AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.

Opinie o AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.

bull

Skladaj cv, nie zaszkodzi, chociaz nie wiem czy rekturuja w tej chwili, ale co chwila ktos zostawia papiery.

Firma konkretna ??? pytam bo chce złozyć cv..do pracy

Zając

Firma konkretna, zarobki na poziomie, nie ma powodów zeby narzekac. Polecam tu prace.

x5

Pracuje i jest spoko, solidna firma.

ZGADZAM SIE Z TYMI OPNIAMI, JAK KTOS CHCE PRACOWAC, TO DAJE SOBIE RADE! KASA JEST NA CZAS I NIGDY NIE BYLO TAK, ZEBY WYPLATE WSTRZYMALI, A TO JEST WAZNE I SA PREMIE, I TALONY NA SWIETA, STARAJA SIE.

toma

Awenta rządzi! Oby tak dalej.

ares

Rzetelna, solidna firma! Spoko atmosfera, szefostwo jest ludzkie, chetnie pomaga pracownikowi, nie mam zastrzezen.

technolog

AWENTA to stabilne finansowo, polskie przedsiebiorstwo, ktore preznie sie rozwija, dba o przyjazną atmosfere wsród zalogi, o czym swiadczy fakt, iz jest wiele osób w tej firmie, ktore mają w niej ponad 10 letni staż pracy! JESTEM zadowolony.

fizyczny

ja tam pracuje i nie narzekam, placa na czas, czy duzo to wiadomo, kazdy by chcial wiecej. atmosfera jak to w pracy z jednymi idzie sie dogadac, z innymi nie, a szef jest normalnym czlowiekiem, w porzadku facet, i pogada, i reke poda, moze i nie wie co sie dzieje miedzy ludzmi na produkcji, ale jest duzo ludzi na produkcji i nie da rady wszystkiego ogarnac. Pracuje 5 lat i nie szukam innej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o AWENTA E.W.A. Chomka sp.j. - Stojadła

• Jak się pracuje w AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy AWENTA E.W.A. Chomka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.?

Kandydaci do pracy w AWENTA E.W.A. Chomka sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWENTA E.W.A. Chomka sp.j.