AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.

Opinie o AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.

O

Wypowiedz wagabunga jest ponizej poziomu gimnazjum.... pewnie cie zwolnili bo twoje zaangarzowanie w prace bylo rowne zero a teraz prubujesz sie wyladowac w internecie.... to co napisales to komletna bzury wyssane z palca... ja tam pracuje i jest spoko.... poza tym nie mysl ze w internecie jest sie anonimowym.... pozdrawiam....

@O

Kolego, dlaczego nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem? . Jestem bardzo ciekaw kogo tak bardzo dotknęła wypowiedź Wagabunga(????..gdzie ta wypowiedź?, że już o godz 04:31 postanowił bronić dobrego imienia firmy. Myślę, że Twoje dane chciałby poznać również pracodawca, który powinien w szczególny sposób docenić tak oddanego pracownika. O Twojej znajomości ortografii nie będę się wypowiadał...

@O

jak twoje zaangażowanie? Takie samo jak ponad 3 lata temu czy zapał do roboty się zmniejszył:)

@O

i jak tam twoje zaangażowanie? Dalej masz jednakowe chęci do roboty?

Zw
@O

Może nie jest anonimowym. Jedynie maja dobrze te osoby ktore maja uklady z osobami ktore cos znacza w tej firmie.

@Zw

podejrzewam, że niedługo Twojego komentarza nie będzie:)

Pracow

Tak dziala wolność słowa. Negatywne opinnie sa usówane a dobre opinnie sa pozostawiane i w ten oto sposób robicie z firmy bardzo dobre miejsce pracy. W rzeczywistości jest inaczej!!!!!!!!!

Patrycja
@Pracow

Jeżeli Twój wpis został usunięty to znaczy, że łamał regulamin serwisu GoWork.pl. Regulamin jest dostępny pod adresem www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię więc, abyś się z nim zapoznał. Każdy negatywny wpis nie łamiący regulaminu jest publikowany. Dlaczego uważasz, że w rzeczywistości jest inaczej?

@Patrycja

Najlepiej złożyć wszystko na regulamin:)

czy mogłby się pojawić post anonima z 23.09.2018 21:04 bo została tylko odpowiedź na jego komentarz i nie wiadomo o co chodzi.

Mały

Szczerze zgadzam się w 100 %, niestety ale taka jest prawda.

Wiktor

Jak się pracuje? Podpowiedzcie czy warto szukać tu swoje miejsce do pracy?

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Pracuś

Kiedyś było bardzo dobrze. W obecnej chwili zaczyna sie robic gorzej !!

oo
@Pracuś

możesz powuiedzieć kiedy było to kiedyś?

Eisu

Jak wygląda praca w Awencie. Jaka jest stawka godzinowa i w jakich godzinach się pracuje? Szukam pracy chciałbym się trochę dowiedzieć

Awenta
@Eisu

Witaj, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego, wszystko zależy od rodzaju stanowiska. Pozdrawiamy!

Patrycja

Wypowiedzcie się, co wiecie na temat pracodawcy AWENTA E.W.A., jakie są obecne warunki zatrudnienia w tej firmie, czy jest możliwość awansu w jej strukturach? Jeśli szukacie kontaktu w sprawie pracy, możecie skorzystać z podanych danych kontaktowych na stronie http://www.awenta.pl/index.php/kontakt/dane-kontaktowe

Lolek

Dla mnie to, że tak rzadko piszecie jest wskazówką , że jest dobrze. Interesuje mnie praca w firmie,

Eryk

Czy z powodu dobrej pracy nie piszecie nic?

Ta firma to samo dobro

Każdy kto jest zainteresowany pojęciem pracy w firmie Awenta powinien się tam umówić na rozmowę, ja dzwoniłem i pojechałem na rozmowę. Wszystko w porządku.

Katarzyna

Dzień dobry, czy w najbliższym czasie przewidują Państwo rekrutację do pracy w biurze? Pozdrawiam

cv można wysłać na mail lub dostarczyć osobiście, jak się jest na miejscu to można od razu pogadać z kimś i wtedy wiadomo czy jest szansa na prace.

pytanie

Czy firma Awenta poszukuję aktualnie pracowników czy zaprasza wszystkich na osobiste składanie CV ?.

@biuro

Wszystkich zainteresowanych pracą u nas, zapraszamy do składania CV osobiście i wówczas można dowiedzieć się wszystkich szczegółów odnośnie systemu zmian, pracy i płacy :)

pracowity

Witam. Jestem zainteresowany pracą w firmie Awenta i chciałem się dowiedzieć jaka jest zmiannowość na produkcji lub na magazynier, tzn jaki system zmianowy jest, 1zmiana ,2 czy moze pracuje sie na 3zmiany?:) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Praca

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy są może przyjęcia do pracy w tej firmie? ;)

biuro Awenta
@Praca

W chwili obecnej zapraszamy do składania CV, w szczególności osób posiadających umiejętności obróbki metalu. Pozdrawiam!

olo
@biuro Awenta

a jakie to szczególne umiejętności obrobki metalu powinni posiadać kandydaci do pracy w waszej firmie, albo zapytam inaczej. Do pracy na jakim dziale szukacie pracowników?

biuro
@olo

obsługa pras, zgrzewarek i podobnych urządzeń - dział ślusarnia.

były

Czytam te wszystkie pozytywne opinie i podpisuję się pod nimi dwoma rękoma. Firma jest wspaniała, świetna, rodzinna atmosfera, spokojna, bezstresowa praca. Z rozrzewnieniem wspominam niezwykle cenne rady jednego z kierowników z taką fajną ksywką, imprezy firmowe czy zwykłe zebrania. Muszę zaakcentować, że ta firma pozwoliła mi czegoś dowiedzieć sie o sobie, a mianowicie po pracy na montażu wyrobow gotowych uświadomiłem sobie, że jestem DUŻO szybszy niż mi się wczesniej wydawało. Na koniec życzę oczywiście samych sukcesów, dalszych udanych podbojów rynkowych i...zadowolonych z pracy pracowników.

mario

W branży budowlanej pracuje już od kilku lat i przyznam że tak miłe,i pozytywne opinie o firmie to teraz rzadkość.Czytając tyle pozytywów aż sam z chęcią zmieniłbym dotychczasową firmę na waszą.Kieruje teraz pytanie do biura gdzie wysłać swoje CV,może za jakiś czas zwolni się jakieś miejsce.Dodam że pracowałem na sprzedaży,biurze obsługi klienta a teraz jako handlowiec.Gorąco pozdrawiam...

biuro
@mario

awenta@awenta.pl :) zapraszamy

J

Tak, pracownicy są zadowoleni z atmosfery, właśnie ona tutaj chyba jest najcenniejszym elementem firmy

Zostaw merytoryczną opinię o AWENTA E.W.A. Chomka sp.j. - Stojadła

• Jak się pracuje w AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy AWENTA E.W.A. Chomka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.?

Kandydaci do pracy w AWENTA E.W.A. Chomka sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.