Drzwi Porta (Porta Kmi Poland)

Opinie o "PORTA" KMI POLAND

Czy w PORTA KMI zatrudniają osoby niepełnosprawne?

Można podpytać czy do pracy biurowej Na hali produkcyjnej niekoniecznie

...

Tak, osoby niepełnosprawne zajmują stanowiska kierownicze.

@...

Zapytaj mistrzów na W3 oni powinni coś wiedzieć na ten temat

Wiki

Mamy pretensje o zbyt niskie zarobki. Dobra firma oczekuje od pracownika dobrej pracy i tu robi się problem.

Operator
@Wiki

Panie prezesie szuka Pan oszczędności to nie na pracownikach produkcji tylko mechanikach i brygadzistach bo to są osoby nie produktywne stawki w kosmos premia większa a nic nie robią i to się tyczy i Bolszewa i Ełku

@Wiki

A ty z rodziny kierownictwa ,obozy pracy tworzycie i jeszcze pretensje do pracowników ,a propo w 3 omijac tego grubasa to niech coś rozliczy ,może życieu odda i tak bendzie ty baranie

PortaElk
@Operator

Dokładnie zgadzam się z kolegą oszczędności zamiast na pracownikach którzy już są 150% na obrotach warto pomyśleć nad Liderami Mechanikami oraz KJ

PKS
@PortaElk

Brygadzisci bardzo dobre stawki + 10-15% premii dodatkowej czyli wychodzi tak średnia premia 25%+15% a stawka 23-25 zł. Teraz pytanie za co mają takie stawki? Czym różni się praca od innych? Niczym! Czasami ustanie na maszynę czasami nic nie robi. Dlaczego zostali brygadzistami? Jedno słowo - kolesiostwo. Zostali wybrani bo byli lubieni i w ogóle. W przypadku popełnienia błędów nie są rozliczani.

Olek
@PKS

Za odpowiedzialność w pracy, za nadzór nad ludźmi. Jak się komuś coś stanie to Brygadzista odpowiada (bezpośredni przełożony). Dlatego lepsza kasa na tym stanowisku.

PKS
@Olek

Odpowiedzialność? Jaką? Proszę nie wypisuj takich rzeczy. Nadzór? Śmiech na sali. Brygadzista odpowiada? Nie! Wybrankowie zostali mianowani na te stanowiska bo są lubiani ( kolesiostwo) aby więcej zarabiali. Nawet jeśli nie umieją wszystkiego oraz nie umieją czytać ze zrozumieniem. Tu chodzi o firmę Porta a nie ogólny zarys stanowiska jakim jest brygadzista. Mistrzowie (większość) nie umieją nic praktycznie poza podpisaniem papieru ewentualnie wydrukowaniem.

Wiecie czy "PORTA" KMI POLAND udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, udostępniają.

Andzia

Tak się zastanawiam czy tam zadzwonić -nie mam doświadczenia na produkcji i boję sie ze mnie zjedzą... jak z godzinami pracy na produkcji -oraz -co najważniejsze dla mnie -czy szanuja pracownika ? Prodzę o odpowiedź.pozdrawiam !

Kreatywni
@Andzia

Gdzie chcesz zadzwonić? Jakie miasto?

Warto spróbować firma oferuje liczne benefity, ludzie są traktowani z szacunkiem, atmosferę budują ludzie - jak wszędzie. Okres próbny służy ku temu by zarówno przełożony jak i pracownik mógł w tym czasie przemyśleć czy dana praca jest właściwa dla niego czy czuje się w niej dobrze czy jednak praca na produkcji nie spełnia oczekiwań itd.

Andzia
@**

Ok.dziękuję za odpowiedź- jeszcze dziś wyślę do nich moje cv- warto spróbować -a nóż mi się ta praca spodoba !!

@**

ze co??? z szacunkiem są traktowani pracownicy??? chyba ludzie co są w biurach tam ich jest tak dużo ze zastanawian sie jak oni sie tam mieszczą

@starszy pracownik

A z jakimi Pan się spotkał brakami szacunku ?

Porta bolszewo

Jeden wielki (usunięte przez administratora) takie zamieszanie że głowa mała kara karą pogania, A co do stawek ochrona przykładowo w Auchan ma większą stawkę.

starszy pracownik

masz racje co do antybrygadzisty Ch...y tj poprostu cipka

Czekam dzisiaj na bramie 00:30 mięka fajo

@Mistrz

a czemu odpowiadasz za niego?? pilnuj ludzi na kfl

@starszy pracownik

Krutka piłka kogo masz na myśli (usunięte przez administratora) jak chcesz mi coś powiedzieć to jestem punktualnie o 00:30 na bramie czekam cwaniaczku

@starszy pracownik

Przeproś kierownika tu na stronie czy nie masz jaj nie przejdzie przez gardło słuchaj tak się nie robi

Operator c
@starszy pracownik

Waldek ty chcesz naa bramie czekać jak ty ledwo chodzisz czerwony na twarzy od nadciśnienia - rok dwa i do piachu A chudy z kfl too niech się lepiej nie ogląda naa ulicy do tyłu bo może dostać w mazak Kierownik W2 zwykły (usunięte przez administratora)

...
@Operator c

Żebyś ty w mazak nie dostał :D

operator Łukasz

Waldi a gdzie organizujesz i po ile bilety :-)

Pan W.

Za chonor kierownika kto za

operator Łukasz

dobra jutro pogadamy w pracy co tu sie odwala haha

operator Łukasz

Waldi bo ogolnie juz tego tu nie ogarniam do kogo to kierujesz?

@operator Łukasz

Kieruje to do wszystkich którzy nie mają honoru bo tak się Nie robi bo pan (usunięte przez administratora)to człowiek honoru a w tych czasach jak widzę juz kilka razy zauwazyłem honor to zapomniana rzecz pomyśl jeden z drugim zanim kogoś obrazicie sami jesteście sobie winni i nie należy w ten sposób się odgrywać pozdrawiam Aries

@Aries

Przepraszam a czy ja tu kogos obrażam???

@operator Łukasz

Panie Łukaszu pełen szacunek dla Pana

@Aries

Czekamy na sparing stawiam milon dolarów na pana Waldemara

@Aries

Zrozumcie jedno! Potrzebuje podkładki!!! a że wy się musicie skonsultować z sobą w 5 os i potrzebujecie na to 5 dni do już nie mój problem! Nie wstydziłem się dzwonić to było TAK/NIE ładnie żegnałeś nie potrzebowałem aż tego !!! ;)

@.

Widzę faja mieknie ( chyba masz jakies wsparcie) przeproś tylko pana kierownika reszta mnie nie interesuje i wszystko zostanie przebaczone i mam nadzieję ze szkola nie pojdzie na marne

@Pan W.

Tylko kierownika przeproś czekamy całe W2 i życzymy tobie abyś też mial kiedyś takie wsparcie co kierownik i nie chodzi tu o pieniądze

@Aries

ja niewiem np do kogo Waldek kieruje pytanie by przeprosic kierownika bo tu nikt nie obraził bynajmiej nie widzę tego..... ale zapytam go dzis w pracy.Tu na stronie robi się jeden wielki juz (usunięte przez administratora)

Rafał
@Pan W.

A chciałem złożyć cv do tej firmy, ale patrząc na wypowiedzi jak mniemam "kierownika" do podwładnego, który boi się powiedzieć coś w twarz bo zaraz robotę straci. Czyli że nie można w tej firmie mieć własnego zdania a typ pewnie po zawodówce został kierownikiem i wielki Pan się zrobił ???????????? Podziękujcie Panu W. Za opinie o KMI Poland..

@Rafał

Ja nie wystawiałem żadnej opini na temat zakładu nawet pan nie przekroczył progu zakładu i juz pan ma gotową opinie może pan mieć wlasne zdanie i pan kierownik wezmie to oczywiście pod uwagę ale to i tak pan kierownik decyduje w końcu jest kierownikiem tak czy nie i pierwsze słyszę żeby od powiedzenia w prosto w twarz swojego zdania ktoś stracił robotę uważam wręcz przeciwnie i nie tylko ja trzeba rozmawiac o problemach chyba ze ktoś jest na tyle chamski i wypisuje później bzdury i to jest ostatnie moje zdanie na ten temat i więcej nie wchodzę na tą stronę i żałuję ze weszłem ale tylko dlatego ze mi ją pokazano tydzień temu być może nauczyłem tu kogoś pokory i dałem do zrozumienia ze tak sie nie robi

@Pan W.

Nie nie mówi bezpośrednio o zwolnieniu tylko że jak coś ci się nie podoba masz się zwolnić bo pracownicy mają robić po 10 lub 12 godz cały czas a jak ktoś nie może lub mu nie pasuje bo odrazu afera na cały wydział

Mam nadzieje że czyta to ktoś kto w końcu powinien się temu przyjrzeć , i tym na poważnie zająć , sprawa nie jest blacha ,ludzie mają dość takiego traktowania(usunięte przez administratora)

starszy pracownik

masz racje co to tego pseudo brygadzisty z w-3 grubasa powinni z nim zrobic wypad bo nic nie potrafi mówiąc o robocie ale zdradzac żonę to on potrafi a ten jego piesek tez taki york dosłownie haha biega za nim nawet do kibla razem

Andrea

A to Wy nie macie przełożonych ?? Kadr, czy związków zawodowych, żeby to gdzieś zgłosić, przecież wystarczy strajk w postaci odmowy pracy z takim człowiekiem i on poleci, starzy faceci a takie cioty, które sobie z jednym burakiem sprzedającym hot dogi nie potrafią poradzić, narzekacie jak dzieci w przedszkolu, nikt tam nie ma jaj??

@Andrea

ja nie jestem z jego wydzialu wiec się tam nie wcinam, na szczescie rowniez nie jestem nawet na tej samej zmianie co on

@Andrea

gosciu i nie nazywaj nas czy tez mnie ciota rozumiesz?

@Andrea

Lepiej słuchać pana który ma 50 dych w łapie i robic swoje nie ma zmiłuj się robota musi byc zrobiona a jak ktoś chce migać się od toboty to nie ta firma pozdrawiam pracownik

To wtedy pizze rozwozić

Świadek
@Andrea

Prostowanie wypowiedzi Pseudo brygadzista z w 3 nie jest panem sprzedającym hot dogi i proszę nie obrażać porządnych ludzi i nazywać ich burakami

Operator

Niech kasują I tak każdy już zdążył przeczytać

Mistrz

(usunięte przez administratora)może już stop z obrażaniem wszyscy wiedzą że to wy zostaliście zdradzeni macie rudą konfiturę u siebie w nowej pracy juź tez tam was mają dosyć

Nikt

Fajnie, że kierownik mówi, że w okresie letnim potrzebują ludzi, człowiek przychodzi na rozmowę a i tak nie zatrudnią chętnego do roboty. (usunięte przez administratora)

Michał72

na stolarni nieciekawa atmosfera,ehhh nie chce sie pracowac z tymi osobami

Olga

@Wiki podnieśli te zarobki od zeszłego roku czy nadal słabo?

non

nie polecam

Michał1972@

nie polecam firmy,w R&D gadaja za plecami i akmosfera jest ogolnie beznadziejna.

Bols

Witam, Od kilku dni w internecie można znaleźć oferty pracy na handlowca na różne regiony Polski. Czyżby wszyscy handlowcy się stamtąd zwolnili? Co jest powodem takiej zmiany? Z góry dziękuję za informację.

Jack

Prosiłbym o więcej informacji, wynagrodzenie, system premiowy, flota samochodową itd. Akurat planuje zmianę pracy więc chciałbym wiedziec jak najwięcej.

Packman
@Jack

Najlepiej sprawdzić na stronie kariera/porta, tam są szczegóły, warto się tam dowiedzieć bo informacje na forach mogą nie być miarodajne.

kajo

Za to z Twoim nickiem pewna fucha w magazynie :) Nie ma jakieś wielkiej rotacji, raczej zespół jest stabilny i rozbudowywany.

Pakowacz
@kajo

Raczej nie.. kim Ty właściwie jesteś jajo? Jak nie ma? Rotacja jest cały czas począwszy od produkcji, tylko zarząd się nie zmienia..

@Pakowacz

raczej nie licz na moje ujawnienie:) Zarząd piszemy wielką literą. Nie, nie ma jakieś nadzwyczajnej migracji pracowniczej zarówno w strefie administracyjnej jak produkcyjnej. Statystycznie 40% załogi pracuje dłużej niż 10lat.

@kajo

Wczoraj kolego pisales że rotację na magazynie a przed piszesz że stały zespół zdecyduj się kolego bo masz rozdwojoną jaźnie haha widać również że jesteś z porty tzw przydupnikiem który ma za zadanie pisania samych pozytywów na dobrą sprawę nie prawdy ? Rozbudowany ? 3 osoby na 2 zmiany pracują czlowieku za najniższą krajową wporzadku jeśli grzejesz ciepły stołek j wypisujesz pierdy na forum

... Z dalekiej galaktyki wutrz
@kajo

No normalnie czapki z głów za taką odpowiedź kolego... Widzę że bronisz tej firmy i za każdym razem próbujesz ratować ten niechlubny wizerunek tej firmy. Każdy ma swoje zdanie, Twoją kontrę też szanuję ale uprzedze nie pracowałem na magazynie ;) mógłbym teraz pisać różne wyrazy określające mój status ale po co? Podsumowując ; było minęło nie nazwę tego straconym czasem w tej firmie, a Ty kolego pracuj tam dalej i daj żyć innym.

Ukrainec

Witam wszystkich, w Lipce miaŁem spotkanie z Panem PJ w Bolszewie na stanowisko - Specjalista ds kontraktów eksportowych (znam Rosyjski a Angelski), na okres próbny wynagrodzenia NETTO- 2700. Wlaśnie, jestem ukraincem. Prośę opinii. Wielki dziękuję!!

a co malo Tobie?????

Ukrainec

Witam. ZgŁębiwszy temat pośókiwania mieśkania, doszedŁem do wniosku, że to jest maŁo...

@Ukrainec

to widzę że wy Ukraińcy chcecie zarabiać więcej jak mu Polacy

Ukrainec

Czy mówi Pan po Angielsku a po Rosyjsku???? Myślę że nie!! To dlaczego nie??

@Ukrainec

Umiem po angielsku a pi rosyjsku????? sorry ale tego języka nie chciało mi się uczyć

Ukrainec

Bardzo często, w Polsce pracodawca chce za dużo od pracowników, a wznagrodzenia zbyt maŁe...... Mam doświadczenie pracy z produktami Porta KMI, znam trzy języka..... Dlaczego muszę zarobiać zbyt mniej, niż mogó..????? Pozdrawiam.

byly
@Ukrainec

Tylko po angielsku i rosyjsku? Ja mówię nie tylko w tych dwóch językach, ale również po niemiecku, hiszpańsku i włosku. Teraz dołączył również język norweski. Pracowałem w tej firmie za tzw dobrych czasów, lecz nie wróciłbym tam. Nie są w stanie zaoferować mi tego, czego bym oczekiwał.

byly

podobno ziec starcił zaufanie prezesa i został odwołany?

bylyl

i\nierozsadnie z jego strony

Operatorek

Haha Porta ledwo zipie Same dziadki i brudasy z UK zostały

starszy pracownik operator
@Operatorek

co ty czlowieczku za bzdury piszesz

Pracownik w2

Tyramy soboty i niedziele, wszyscy chorzy chodzą do pracy Zero odpowiedzialności że strony kierownika w2 Zgłoszone do pipu

Inny

Pan Olaf to tutaj tylko obraża innych... Zauważyłem

Witam pracuje do tej pory w Porcie wyrażę tutaj swoje zdanie o tej firmie generalnie powiem szczerze ,ze praca nie jest ciężka lecz zarobki strasznie marne trzeba chodzić wszyskie soboty zeby jakoś wyżyć .. na m5 generalnie ludzie wporzadku za to kierownik magazynów dużo obiecuje a mało robi jest poprostu człowiekiem niewiarygodnym w tym co mówi i co robi ludzie z w2 smieją sie z magazynów jak nisko zarabiają jest dużo wymagane lecz stawka nie sumuje się z obowiązkami wykonywanymi przez pracownika relasumując ludzie macie ambicje szukajcie pracy o lepszych zarobkach i standardach ja również przejrzałem i generalnie zmieniam Pracę na mam nadzieje lepszą Pozdrawiam Serdecznie !

kajo

Po prostu to zrób, patrząc na formę i treść, widać, że to praca nie dla ciebie, nie? to przejdź na inny wydział, pośmiejesz się w sukurs z kolegami z w2, a może w3?. Pracuję długo, kierownika, który tam pracuje, szanuje i doceniam, wiem, że dąży do stworzenia efektywnego zespołu na obu magazynach i tego dopnie, zresztą już zaczął wymieniać obsadę, mam nadzieje, że malkontenci i szkodzący wizerunkowi znikną z tego magazynu i przestaną opluwać swojego pracodawcę.

Czym "PORTA" KMI POLAND zachęcają? Jakie mają dodatki?

kajo

strona PORTA - kariera wszystko napisano.

Edyta

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku młodszego technologa? Czy jest to praca bardziej samodzielna czy praca na tzw. polecenie przełożonego? Jakie są zarobki na takim stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Edyta

samodzielna, pod nadzorem szefa, ciekawa i rozwijająca, zarobki zależne od samego aplikującego, jego wiedzy i przełożenia w wykonywanych obowiązkach.

Zostaw merytoryczną opinię o "PORTA" KMI POLAND - Bolszewo

• Jak się pracuje w "PORTA" KMI POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy "PORTA" KMI POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "PORTA" KMI POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "PORTA" KMI POLAND?

Kandydaci do pracy w "PORTA" KMI POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"PORTA" KMI POLAND