Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.

Patrycja

@gość na tym forum posty kasowane są jednie przez administratora w sytuacji gdy zawierają treści niezgodne z regulaminem, do którego odsyłam w razie wątpliwości: https://www.gowork.pl/regulamin Może w takim razie zechcesz podzielić się swoją opinią dotyczącą pracy w firmie Hexeline? @Patryk gdzie słyszałeś, że firma ma taką opinię? Na jakiej podstawie można tak stwierdzić? Tak ogólne stwierdzenie nie brzmi zbyt wiarygodne, dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Irek

Czy jest jakiś powód, że rzadko tu zaglądacie?

gość
@Irek

wiele negatywnych wpisów jest kasowana wiadomo dlaczego. Nie polecam pracy w tej firmie

Iza
@gość

Pracowałam w Hexelinie w Olsztynie, ale musiałam wyjechac na drugi koniec Polski. Bardzo chwaliłam sobie pracę w Hexe :) i tęsknię.

Aś89
@Iza

Pani Izo może coś wiecej Pani zdradzi o olsztyńskim Hexe? Jak zarobi,kierownictwo i atmosfera? Jak rozmowa kwalifikacyjna? Będę wdzieczna za odpowiedz

Iza
@Aś89

Rozmowa kwalifikacyjna polegała na wskazaniu wiedzy nr firmy a także zostałam poproszona o stworzenie kilka total looków na różne okazje. Zarobki mogą być bardzo wysokie, uwzględniające Twoją pracę. Atmosfera w pracy różna, wszystko zależy od osób, które Ciebie otaczają. Pozdrawiam.

Dariusz

Może te negatywne wpisy nie dały się czytać , były tak wulgarne?

Klara A.

Myślę, że praca w Hexeline jest bardzo prestiżową pracą. Ja nie siedzę w temacie, bo jestem tylko kupującym ich ubrania(najczęściej czekając na jakieś okazje czy zniżki) ale wiem, że znajoma z Łodzi która tam pracowała była zadowola, chociaż oczywiście tempo pracy jest zabójcze. Pewnie Ci którym się nie udało dostać pracy, teraz próbują się zemścić a potem się dziwić, że polskie marki są mało popularne. A jeśli chodzi o jakość i styl tych ubrań to chyba nie ma wątpliwości, że to perełka a rynku. To może i praca jest często wymagająca.

Oliwia Michalik
@Klara A.

Zgadzam się, perełka na rynku. Ja tylko pracowałam jakiś czas na rynku w Krakowie w sklepie i praca była bardzo przyjemna. Zawsze można było nauczyć się czegoś z dziedziny mody a i ładnie w CV wygląda. Przy okazji jak teraz ktoś znajomy się pyta co to Hexeline, to mogę wyjaśnić. Ja jestem zadowolona z jakości pracy, zarobków itd.

Sprzedawca

Składałam aplikację na stanowisko kierownika sklepu w rekrutacji ukrytej na jednej z platform pośrednictwa pracy. Kilka dni później zadzwoniła do mnie roztargniona kobieta, która w kilku zdaniach zakomunikowała, że przeszłam do drugiego etapu rekrutacji i czy mam ochotę się spotkać. (usunięte przez administratora)e chodzi o stanowisko kierownicze. Moje rozczarowanie pojawiło się równie szybko jak telefon z samego rana. Nie wiem z kim rozmawiałam, osoba po drugiej stronie nie przedstawiła się. Podano mi jedynie nazwę firmy, adres spotkania i stanowisko. Zaznaczyłam, że to musi być pomyłka, bo aplikowałam na stanowisko kierownicze, nie konsultanta ds. obsługi klienta. Kobieta była zażenowana moim jasnym sprzeciwem odnośnie aplikacji i stwierdziła, że otrzymała informację o takim stanowisku od Działu Kadr i koniec dyskusji. Podziękowałam i na tym sprawa się zakończyła. Firma prowadzi rekrutacje ukryte, które nie przekładają się na rzeczywistość.

Zaproponowane stanowisko nieadekwatne do moich potrzeb i pożądanego stanowiska.

Paula

Witam .Czy sa tu osoby ktore pracuje w firmie Hexeline na magazynie ul Puszkina62/64 lodz.i moze cos wiecej powiedziec jaka atmosfera tam panuje jak zarobki i przede wszystkim jakie godziny pracy sa?

Feliks

Czy tak rzadko piszecie ponieważ dobrze się pracuje?

Magdalena

Pracowałam w sklepie Hexeline we Wrocławiu, niedługo bo dostałam lepszą propozycję, ale atmosfera pracy była bardzo miła, czasem nawet jeździłyśmy do Łodzi pooglądać przed premierą ubrania. Ja jestem zadowolona.

Patrycja

@Anita zastanawia mnie, czy sama miałaś okazję pracować w Hexeline? Może znasz kogoś, kto dostał angaż w tej firmie? Jeśli posiadasz jakieś informacje na temat warunków pracy lub aktualnych rekrutacji to podziel się nimi proszę. Wielu z nas przyda się obiektywna informacja na ich temat.

Anita

Idealnych firm nie ma. Osoby bardziej przebojowe walczą o swoje, to pewnie jest potrzebne

Szary pracownik

Firma która nie widzi i nie docenia pracownika ,lubię swoją pracę ale czuję sie nie dowartosciowana i zbywana ,narzucane godziny pracy przez osoby które chyba nie wiedzą jak sie pracuje w handlu,no i cóż szacunek i empatia to chyba zakazane słowa w Hexeline

Patrycja

@anik555, pełnię tutaj rolę moderatora zatrudnionego przez serwis gowork.pl, tak jak napisałam, wszystkich tutaj obowiązuje regulamin. Istnieje szereg punktów, które trzeba spełnić żeby wpisy na forum pozostały, tak jak napisałam, warto się z nimi dokładnie zapoznać.

Grażyna

Szanowni Państwo , wiele lat temu pracowałam w firmie. (usunięte przez administratora) .... Obecnie na rynku jest wiele atrakcyjnych firm odzieżowych. Hexeline teraz to mały pikuś, któremu wydaje się, że może jeszcze opierać się na bardzo dawnej renomie. .... ........

Patrycja

@bialamewa224 ale dlaczego dokładniej nie polecasz pracy w firmie? Jedynymi wpisami, jakie mogą być skasowane z forum, to wpisy łamiące jego regulamin. Jest on dostępny na dole strony i obowiązuje każdego użytkownika. Warto się z nim zapoznać.

anik555
@Patrycja

Droga Patrycjo, wiele wpisów jest kasowanych. Szukaj pracy w innej firmie.

Patrycja

@Kupel z klasy b a możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie polecasz? Forumowicze cenią każdą merytoryczną wypowiedź, dlatego, że dzięki szczegółowym opisom mogą podjąć słuszną decyzję, co do aplikowania na oferty pracy.

Kupel z klasy b

Brak słów. Nie polecam (usunięte przez administratora)

Nie polecam !!! Tylko czlowiek stres tam przezyl !!

małgorzata

Każdy ma swoją prawdę. Wysokie wymagania trzeba mieć przede wszystkim wobec siebie. Osoby, które podobno pracowały w Hexeline powinny wiedzieć kim jestem. Nikt nie jest w stanie mnie przekupić, nikomu się nie podlizuję. Relacje z właścicielami, to raczej, jak mawiał klasyk"szorstka przyjaźń". Zawsze głośno wypowiadam swoje zdanie. Nie obrażajcie mnie. Postarajcie sie wyobrazić sobie, co widzę nie jest łatwe, że są na świecie tacy ludzie, którzy lubią swoją pracę i nie ma znaczenia u kogo pracują. Pozdrawiam Małgorzata

@małgorzata

Małgorzato,cieszę się,że lubisz swoją pracę.Zaczynałaś w Hexeline dawno temu,po prostu z innymi ludźmi.Nie osądzaj zwolnionych pracowników w taki sposób,bo nie jest to sprawiedliwe i nie jest to prawda.Niestety pieniądze są tu ważniejsze,niż ludzie,a firma winy szuka tylko w pracownikach co nie jest fair,bo popełniają mnóstwo błędów,których nie chcą widzieć. Poza tym chamstwo jakie pokazują.....Przykre. Kłamstwo goni kłamstwo.

Tak sa bardzo mili i uprzejmi jak chca Cie przyjąć do Pracy ., pieniążki proponują fajne ale co z tego jak pracujesz potem na bombie zegarowej kiedy Ci podziękują jestem jeszcze pracownikiem ale szukam juz innej spokojnej stabilnej pracy.

Nowa

Katarzyna,a na jakim stanowisku byłaś? Pzdr

Nowa

Napiszesz coś więcej? Jakie stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.