Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.

ANIOŁEK

Pracowałam, widziałam, (usunięte przez administratora) nie dajcie się złudzić. Nie warto dla nich pracować lepiej gdzie indziej i za mniej ale ze spokojem i bez stresu . Nie dotrzymują słowa i traktują cie jak papierek który można zniszczyć i wyrzucić!

biała_mewa

Nie polecam firmy bawią się swoimi pracownikami zwalniają i przyjmują nowych żałosna firma. Praca w tej firmie to porażka Odradzam nie polecam. Nie awansujesz w tej firmie nigdy(usunięte przez administratora)brak poszanowania

tak

no i jest u nich praca! w zasadzie tylko dla pań, no ale można już coś zarobić tak naprawde - a chodzi o prace jako Krawcowa do odszywania konfekcji damskiej, tutaj chyba stawka jest niekoniecznie duża, ale wydaje mi się, ze mozna już się jakoś dogadac na pewno.

gremio

Firma HEXELINE jako ekskluzywną marką odzieżową. Poszukują obecnie do współpracy franczyzobiorców z doświadczeniem w branży odzieżowej . Chętne osoby po zgłoszeniu się do nich są dość szybko weryfikowane. Widać , że zależy im na czasie, jednak niemniej, nie oddadzą możliwości posługiwania się ich marką byle komu

Sprzedawca

Składałam aplikację na stanowisko kierownika sklepu w rekrutacji ukrytej na jednej z platform pośrednictwa pracy. Kilka dni później zadzwoniła do mnie roztargniona kobieta, która w kilku zdaniach zakomunikowała, że przeszłam do drugiego etapu rekrutacji i czy mam ochotę się spotkać. (usunięte przez administratora)e chodzi o stanowisko kierownicze. Moje rozczarowanie pojawiło się równie szybko jak telefon z samego rana. Nie wiem z kim rozmawiałam, osoba po drugiej stronie nie przedstawiła się. Podano mi jedynie nazwę firmy, adres spotkania i stanowisko. Zaznaczyłam, że to musi być pomyłka, bo aplikowałam na stanowisko kierownicze, nie konsultanta ds. obsługi klienta. Kobieta była zażenowana moim jasnym sprzeciwem odnośnie aplikacji i stwierdziła, że otrzymała informację o takim stanowisku od Działu Kadr i koniec dyskusji. Podziękowałam i na tym sprawa się zakończyła. Firma prowadzi rekrutacje ukryte, które nie przekładają się na rzeczywistość.

Zaproponowane stanowisko nieadekwatne do moich potrzeb i pożądanego stanowiska.

tomeczko

należy przede wszystkim @stlish wysłąć maial do nich jeśli oczywiście masz jakieś konkretne ogłoszenie od nich o prace na oku, to musi byc pierwszym krokiem! Poza tym to warto także zainwestowac dobre CV i elentualnie list motywacyjny do nich, wtedy zawsze profesjonalniej się wypada w plikacji moim zdaniem.

stylish

Jak tu się odnieść na poważnie do nie poważnych i mało rzeczowych opinii?? człowiek szuka jakiegoś rozwiązania a tu żadnych konkretów. Chciałbym się zgłosić na ochotnika do pracy pomimo tego, że nie widziałem ogłoszeń o pracę. Czy ktokolwiek mógłby się wypowiedzieć gdzie należy się udać i z kim oraz jak rozmawiać?? pozdrawiam

doris 1979

(usunięte przez administratora) pracowałam 6 lat w Hexeline,w tej chwili opiekuję się dziećmi.zarobki są ok.(na to co dzieje się na rynku),atmosfera super,pieniądze wypłacane na czas,premia również,kto tam narzeka niech idzie do tesco na kasę...

ZuzaFtEU

Nie warto aplikować odradzam. Szary , zwykły pracownik jest tylko słupkiem w tabelkach. Nikt nie będzie z nim rozmawiał. Jest też elita, która jest nietykalna i co gorsze ma decydujące zdanie. (usunięte przez administratora)

małgorzata
@ZuzaFtEU

Mam na imię Małgorzata. Pracuje w HEXELINE prawie od 13lat. Jestem kierownikiem salonu w mieście średniej wielkości. oprócz mnie pracują tu jeszcze trzy osoby. Jedna z ńich od 11 lat, druga od 7 lat, a trzecia od 6 miesięcy. Ta ostatnia otrzymała miejsce po dziewczynie, która pracowała 10 lat, skończyła studia zaocznie i rozpoczęła inną pracę, zgodnie z kierunkiem studiów. A wiec można! Łatwo jest pluć w necie, trudno jest codziennie dobrze pracować. Miłe Panie, nikt, kto szanuje pracę, potrafi sprzedawać i jest lojalny wobec pracodawcy nie został zwolniony z HEXELINE. Nie jestem urobiona po łokcie, nikt mnie nie dręczy, regularnie chodzę na urlopy i czuję się szanowana przez właścicielki. Ale na szacunek trzeba sobie zasłużyć właściwą postawą. Nigdy nie żałowałam mojego wyboru.

Pani Małgorzato-"zasłużyć właściwą postawą"-czyt: daj się poniżać i pozwalaj na mobbing ! Jednak podziękuję :-) Jak Pani pisze,pracuje Pani 13 lat,więc nie ma pojęcia ,że istnieją pracodawcy,którzy potrafią uszanować pracownika i widzieć w nim człowieka!

gy

ile tam sie zarabia

benetti

potwierdzam, rozmowa kwalifikacyjna na żenująco niskim poziomie, osoba, przeprowadzająca takowąż rozmowę potwiedziła jedynie brak własnych kompetencji zawodowych

Marcela

Firma do której nie warto aplikować . Rozmowa kwalifikacyjna na żenujacym poziomie. Do dzisiaj poszukują sprzedawców i kierowników w całej Polsce. Szczerze odradzam pracę w \\\"Hexeline\\\"!

chcę podjąć pracę w hexeline. Czy ktoś może mi napisać jak tam się pracuje, jakie zarobki? pozdrawiam

entuzjastka hexe

Nie pracuję w Hexe ( a po tej dyskusji chyba zacznę się o to starać:))), rzadko tam kupuję, ale jestem z Łodzi i cieszę się, że mamy taka markę i podziwiam zarówno właściecieli za stworzenie szkieletu takiej firmy oraz pracowników którzy realizują jej misję. Zgadzam się z przedmówcą to w pracownikach tkwi potencjał i przyszłość marki. A co przytaczanego, na tym forum szacunku to obie strony muszą sobie na niego zapracować, tak samo jak na odpowiednie wynagrodzenie. Praca to nie wyrok dożywotni zawsze możną ją zmienić, nie rozumie tylko czemu w tym kraju pracodawców traktuje się jak "żadnych krwi wampirów" a piszę to dość świadomie będąc pracownikiem jednej z łódzkich firm (którejś z kolei), gdzie też są problemy, różne wynagrodzenia, konflikty. Życzę powodzenia firmie i zespołowi, w gorszych czasach, które dla nikogo nie są łatwe, szkoda by było stracić takiego gracza. pozdrawiam MP

Marcin Sobieraj

Drogie Panie czytając Wasze komentarze sam nie wiem co myśleć. Kiedy widzę wpisy mówiące, że musiały Panie remontować salon to jedyne co poradziłbym tej osobie to sprawdzenie w słowniku definicji słowa "remont". Jak zapewne wszystkie panie wiedzą pracuję w tej firmie od ponad 3 lat, nigdy nie zdarzyło się by salon remontowały pracownice. Powiem więcej jeśli nawet do wymiany żarówek wzywani są elektrycy jak możliwe jest by pracownicy salonu dokonywali remontów. Piszą Panie, że przełożeni są wymagający - cóż moim zdaniem tacy powinni być, nie zgodzę się jednak z tym, że są przesadnie wymagający. Skoro firma ma wyznaczać pewne standardy obsługi klienta czy prowadzenia salonu to obowiązkiem przełożonych jest wymagać tych standardów od Państwa. Najciekawsze jednak dla mnie jest to, iż najczęściej na tym forum wpisów dokonują ex-pracownicy, którzy starają się "odegrać" na firmie za zwolnienie. Tylko czy to HEXELINE jest złą, krzywdzącą pracowników firmą?? Ja odpowiem "Nie". Może nie jest idealna, wymaga dużo pracy i zaangażownia, ale to właśnie my pracownicy tworzymy jej oblicze. Najprostrzym wyjściem jest w anonimowym Internecie obrzucić kogoś błotem. Dlatego takie wypowiedzi świadczą o poziomie autora. Jeśli na tym forum znajdę sensowne wypowiedzi chętnie odpiszę - żółci przelało się tu aż nadto. Może nie powinienem tego tłumaczyć ale proszę pamiętać żadna firma nie zwalnia bez przyczyny. Zawsze będzie to aspekt finansowy lub personalny. Jako jedyny podpisałem się imieniem i nazwiskiem jeśli i względem mnie mają Panie także jakieś zarzuty chętnie wysłucham.

merlin

Nieudacznicy zostali już zwolnieni, albo sami odeszli, a wynagrodzenie uzależnione jest od pracy jaką się wykonuje. Jeżeli jest się bezproduktywnym jeleniem to się nie zarabia lub nie pracuje. A do pracy w Hexeline potrzebne jest duże samozaparcie i dużo dobrych chęci, żeby zmierzyć się z panującą sytuacją. Najwyraźniej w Was tego nie było. I mnóstwo ludzi przychodzi do firmy tylko po to, by połaszczyć się na kasę właścicieli, a w Hexe jeśli się tylko chce można się rozwijać, ale trzeba mieć przede wszystkim ochotę, żeby coś z siebie dać, a nie nastawiać się na wielkie branie. Gdyby coś to nikt mi za to co tu jest napisane NIE ZAPŁACIŁ! Czasem fakty są inne i część z tych opinii jest poprostu żenująca i fałszywa. A jeśli ktoś ma wątpliwości czy przyjść do pracy niech najpierw się zastanowi czy go na to stać... "Być czy mieć?"

MEN

Przeanalizowałem wszystkie ŻENUJĄCE opinie i nie mam cienia wątpliwości, że te osoby już nie pracują. Podejrzewam, że nie nadawały się do pracy w hexeline. Wy naprawdę nie wiecie co to WYMAGAJĄCY PRACODAWCA. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie szczerze POLECAM - naprawdę warto składać aplikacje do firmy.

roksana

zaczęłam pracować w heksie przy otwieraniu salonu w galerii łódzkiej. fatalne doświadczenie. wyremontowałyśmy salon, nie spałyśmy kilka nacy, nie miałyśmy szansy na przerwę, stał nad nami ( niczym kat)(usunięte przez administratora) i tłumaczył jakie miałyśmy szczęście że zasiliłyśmy personel rewelacyjnej firmy.dzięki naszym umiejetnościom salon przynosił gigantyczne dochody.(usunięte przez administratora) nie była jednak zadowolona . I co ....? zwolniono nas po miesiącu pracy. .......

Angie

Dziewczyny, pracowałam w Hexe w centrali przez ponad dwa lata. Jedyne co mogę napisać to ooddrraaddzzaamm!. Nigdy więcej! Młoda byłam i głupia, myślałam super firma to super praca, wyszło jak zawsze.

lola

O tak zgadzam się..praca w salonie Hexeline zależy od kierownika..jeżeli jest to normalna babka która robi to samo co ty i Cie rozumie to ok...ale jeżeli uważa ze jest lepsza od Ciebie bo ma napisane w papierkach kierownik ( ale tak naprawde ma te same obowiazki i nic do powiedzenia) to podlizuje sie ludziom na GÓRZE (a oni i tak nie zwracaja na to uwagi..!) (usunięte przez administratora)

anonimowa

Mam pytanie. Jak zarabiałyście dziewczyny w tym "uroczym miejscu"? Wiem, że co salon to inaczej. Jak na Wrocław to straszna bieda 1200 netto, nie wspomnę o ciągłym stresie i dochodzących nowych obowiązkach jak np. "kontrola jakości" - czyli sprawdzanie w salonach czy sweterki (mam na myśli kolekcję wiosna - lato 2009) nadają się do wystawienia na sprzedaż :) ŻENADA !! Nie mogę ścierpieć myśli jak ktokolwiek może tam wytrzymać 10 lat!! Przecież tam panuje zero poszanowania dla ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.