Animex-Trans Sp. z o.o.

Opinie o Animex-Trans Sp. z o.o.

nikos 2014-07-04 09:56:20
Witam.Szukam opini na temat tej firmy moze ktos mi cos podpowie czy warto sie w niej zatrudnic, prosze o podpowiedz od kierowcow?
xero 2016-04-20 09:55:04
Ktoś.
2015-12-24 13:13:16 Odradzam pracy u tego człowieka. Stare, zużyte auta. Kupił dwa nowe volva które ciągle lądują na serwisach. Przerzuty ! Wyjazd z Polski do Anglii z Anglii do Francji z Francji czasami najlepiej z powrotem i dopiero do domu. Czas wyjazdu 14 dni czasami mniej czasami więcej. Za taki wyjazd Pan Antoni płaci 250 do okolic 320 euro plus do tego podstawa ! Smiech na sali. Na punkcie paliwa ma bzika. Do bazy powrót na oparach. Spedytorzy ( w tym syn Zabornego ) nie mają bladego pojęcia o swojej pracy. Many palą w ok 34 l/100 km a Antek twierdzi ze 28 to juz max ! Szkoda czasu na nich.
~lencio
2016-04-20 09:51:21 masakra
konik 2016-04-23 17:56:34
ozesz spróbowac podejrzewam,że możesz miec szanse tym bardziej, że szukają ludzi z doswiadczeniem oraz jakims pojeciem i obeznaiem w trasie oraz odpowienich upranwianiach, wiec jak dobrze sie orientujesz to masz szanse,
Zostaw swoją opinię o Animex-Trans Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animex-Trans Sp. z o.o.