Opinie o Hotel Meta w Szczyrk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Meta. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hotel Meta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Meta w Szczyrk

Elżbieta

Interesuje mnie posada recepcjonistki (ogłoszenie ze strony hotelu). Ktoś może zna stawki w przypadku dobrej znajomości angielskiego i niemieckiego? Nie ma nic o zarobkach w ofercie, niestety. Aha, i szokuje mnie wpis @Tomasz: to oficjalne stanowisko pracodawcy? Wszyscy włożeni do jednego worka, i z tego co piszesz, również wszyscy są karani?

@Łukasz

Pracowałem na sali w restauracji. Co roku dostawaliśmy vouchery pobytowe na tydzień ( inni na krócej np: na dwa lub trzy dni) do innych hoteli, na przykład nad morze. Czy dalej tak jest to nie wiem.

Ewelina Nowy wpis

Dzień dobry, znalazłam na stronie hotelu ofertę pracy na stanowisko kucharki. Podzielicie się ze mną jak wyglądała wasza rekrutacja, może warto się na coś przygotować, aby wypaść jak najlepiej;) Ile osób liczy zespół, czy jest szansa na awans czy tez regularne podwyżki? Chętnie poczytam o tych szkoleniach, które obiecuje hotel. Z góry wielkie dzięki za odzew!

Elżbieta

@Elżbieta

Najprościej zadzwonić do kadr i zapytać o stawkę. A co do karania, to nigdzie nic takiego nie napisałem. Wkurza mnie tylko, że wypisują tutaj opinie wszyscy obrażeni na hotel i twierdzący jak to jest tam (usunięte przez administratora) A tego jak sami zawalali to już w opinii nie ujmują. Pracowałem tam 15 lat i nie przypominam sobie żebym nie dostał pieniędzy na które się umówiłem.

Dorota
@Tomasz

Serio, i tak wprost powiedzą jaka jest stawka? Ciężko mi w to uwierzyć, bo firmy zazwyczaj trzymają to w tajemnicy aż do ostatniego etapu rekrutacji. A osobiście widziałeś tam żeby ludzie nie byli zadowoleni czy było raczej OK? Ciekawi mnie jak na żywo było..

Tomasz Nowy wpis
@Dorota

Nie wiem czy powiedzą, ale co tu ukrywać? A co do ludzi, to jedni byli zadowoleni, inni nie. Jak w każdym innym miejscu pracy. Chyba nigdzie nie ma tak, że wszyscy są zachwyceni. Ja byłem zadowolony. Wytrzymałem tam 15 lat. Krzywdy mi nikt nie zrobił. A jak czytam te wpisy tutaj to ludziom się już całkiem w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Uwagi nie można nikomu zwrócić bo od razu obsmarowywanie w internetach. (usunięte przez administratora)

Łukasz Nowy wpis
@Tomasz

15 lat to bardzo długo. Na jakim stanowisku? Prócz wypłaty miałeś jakieś benefity Np. zniżkę na pobyt w hotelu czy takich dodatków nie było?

Tomasz Nowy wpis
@Łukasz

Karina

Widzę, że dyrekcja hotelu nie tylko (usunięte przez administratora) klientów ale pracowników również. Żenada powinno to być zgłoszone bo nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności.

Xyz
@Karina

W całym hotelu tak jest, zaczynajac od recepcji kończąc na gastronomii

@Xyz

Dobre sobie. Wszystko złe tylko dyrekcja i zarząd. A o tym ile kelnerzy albo barmani na (usunięte przez administratora)sprzedają czy to kaw czy wódki to cicho sza... Okradać Hotel można, ale już Hotel nie może egzekwować tego co należy w pracy robić. Wszyscy od recepcji po kelnerów tylko w telefonach, traktują ludzi jak natręta i obsłużyć się porządnie nie chce. Opinie w googlach mówią same za siebie. Tam nie ma uwag do dyrekcji czy Wróbla, tylko do tych tak pokrzywdzonych pracowników. Ogarnijcie się, a potem piszcie te swoje wywody.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Meta?

Pracownik..

Nie spodziewaj się żadnego konkretnego pytania.. ale spodziewaj się owijania w bawełnę.. jak będziesz rozmawiać z Panem H. Uważaj. Byłam tam raz na rozmowie i nie polecam nie maja pojęcia o niczym…

Łukasz
@Pracownik..

Na jakie stanowisko aplikowałeś że tak się rozczarowałeś? Na rozmowie nie było mowy o warunkach pracy? O co chodzi z tym owijaniem w bawełnę? Nie mówią nic wprost?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hotel Meta? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Nie polecam pracy, menager gastronomii fatalny.. Stawki do wywalczenia nie wspominając o umowie której nie ma! Musisz się odbijać idealnie o równej godzinie bądź o wpoldo bo inaczej (usunięte przez administratora) ci godziny…

Praca jest bez umowy? Jaka wtedy pewność co do warunków zatrudnienia, co do zadań i stawki? O jakich pieniądzach w ogóle mowa na zmywaku?

Agnieszka

Nie polecam pracy w Mecie. Pracowałam chwilę w restauracji. Ciągłe problemy. Jeden ze "starych kelnerów" wręcz ordynarny. Traktował nas jak (usunięte przez administratora) Do tego dziwne akcje z obcinaniem wypłaty za braki napoi czy cukru, pretensje o wszystko. Żadnego wsparcia.

Czy w Hotel Meta wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Berenika

Jeżeli masz na myśli premie to tak... za spełnienie warunków umowy premie zawsze są wyplacane :)) pozdrawiam

Olga
@Berenika

A można spytać o okolice widełek przyznawanych tutaj premii? Każde stanowisko ma ten sam poziom? ;)

Pracownik_Hotelu

Pracuje w hotelu Meta juz się dłuższego czasu. Oczywiście pracy jest dużo bo hotel ma 240 łóżek, ale pieniądze są adekwatne do wykonywanej pracy. Stawki dla poszczególnych pracowników plasuja się powyżej średniej Szczyrkowskiej a pieniądze sa zawsze wyplacane na czas. Ostatnio zostały poczynione duże inwestycje w sprzęt. Zatrudniono nową Pania Manager Gastronomii co przekłada się na wzrost jakości pracy Restauracji. Jedzenie mamy smaczne. Nowa strefa basenowa i spa wraz z siłownią ma standard europejski, naprawdę nie ma się czego wstydzić. Ogólnie można powiedzieć że Meta to dobry pracodawca dla dobrych pracowników.

@Pracownik_Hotelu

To ciekawe te stawki bo na rozmowie o pracę proponują 2500 netto a to malutko...

Ewelina

Hej, a czy na tej rozmowie poza stałą pensją była mowa co z napiwkami? Czy całe idą do osoby, która je dostała, czy jest jakoś dzielone?

Nie polecam ..

Praca porażka każdy robi co chce , na kelnerce jest brak organizacji, umowa zlecenie , wypłaty marne... traktują cie jak smiecia..

Kamaila

Nie polecam pracy w Mecie, nie da się wytrzymać. "Starzy" kelnerzy robią co chcą i najczęściej zrzucają całą robotę na nowych. Do tego są chamscy. Pieniądze też bez szału. Jedyną normalną osobą z którą można pogadać jest chyba tylko P. Dyrektor. Pomaga jak może, widać, że chciałaby zmian, ale też ma związane ręce.

Bartosz
@Kamaila

Dobrze, że pomaga, może jednak coś się zmieni na plus :D A ta kasa to jaka konkretnie? Pewnie podstawa słaba i reszta z napiwków wpada?

Jasiek
@Bartosz

Byłem w Hotelu Meta na rozmowie o pracę na stanowisku kelnera I zaproponowano mi naprawdę dobre pieniądze. Mam kilka lat doświadczenia i listy się nie boję. Będę zaczynać od 1 lutego bo z obecnym pracodawcą mam umowe do 30 stycznia. Byłem już w pracy 3 dni i jak na razie jestem na tak. Oczywiście są pewne minusy ale gdzie ich nie ma :) Rozmawiałem z Panią Dyrektor i widać że ma doświadczenie w prowadzeniu Hotelu i wszystko zmierza w dobra stronę. Polecam spojrzeć również na ostatnie opinię na temat Hotelu Meta Google - większość z nich jest pozytywna.

Jola
@Bartosz

Stawki oferowane przez Hotel Meta przebijają konkurencje Szczyrkowską a ponadto masz zagwarantowaną umowe o pracę, przelew zawsze na czas i pracę przez caly rok bez żadnych przestojów. U nas nie ma martwego sezonu :) Słabsze dni można wyliczyć na palcach dwóch dłoni w ciągu roku. A co do tipow to już zależy od jakości obsługi :) pozdrowienia serdecznie

Pytająca

Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do księgowości w hotelu meta - polecacie czy lepiej sobie darować, poniższe opinie nie napawają optymizmem ...

@Pytająca

Mam nadzieję, że ktoś w wątku napisze Ci, jak wygląda praca w księgowości firmy Hotel Meta. Tak w ogóle to dlaczego akurat do tej firmy przyszło Ci do głowy, aby aplikować? Co dokładnie na to wpłynęło?

@Marek

Również mam taka nadzieje, a Ty tam pracujesz ?

Nikodem
@Pytająca

Warto spróbować, pracy jest sporo a w najbliższej przyszłości są planowane wielkie inwestycje --budowa 4 apartamentowców z kilkoma restauracjami, klubem, aquaparkiem, kortami do tenisa a nawet lądowiskiem dla helikopter co gwarantuje pewność pracy oraz pewność funkcjonowania hotelu przez długie lata. Oczywiście pracy jest sporo, bo na terenie hotelu jest kilka Restauracji I innych punktów gastronomicznych, a sam hotel cieszy sie sporym zainteresowaniem Gości przez caly rok ale oferowane pieniądze są stawkami powyżej średniej. Ja polecam.

Nowa

Byłam ostatnio na rozmowie o prace do administracji hotelu. Można prosić o aktualne opinie na temat pani dyrektor, prezesa i ogólnie pracy tam ? Będę wdzięczna :)

Julia
@Nowa

Prezes bez zmian, od dwóch miesięcy mamy nową P. Dyrektor, praca moim zdaniem w tej chwili jest ok.

Julia

Prezes bez zmian, od dwóch miesięcy mamy nową Panią Dyrektor, praca moim zdaniem w tej chwili ok.

Jak jest z pakietem medycznym w Hotel Meta? Można dołączyć rodzinę?

Ha ha

Jaki pakiet? Tu nie ma żadnego pakietu medycznego. W ogóle nie ma żadnych dodatkowych udogodnień. Nawet kawy i herbaty dla pracowników.

Renata

@Marta A to ciekawe co napisałaś, szkoda, że zabrakło uzasadnienia. Dobry pracodawca ,ale dla dobrych pracowników!!

ToPrawda
@Renata

Chyba sobie żartujesz? Który pracodawca zwalnia 3/4 hotelu gdy tylko przychodzi lekki kryzys? Który pracodawca każe załatwiać zaświadczenia o niepełnosprawności? To co w tym hotelu się dzieje woła o pomstę do nieba. Zarówno prezes jak i dyrektorka mają pracowników gdzieś. Byleby pieniądze się zgadzały. Nie polecam pracy w mecie. Łamane są tam dosłownie wszystkie prawa pracowników. Inspekcja powinna się przyjrzeć praktykom, które są tam prowadzone i uważane za normalne! Prawie nikt nie ma tam umowy o pracę jeśli nie załatwi sobie zaświadczenia o niepełnosprawności. To jawne (usunięte przez administratora)

Julka

@zniesmaczony dlaczego tak uważasz ?

Zniesmaczony
@Julka

Każdy kto pracował w Hotelu Meta w w gastro dobrze wie o czym mówię. Okłamuje się tam pracowników,(usunięte przez administratora) Obecny staff to banda złodziejów, a pani dyrektor jest poprostu ślepa, że tego nie widzi. :)

Nie polecam tego pracodawcy omijac ten hotel

Daria

Idąc do pracy w hotelu mamy świadomość jak wygląda praca. Po co to narzekanie?

Antoni

@RozgoryczonyZleceniobiorca Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Na jakim stanowisku pracowałeś i dlaczego oceniłeś negatywnie hotel meta? Czy to dobre miejsce dla osób z doświadczeniem w branży hotelarskiej, czy pracodawca zapewnia wyżywienie i dodatki pozapłacowe?

Rozgoryczonyzleceniobiorca
@Antoni

Nic nie zapewniaja, nawet jesli pracowalem w wigilie lub sylwestra nie dostalem za to nic wiecej. Jedyny plus tego hotelu to ludzie Ci na dole piramidy.

szopen
@Antoni

napisała co myślała i doskonale ja rozumiem i popieram

Daria

Praca w hotelu z całą pewnością nie jest dla każdego. Tym bardziej jak ktoś szuka dziury w całym!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Meta - Szczyrk

• Jak się pracuje w Hotel Meta?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Meta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Meta?

Hotel Meta