Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Koniu

A co z premia inflacyjna ?

Skarbek

Witam Co tu dużo pisać. Nieudolne zarządzanie (Prezes porażka) ,premie zabierane bezpodstawnie za złe decyzje Zarządu i Kadry Górniczej która jest na poziomie komuny (KDG - Carbon/Beton). Związki sprzedane (tak dokładnie jest). Nic nie robicie tylko mydlicie oczy pracownikom. Administracja - biurowiec - same wałki tylko robią (Boczek,Cygan i laleczki etc.) Firma u schyłku upadku - a mogło być tak pięknie. Tylko ludzi umiecie okradać i kieszenie na przekrętach napychać. Powodzenia Kolego Adam ty lepiej w budowlance pracuj bo tu tych pieniędzy nie zobaczysz przy tych darmozjadach.

Dziedzic

A czy premie kwartalne u was sa??

Uuu

Cześć. Może ktoś napisać tutaj adres strony portalu pracowników?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Krzyś.

Panowie, podobno podwyżek ma nie być, bo ostatnio dość my dostali.

Parobek
@Krzyś.

Zgadzam się! Im Mniej dostaniemy na wypłaty tym więcej Firma Bumech zarobi więcej.... Będziemy znów w gazetach jaka to super prywatna kopalnia i ile zarobiła milionów.... Jest Super!!! Jak ja się cieszę że Tu pracuję bo można pracować..... Motto Silesii to " Praca Czyni Wolnym" Dziękujemy że możemy przeżyć by popracować..... Prezes ty jesteś najlepszym prezesem bo dajesz przeżycie i gdyby nie ty to byśmy zginęli.... Dzienkujem!!!!

Witam, chciałbym zmienić pracę, obecnie pracuję w budowlance, zarabiam około 6 tys, chciałbym się dowiedzieć czy mogę u was liczyć na podobne zarobki? Praca jest w miarę pewna? Jest szansa przerobić 25 lat? Można liczyć na jakiś dodatek na dojazdy do pracy, mam 60 km w jedną stronę? Z góry dziękuję za jakąkolwiek informację.

Koles
@Adam

Pracując bez świąt z wszystkimi dodatkami nawet trochę więcej zarobisz

Przodowy
@Adam

a chcesz popróbować i pożałować to przyjdź..... jak jesteś popaprany i za flapsa zrobisz wszystko pracując prawie za darmo do tego dając się po-niżać za obietnice to zapraszam..... ale jest trudno bo pan preses zrobił sobie Tutaj taki mały SIG jak na Jastrzębskiej i musisz tutaj wpierw pracować bo tylko teraz Tu przyjmują pod PGSZ i tak jak tam może jak morze cię przyjmą jak tam w SIGU.... Na razie Nikt nie przeskoczył z PGSZU na Silesię i narazie nie przeskoczy bo prezes Pieże Kasię na tym pegieszu......

Marmaduke

Szanowni państwo ja się wiąże z takim problemem jest niedziela i chciałem zapytać kiedy będzie przelew?

Ryl

W pgg dostali inflacyjne trzy razy po 4000zl na rękę + Barbórkę+14 plus premie motywacyjne i co tu porównywać

Dolowy

Kiedy płaca inflacyjne

Górole z przodka

Weź mięsień płoty płacą dalej do czerwca

Sigal

A wiesz kiedy płacą premie?

Pierwszy

I co nie mówiłem że nic nie ugracie ino Nas przegracie?!!!! Żenada!!!! Związkowcy powinniśmy Was podać do sądu ze strony prywatnej za sprzeniewierzenie Naszych pieniędzy i za zaniechania wynikające z Waszych obowiązków!!!! Dajcie się do dymisji bo nie jesteście godni Nas reprezentować!!!!! Porażka!!!!! A pracownicy liczyli na Was związkowcy i znowu się wszyscy zawiedli.... Wstyd i Hańba!!!!

Zwiazkowiec

No więc tak płaczki koje drogie o to co udało się WAM zalatwic: Podwyżka kontraktu w zależności od oddziału od 8 do 14 % . Węgiel wam zostaję. Barburka wam zostaję. Niestety dodatek cenowy nie udało się zatrzymać i w czerwcu dostaniecie ostatni raz. Także myślę że za nim nas następnym razem będziecie krytykować to się uderzy dwa razy w pierś. Nie dziękujcie i pozdrawiam..

N
@Zwiazkowiec

Czyli podwyżki zero,zabierając dodatek cenowy i dając 14% to jeszcze ujmujecie,i czym tu się chwalić?

GRP1
@Zwiazkowiec

Barburka to jest niezła ale z Ciebie . Jak nie wiesz jak poprawnie napisać imię patronki to już wyobrażam sobie jak wyglądały negocjacje ????

@Zwiazkowiec

I co nie mówiłem że nic nie ugracie ino Nas przegracie?!!!! Żenada!!!! Związkowcy powinniśmy was podać do sądu ze strony prywatnej za sprzeniewierzenie naszych pieniędzy i za zaniechania wynikające z Waszych obowiązków!!!! Dajcie się do dymisji bo nie jesteście godni nas reprezentować!!!!! Porażka!!!!!

Barany z związków nie dziwota że ludzie się zwalniają i idą tam gdzie lepiej SILESIA nie dla młodych tu się roboty chłopcy nie nauczycie a jeszcze was w (usunięte przez administratora) będą robić. Tak samo śmiechu warte tu przyjmowanie ludzi pod firmy ktoś na nich kasę robi ewidentnie... Nie dziwota pociotki prezesów dostają robotę pod kopalnia :)

Damian

I co z podwyżkami?

Inwest_Ryl
@Damian

W przyszłym roku minimalna 4254,40 zł XD

Pierwszy

Ciekawe co ugrały Nasze związki w sprawie podwyżek? Zapewne nic albo prawie nic dla Nas! Inflacyjne już miało być dawno w kontrakcie a coś nowego do tego??? Dostaniemy w końcu te podwyżki??? Halo - wy związkowcy czy wy wiecie ile my chcemy zarabiać za pracę??? Czy wy wiecie że jesteście powołani do tego by walczyć o nasze interesy??? Na razie czas trwa i sobie egzystujecie.... takie tam.... wycieczkę załatwicie, na dziecko dacie prezencik, itp... itd...delegację sobie wypiszecie.... wypłatę odbierzecie.... High life - żyć nie u,mierać.... być byle by być i przeżyć...!!!! Sami dla siebie!!!!!

Oko na maroko

Czy nowy związek metalowców już powstał? Pytam bo chce się zapisać.

@Oko na maroko

Na razie nie ma....Trzeba żeby było jeszcze gorzej u nas w pracy to może by coś się wykluło.... jest kilku chętnych ale nie ma Lidera u nas z zapałem tzw. z... ja, ja, mi! Najlepiej to trzeba kilku konkretnych osób które miały by chęć zaangażowania się w związek z Nami - pracownikami Tutaj trzeba wsparcia wszystkich którzy chcą zabrać głos i oddać go w swoim imieniu osobom które załatwią sporne kwestie między nami pracownikami a pracodawcą.... Związki dla związkowców już są i nic z tego nie wynika tylko to że jest ich kilka i jest im dobrze a Nam nie.... Tam się można zapisać bo program bogaty taki jak być w jakimś klubie sportowym emerytów z kołem gospodyń wiejskich włącznie razem... Trzeba 2 rzeczy by powstał ten nowy związek zawodowy - To osoby chcące coś zmienić mające dużo odwagi oraz Każdego z Nas!!! Wtedy przedstawimy pracodawcy prawdziwe żądania Naszej pracy i płacy!!!!!

Kiedy płaca dodatek cenowy?

U mnie 9400, też spoko

Segal

To skoro pracujesz w takiej sytuacji to musisz być strasznie biedny. Nie mówię tu o pieniądzach bo to nie wszystko. Strasznie biedny

Łukasz

Czemu bajkopisarze? To w końcu jakie są realne zarobki bo te komentarze są dość mylące. Jest różnica między 4 a 9 tys.

@Łukasz

7 tys na łape bez świąt

To ile ty zarabiasz?

To zależy za ile tankujesz . Ja ostatnio za 250 tankowałem i na litrze miałem mniej 25 gr.

Czy ktoś może się orientuje jaka stawka na rękę ma elektromonter na powierzchni ?jaki system pracy ?

Lukasz g1

Ładne wypłaty były. Premia miała być 20% wie ktoś?

Hornik

Taa 300 do stawki a inflacyjny zabiorą

Ja jedyne co wiem ze się szykuje to kolejna fala wypowiedzeń

Gk
@:)

No taka prawda jak związki z piasta się dowiedziały że na silesi flapsy po 50 zł to już też zaraz żądania 1,5% najniższeej krajowej szkoda że to nie działa w 2 strony.... Ale na silesi to nigdy związków nie było ja nie jestem zapisany i darmozjadow z silesi nie będę wspierał

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1562.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1411, z czego 366 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 881 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA