CT-CARD SP. Z O.O.

Opinie o CT-CARD SP. Z O.O.

Łukasz_ z_Poznania

chciałem podzielić się wrażeniem z rozmowy. Zgłosiłem się do pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Spotkanie z właścicielami odbyło się w przyjemnym miejscu. Jeżeli ktoś był na rozmowach w dużych firmach, najczęściej na spotkanie przychodzi osoba wyznaczona przez pracodawcę. Ku mojemu zaskoczeniu, rozmawiałem z właścicielami. Była to miła rzeczowa rozmowa przy kawie. Mogłem opowiedzieć o swoich osiągnięciach. Nie przerywano mi. Pytania dotyczyły mojej pracy zawodowej. rozmawialiśmy godzinę bez patrzenia na zegarek. Nie dostałem pracy, a szkoda. Jednak wyjaśniono mi dlaczego. Uważam ,że takie traktowanie kandydata zasługuje na pięć gwizdek. mam nadzieję, że mimo nie podjęcia pracy w Ct-card nasze drogi się skrzyżują.

Gosc
@Łukasz_ z_Poznania

Ta rekrutacja trwa w nieskończoność.... Taka wspaniała firma i brak chętnych? A jak są chętni to nie dostają pracy? Co jest przyczyną ? Choć to pytanie retoryczne. Widzę tu pełna zgodność ze rozmowa kwalifikacyjna jest super. To dobrze bo tak powinno być. Ale co do samej pracy (warunków) to chyba za różowo to nie wygląda?

@Gosc

SZ.P. Gosc Rekrutacja to stan permanentny. Na stanowisko handlowe region Wielkopolska zakończyliśmy rozmowy z Kandydatami. Nowego pracownika powitaliśmy w zespole. Tak dla uspokojenia. Ale dziękuję za troskę, Nie rozumiem, ale doceniam. Trudno ustosunkować się do pytań, na które Sz.P. Gosc sam sobie odpowiada. Od siebie jako Właściciela firmy mogę tylko dodać: Każdy pracownik otrzymuje indywidualne warunki. Dlaczego tylko potencjalni kandydaci i osoby, które nie otrzymały pracy wpisują się w ten lub inny portal? 1. nie prosimy o wpisy. Na zapytania i komentarze odpowiadam z szacunku oraz by wykluczyć malkontentów 2. osoba która otrzyma pracę, jest zadowolona i ma co robić przez następnych kilka/kilkanaście lat. dziękuję wszystkim wpisującym komentarze zawierające konkretne uwagi i sugestie. To także ciekawy materiał do podjęcia działania. Krzysztof Salwin

Uczestnik
@Gosc

Kandydatów było dużo i bardzo wysoki poziom uczestników, stanowisko jedno na ten region- to jest odpowiedz na Twoje pytania.

Zainteresowany_Poznań

wczoraj zauważyłem ogłoszenie na pracuj.pl , w dniu dzisiejszym brak jest ogłoszenia. Chciałbym wysłać swoje CV, czy mogę na podany w opisie adres k.salwin@ct-card.pl?

@Zainteresowany_Poznań

Witaj, możesz wysłać . Ogłoszenie prawdopodobnie juz wygasło, jesteśmy juz na ostatnim III etapie rekrutacji .

Poznaniak

Cześć, poszukują pracownika na stanowisko Specjalisty do spraw handlowych w Województwie Wielkopolskim. Czy ktoś już był na rozmowie ? Jak wrażenia? To duża firma? stronę mają ciekawą i rozbudowaną. Czy właścicielami jest małżeństwo? To rodzinna firma?

Power_Mack
@Poznaniak

czy ktoś wie w jakim zakresie jest rekrutacja? na stronie jest dużo towarów. Czy wszystko się sprzedaje? klientami są budowy czy zakłady przemysłowe? Jestem z branży budowlanej i widzę środki chemiczne dla budowlanki. czy ktoś wie jak wygląda struktura firmy?

Power_Mack
@Power_Mack

Nasza firma to 6 brandów. każdy z brandów ma osobę prowadzącą - Brand Managera. Oczywiście szczegóły, w tym zależność, jest naszym Know-how. jeżeli pytanie dotyczy wsparcia Technicznego. Oczywiście, zarówno merytoryczne jak i wspólne działanie z klientem. Naszą siła jest Multibrandowaość i kompleksowa obsługa To stanowisko jest dla urodzonych handlowców. Osób które, kochają kontakt z klientem, nakręcają się budowaniem rynku, inspirują potrzebami klientów, pasjonują sprzedażą, dzięki której - spełniają swoje marzenia. Wiem, jestem handlowcem z zamiłowania. Krzysztof Salwin

ABCD
@Power_Mack

Mają środki które można stosować i w budowlance ale nie przy tej cenie!!! Sprawdź kolego w necie ile kosztuje weiconowy silicon np. Klientami są głównie zakłady przemysłowe. Ale po pierwsze ta firma większość produktów tylko dystrybuuje nie wiem jaka tam jest produkcja chyba na zasadzie zmieszania kilku substancji w odpowiednich proporcjach i już wielki producent. Ale fakt że kilka produktów jest zarabistych np calnex czy multiclean. Tylko co z tego jak brak marketingu na to?? Mieć dobry produkt i sprzedawac go pod 10 nazwami?? Zamiast uczynić z tego lokomotywę sprzedaży? Po za Weiconem nawet katalogu nie dostaniesz bo po co? Szkoda kasy. Większość produktów szału nie robi i to co opowiada szef trzeba przez 2 podzielić. Jest bardzo dobrym sprzedawca. Trzeba to przyznać. Opowiada pięknie o swojej firmie. Ale po kilku miesiącach rzeczywistość okazuje się inna. Rynek jest cieżki. Myślę że jak ktoś nie ma nic do stracenia to można próbować sił ale w przeciwnym razie nie warto. Struktura firmy bardzo mała. Bez zbędnej biurokracji. Ale mało kto też Ci pomoże w razie potrzeby. Choć to zależy od terenu. Najważniejsza rada to odpowiednio ustalić szczegóły premii na rozmowie. Nie mozna zadowolić się odpowiedzią że to zależy ale tu handlowcy mają od 5000 do 8000 zł. Szef doskonale zna potencjał każdego regionu i doskonale wie na jaki region cię przyjmie tylko na rozmowie specjalnie wprowadza niepewność że region na tym etapie jeszcze jest do ustalenia po to zebyś nie drążył tematu targetu. W myśl zasady nie wiadomo jeszcze dokładnie jaki region to nie wiadomo dokładnie jaki target itd... ale zarobki na pewno takie że Ho Ho... Także moja rada zadać takie pytanie: załóżmy że sprzedaż obecnie jest na poziomie X to o ile muszę zwiększyć sprzedaż aby uzyskać premie o której Pan mówi ? Jak się zacznie wykręcać regionem to trzeba przycisnąć: no na regionie który najprawdopodobniej dostanę. I ostrzeżenie dla ludzi z konkurencji: nie opowiadajcie o swojej firmie na rozmowie bo to nic nie da. Można powiedzieć co się robiło ale nie zdradzajcie sekretów swoich firm nikomu innemu. To nie tylko przyzwoitość ale nic wam to nie da. Raczej i tak bez szans na zatrudnienie.

@ABCD

Cześć Krzysztof Zrozumiale ,że piszesz na GoWork, wszystkie dane wykasowałeś z komputera, a do mojego maila nie masz głowy. Starając się ustosunkować do Twojej wypowiedzi. "Masz szczęście pracować w niedoskonałej firmie, jest dużo do zrobienia" - tak witam nowego pracownika w zespole. Mogłeś Wiele ale nie zrobiłeś Nic, dlatego nie przedłużyłem umowy. Jeżeli handlowiec, mówi że nie jest w stanie zarobić, To nie nadaje się do pracy w Naszym zespole. Faktycznie rynek zweryfikował Twoje możliwości. Mogłeś zbudować swoją lokomotywę, nazwać ją i sprzedawać wg swojej wizji. Ja bym ją wyprodukował i opakował. Mój błąd, że na brak talentu do handlu zareagowałem tak późno. Cenię sobie ludzi, którzy mnie inspirują. Zwalniam, tych których trzeba cały czas pchać do przodu. Co do regionu. Faktycznie znam każdy, i w każdym sprzedawałem osobiście. Dlatego ,że znam produkty i lubię sprzedawać. Każdy pracownik ma określony region. Rozwija go i buduje, wynikową są pieniądze, które otrzymuje. Zarobione pieniądze napędzają i motywują. Dlatego, handlowcy zarabiają. I nie rozmawiamy o kwotach podanych przez ciebie. Twoja wypowiedź świadczy jak słuchasz. "Ale fakt że kilka produktów jest zarabistych np calnex czy multiclean" - Krzysztof, to jest 20 receptur całkowicie innych! Inne produkty inne zastosowanie. To tak jakbyś powiedział, mają BMW i Mercedesy... tyle. No cóż, Dając dużą autonomię, mówię - Pokaż co potrafisz. Tworząc strukturę, starałem się zbudować firmę w której ja sam chciałbym pracować. Czasami rzeczywistość weryfikuje moje zapędy. Trafiam na ludzi którzy wolą pobierać pensję niż zarabiać pieniądze. Rozumiem to, dlatego już nie pracujemy. Nic na siłę. Pozdrawiam serdecznie. Jest wiele sytuacji, które będą pamiętał z uśmiechem i zadowoleniem.

@Poznaniak

Rekrutacja trwa. Każde CV rozpatruję indywidualnie. Także każdą rozmowę z Nowym pracownikiem przeprowadzam osobiście. zapraszam

@Poznaniak

Cześć , spotkanie rekrutacyjne jest tylko jedno w dniu jutrzejszym w Poznaniu. Tak jest to rodzinna firma, właścicielami jest małżeństwo.

Gosc
@Zainteresowany

Rozumiem że wybierasz się na tą rozmowę? Masz więcej info o tej firmie? Szczególnie jak sprzedają się ich produkty? Bo jedni piszą że do bani a inni o kompleksowym zaopatrywaniu klientów. A ktoś w ogole pisał że dostał pracę. To na innym regionie? Czy są 2 wakaty na Poznan?

Technolog
@ABCD

Hej Widzę że to forum nie lubi ciszy ale tak własnie jest u nas w Firmie. Czytając komentarze naszła mnie osobista refleksja i chciałbym podzielić się tym tutaj:).Pracuję w firmie prawie 4 lata i wiem że to najlepszy moment w którym obecnie jestem. Zaczynałem swoją pracę jako ph dzsiaj już jestem technologiem a co za tym idzie awanse są jak najbardziej możliwe. Nasz zespół w większości to jedna wielka rodzina i taka atmosfera tutaj panuje. Autonomia jaką daje prezes jest niespotykana na skalę światową ale to też może być zgubne.W naszym zespole pracuje wiele ambitnych i pełnych pasji ludzi i takich właśnie szukamy. Otwartość i dobra komunikacja to jest to na co stawiamy. Tutaj nigdy nie zostaniesz sam ale musisz chcieć współpracować. Struktura firmy pozwala na to jak najbardziej. Multiibrendowość to siła a wsparcie osób z działów kierowniczych bezcenne. Wiele osób pracuje tutaj już parę dobrych lat a to że jest rotacja... Może właśnie szukamy ciebie. Jeśli chcesz o coś zapytać pisz śmiało m.zachwieja@ct-card.pl

Karol z Gniezna
@Technolog

czy handlowiec w tej firmie to praca przyszłościowa, czy to wyrobnik, którego zwalniają jak zaczyna się piąć. Pracuję w firmie o podobnej branży ale nie konkurencja. Osiągnąłem 150% założonego planu i właśnie mi zmieniono warunki. Teraz muszę sprzedać 25% więcej żeby zarobić tyle samo. Przeglądam oferty i szukam firmy na stałe. Mam 40 lat, rodzinę i marzenia. Widzę ogłoszenie więc zastanawiam się nad radykalną zmianą. Odnoszę wrażenie ,że jest Pan pracownikiem tej firmy, dlatego pytam

Julita

@Michał P. masz rację. Teraz sporo pracodawców nie daje odpowiedzi zwrotnej, a w CT-CARD SP. Z O.O. jednak ona jest. Dzięki takiej informacji człowiek dowiaduje się nad czym jeszcze musi popracować. A może komuś ostatnio udało się dostać tam pracę? Zdradzicie czym się wykazaliście?

Kolot
@Julita

Ja niestety do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi a na rozmowie byłem jeszcze w lipcu. Dodam, że rozmowa przebiegła w miarę przyzwoicie i bez zbędnego stresu.

Marcin_Bogu_Radomsko
@Julita

potwierdzam. Nie dostałem się, ale otrzymałem odpowiedź zwrotną. Co ważne, zawiera analizę naszej rozmowy z podanymi szczegółami! czyli nie wysyła automat. Ktoś zadał sobie trud i przeanalizował Naszą rozmowę, zakładam ,że właściciel.

Przedstawiciel Handlowy

PRO rozmowa, konkrety i pytania. Dla mnie bomba.

dotyczące motywacji i determinacji. ciekawa rozmowa o zainteresowaniach. P.Salwin słuchał a to rzadkie

k.salwin@ct-card.pl

Rekrutacja to stan permanentny. To proces. Ja zatrudniam człowieka a nie pracownika na wolny etat. Dlatego każdą osobę, przyjmuję osobiście. Bo mam duży szacunek dla Ludzi z którymi pracuję. Ale także wymagania. To nie jest prosta praca. To miejsce dla ludzi chcących się rozwijać, zarabiać pieniądze. Nic na siłę.

Marek_T z Poznania

na stronie jest napisane Multibrendowa firma. Co autor ma na myśli? starałem się rozeznać, ale widocznie nie jestem z branży, więc się pogubiłem. Czy muszę mieć doświadczenie w wielu dziedzinach? Czy nie lepiej być dobrym w jednej dziedzinie, niż średnim w kilku? np. piłkarz musi dobrze grać w piłkę. proszę o odpowiedź.

k.salwin@ct-card.pl
@Marek_T z Poznania

starając się zachować tok myślenia. Dobry piłkarz, na boisku jest mistrzem. Ale także sprinterem, maratończykiem i skoczkiem. Musi być silny, szybki i elastyczny. Multi brendowość to współpraca, wspieranie i zależność. Multibrandowość to większe możliwości i perspektywy. Rozwiązania możemy crossować, łączyć i rozszerzać. Celem jest kompleksowa obsługa klienta. Chcąc zrozumieć, musimy cofnąć się do początków Naszej firmy i prześledzić 25 lat rozwoju. Zapraszam

Robert_Zawitowski

Znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl. Widzę ,że są osoby które już odbyły rozmowę. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, ale mam kilka pytań. Czy podstawą współpracy jest umowa o pracę czy trzeba mieć własna działalność? Czy samochód jest służbowy? pracowałem w firmie W...h i musiałem mieć własny samochód, który wykorzystywałem do potrzeb sprzedaży. To nie jest komfortowa sytuacja. Czasem jest gorszy miesiąc a ja muszę płacić raty. W jakim czasie następuje rozliczenie sprzedaży? standardowo jest do 3 miesięcy. Ale zdarzyło się, że zarobione pieniądze otrzymałem po 9 miesiącach. Czy jest jakaś gwarancja wypłaty? Co w przypadku kiedy czekam na pieniądze z kontraktu, ale chcę odejść, czyli zerwać umowę. Czy otrzymam pieniądze? Będę zobowiązany za udzielenie odpowiedzi, oczywiście jeżeli nie stanowią tajemnicy firmy. Wydaje mi się jednak, że to pytania zasadne.

@Robert_Zawitowski

Postaram się ustosunkować do powyższych kwestii 1. Zasada zatrudnienia dotyczy umowy o pracę. 2. Każdy pracownik działu handlowego otrzymuje do użytkowania samochód firmowy 3. nie do końca rozumiem pytanie. Podstawą do wypłaty jest dostawa towaru potwierdzona wystawioną fakturą VAT. Termin płatności nie wpływa na wypłatę. Jednym słowem, jeżeli handlowiec sprzeda 31.miesiąca z terminem 60 dni, otrzyma rozliczenie w nadchodzącym miesiącu, wg ustalonych zasad. mam nadzieję, że pomogłem. W przypadku pytań, proszę o tel 502407341

Dariusz_NK

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę. Jestem zaskoczony, dlatego piszę. Dobrze zorganizowana firma rodzinna. Bardzo otwarci, co mnie dziwi w dzisiejszych czasach. Rozmowa bardzo rzeczowa. Bez schematów i podchwytliwych pytań. Przede wszystkim mogłem mówić, bez przerywania. Mam swoje lata. Kilka razy na rozmowach o pracę, zostałem potraktowany jak zbędny przedmiot. Tym razem, absolutnie nie. Przyglądałem się pracownikom i moje wrażenie jet takie, że wszyscy wiedzieli co robić. Chciałem podziękować za szansę i czekam na decyzję. Pan z Doświadczeniem

Monia

Może ktoś napisać czy warto tam aplikować? Od kolegi który pracuje w branży przemysłowej slyszałam że ta firma praktycznie nie istnieje na zakładach i wcale nie jest producentem tylko jedynie pośrednikiem. Jak jest naprawdę?

@Monia

Jesteśmy na rynku od 25 lat Produkujemy dedykowane preparaty chemiczne dla kompleksowej obsługi przemysłu. Jesteśmy także dystrybutorem wyselekcjonowanych producentów. Nasze rozwiązania dotyczą większości gałęzi przemysłu. polecam zapoznanie się z naszą strona www.ct-card.pl oraz z odnośnikami tematycznymi skierowanymi do konkretnych działów przemysłu www.aquacode.pl - rozwiązania dotyczące kondycjonowania wody w przemyśle www.idcode.com.pl - innowacyjne preparaty dedykowane dla konkretnych zastosowań www.fixcode.pl - Klejenie, uszczelnianie regeneracja - preparaty niemieckiego producenta WEICON www.izocode.pl -m szeroka gama materiałów i preparatów do produkcji i serwisowania maszyn i urządzeń elektroenergetycznych www.liftcode.pl - urządzenia dźwignicowe w przypadku pytań proszę o kontakt Krzysztof Salwin

CT-CARD
@Monia

Na jakie stanowisko chcesz aplikować Monia ? Mamy kompletny, zmotywowany zespół . Firma jest ponad 25 lat na rynku , produkuje chemię dla przemysłu i jest również dystrybutorem znanych europejskich marek. Jesteśmy na zakładach w całej Polsce.

@CT-CARD

Dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem że pracujecie w tej firmie? Ja widziałam ogłoszenie na woj Łodzkie. Ale mówię serio, prosiłam kolegę który pracuje w przemyśle wiele lat o mały wywiad n/t Waszej firmy i raczej tu jest słabo rozpoznawalna. Nie wiem jak w innych rejonach. Raczej do was nie zaaplikuje. Ale życzę powodzenia! Pozdrawiam

Fmcg
@Monia

Monia możesz coś więcej napisać jeżeli miałaś możliwości zrobienia rozeznania n/t tej firmy ? No bo pewnie gdzieś są skoro funkcjonują od 25 lat. Czy tu gdzie są, są lubiani? Mają dobrą opinię? Może coś o warunkach pracy wiesz? I pytanie ogólne czy po FMCG jest tam czego szukać?

@Fmcg

Ciężko coś więcej napisać. Jak pisałam ( z info które pozyskaliśmy) nie jest to raczej żaden lider. Sądzę że w tej branży ciężko mówić że ktoś jest liderem.... Zauważ że jak były ogłoszenia do wurtha czy bernera to też oni twierdzą że są liderem. Znajomy powiedział mi żeby uważać na tą branże ( chemia przemysłowa i takie tam) bo jest mega konkurencja a produkty praktycznie niczym się nie różnią . Tylko cena i cena. Ja sobie dałam spokój ale każdy sam decyduje. Nie chodzi o tę firmę tylko o całą branże bardziej. Rynek jest ponoć bardzo trudny i to niezależnie od regionu. Ja nie muszę na siłę zmieniać pracy dlatego jak widzę ogłoszenia to staram się zdobyć jak najwięcej info o firmie ale też branży.

Jdomżalski
@Monia

nie miałem okazji się zaprezentować, ale dostałem informację dlaczego. szukam pracy od dłuższego czasu, i nikomu nie chciało się odpowiedzieć na moje CV. nawet jeżeli nie dostałem szansy, dziękuję za odpowiedź. życzę sukcesów Jarosław Domżalski

Lubię atmosferę w CT-CARD SP. Z O.O. za: podejście. Duża autonomia. możliwość podejmowania decyzji. współpraca z koleżankami i kolegami.

@Piotr

Czy powiesz nam coś więcej na temat wspomnianej autonomii? Czy pracownicy w firmie mają możliwość - oprócz podejmowania decyzji, także realizowania własnych pomysłów? To bardzo ważna informacja, dlatego czekamy na Twoją odpowiedź.

HR

A na jakim stanowisku szukasz pracy ?

Julita

@Michał i co poszedłeś na tą rozmowę w firmie CT-CARD SP. Z O.O.? Udało Ci się uzyskać pracę? Możesz opowiedzieć coś więcej o rekrutacji? Jak wyglądała? Każdy szczegół może zniwelować stres u osób, które również będą na rekrutacji w firmie.

@Julita

To już pół roku mija. Na razie wszystko co obiecane zostało zrealizowane. Pensja w terminie. Premia też się trafiła. Ale nie jest łatwo. Dużo czasu w aucie po za domem. Jeżeli to czytają moje koleżanki i koledzy z firmy CT-CARD, to dziękuję za pomoc. Bez waszego wsparcia nie byłbym tu gdzie jestem.

Witam, dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie specjalisty ds. sprzedaży. Możecie poratować aktualną opinia o firmie. Jakie narzędzia pracy, jaka atmosfera itp. Czy warto? Dziękuję za odpowiedzi

Julita

@Kolot tak jak pisałam pracodawca nie musi dawać odpowiedzi zwrotnej. Przykro mi, ale pewnie musiało coś pójść nie tak skoro skoro nie dostałeś się do CT-CARD SP. Z O.O. A chcesz powiedzieć jak cała rozmowa przebiegała? Jakie były pytania/zadania? Może komuś innemu to pomoże.

Michał P.

Nie jestem pisarzem, ale Na firmę natrafiłem przez pracuj.pl. Po rozmowie telefonicznej, zostałem zaproszony do siedziby firmy. Pierwszy raz byłem na rozmowie o pracę, na której nie czułem stresu, niepokoju. Miałem wrażenie ,że jestem w innym wymiarze. To była rozmowa. Nie dostałam się, ale Pan Krzysztof zadzwonił i wyjaśnił mi, co zadecydowało o wyborze innej osoby. Uważam,że warte naśladowania jest podejście do człowieka. czekam na następną szansę

...

Witam Na wstępie tego komentarza chcialbym napisac że właśnie stuknelo mi dwa latka w tej pracy i mogę powiedzieć ze to co czytam zlego jest nie prawdą.Przychodząc tutaj też czytałem wiele opini negatywnych ale życie pokazało ze jest inaczej.Każdy się uczy na wlasnych błędach i w tej firmie ta nauka nie idzie w las.Pensje takie jak sobie wywalczysz-zawsze płatne w terminie,premie tak samo.Gps jest ale to żaden kaganiec.Awanse jak najbardziej możliwe jak prezes widzi w tobie potencjał to sam ci to zaproponuje-jeśli masz pomyśl na siebie i ambicje w tej firmie napewno nie zginiesz.wiem co pisze....

d

no tak ale wiaodmo ze co miesac takie zarobki moga byc przeciez rozne zalezy ile sie wyciaganie co nie?

Dominika Rutkowska

To może chcecie przeczytać opinię pracownika która poda swoje dane?:) W firmie pracuję jako analityk od ponad roku i kończę pracę w październiku br. (umowa na zastępstwo) Czytałam te opinie zanim przyjęto mnie do pracy i też miałam obawy. I najlepsze jest to, że żadnego z powyższych zarzutów czy złych opinii nie doświadczyłam. Może do paru nawiążę: -umowa zlecenie - ?? nieprawda, normalna umowa o pracę jak wszędzie. -12 h pracy za 2 tyś - nie słyszałam żeby któryś z handlowców tyle pracował, każdy z nich ma też więcej niż 2 tyś netto + premie. Analitycy też pracują w normalnym wymiarze godzin. -Każdy układa sobie grafik sam i dopasowuje zakłady tak, żeby było dla niego najwygodniej. -GPS - wiadomo, że jest. Chyba każdy, kto udostępnia swoje samochody, chce to kontrolować. Ja nie doświadczyłam w związku z tym żadnych nieprzyjemności. -udział własny - zniesiony -wypłaty, zaliczki, informacje, odpowiedzi na pytania, rozliczenia - wszystko dostaje zawsze na czas -ludzie - bardzo bardzo fajni - zarówno "południe" jak i swoi handlowcy :). Jeśli chodzi o moje stanowisko - świetna współpraca z technologiem Piotrem K. Pomocny, wyrozumiały, cierpliwy, bezproblemowy i sympatyczny - mieć taką osobę bezpośrednio nad sobą to przyjemność, nie pamiętam żebym miała jakiś większy stres w tej pracy, Piotr zawsze pomagał okiełznać sytuacje ;) -Urlopy - bez żadnego problemu -Jowita i Krzysztof - dla mnie zawsze mili. Jowita na każde pytanie i prośbe odpisuje od razu i nie miałam problemów z załatwieniem czegokolwiek. Miałam za to dwie prośby, które zostały spełnione. Teraz jak ktoś chce zacząć hejtować to śmiało. Ja nie muszę się podlizywać z opinią, bo kończę swoją pracę. Morał z tego taki, że ludzie w większości mają problem ze wszystkim i nikomu nie dogodzisz. Trzeba próbować, a nie sugerować się tym co ludzie mówią/piszą, bo każdy jest inny.

HR

Warunki zatrudnienia są ustalane indywidualnie i są poufne. Nie ma możliwości , żeby ktokolwiek z firmy ( a tym bardziej spoza ) wyciągnął średnią zarobków PH czy administracji. Dla zainteresowanych administracja pracuje 40 godzin tygodniowo a dział handlowy ustala sobie grafik indywidualnie wg potrzeby w danym dniu/tygodniu. Nie prawdą są rownież informacje podane przez " życzliwą" osobę o 100% rotacji w okresie dwóch ostatnich lat. Faktem jest , że rotacja jest na wyższym poziomie niż w latach ubiegłych, ponieważ nie kontynujemy współpracy z osobami , które nie rokują bądź stanęły w miejscu (albo z niego od lat nie ruszyły). Z przykrością stwierdzam , że ten portal niczemu nie służy , prawdziwych informacji jest tutaj zbyt mało żeby ktokolwiek z zaintersowanych mógł dowiedzieć się konkretów dotyczy to zarówno CT a jak i innych firm.

Dominika eR

Umowa na zastępstwo + podpisane przez moją zamienniczkę zaświadczenie, że wraca = jak nic walka o przedłużenie = brawo ja :) Pozdrawiam wiecznie nieszczęśliwych!

Chyba, że się mylę

Przecież Dominika zakończyła karierę w CT i nie pisała opinii dla własnych korzyści... :)

Magneto

jestem po spotkaniu. Moje wrażenia: firma otwarta na ludzi, nic z korporacji. ogromne wrażenie robi sala konferencyjna, bardziej jak klub niż miejsce pracy. W centralnym miejscu perkusja. Jestem pod wrażeniem rozmowy z prezesem. Ciekawy człowiek o wielu pasjach, świetnie wyglądający. Przyszedłem wcześniej i czekając miałem okazję obserwować pracowników, normalnie ubranych (bez garniturów) uśmiechniętych i zadowolonych. Jest to firma dla samodzielnych i ambitnych. Osobiście, bardzo chętnie dołączyłbym do zespołu. Mam nadzieję,że tak będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o CT-CARD SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CT-CARD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CT-CARD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT-CARD SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT-CARD SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CT-CARD SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT-CARD SP. Z O.O.