Opinie o ALL STARS Jacek M. Stachowski w Zakrzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALL STARS Jacek M. Stachowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ALL STARS Jacek M. Stachowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL STARS Jacek M. Stachowski w Zakrzewo

Kasia Nowy wpis

Jak często macie rotacje pracowników ?

KJ Nowy wpis

Możesz na ile chcesz, ale jestem pewny, że tak długo pracować tam nie będziesz. Stachowski nie ma w zwyczaju płacić swoim pracownikom. Nie zobaczysz wynagrodzenia za nadgodziny i delegację. Nawet badań potrzebnych do wykonywania pracy (np. na wysokości powyżem 3m. tam nie miałem). Praca również na budowie, bo dla niego nikt nie chce montować, wszyscy w okolicy wiedzą ilu ludzi oszukał. Firma zadłużona wszędzie gdzie tylko można i obecnie jeden dobry pracownik ma produkcji, który nie chce odejść, bo nie dostał jeszcze wynagrodzenia za nadgodziny za ostatnie pół roku i myśli że dostanie. Szkoda chłopaka, bo dobry pracownik. Pracowałem, nie polecam:) P.S. cały czas czekam na moje pieniążki Jacku. PIP przyznał mi rację, sprawa jest też w Sądzie Pracy.

olo Nowy wpis

A pod Opalenicą nowa buda z nowa nazwą i dalej sie biznes kreci.

Maxbad Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] ciągle mówi że zapłaci ale już mija 2 lata !!! przeciąga wszystkich i nie wypłaca pieniędzy !!! dlaczego takiego [usunięte przez moderatora] nikt nie powstrzyma !!! czepiają się małych niewinnych ludzi a takiego zostawią w spokoju !!! za co masz żyć jak nie wypłacił ci za pół roku podwykonawstwa a ludziom trzeba było zapłacić !!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ALL STARS Jacek M. Stachowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Hrappka.pl
logo firmy Zatrudnimy Stolarzy
IMS GmbH Hamburg
Koleś

Słyszałem też że nie wypłaca wynagrodzeń swoim pracownikom,a oni jeszcze pracują u niego.CO ZA DURNI LUDZIE !!!!!

MMZ

Uwaga firma która jest zadłużona u wszystkich swoich podwykonawców, nie wypłaca naleźnosci za przeroby podwykonawców . Odradzamy jaką kolwiek współpracę . Prosimy o podanie innych opini o naciągaczu Stachowskim. Wystarczy zasięgnąc opini w pobliżu zakładu a włosy deba stają.

Zostaw merytoryczną opinię o ALL STARS Jacek M. Stachowski - Zakrzewo

ALL STARS Jacek M. Stachowski