Arvato Polska

Opinie o Arvato Polska

HM8

Proszę mi powiedzieć jak to jest, że na jednym magazynie pracują osoby, które teoretycznie nie powinny ze sobą pracować w jednym miejscu. Na linii lider (ka)-pracownik pracują siostry! (usunięte przez administratora) żyje ze sobą w nieformalnym związku co prawda, ale pracują w tym samym miejscu, co może się wiązać z nieobiektywnym traktowaniem pracowników, bo pewnie jedno za drugim stanie w razie jakiegokolwiek problemu. Takie konszachty nie powinny mieć miejsca. Z góry można założyć, że takie osoby będą nierówno traktować innych, mając na uwadze dobro swoich bliskich osób, które tu pracują. Czy podczas rekrutacji nie zwracana jest w ogóle na takie fakty uwaga? Już jest pełno uwag szeptanych między pracownikami, że są tu osoby lepiej i gorzej traktowane, a takie bliskie relacje między współpracownikami tylko dolewają oliwy do ognia i tworzą konflikty. Ktoś to nadzoruje czy jest kompletna samowola jeśli chodzi o zatrudnianie osób w bliskich relacjach z liderami/kierownikami?

Ktoś
@HM8

Rekrutacje i tak są ustawione, zatrudniają ludzi po znajomości, na(usunięte przez administratora) liderzy są znajomymi, spotykają się prywatnie, wstawiają zdjęcia ze wspólnych wypadów/wesel. Kierowników też dobrze znają, nawet jak coś jest nie tak, to kierownik i tak będzie po ich stonie, bo się dobrze znają, a jak powiesz prawdę o firmie to cię zniszczą psychicznie i będziesz siedzieć cicho... Dziwna ta polityka...

Szarak...

Uciekajcie póki możecie, zamykają jeden magazyn, nie wiedzą co zrobią z ludźmi, nie mają za bardzo gdzie ich przenieść, bo jest natłok wszędzie, kolejny też częściowo zamykają, być może kolejna marka wyjedzie w przyszłym roku albo zamkną całość. Już straszą zwolnieniami. Kryzys. Po prostu. Nie będzie co robić a wymagań mają coraz więcej. Szkoda słów...

Dwa
@Szarak...

Możesz mi wytłumaczyć kto cię straszy zwolnieniami? Wręcz odwrotnie kierownicy na każdym kroku informują i mówią że praca będzie nie tu to na innym magazynie.Fakt że kto tam dłużej pracuje wie że praca w Arvato nie ma przyszłości ale żaden kierownik czy lider nie straszy zwolnieniami.I właśnie dlatego nie chce się pracować w takiej formie z takimi ludzi co roznoszą takie pierdoły

Nic nie wart
@Dwa

Nie jestem osobą z komentarza wyżej, ale u nas są liderzy którzy mówią wprost że ludzi zawsze można zwolnić i mówią to z ogromną radością... Jak nie trafiłeś na takich, to gratuluję, u nas (nie podam magazynu) atmosfera jest tragiczna, gdyby mogli to zwolnili by nas od razu, ale odprawy kosztują, dodatkowo robią wszystko byś sam się zwolnił, tylko na to czekają...

Nowa

Ktoś wie jak się pracuje na magazynie nr 9??, jacy są tam Liderzy i kierownicy??

Nie polecam
@Nowa

Już były opinie o jednym kierowniku, który nie jest przyjazny i m.in. robi zdjęcia pracownikom. To tzw. magazyn zwrotowy, sprawdź kilka opinii niżej.

przyszły pracownik 14 s

Jak sytuacja na 14 sycowska? Fajna zmiana?

Pracownikk

Skoro tak Ci źle , to czemu się nie zwolnisz.. tylko odradzasz innym ... Może boisz się że przyjdzie ktoś lepszy kto może zająć twoje miejsce ... Pracuje na tym magazynie od początku , niestety są tutaj ludzie którzy bardzo psują atmosferę pracy . Chodzą między alejkami i na wszystko narzekają .. na liderów , spm ,kierowników .. narzekają na innych pracowników że lepszy towar- pracę ktoś ma itp .. interesują się wszystkim na około ale nie sobą... Gdziekolwiek nie są wysłani to tak są niezadowoleni . Bardzo to źle wpływa na resztę pracowników , jest tylko kilka takich osób ale naprawdę jak z taką osobą trafisz na proces gdzie trzeba współpracować , to ból głowy masz gwarantowany .

Nielubiemalkontentow
@Pracownikk

100% prawdy. Najgorzej trafić w towarzystwo wzajemnej adoracji obserwujące wszystkich wokół i krytykujące wszelkie odmienne zachowania i zdania od własnych. Nie będą robić tego czy tamtego bo nie mają ochoty... Bo najlepiej praca we własnym gronie gdzie można pogadać, w każdej godzinie zrobić przerwę, ma przerwę iść wcześniej i później wrócić i jeszcze mieć pretensje że ktoś śmie się do tego ustosunkować ... Społeczeństwo mamy wybitnie roszczeniowe i leniwe. Na szczęście są też zdrowo myślący ludzie dzięki, którym chętnie się do tej roboty przychodzi .

@przyszły pracownik 14 s

Ja lubiłem tą spmkę wydawała się być miła, sympatyczna, taka pocieszna, dobrze jej z oczu "patrzyło". Możesz spróbowąć przyszły pracowniku sycowskiej, jak się nie spodoba to się zwolnisz i tyle.

Ktoś

Czy firma planuje jakieś ludzkie podwyżki od stycznia? Nikt nic nie mówi, o co chodzi? :/

No u was należy rozumieć poprzez „normę”? opiszecie bardziej szczegółowo? No i jaka dla przykładu była na początku tego roku a jaka jest teraz? A co do info o podwyżkach to kiedy dawali zazwyczaj o tym znać?

Możliwe, że da rade tu wyczuć sugestie by były wyższe niż te wcześniejsze? Jakie w poprzednich latach otrzymywaliście i kiedy tak w ogóle zapada ostatnia decyzja co do wysokości tych stawek?

Północna DC Korea 9

Dyktatura z północnej Korei zawitała, brak szacunku do pracowników, liczba odejść szokująca i ujmująca, (usunięte przez administratora) wytnie w pień wszelkich niewygodnych i dobrych ludzi, chce miec robotów, manipulacja faktami, manipulacja słowem, z jednej strony firma oferuje mega przyjazną atmosferę, płacę, premię, opiekę, transport, a jak już jesteś w środku to kierol chce wyciąć wszelkich niewygodnych. Spotkania z kierkiem uwłaczają godności godności ludzkiej, myśli że rozmawia z baranami?

@Północna DC Korea 9

U nas to samo, tylko że chodzi o liderów, a konkretnie ich damską część... Ludzie od nowego roku planują ucieczkę z tego toksycznego środowiska... Wyzywanie od najgorszych pracowników, ignorancja, kłamstwa, grożenie utratą premii to standard. Nawet najlepszym pracownikom nie przysłużyli umowy, bo zadawali pytania, zgłaszali uwagi (oczywiście z kulturą, w odróżnieniu od nich). Opinie pracownicze pokazały prawdę ale oczywiście nic z tym nie robią, kierownicy nie widzą problemu, bo przy nich zachowują się idealnie... :(

DC3

A jak ktoś ma umowę na stałe od kilku lat i jakiś czas temu było ok, a teraz (przez liderów) jest okropnie? Nie wszyscy mają po 20 lat i znajdą pracę od razu. Mamy rodziny na utrzymaniu. Zgłoszenia nic nie dają, opinie wyszły fatalnie i wszyscy udają, że nie ma problemu...

Iga

Nikt nikogo nie trzyma......, masz rację dlatego tyle odejść, a później program polecający proszący o wprowadzenie znajomych itd.... ha ha czyli (usunięte przez administratora) ludzi, a później będziemy o nich żebrać

Sędzia

Brak transparentności firmy, boją sie prawdziwch opinii jak ognia, 5s traktują jak zbawienie, a jest to dramat, pracuję w firmie, gdzie nie ma 5s i wszyscy wiedzą gdzie co odłożyć, skąd coś pobrać, gdzie coś wyrzucić bez niepoważnych audytów 5s, ocen, rozmów korekcyjnych planów naprawczych, bzdurnych raportów, i nie majacych sensu kłótni o to co może byc na stole roboczym, a co nie. Szukajcie pracy, odpoczniecie, przestaniecie biegać jak szczury, praca sprawi Wam przyjemność, a i płaca będzie lepsza

@Sędzia

Boją się opinii, bo tak jak piszesz - są prawdziwe - a wiadomo, że prawda boli. Szkoda tylko, że na strachu się kończy, bo nic nie potrafią zrobić, by było lepiej. Liderzy bez grama kompetencji, zatrudnieni po znajomości, procesu nie znają, ludzi mają w głębokim poważaniu. Pracują jak za karę. Kierownicy problemu nie widzą, w końcu są znajomymi, spotykają się prywatnie... Wypłata coraz mniejsza, premia ucinana jak tylko można, nie wiem po co ją jeszcze mają, lepiej nic nie dawać i spokój. 5S jest tylko stosowane jak przychodzi audyt, bo normalnie nikogo on nie obchodzi...

Miła moja

Nie warto pracować dla tej firmy. Nie mają żadnego konkurencyjnego wynagrodzenia. Słaba wypłata. Ale wymagania mają ogromne. Norma jest tak zrobiona aby pracownik nie dostał premii.

@Miła moja

Jeszcze trzeba wspomnieć o niekompetencji liderów, to jest w ogóle osobny temat...

@DC3

Potwierdzam, zmiana A to już w ogóle porażka, zgłaszasz jakiś problem - zero reakcji. Szkoda...

@DC3

Jaki mam wpływ na to gdzie mnie przydzielą? Sugerujecie już tu na starcie żeby tej całej zmiany „A” raczej unikać? Co z innymi, jakie warunki w ich przypadku występują? szukam czegoś na dłużej, umiem tez się w razie czego dostosować.

D8C8H8M

Ktoś tu wcześniej poruszył temat kierownika, który chodzi po magazynie i robi zdjęcia PRACOWNIKOM. Po zwróceniu uwagi na PROBLEM, słyszymy, że to jest telefon służbowy. Telefon służbowy, zabierany do domu, czyli wszystkie zdjęcia a co za tym idzie informacje, które mogą być na nich wychodzą poza teren magazynu. Więc gdzie jest ta ochrona danych osobowych? Nie wiadomo co dokładnie może być na tych zdjęciach. Może na przykład przy okazji dane klientów, co było tępione i dlatego wszyscy mamy zakaz wnoszenia telefonów na magazyn. Sołtys wśród kierowników i inni jego pokroju to co? Święte krowy? Aż strach pomyśleć co może być w ich telefonach i opuszczać mury magazynu. Niech weźmie coś na wstrzymanie. To, że szczególnie panie liderki z pikowania, nie tylko te z naszej ojczyzny, latają do niego non stop a ten później łazi i robi sesje zdjęciowe tylko idiotom nie łączy się w całość. Proszę pań, (usunięte przez administratora) do niczego dobrego jeszcze nie doprowadziło. Chociaż, przepraszam, niektórych doprowadziło-na stanowisko kierownicze. Zgrozo, z takimi marnymi przełożonymi przyszło nam pracować.

Dici8
@D8C8H8M

Widać ma swojego "anioła stróża" skoro nikt nie reaguje na takie postępowanie. Kto dłużej tu pracuje ten wie, że już nie raz był bohaterem wpisów na GoWork. Nie jedna osoba już przez niego odeszła. Czytając te wszystkie komentarze to instytucja "anioła stróża" ma się świetnie w całym Arvato.

ABS

Czy zajmuje się Specjalista ds. Jakości i Szkoleń?, czy to stanowisko lepiej płatne? Widzę że często to ogłoszenie publikują.

@ABS

Ale lepiej płatne od czego? Tutaj benefity w razie czego na każdym są identyczne? Widzę też, że w ofercie z teraz widnieje przypis o pracy „od zaraz” czy to oznacza, że ktoś odszedł, że takie nagle zapotrzebowanie? Widzę, że to stacjonarka, a czemu nie można mimo wszystko hybrydowo?

ABS

Czy lepiej płatne od pracownika magazynowego bądź team leadera?

@ABS

Praca lepiej płatna niż pracownika magazynowego, mniej niż lidera. Praca nie może być wykonywana zdalnie ponieważ specjalista jest potrzebny na hali magazynowej. W zależności od hali/klienta są różne wymagania i obowiązki ale specjalista tak jak inne stanowiska tak zwanego OH musi być obecny na hali by wypełniać swoje obowiązki.

@On87

Pracowałem na (usunięte przez administratora) na całe szczęście uciekłem z tego magazynu jak widzę w samą porę bo już się źle działo jak tam pracowałem ale teraz widzę że jest masakra tam

Ciekawe
@@On87

Jak to możliwe, że widzisz jak jest jeśli Cię tam nie ma ?

@Ciekawe

To ludzie są tak mało zintegrowani, że po odejściu z firmy już się nie kontaktują ze sobą? Tak na marginesie znasz w takim razie sytuacje, by ją opisać? pytam, bo są oferty na ten cały magazyn i nie wiem czy się przymierzać?

Nikt

Oferty są, bo ludzie tak jak szybko się pojawiają, tak szybko uciekają. Pozostali tylko nieliczni, którzy pracują kilka lat i znali dobre czasy firmy, chodź teraz mają dość tej toksycznej atmosfery i chorej gry jaka ostatnio panuje, trzyma ich tylko stała umowa. Liderzy i kierownicy robią dobrą minę złej gry i mówią, że nie mamy przesadzać, a tu nawet własny przełożony jest przeciwko tobie, chociaż nic złego nie zrobiłeś... U nas mocno czuć, że coś się dzieje, liderzy chodzą wkurzeni od kilku miesięcy, atakują pracowników a sami nic nie robią... Przed kierownikami pokazują jacy są wspaniali, szkoda tylko że dostali pracę po znajomości i kierowników znają jak własną kieszeń, to naprawdę widać... Z całego serca nie polecam, szukaj dalej...

Dc3

Szukajcie innej pracy warto . Są inne firmy gdzie traktują pracownika z szacunkiem , nie jest się tak zmęczonym ilepiej się zarabia ja o 1500 zł wiencej + premie. Cieszę się że nie przedłużyli mi umowy. Pozdrawiam liderkę która zarządza magazynem.

DC3 :(
@Dc3

Fakt, w ostatnim czasie jest u nas nie do wytrzymania. Nic dobrego tu już nas nie czeka. Jaką zmianę masz na myśli i o jaką liderkę chodzi? Swoją drogą - czy w ogóle jakikolwiek lider potrafi zarządzać na (usunięte przez administratora)? Jak chcą byśmy dobrze pracowali to najpierw niech zmienią liderów, bo na ustawienie ich do pionu już za późno, za bardzo obrośli w piórka. Cokolwiek chcesz to nie potrafią pomóc, nie mają pojęcia o czym mówisz, nie są słowni, nie znają się na procesie, jak zadasz pytanie to nie wiedzą co odpowiedzieć. Przed kierownictwem oczywiście chwalą ludzi i pokazują jak bardzo nas słuchają, a jak tylko kierownicy odejdą to już poniżają i traktują pracownika jak najgorsze zło. Wszystko mamy zgłaszać, a jak zgłaszamy to jest źle, "po co przychodzicie" to słowa jakie można usłyszeć, ewentualnie przewracają oczami, bo tylko to potrafią. Zero kompetencji. Skąd oni ich biorą?! Kierownicy, błagam, zróbcie coś z tym! Opinie pracownicze i tak wyjdą pozytywnie, bo ludzie boją się napisać prawdę, a jeśli mamy mieć spotkanie z kierownikiem i przełożonym który gnębi część grupy to jak mamy się odzywać przy takim liderze? Żeby się zemścił? Straszne to jest... :(

Dc3

Pracowałam na magazynie koszmar . Nie przedłużyli mi umowy i się cieszę mam lepsza pracę nie przychodzę do domu tak zajechana i zarabian o 1500 zł., wiencej. Dziękuję liderce ktora zajmuje sie magazynem za wymyślone powody nie przedłużenia mi umowy. P.S. szukajcie innej pracy można być gdzie indziej lepiej traktowanym ,doceniany pracownikiem i lepiej zarabiającym.

Dc3

Praca tam to koszmar liderzy traktują pracowników jak ....... Było zgłaszane wyżej i co przez jakiś czas było ok. Potem znowu siw zaczęło. A najgorsze to jest to że Polacy są u siebie a ukraincy są lepiej traktowani niż my. Liderzy sami do tego doprowadzili. Cieszę się że tam już nie pracuje w tej firmie nie ma przyszłość i czulam się jak bym pracowała (usunięte przez administratora)

Gigi

Widzę, że chyba w 50% wątków powtarza się wzmianka na temat liderów, a pozostała część warunków pracy? tak poza tym wiadomo jak od ich strony pracą wygląda? jaki jest teraz docelowy zakres obowiązków i jak są one płatne?

Xoo

Jak wyglada praca na magazynie w Żernikach,? Jaka panuje tam atmosfera?

Dc3

Nie można wymyślić żadnego pozytywnego słowa na to miejsce. szanujące się i pracowników firmy płacą dodatkowo za pracę w weekendy, tu łaskawie daliście nam jeden miesiąc bez weekendow po miesiącach naszych próśb (!) i od razu na wrzesień wracają weekendy, oczywiście bezpłatne krótko mówiąc, bo dzień wolny w tygodniu to nie jest zapłata. Wolelibyśmy mieć wolne weekendy a nie bezpłatną pracę np. Niedziela popołudniu czy sobota rano. Oczywiście że każdy z nas chce w sobotę na 6 rano przychodzić, nikt z nas nie chce weekendu spędzać w domu. Błędem jest to że nie zachęcacie nas do pracy w weekend. Dodatek w wypłacie na pewno sprawiłby że patrzylibysmy na tę pracę przychylniej. Jednak wy wprowadziliście zmianę w której zabieracie zwykłym pracownikom dodatek za pracę w weekendy. Liderzy, spm mają ten dodatek, a czym oni się różna od nas? Tak samo jak my przychodzą w weekend więc czemu oni mają "dodatek za pracę w weekend"? Kiedy do was dotrze że szacunek do pracownika to podstawa dobrej współpracy? Chcecie mieć tylko agencje które i tak już też pokazują że nie dadzą się tak traktować? Bo to oczywiste że Polacy z rozumem nie będą pracować w takich warunkach, a na pewno nie młodzi ludzie. P.s. POCHWAŁA za wyniki w wyprzedaży... Szkoda słów, firma obracająca milionami. Stać ją tylko na POCHWAŁĘ za wyniki w wyprzedaży.

@Dc3

Znając życie liderzy dostali premię, bo przecież to dzięki ich super zarządzaniu mieliśmy taki super wynik, taaaa... Nie ważne, że operatorzy się ociągali, trzeba było zgłaszać kierownikowi że nie mamy co pakować, a pick nie ma co chwilę list i stoją, czekając na pracę, spm zero reakcji "było zgłoszone, czekajcie", my czekaliśmy na wózki/szafy, wszystko oczywiście w czasie swojej normy, bo na przerwę techniczną zalogować się nie pozwolili. Internet ledwo zipał, parkingowi udawali, że pracują. Nikt nie reagował na zgłoszone problemy na packu czy picku. Nikt! Ani razu nikt nie przyszedł sprawdzić jak jest źle, bo po co? Lepiej siedzieć i tylko wymyślać kolejne wymówki i słyszeć "wszystko wiemy", "wszystko jest pod kontrolą", "ale klient jest zadowolony". Normy podnieśli, dostaniesz może sto zł, jak nie mniej, za latanie jak szalony, bo to przecież "na już". Żałosne!

A ja pozdrawiam liderów i liderka bardzo sympatyczna jest.

On

Dokładnie, jest najlepsza ze wszystkich :) Trochę przykre takie bezpodstawne oskarżenia w internecie rzucać przez zapewne serdecznych kolegów siedzących obok, wiemy że tak łatwiej ale szkoda że nie zdajemy sobie sprawy jak druga strona na to reaguje... Ale chyba to takie popularne :) Pozdrawiamy, jesteś najlepsza :)

W tej pracy większość zawistnych osób jest wylewających swoje żale na innych na forum lub obgadujących się za plecami, ale co zrobić jak najłatwiej obgadywac plotkować niż robić coś by swoje życie polepszyć.

@Dc3

A wiesz dlaczego musimy chodzić w weekend? Bo liderzy i spm'i nie potrafią sami dojechać w weekend i muszą mieć dojazd pracowniczy, a wiadomo że tylko dla nich autobusu nie puszczą...

Bpracownik
@DC3

Wylewasz dziewczyno swoje żale na forum pracowniczko początkowo z (usunięte przez administratora) nie masz za grosz honoru by powiedzieć wprost liderce co do niej masz!.

hiszpan
@Dc3

tu połowa nie nadaje sie do jakiejkolwiek pracy a wy o podwyżki wołacie ? za to stanie i (usunięte przez administratora) zamiast pracy ? za ten (usunięte przez administratora) w alejkach ? zobaczcie jak pracujecie ... smiechu warte

Rozmowa

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna ? Jakich pytań można się spodziewać?

@Rozmowa

Jakbyś szedł bądź szła na stanowisko kierownika :D Ale spokojnie magazyniera bądź magazynierke dostaniesz.

Nikt
@Rozmowa

Pytania proste: dlaczego chcesz u nas pracować, czy pracowałeś na podobnym stanowisku, czy miałeś/ miałaś do czynienia z pracą ze skanerem, czy pracujesz szybko czy dokładnie. Ale ogólnie nie polecam, od początku będą Ci obiecać złote góry, dobrą wypłatę i super premię, a w rzeczywistości pracujesz prawie za minimum, a wymagania z kosmosu, normy coraz większe, a o premii możesz zapomnieć... Dla nowych pracowników są jeszcze mili, przynajmniej na początku, potem pokazują prawdziwe oblicze. Smutne, ale prawdziwe... :(

NaiwnyDC15
@Rozmowa

Naopowiadają bajek jak tu jest pięknie i fajnie i pozytywnie, bylebyś tylko podpisał umowę. Oczywiście stawka poniżej rynkowej "ale tylko na początku, wkrótce podwyżki" które nigdy nie nadejdą. Potem nastąpi rozczarowanie. Też się dałem złapać,

Długoletni pracownik

Na stronie firmy czy FB wszystko pięknie, ładnie, uśmiechnięte twarze, jesteśmy pro, wpółpracujemy że sobą, normalnie kraina miodem i mlekiem płynąca, możesz liczyć na liderów, kierowników, to ty się tu liczysz... A jaka jest prawda? Traktują ludzi jak(usunięte przez administratora), nic nie możesz powiedzieć, na hali panuje kompletny brak organizacji, jest bałagan, niektórzy mogą robić co chcą, oczywiście to dzięki podlizywaniu się "tym wyżej", nawet słówka nie powiedzą że coś jest nie tak, a ci dla nich zrobią wszystko, nawet na ulubiony proces będą chodzić cały czas, gdzie inni chodzą wszędzie. Wypłata? Tragedia. Premia? Co to premia? Darmowe weekendy? Czemu nie?! Nikt nie słucha, robią niby jakieś spotkania, bo przecież coś muszą wrzucić na stronę że angażują się w problemy pracowników, taaaa... Na spotkaniu i tak usłyszysz nieprawdę, niby mają coś zrobić ale tylko przy kierownictwu przytakują, a wiadomo że tego nie zrobią, bo po co? Manipulują i kłamią, męczą psychicznie robią wszystko żeby ci utrudnić pracę. Szkoda słów na to wszystko, kiedyś tak nie było :(

Brak słów...

Widzę że bolesna prawda dotknęła liderów i kierowników i nawet sami zaczęli pisać broniące i słodzące komentarze. To nie zmieni atmosfery jaka ostatnio panuje w firmie, każdy widzi jak jest. Układy, podlizywanie, lenistwo. Nic więcej. Ludzie czują się jak odpadki. Darmowe weekendy, cięcie premii za siłę wyższą, a za wyprzedaż tylko nieszczere "dziękuję"? Tym zaufania nie zdobędziecie. Szkoda, jeszcze jakiś czas temu Arvato było dobrą, stabilną firma, a teraz?

Halina

Sprzęt nie działa tak jak trzeba ale informatycy mają gdzieś to. Skaner zawiesza się ciągle a wózki nie naprawiane są bo nie wiadomo po co ma się złote rączki na magazynie.

Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Arvato Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arvato Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvato Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 37 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arvato Polska?

Kandydaci do pracy w Arvato Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arvato Polska