Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe"Dorbud" S.A. w Kielcach

Kielce

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe"Dorbud" S.A. w Kielcach

Zawiedziny współpracą Kontrahent firmy Dorbud SA 2014-02-01 11:06
Jest mi bardzo przykro ale nie polecam tej firmy ze względów na brak wywiązywania się z ustaleń. Proszenie werbalne mimo potakiwania nie przynosi wymiernych efektów. Dorbud SA nie płaci. Pisanie także nie przynosi efektów. Jest mi przykro ale wystawiam moja ocenę/ opinię negatywną o firmie DORBUD SA. Pewnie zareagują pod presją sądowego nakazu dla komornika. Pytanie, dlaczego trzeba w ten sposób domagać się realizacji umowy...? Hm.... przykre... Pozdrawiam, Kontrahent
Sowizdrzal 2016-06-29 11:20
Dorbud od lat nie ma płynności . Finansują się z pieniędzy podwykonawców , z butą i arogancją.
Enco 2016-09-21 12:47
Potwierdzam, nie reagują na wezwania do zapłaty, zero kontaktu i informacji odnośnie zaległych płatności. Nie polecam jako kontrahenta.
Stuttgard 2016-10-28 14:15
Nie płacą za faktury . Totalni ignoranci taka duża firma a dorabia się kosztem podwykonawców a przede wszystkim kosztem pracowników podwykonawcy . Nie polecam !!!
eeee 2016-11-16 10:14
i pracowników ze wschodu
oszukany podwykonawca 2017-03-01 15:30
Ostrzegam od lat tak postępują może czas aby prokuratura zajęła się procederem wykorzystywania podwykonawców
ne 2017-03-25 17:38
Prawda sama prawda
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe"Dorbud" S.A. w Kielcach - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe"Dorbud" S.A. w Kielcach