórymi pracownikami nawet zaprzyjaźniłam się. Niestety, od kilku lat już tam nie pracują. Nigdy nie było szału z płatnościami, ale były. Czasami wystarczył krótki mail czy telefon...Czytałam negatywne komentarze, ale myślałam sobie "ja nie mam z nimi problemów", no i wzięłam 2 kolejne ładunki od nich pod koniec ubiegłego roku. Minęło 60 dni, brak przelewu. Napisałam delikatnego mail-a z przypomnieniem. Cisza, no to po 2 tygodniach wysłałam wezwanie do zapłaty i noty obciążeniowe. No i zaczęło się... Jak dostałam mail-a od Pana Starościka też nie wierzyłam własnym oczom. Stek bzdur, że towar nie zgadzał się, że brak oryginalnych CMR-ów , czyli standardzik, tak jak inni poszkodowani... a na koniec P.S. Ktoś kto z nami pracuje od lat nie wysyła not obciążeniowych.... Ręce opadają. Nastąpiła zmowa firm przewozowych, nikt nie wysyłał oryginałów dokumentów, nikt w Mark SPedition tego nie kontrolował i nagle nastąpiło przebudzenie. Mark chce zapłacić, ale biedny nie może, bo nie ma dokumentów...od kilkudziesięciu firm... I tak to wygląda postępowanie solidnej firmy z tradycjami... ŻENADA!

Pisać każdy może...

Co za syfne forum, każdy pisze co tylko może. Zero weryfikacji Użytkowników (Romków, Andrzejów,Arturów, byłych itd...). Nie wiadomo co prawda co fałsz. Zawsze coś ma swoje dobre strony i negatywne. Warto czytać sprawdzone opinie, sprawdzać firmy przed pobraniem zleceń a nie potem wypisywać jak to was oszukano. Jest dużo firm która sprawdzi klientów by nie zaliczyć wtopy. A jak (usunięte przez administratora) jestes to pozostaje pisanie po forach bez podania personali. Ludzie lubia rozdmuchiwac g... by wszedzie smierdzialo. To tak jak z wirusem. Zły i groźny a wszyscy w okolicy zdrowi. Ale beka!

maciej

kto czeka tyle dni za taka kasa

Zostaw merytoryczną opinię o Mark Spedition Sp. z o.o. - Dołuje

• Jak się pracuje w Mark Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mark Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mark Spedition Sp. z o.o.