Opinie o Ran - Sigma Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ran - Sigma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ran - Sigma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ran - Sigma Sp. z o.o. w Wałbrzych

Oddział w Świdniku nie ma profilu, to myślę, zapytam tutaj się :) Jak tam kierowcy macie, jak na nasze okolice to dobre warunki dają? Inne jest szefostwo oddziału to pewnie i inaczej się rozmawia, może premie inne są?

,xx Nowy wpis

Ta firma to porażka , najgorsza z firm nikt tu nie chce pracować a warunki tragedia odradzam

Marta Nowy wpis

Jest oferta pracy jako specjalista ds. transportu - dyspozytor. Wymagają min. 3 lat doświadczenia w zawodzie, ale w zakresie tego co proponują, to podają standard, dobre warunki i możliwość rozwoju. Ale tutaj coś czytam o pracy za darmo. Jak to rozumieć? Nieciekawe są zarobki? To dotyczy wszystkich, nie tylko kierowców?

Andrew

hej Byłem na rozmowie w styczniu na stanowisko przedstawiciel handlowy. Generalnie rozmowa, proponowane stanowisko jego opis oraz wynagrodzenie nie budziło zastrzeżeń. Niestety mimo zapewnień firma do dziś nie odezwała się do mnie. Dwa razy dzwoniłem w sprawie wyniku rozmowy. Po pierwszym telefonie poproszone mnie żebym odezwał się za tydzień a potem poinformowano mnie że na pewno sami się odezwą :) I tak czekam 4 tydzień. Troszkę to nieprofesjonalne i dość niespotykane, że firma tak olewa kandydatów. Wystarczyłby krótki sms lub nawet mail.

Karol
@Andrew

Widocznie nie dają feedbacku. A może rekrutacja jeszcze trwa i dostaniesz info. A z twoich odczuć to dobrze wypadłeś na rozmowie? Miałeś jakieś testy czy tylko pytali o wcześniejsze doświadczenie?

Andrew Nowy wpis
@Karol

Mam wrażenie, że wypadłem dobrze. Może nie najlepiej ale dobrze. Do tego sam do nich 2 razy dzwoniłem i pytałem o rezultat rozmowy i dostawałem info, że oddzwonią.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ran - Sigma Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. transportu i spedycji - Dyspozytor / Dyspozytorka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Irena

Właśnie szukają kogoś jako Kierownik oddziału firmy. Wiecie może czy z tak wysokiego stanowisko można jeszcze awansować? Jest szansa na dalszy rozwój w firmie?

Fistaszek

Witam czy firma przyjmuje tylko z uprawnieniami adr czy na samo c też jest praca. Pozdrawiam.

Cysterniarz

Ran Sigma to prosta robota przy transporcie przepracowanego oleju. Zawsze na tym samym numerze UN. Kilka stałych adresów praktycznie tylko Niemcy-Polska nic więcej. Kasa na czas, auta w miarę świeże, najprostsze krótkie cysterny jednokomorowe gdzie do obsługi praktycznie masz dwa zawory plus odpowietrzenie zrobic. Każdy raczej sobie poradzi z taką robotą nawet jak w życiu nie jeździł z cysterną.

Ad

Firma to porażka. Brak kompetencji, osoba prowadząca rozmowę kwalifikacyjną nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania. Nie polecam.

Jan
@Ad

Ile jest właściwie etapów rekrutacji i jak dokładnie wyglądają? Mógłbyś/Mogłabyś też podpowiedzieć na jakie pytania ewentualnie się przygotować i czego dokładnie się nie dowiedziałeś/aś? Dzięki.

maj
@Ad

Miałem to samo

Ludwik

Witajcie! Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wałbrzycha. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Ran - Sigma Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Ludwik

Justyna
@Ludwik

Hej a ciebie jakie stanowisko pracy interesuje? Może wtedy szybciej ktoś odpowie i coś nam opowie pozdrawiam

Mariusz
@Justyna

Szukam pracy w Wałbrzychu Pracowałem w firmie gdzie zajmowałem się odpadami niebezpiecznymi kierując pracą magazynu i administracji Pozdrawiam

Yan

Adam skończ gadać głupoty. Mówisz, że szef alkoholik, a sam prawie codziennie przychodziłeś odklejony od rzeczywistości(ciekawe po czym). Te twoje Seksistowskie żarty też były nie na miejscu bo tylko ty się z nich śmiałeś ;). Każdy tu jest taki mądry, że szkoda że to że tamto tego nie zrobilem bo już by splajtowali, taki cwany byłeś to trzebylo to nagrać a nie wylewasz żal w sieci. Żałosne to i zejdź na ziemię. Każdy by chciał brać kasę, najlepiej za nic nie robienie. W Prawdziwym życiu jednak trzeba się wykazać żeby móc dobrze zarabiać. Niestety specyfika tego stanowiska wymaga trochę poświęcenia i bycia stałe pod telefonem, a nie od 8-16. Będziesz miał swoją firmę to będziesz wtedy zarządzał jak trzeba, ale patrząc na Twoje zachowanie to nadajesz się jedynie na linkę na Stefie bo tam wystarczy mieć IQ dżdżownicy, więc jak znalazł. Nienawidze ludzi typu "nie wiem ale się wypowiem". Mówię to wszystko z perspektywy też już byłego pracownika. Jak dbasz tak masz,a że w Ch...a leciałeś to się nie dziw że wyszło jak wyszło. Jesteś taki mądry to przestań przynosić zwolnienia i weź się w końcu do roboty, a nie całe życie na skróty. Nie pozdrawiam

@Yan

Juz nie ma takich co się poświęcali.

@Yan

Juz nie ma tych co się poświęcają.

Fsolek22
@Yan

Witam. Czyli jak się pracuje? Praca jest w nienormowanych godzinach. Czy jak. A jak soboty?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ran - Sigma Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bo nie pracują za darmo.

Anita

Czy bardzo zmieniła się praca od kiedy musimy pamiętać o epidemii? Warto teraz aplikować

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ran - Sigma Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Raczej niemieckim

Kierowca adr

Witam, oczekuje od kolegów opinie odnośnie systemu w tej firmie czy faktycznie wyjazd w poniedzialek i powrót piątek oraz czy wypłata na czas?? Nie interesują mnie relacje kierowca - biuro, Jeżeli będzie to praca zgodna z tacho oraz pensja jasna w przeliczeniu i system pn-pt Liczę na opinie konkretne, pozdro

Zawiedziony

Witam, w gorszej firmie nigdy nie pracowałem, zarobki słabe, obiecują premię uznaniową pod stołem, tyle że nie uznają !!! Wymagają od Ciebie pracy niezgodnej z tym co masz na papierze i wieczne pretensje, przy braku komunikacji, (usunięte przez administratora) przekazuje Ci szeregowy pracownik, lub kadrowa, bo szefowa nie ma odwagi a szef - szkoda słów na tego typa... Odradzam wszystkim, którzy chcą pracować dłużej niż miesiąc i jako kierowcy , i jako pracownicy biurowi o ile można tak nazwać spedytorów/laborantów ;)

KU PRZESTRODZE

Witam wszystkie osoby chcące dowiedzieć się coś na temat firmy Ran Sigma. Zacznę od + i to byłoby na tyle, - jest znacznie więcej ale nie będę wszystkie szczegółowo opisywał. Nawiązując do ogłoszenia z olx które pojawia się notabene raz w miesiącu, daję do myślenia. W ogłoszeniu jak to bywa w ogłoszeniu wszystko pięknie opisane, zarobki, nowoczesny tabor :), itd.... Niestety w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej, jeśli trafisz już w tą rodzinną atmosferę sam stwierdzisz z jakimi autami przyjdzie Ci się zmierzyć. Przejdźmy krok dalej, jesteś już szczęśliwym kierowcą ( bo przecież udało Ci się dostać do firmy w której pracuje kilku kierowców, nie licząc jednej osoby pozostali zazwyczaj z kilkunastoma tygodniami stażu) , a więc zaczynasz jeździć kolejnym etapem jest rozmowa z osobami z biura, tutaj niestety wszyscy są jednomyślni, brak kompetencji do wykonywania swojej pracy... (nie będę wymieniał imion) zapomnij o jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie, kierowca jest jedynie narzędziem do zarabiania pieniędzy, nie ważne w jakich warunkach i ile godzin dziennie ( 10h to taka średnia). Niestety czego można się spodziewać od przełożonych słysząc że auto musi jeździć (nawet nie sprawne) BO NIE ZARABIA, ja nie ufam takim osobą!... NIE POLECAM !

KU PRZESTRODZE
@KU PRZESTRODZE

poprawiam takim osobom :)

:-P
@KU PRZESTRODZE

Ku Przestrodze. Wszystko się zgadza i dokładnie tak to wyglada. Obietnice, obietnice, obietnice bla bla bla. Zero kompetencji, zero szacunku. Każdy kto chciałby tam pracować powinien przeczytać Twoją opinię i przede wszystkim ją zrozumieć. Bardzo przydatne.

Natalka
@:-P

to praca tylko dla tych, którzy chcą pracować. Ci, którzy myślą, że uda się im ślizgnąć są w błędzie.Muszą szukać innego frajera pracodawcę...

?
@Natalka

I może Ty tak chętnie tam pracujesz, bzdura

Karol
@Natalka

To dobrze, że tak podchodzisz do zatrudnienia i z powagą traktujesz swoje obowiązki. Masz rację, w pracy należy zając się swoimi obowiązkami i dobrze się z nich wywiązywać. Napisz, czy jesteś zadowolona z wynagrodzenia, a pracodawca oferuje także pozapłacowe bonusy lub szkolenia? Chętnie o tym przeczytam.

?
@Karol

Karol Ty chyba nie wiesz o co pytasz, proponuję, żebyś się tam zatrudnił, a sam się przekonasz jak jest, Życzę powodzenia

PKP
@Natalka

Natalka tam pracuje to co ma powiedzieć. Prawda myszko?

@PKP

Z tego co wiem to nikogo takiego tam nie ma.

Mirosław
@?

Uważam, że @Karol zadał ważne pytanie. Otóż również chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Daj znać, proszę, jak to w rzeczywistości wygląda.

Grubo

Agnieszka
@PKS

@PKS A Ty możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia w Ran Sigma? Jakie jest wynagrodzenie w tej firmie?

@Agnieszka

Poczytaj dokładnie wpisy, tylko powoli, Wynagrodzenie zależy min od humoru szefostwa, którą nogą wstaną, jaki dzień, czy pada, czy świeci słońce itd, itd....... Współczuję......

Agnieszka
@PKS

Przeczytałam i dla mnie jest to niezrozumiałe. Pracujecie, macie umowy, w których określone są zarobki w Ran - Sigma. Jak w takim razie może zależeć to od kwestii, które wymieniłeś w swojej opinii?

@Agnieszka

Umowa najniższe, resztę zależy od humoru, nie mam pojęcia, kto tam jeszcze chce pracować, było, minęło, nie polecam i tyle......

@Natalka

Ten pracodawca to największa parowa z jaka pracowałem zero szacunku dla człowieka nie ma ludzi nie zastąpionych to usłyszałem jak powiedziałem ze szkoda miłej i pracowitej spedytorki takie podejście jest do każdego jak chcesz podwyżkę licz się z tym ze bada szukać haka żeby Cię (usunięte przez administratora) przy pierwszej lepszej okazji, na początku mówią ze 160 godzin w miesiącu rzeczywisty czas pracy to 200 + i wiecznie mało mało mało typowy Janusz biznesu słoma z butów

@Big J

Bardzo dobrze napisane, brawo, 100 a gdzie 200 % racji. A święte słowa w ostatnim zdaniu. Rodzinna atmosfera, haha

macd
@Natalka

N to corka wlascicieli, zreszta odchodzi z firmy, spytajcie dlaczego jej narzeczony juz odszedl z rodzinnej firmy?

@macd

Bo to właśnie rodzinna firma, tylko w innym znaczeniu tego słowa. A N już dochodziła i dalej tam jest

M

Firma porażka, jesteś od wszystkiego, zero komunikacji od szefostwa a same pretensje. Jeden dzień Cię pochwalą a w drugi zwolnią. Odradzam wszystkim kierowcom ( pracują średnio 12 godzin z załadunkiem i rozładunkiem, zresztą biurowym też... W skrócie prywatna firma-(usunięte przez administratora).

@M

Brawo ???? Tak trzymać

macd
@M

cala prawda

Czy Ran - Sigma Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Rysiu

Karta multisport jak załadujesz I rozładujesz 3 tony szyb.

Dzwonek

Witam nie pchaj się tam pracowałem tam robota ciężka od rana do wieczora jak dla mnie jedno (usunięte przez administratora)i chyba jest lżej w kopalni

wojtek
@Dzwonek

Ok dzieki :) byłem na rozmowie i Pani wydaje sie byc miła.. ale moga byc to tylko pozory... pokazywała auto , ale wole sie spytac na forum. Po ile godzin robiłes?

@wojtek

200++ i zawsze mało wozisz śmieci a szef każe trzymać czystość jak byś woził bułki w piekarni

Wojtek

Witam mam pytanie czy pracował ktoś jako kierowca C. Jazda po akumulatory czy coś takiego. Jakie stawki i warunki AUTA jaki stan. Tylko szczerze. Pozdrawiam

Przestroga dla Was wszystkich
@Wojtek

Przeczytaj dokładnie wcześniejsze opinie , to powinno Ci wystarczyć. Nie polecam , szczerze.

Wojtek
@Przestroga dla Was wszystkich

No opinie są złe. Ale myślałem że może coś się zmieniło. Ale dzięki za odpowiedź

Przestroga dla Was wszystkich
@Wojtek

Tam sie nie zmieni , będzie gorzej.

@Wojtek

Ja pracowałem nie polecam akumulatorów już klijeci nie oddają bo szef ich rżnął na ceny jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ran - Sigma Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ran - Sigma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ran - Sigma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ran - Sigma Sp. z o.o.?

Ran - Sigma Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wrocławska 142 A
    58-306 Wałbrzych