CT-CARD SP. Z O.O.

Opinie o CT-CARD SP. Z O.O.

tren

Dziękuję ! mam nadzieję , że będę miał sam niebawem okazję się przekonać, dla mnie po kilku latach spędzonych w korporacji wizja rodzinnej firmy to akurat atut..zadziwiająca jest twoja aktywność wydawacz

Intr

od siebie jako pracownika, nie rozpisując się zanadto. - pensja jest wypłacana zawsze w terminie - ZUS i podatki opłacone - wysokość pensji uzależniona od mojej pracy i zawsze wypłacona w umówionej kwocie - premie za np. wymyślenie nazwy środka, za usługi, za pomoc kolegą - samochód b.dobrze wyposażony do dyspozycji. Nigdy nie dostałem odmowy użyczenia. - mam poczucie docenienia i szacunku. - udział własny został zniesiony, jeżeli dla kogoś to istotne. jedyne co mi przeszkadza, to jak widzę ,że niektórzy pracownicy wykorzystują dane możliwości. mam nadzieję ,że pomogłem. wieloletni pracownik

Witam , jestem byłym pracownikiem pracowałem 2006 roku u Pana Krzysztofa , z Perspektywy czasu muszę powiedziec ze jest to bardzo rozsądny facet który duzo mnie nauczył i dzięki niemu jestem tam gdzie jestem , teraz sam prowadzę podobna firmę i sam tez jestem obsmarowywany przez takich ludzi którzy nie chcą pracować nie maja determinacji ani ochoty do działania. A oczekują niewiadomo czego .Proponuje samemu otworzyć firmę kupić pracownikom samochod , zapłacić składki , tez nie rozumie problemu z karami zniszczyłeś to zapłać chyba to rozsądne , wyszłem przez przypadek na te opinie bo chciałem porównać firmy z tej samej branży i czytając opinie na temat tej firmy powiem krótko jesteście żałosnymi leniami i niczego nie osiągniecie w życiu . A Panu Krzysztofowi bardzo dziekuje ze kiedyś mnie przygarnoł i dał mi szanse nie miałem okazji tego zrobic osobiście przez tyle lat , jednak w pełni mu sie to należy .

Lider

Sądzę ,że powinieneś/powinnaś sam/sama się przekonać a najlepiej zadzwonić do kogoś z Pracowników na stanowisku Brand Managera lub do Technologów aquateam - kontakty podane na stronie www.ct-card.pl. Zachęcam , ponieważ na tym forum nie znajdziesz obiektywnej i szczerej opinii. Posty pisze nawet konkurencja. Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

PRO rozmowa, konkrety i pytania. Dla mnie bomba.

dotyczące motywacji i determinacji. ciekawa rozmowa o zainteresowaniach. P.Salwin słuchał a to rzadkie

Krzysztof M.

Witam, "zaprzyjaźniona" w moim przypadku oznacza to, iż w owej firmie dokonywałem kiedyś zakupów i znałem asortyment oraz osobę zajmującą się obsługą klienta od której dowiedziałem się, że firma szuka osobę na bardzo intratne stanowisko - tzw. życiowa szansa - był proces rekrutacji i wygrałem. Jednym z warunków przyjęcia były wymagane referencje oraz dyspozycyjność w ciągu miesiąca. Zgodnie z umową z firmą CT-CARD okres wypowiedzenia obowiązywał mnie 3 miesięczny - dzięki empatii jaką wykazało Szefostwo rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron, chociaż na pewno nie było to na rękę firmie. Otrzymałem referencje które mogą mi się przydać jeszcze nie jeden raz w życiu. Po miesiącu od zakończenia współpracy potrzebowałem z byłej firmy pewien dokument - nie było problemu, do tego bardzo życzliwa rozmowa z zapewnieniem, że jak będę czegoś potrzebować to mam dzwonić. Pozdrawiam km

Krzysztof M.

Witam wszystkich zainteresowanych. Doszły mnie informację, że na forum "się dzieje" - jako kilkuletni (ponad 4 lata) aczkolwiek były pracownik chcę wyrazić swoją opinię. Otóż: każda firma ma swoje zalety jak i wady (tak jak ludzie). W tej firmie zdarzają się sytuacje które mogą frustrować nie mniej jednak na drodze rozmowy z Szefostwem można osiągnąć satysfakcjonujące porozumienie i na prawdę dużo profitów dla siebie wynegocjować - uważam, iż bardzo dużo zależy od mocy własnych argumentów i sposobie ich przekazania. w woli formalności dla zainteresowanych pracą w CT-CARD - firma daje umowę o pracę, przyzwoitą podstawę oraz premię. Są jeszcze Szefowie brandów oni również umożliwiają pozyskanie dodatkowych prowizji i służą pomocą. Rozwiązałem umowę z firmą CT-CARD ponieważ dostałem bardzo intratną ofertę pracy z zaprzyjaźnionej firmy lokalnej. Co ważne - ostatecznie Szefostwo Ct-card nie dość, że nie utrudniło mi przejście do innej firmy to jeszcze mi pomogli a na koniec wystawili pozytywne referencje nt mojej osoby i usłyszałem od nich dużo życzliwych słów. Pozdrawiam byłych, obecnych i przyszłych pracowników CT-CARD.

Krzysztof Salwin

dotychczas nie odpowiadałem. Jednak to moja firma, wiec pozwolę sobie na ustosunkowanie się do wypowiedzi CTniewolnika. Osobniku, starasz się wykazać wiedzą dotycząca kompetencji działu handlowego, jednocześnie operujesz informacjami które wykazują twoja niewiedzę w zakresie funkcjonowania firmy lub zwykłą nieudolność. Każdy dobry handlowiec, a z takimi mam przyjemność pracować, sam potrafi zarządzać swoim czasem pracy. Każdy Pracownik pionu handlowego otrzymuje dużo wyższe wynagrodzenie, niż przytoczone w Twojej wypowiedzi. Mam wrażenie, że jeteś niewolnikiem swojej nieudolności. Sądząc po formie wypowiedzi, jest Pan/ Pani dość sfrustrowany brakiem pracy. Oczywiście wysłucham konstruktywnej krytyki, lecz jak się domyślam, nie odważysz się stanąć twarzą w twarz. Anonimowość pozwala wyrazić myśli bez konsekwencji, ale czy napewno?. Sfrustrowani osobnicy chowają się pod tym osobliwym przykryciem, pokazując jednocześnie, że są tchórzami własnej świadomości. Ludzie sukcesu, nie potrzebują schronienia w anonimowości. Jesteśmy dumni z tego co robimy i z kim. Podsumowując; w CT-CARD pracują wspaniali ludzie, dużo lepsi ode mnie. Razem Odnosimy sukcesy i zamieniamy porażki w spektakularne wygrane. Tworzymy zespół, z którym trudno się mierzyć anonimowemu nieudaczników, niewolnikowi własnych frustracji. Wszystkich kolegów z CT-CARD pozdrawiam.

DF

Może trochę konkretów bo frustratów mamy nadmiar. Jeśli szukasz pracy w której chcesz być prowadzony za rękę, nie chcesz podejmować decyzji i brać za nią odpowiedzialności , szukasz drogi żeby omijać ustalone zasady , nie lubisz się angażować - to praca w Naszym zespole nie jest dla Ciebie.My budujemy zespół samodzielnych,ambitnych ludzi a atmosferę w pracy tworzymy My wszyscy.

Osa

wysłałam CV i zostałam fajnie przyjęta. Oddzwoniono do mnie, że niestety nie dostałam pracy. To się rzadko zdarza. Siedziba fajna, myślę ,że fajni ludzie tam pracują. Firma dla osób które są samodzielne i chcą się rozwijać

Zostaw merytoryczną opinię o CT-CARD SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CT-CARD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CT-CARD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT-CARD SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT-CARD SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CT-CARD SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT-CARD SP. Z O.O.