VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Ile się tam zarabia do ręki? Powie ktoś konkretnie w liczbach? Bo na umowach jest 2800 brutto plus kilka stopni premii. Za wyrobienie 100% normy ile jest premii?

Vive

To co teraz sie tam wyprawia do przechodzi ludzkie pojecie kobiety maja obrobic kilka stanowisk bo wszystko jest zasypane połowe z nich zabrali na malików, to samo jest na obsłudze u panów gdzie jeden facet ma kilka stanowisk do ogarnięcia bo połowa jest na zwolnieniach czy urlopach pomimo tego ze zatrudniają nowych pracowników którzy rzucani sa na głębok wode do tego nie ma trenera czy innej osoby do obsługi męskiej która mogła by wyjasnic i nauczyć to nie lepiej ich wysłac na stanowiska i niech sami sobie radzą...

@Vive

To jest działanie celowe Jak ktoś nie da rady sam się zwolni Bezkosztowo dla firmy Odpracuje 2 tyg na wypowiedzeniu i do widzenia Jeszcze mu wmowia że idą mu na rękę bo tylko 2 tyg na wypowiedzeniu Nie muszą płacić żadnych odpraw itp Na malikowie powiedziane jest że jeśli nie wyrobisz normy to jesteś do zwolnienia A w zakladowej gazecie "zachęcamy do pozostania z nami przez długie lata ""Parodia i hipokryzja Nie ma takich słów żeby można było wyrazić to co ta firma wyprawia

Kiedy

Kiedy zaczną zwalniać ? Bo co roku ta sama śpiewka a jakoś zwolnień z tego powodu nie widać …

@Kiedy

Tu nie chodzi o to kiedy i czy w ogóle będą zwalniać .Chodzi o to żeby tym straszeniem motywować ludzi do pracy Robic więcej i więcej Nie liczy się na jakim sprzęcie pracujesz Czy komputer działa czy nie bardzo Nie obchodzi to nikogo Ma być dużo Nie masz?To tylko i wyłącznie twoja wina nie ważne ze sprzet działa jak mu pasuje Ma być i juz Najlepiej kilka tysięcy sztuk na osobe

Szkoda gadać Nadal są osoby które pracują w jednym miejscu nienaruszone Już chyba zapuscily korzenie Pewnie niedługo zakwitną Jedni chodzą a drudzy stoją jako lilie Ciekawe co trzeba zrobić żeby mieć takie fory

Monika_były pracownik

Co trzeba mieć?pracować na (usunięte przez administratora) wtedy ma się sporo przyjaciół na produkcji.Coś o tym wiem.Takie przedszkole dla nielotów umysłowych pierwszy raz spotkałam w swoim życiu.Była????

Błagam

Niech wróci kierownik Maciej. Jedyny normalny kierownik,który szanował ludzi. To co się dzieje pi jego odejściu przekracza granicę.

wypłaty

Jak tam wypłaty? zadowoleni?

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

benek

A co do sobot to nie dostaliśmy pieniędzy za nie aby je odrabiać .Poza tym czyja to wina że nie było towaru . Oczywiście nie nasza .A takie rozkazy że soboty do odrobki są wbrew prawu dlatego nie zgadzacie się na tę soboty

Ty
@benek

Kto tam stanie ludzie?? Tam nie (usunięte przez administratora), im większy bat tym większy uśmiech na twarzy

Benek
@Ty

Dlaczego ???trzeba się zmobilizować bo w innym przypadku tak będzie wiadomo że nie wszyscy staną ale znajdą się osoby które będą walczyć o swoje

benek

Witam wszystkich czytam wpisy i jestem troszkę w szoku.narzekacue marudzicie ale nikt z tym nic nie robi jeśli chcemy coś osiągnąć to tylko i wyłącznie wspólnymi siłami .skoro kierownictwo traktuje pracowników jak psy to może stańmy na jakiś czas najwyższą pora zacząć walczyć o swoje jeśli zmiany staną nie będzie produkcji ale trzeba to zrobić konkretnie nie rozmowa z dyrektorem Denisem czy innym z góry poprostu dotąd dopoki nie pojawi się prezes to stańmy i wywalczymy coś dla (usunięte przez administratora) zwolnić raczej nikogo nie zwolnią bo wtedy naprawdę z tej garstki osób co jest jak kogoś zwolnią to już nie będzie produkcji .a góra jak jest w stanie odrobinę pomyśleć to bez ludzi na hali nie będzie pieniędzy na ich wyimaginowane pensje czekam na odzew

mało

Przypominam że na Malikowie za tydzień podwyższamy normę. Bo za słabo wam się(usunięte przez administratora)????

Przerwę
@mało

Na szczęście jeszcze przerwy nie zabrali

Ja rozumiem że ciuchy jak i cała produkcja jest ważna ale bez przesady w te gorące dni żeby nie było dłuższej przerwy czy dobrej klimatyzacji jak na taką firmę to wstyd a te wiatraki też ledwo wytrzymują. Ludzie ledwo chodzą bo się nie da wytrzymać w tym cieple ale kierownictwo nie reaguję tylko patrzeć aż ludzie będą padać jak muchy jeszcze raz wstyd

Standard co roku to samo i nic nie robią tylko szybko i.mało!!! Patologia

PiP

Idź zgłosić do pipu będą kary płacić pracodawca ma obowiązek w upały zapewnić klimatyzację i zimny napoj, kary za brak napojów w odległości max 75m od stanowiska wynosi od 1 tys do 2 a za brak sprawnej Klimy do 30tys więc jak dostaną kary to może się naucza. Pozdrawiam

Zmiana
@PiP

Ja uważam ,że dyrekcja i brygadziści powinni stanąć na stanowiskach podczas zmiany i pokazać jak się powinno pracować a nie siedzieć tylko na zebraniach .Bo Oni tylko ludzi umią ganiać. Myślą że jak się towaru nie składa to się nie narobimy wrzucając i upychając do worków i kominów robiąc tyle co wcześniej, tylko teraz jedna osoba i na kilku stanowiskach.

Z1
@Zmiana

Jak nie dadzą więcej dziewczyn na dół to będą sami robić bo my mamy tylko dwie ręce ,a wykorzystują nas ile się da .Każą nam obrobiać kilka stanowisk bo wszędzie zasypane i nie ma kto robić.Jak się nie zmieni do urlopu to po nim nie ma do czego wracać.

@Z1

Na Z1 już nie raz na swetrach dziewczyny to co narzucały do zsypów to same zeszły i sobie spakowały bo nie miał kto.

Works
@Z1

Wszędzie wszystkiego pełno na 1000m2 2 osoby na sklepie 1 na kasie. Nie da się tego ogarnąć. Normalnie trzeba biegać po sklepie. Kamery to rejestrują... Niech sobie popatrzą jak ludzi pracowników wykorzystuje. Ludzie pracują bo muszą.

Ludzie Kochanie, Czy wy wogole patrzycie na paski wynagrodzenia? Radze spojrzec I sie przez chwile zastaniwic nad tym Co tam sie znajduje.

Works

Witajcie. A jak z zarobkami w Wawie? Płacą na czas, nie (usunięte przez administratora) Zostałem przyjęty na 3 miesiące na próbę.

patrzę u nie widze

a co jest nie tak ?

Biedny

Jak tam pensje?? bo u mnie to jakaś kpina

Xd
@Biedny

Duza różnica ?

Biedny
@Xd

2400 a przeważnie było 3 wstyd szkoda gadać

Pracownik vtro
@Xd

@BIEDNY Ja mam 3 , wiec pogadaj sobie z HRami ze masz cos nie tak.

Setna sekunda

Podpisz się prawdziwym imieniem chociaż, (usunięte przez administratora)!

Zadowolony

Witam, Miałem przyjemność pracowac na Hali Roma oraz Yuyao. Praca jak praca, dojść przyjemna, zarobki adekwatne do wysiłku. To że niektórzy szukają dziury w całym i wiecznie im coś nie pasuje to normalka. Pracownicy często się obijają, wygłupiają a nawet znajdują czas żeby pograć w piłkę!! Do wylewania zali jednak są pierwsi. Sytuacja życiowa zmusiła mnie niestety do porzucenia pracy. Nie wierzcie w to co ludzie piszą bo często to się mija z prawdą. Pracujące soboty nie sa takie złe, podobno dużo mniej się pracuje niż na tygodniu a dniowa leci :p

@Zadowolony

Nie na każdej hali i nie każdy może się obijać, a Ty szukaj takiej pracy gdzie będziesz mógł pracować sześć dni w tygodniu , a najlepiej siedem.

Zadowolony

Nie przypominam sobie żebyśmy przechodzili na Ty, to po pierwsze. Po drugie skoro poniedziałek jest dniem wolnym to pracując w sobotę wciąż jest to 5 dni w tygodniu ale właśnie wychodzi mentalność większości pracowników.. Ponarzekać i byle się nie narobić... A o mnie się proszę nie martwić mam teraz poważna pracę, bardzo odpowiedzialna gdzie otrzymuje dobre wynagrodzenie, czas wolny przeznaczam na rozwijanie się pod każdym względem, dlatego nie boje się co przyniesie jutro. Pozdrawiam

Super gość

W poniedziałek praca rozumiem ? Wolnego nie ma ?

benek

Witam wszystkich. Wszyscy jesteśmy dorosłymi ludźmi.i moim zdaniem po co zbędne komentarze, trzeba iść do przodu skoro zarząd firmy tak postępuje z ludźmi .to nikt głową muru nie rozboje .Uważam że jest na tyle pracy w Kielcach i okolicach .Także moim zdaniem jeśli ktoś jest przyzwyczajony do stania w jednym miejscu całe życie a boi się podjąć ryzyka w znalezieniu lepszej pracy to jest sprawa pojedynczej jednostki.Narzekajac na forum nic się nie zdziała.Moim zdaniem brygadzisci powinni powiedzieć ludziom co jest grane z tego powodu że wszyscy jedziemy na tym samym wózku.Dlatego chciałbym abyśmy wszyscy spotkali się z prezesem i porozmawiali nie tak jak zawsze że są grupki osób które mają odwagę mówić między sobą tylko otwarcie powiedzieć i wyjaśnić sprawę.z presem miłego dnia życzę

@benek

Jeżeli chodzi ci o spotkanie to zbytnio forum nie pomoże. Myśle ze należało by wystąpic z pismem o zorganizowanie spotkania z prezesem.

Benek

Więc trzeba takie pismo wystosować i tu się zwracam do wszystkich brygadzistów

@Benek

Lepiej sie zwrócić osobiście do nich a nie przez forum bo to nic nie da

Hahahania
@Benek

Do brygadzistów?! Żarcik jakiś? Brygadzista nie podpisze Ci pod żadnym pismem i nie przedstawi go na górze! Oni i one ślepo zgadzają się z górą, a mało tego robią wszystko wbrew sobie samym byle górze dogodzić. Oczywiście był wyjątek Pan M. Ale go zwolnili

Malikow

Hej mam propozycje pracy na malikowie jak tam jest ?

Koleś

W piątek pracujemy ?

xx
@Koleś

Tak

Witam mam pytanie czy wie ktoś jak napisać wypowiedzenie z pracy

Kadrowa

Wystarczy że nie przyjdziesz do pracy i zapomnisz o tym wspomnieć przełożonemu.

Kononowicz

Czy ktoś podpowie jak wygląda praca na wózkach, bo nie wiem czy w ogóle warto się starać o ta prace?

Hryja
@Kononowicz

Lepiej poszukaj czegoś innego, sam fakt że praktycznie od roku szukają kogoś na wózki pokazuje jakie są tam warunki. Jeżeli nie masz wyjścia to bądź świadomy że stare dziady które tam pracują w każdym nowym pracowniku widzą potencjalnego frajera który będzie za nich pracował. Niektórzy mają układy z brygadzistami i jest pewne że będziesz dymał w najgorszym dziale.

Towar

Jak myślicie będzie więcej tych sobót do odrobienia ?

@Towar

Dwa dni w kwietniu były nie zapłacone to dlaczego są do odrobienia?

Niesmak

To jest nie do przyjęcia Przenosi się ludzi z hali na halę, z jednego końca miasta na drugi Nikt się nawet nie zapytał (usunięte przez administratora) jak tam dojedziesz, czy skąd jesteś "Nikogo nie obchodzi nic Listy osob wytypowanych do przeniesienia owiane wielka tsjemnica Mowiono że dojazd będzie brany pod uwagę przy wyborze ludzi do przeniesienia na Malikow Myślę że chodzi o to że jak komuś nie pasuje to niech się zwolni sam A w gazetce piszą "zachęcamy do pozostania z nami przez długie lata "To jest troska o pracowników Gratulacje firmo tyle lat tyle nowych ludzi na kierowniczych stanowiskach a obyczaje stare Wstyd

Ciapa
@Niesmak

Co się dziwisz, (usunięte przez administratora) jak wymalujesz farbą nie stanie się nagle kościołem!

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group