ALL STARS Jacek M. Stachowski

Zakrzewo

Opinie o ALL STARS Jacek M. Stachowski

MMZ 2011-02-16 20:38:48
Uwaga firma która jest zadłużona u wszystkich swoich podwykonawców, nie wypłaca naleźnosci za przeroby podwykonawców . Odradzamy jaką kolwiek współpracę . Prosimy o podanie innych opini o naciągaczu Stachowskim. Wystarczy zasięgnąc opini w pobliżu zakładu a włosy deba stają.
Koleś 2012-05-25 23:16:55
Słyszałem też że nie wypłaca wynagrodzeń swoim pracownikom,a oni jeszcze pracują u niego.CO ZA DURNI LUDZIE !!!!!
Maxbad 2012-09-04 09:24:30
[usunięte przez moderatora] ciągle mówi że zapłaci ale już mija 2 lata !!! przeciąga wszystkich i nie wypłaca pieniędzy !!! dlaczego takiego [usunięte przez moderatora] nikt nie powstrzyma !!!

czepiają się małych niewinnych ludzi a takiego zostawią w spokoju !!!
za co masz żyć jak nie wypłacił ci za pół roku podwykonawstwa a ludziom trzeba było zapłacić !!!
olo 2013-07-09 13:36:03
A pod Opalenicą nowa buda z nowa nazwą i dalej sie biznes kreci.
KJ 2016-04-30 11:04:00
Możesz na ile chcesz, ale jestem pewny, że tak długo pracować tam nie będziesz. Stachowski nie ma w zwyczaju płacić swoim pracownikom. Nie zobaczysz wynagrodzenia za nadgodziny i delegację. Nawet badań potrzebnych do wykonywania pracy (np. na wysokości powyżem 3m. tam nie miałem). Praca również na budowie, bo dla niego nikt nie chce montować, wszyscy w okolicy wiedzą ilu ludzi oszukał. Firma zadłużona wszędzie gdzie tylko można i obecnie jeden dobry pracownik ma produkcji, który nie chce odejść, bo nie dostał jeszcze wynagrodzenia za nadgodziny za ostatnie pół roku i myśli że dostanie. Szkoda chłopaka, bo dobry pracownik. Pracowałem, nie polecam:)

P.S. cały czas czekam na moje pieniążki Jacku. PIP przyznał mi rację, sprawa jest też w Sądzie Pracy.
Zostaw swoją opinię o ALL STARS Jacek M. Stachowski - Zakrzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL STARS Jacek M. Stachowski