Hexeline Halina Zawadzka

Łódź

Opinie o Hexeline Halina Zawadzka

anonim 2011-08-22 15:23:48
chcę podjąć pracę w hexeline. Czy ktoś może mi napisać jak tam się pracuje, jakie zarobki?
pozdrawiam
Marcela 2012-02-26 12:48:43
Firma do której nie warto aplikować . Rozmowa kwalifikacyjna na żenujacym poziomie. Do dzisiaj poszukują sprzedawców i kierowników w całej Polsce. Szczerze odradzam pracę w \\\"Hexeline\\\"!
benetti 2012-10-26 12:48:01
potwierdzam, rozmowa kwalifikacyjna na żenująco niskim poziomie, osoba, przeprowadzająca takowąż rozmowę potwiedziła jedynie brak własnych kompetencji zawodowych
aaa 2012-10-30 18:16:08
Potwierdzam , osoby przeprowadzające rozmowę rekrutacyjną która odbyła się niedawno na targach pracy były bardzo znudzone rozmową , jak by były tam za karę. Nie kompetentne osoby , jak zwykle nie właściwie osoby na niewłaściwych stanowiskach . Trzymajcie się z daleka od HExELINE.
Dobrawa 2014-01-17 14:59:39
Po pierwsze w u mowie o odpowiedzialności materialnej wpisują że masz oddać cenę detaliczną za towar który zginie. (usunięte przez administratora) Druga sprawa: jeśli pracujesz więcej niż do godz.21 należy się zapłata za godziny nocne w wysokośći 50% stawki godzinowej. Oczywiście nie jest to wypłacane. Stałe błędy w wypłatach na naszą niekorzyść to norma w HEXELINE. Zarobki 1250 zł netto w okresie próbnym w Warszawie. W innych miastach około 1000zł.
Dobrawa 2014-01-31 12:52:34
Sprostowanie do mojego postu powyże w który wkradł się bład: nie płacą 20% za przepracowane godziny nocne.
gy 2014-10-02 15:41:11
ile tam sie zarabia
ZuzaFtEU 2014-10-19 22:26:04
Nie warto aplikować odradzam. Szary , zwykły pracownik jest tylko słupkiem w tabelkach. Nikt nie będzie z nim rozmawiał. Jest też elita, która jest nietykalna i co gorsze ma decydujące zdanie. Natomiast pani Halina wydaje się w porządku.
truskawka 2015-01-20 14:15:37
Byłam niedawno na "rozmowie kwalifikacyjnej". Zero profesjonalizmu ze strony kierowniczki. Jeżeli chodzi o rozmowę to miałam ją dopiero na koniec spotkania, podczas której zadała mi 3 pytania- oczekiwania finansowe, czy jestem dyspozycyjna i jak obsługuję klientów. Pracuję jako sprzedawca już 5 lat, byłam na wielu rozmowach ale takiej jeszcze nie miałam, żałuję, że tam poszłam i straciłam czas. Wcześniej kazała mi sprzątać, układać towar, dorabiać ceny, myć podłogę i wynosić śmieci. Byłam tam mniej więcej 4 godziny. Nie obsługiwałam klientek bo sprzątałam! Nigdy w życiu nie byłam na takiej rozmowie + godziny próbne, podczas których nie dano mi obsłużyć klientki. W każdym salonie to podstawa. Żałosna firma. Pewnie nie chce im się sprzątać i dlatego robią niby takie rozmowy kwalifikacyjne aby "potencjalni pracownicy" ZA DARMO posprzątali im salon i magazyn!!!! Nie polecam!!!
kuku 2015-01-22 17:39:43
Nie polecam pracy w tej firmie, powodów jest wiele. Nie wyplacaja pieniedzy na czas potrafia sie spoznic nawet kilka dni.. nie informujac Cie o tym. Wielkim problemem jest uzyskanie informacji na temat premii, jeżeli juz jakas sie zdarzy( gdyż firma pobiera bliżej nie określony podatek a samo wyliczanie premii owiane jest tajemnica) Sklep nie widział remontu przez kilkanascie lat.. sypie sie wszystko, nie trudno o wypadek. Kolekcje z poprzedniej epoki nawet babcie mówią, że ciuchy są "babcine" i nie chca ich mierzyć i jak to firma spadła z pieknych sukni wieczorowych na to byle co. Oczywiscie o wynagrodzeniu nie wspomnę..
doris 1979 2015-01-25 16:16:27
co gadacie?pracowałam 6 lat w Hexeline,w tej chwili opiekuję się dziećmi.zarobki są ok.(na to co dzieje się na rynku),atmosfera super,pieniądze wypłacane na czas,premia również,kto tam narzeka niech idzie do tesco na kasę...
1 2015-02-09 17:02:36
patrząc na personel, który pracuje w Warszawskim Klifie, nie trudno uwierzyć, ze firma spada na dno... masakra :0. na miejscu p. Haliny zastanowiłabym się nad tym bardzo mocno, bo przecież personel to podstawa
tak 2016-05-12 19:10:56
no i jest u nich praca! w zasadzie tylko dla pań, no ale można już coś zarobić tak naprawde - a chodzi o prace jako Krawcowa do odszywania konfekcji damskiej, tutaj chyba stawka jest niekoniecznie duża, ale wydaje mi się, ze mozna już się jakoś dogadac na pewno.
Zostaw swoją opinię o Hexeline Halina Zawadzka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hexeline Halina Zawadzka