Opinie o SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów w Jarosław

Jurek Nowy wpis

Najlepsza firm jak byli na hucie to aż się chciało pracować tera masakra porażką zlecenia o kwotach nie będę mówił tragedia

Ela

Dobra firma, dobrzy ludzie, uczciwa polecam prace

@Ela

A na jakim stanowisku pracę polecasz?

@Ela

Krótko i na temat. Dopowiesz coś o tej dobrej firmie, czy dobra także bo daje premie, benefity i inne bonusy?

Józek
@Ela

Również złego słowa nie powiem najlepsza firma

Tom
@Ela

Prawda bardzo uczciwa firma dużą i dbają o jakość

Natalia Nowy wpis
@Józek

A co Ci się w niej podoba najbardziej?

Jola Nowy wpis

Mamy czym sprzątać a to ważne chemia i maszyny 1 jakości nie to co reszta

Aneta Nowy wpis
@Jola

Z tą resztą to do konkurencji odniesienie? A jeśli chodzi o te maszyny to jakie konkretnie masz na myśli?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów?

Jacek

Nie polecam pracy. Kierowniczka nie zna się na niczym, ( p. Dorota). Jedynie na romansie z dużo młodszym pracownikiem. Na początku obiecuję wszystko, po czym nie ma nic oprócz najniższej krajowej. A ponadto ulubiony pracownik szpieguje innych, przegląda kamery itp.

Rambo
@Jacek

Gosciu nie wiesz co piszesz

Maria
@Jacek

A fe, naprawdę denerwują mnie takie wpisy. Co Ci do tego, kto z kim jest, przeszkadza Ci to pracować? Uwagę o różnicy wieku uważam za skandaliczną, mamy XXI wiek i ludzie wiążą się nie patrząc na tak śmieszne sprawy, jak to, żeby facet był starszy od kobiety.

Maria
@Rambo

Właśnie i ja jestem za tym, żebyś rozwinął, jak tam się pracuje. Jacek występuje tu jako czyjś materac, a ludzie w tym ja, wchodzą tutaj, żeby się dowiedzieć jakie pensje, za godzinę ochrony czy za miesiąc i t d. Pomóż, jak możesz, a plotkarza zostawmy.

@Maria

Jedna Umowa o prace nie jak w innych kilka, dodatkowy urlop w sumie wychodzi 36 dni i nie ma jakiegoś płacenia za urlop później jak w innych nocne dodatkowo także napewno nie wychodzi najniższa dają nowe ubrania , buty , kurtki

Urszula
@John

A na jakieś premie można liczyć?

john
@Urszula

Jak jesteś na obiekcie i złapiesz kogoś to nachlanego można tylko musisz zanotować w książce i zgłosić przełożonemu

Natalia
@john

I co przełożony wtedy robi z taką informacją?

@Natalia

Zwolnienie dyscyplinarne i premia dla pracownika ochrony

@John

Od razu z dyscyplinarką leci? Nie ulitował się nigdy nad kimś? Bo niektórzy wiem, że z dobrego serca odpuszczają...

@John

Umowa o prace porządku kierownik mundury Nowki spoko robota

Natalia
@Tomek

A stawka też spoko? :D

Kazek
@Tomek

Konkretna firma Skarem nie jakieś popierdolki

@Kazek

No popatrz a czemu tak konkretna? ;p

Justi

Ile 12h pracy wypada w miesiacu i czy mozna sie z kims zamienic jakby co?

@Justi

I co, dowiedziałaś się może? Bo też ciekawa jestem czy pozwalają na elastyczne podmianki, byłoby spoko

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
John

Bardzo uczciwa firma nie widziałem ze jeszcze po tylu latach będę pracował w normalnej firmie bez (usunięte przez administratora)polecam skarbem

Kaz

Uważajcie na ochroniarza Andrzeja wejście główne do szpitala na szopena w Rzeszowie to burak i (usunięte przez administratora) wyzywa ludzi Ta firma zatrudnia psychicznie chorych ludzi którzy nie nadają do pracy z ludźmi. Ten gość nienadaje się nawet do pilnowania szczurów w piwnicy.

gfdhj

hej! SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów poszukuje aktualnie osoby sprzątającej. Jak ktoś nie ma wyksztłcenia, a potrzebuje pracy, jest to opcja uważam idealna

admin

Miałeś do czynienia z pracą w SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów? Wiesz jakie są warunki pracy i czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków? Podziel się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów - Jarosław

• Jak się pracuje w SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów?

SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów