Opinie o Discovery Polska. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Discovery Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Discovery Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Discovery Polska. Sp. z o.o. w Warszawa

Firma podobno jest jak rodzina. Im dłużej tu pracowałem tym bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że ta jest mocno dysfunkcyjna. Obecnie stawiane są nowe struktury firmy, bardzo niewdzięczny czas. Na szczęście to już za mną, od pewnego czasu żegluje pod innym brandem. Typowa korporacja - oni mają cię w (usunięte przez administratora) a ty masz udawać, że ich uwielbiasz. Szefostwo wyczulone na swoje potrzeby, bardzo znieczulone na historie ludzkie. Nie oczekujcie tutaj zrozumienia, ani poczucia, że im na was zależy. Rotacja w tej firmie jest przeogromna, trzeba mieć to na względzie. Owszem, jest rozwinięty pakiet benefitowy, ale to podstawa w takich firmach. Brak dofinansowań do świąt, premie roczne wypłacane w wysokości różnej (zależnie od rentowności, a ta raczej nie ma trendu wzrostowego), brak wczasów pod gruszą. Ciężki interfejs benefitowy, opieka medyczna luxmed (niestety to już wina luxmedu, ale ich usługi pozostawiają tez wiele do życzenia), parking dostępny, ale po ówczesnej rezerwacji, a rezerwacja miejsca graniczy nieraz z cudem. Atmosfera na open specach tez raczej pozostawia wiele do życzenia. Lokalizacja biura to istny koszmar, takiego okropnego rozwiązania mógłby się powstydzić nawet diabeł. Wynagrodzenia raczej też przeciętne, więcej można zarobić w średnich przedsiębiorstwach. Ogólnie zalecam przemyśleć 3 razy, bo to bardzo charakterystyczny wycinek usług, które niekoniecznie potem mogą sie okazać przydatne w dalszej karierze.

Barbara

A wiesz może czy te struktury firmy wiążą się z nowymi sektorami pracy u nich w firmie? Ta atmosfera na open specach jest taka sobie, bo dużo hałasu i ciężko się skupić na pracy, czy jest jakiś inny powód?

Whoever

Widzę, że co niektórzy dodają opinię w ogóle niepowiązaną z pracą w tej firmie czy też etapem rekrutacji, a z ich usługami jak Player. Od tego przecież jest strona Playera, by takie rzeczy zgłaszać. A co do mojej opinii nt. firmy, to ceniony jest elastyczny czas pracy. Nikt Cię nie kontroluje i nie rozlicza co do minuty, a to na plus. Od pewnego czasu przyjęty tzw. model hybrydowy pracy z 1-3 dni pracy z biura w zależności od specyfiki pracy i zespołu. Mają tu też naprawdę dobry socjal - co roku każdy ma szansę otrzymać w marcu dość dobry bonusy, co wprawdzie daje w sumie prawie dodatkową pensję. Firma również poza benefitami takimi jak Multicafeteria czy Multisport, daje też tzw. personal days, czyli kilka dodatkowych dni urlopu (płatnych przez pracodawcę) w okresie bożonarodzeniowym, oraz zniżki na jedzenie. Zatem na tle wielu firm, naprawdę jest dobrze. A i nikt mi nie zapłacił za wystawienie tej opinii, spokojnie :)

@Whoever

Szkoda, że nikt ci nie mówi, że duża część zespołów pracuje poza Polską (UK/US) i nagle okazuje się, że pomimo tego że zacząłeś pracę o 8, musisz siedzieć do 19 bo nagle ktoś z góry organizuje call'a z team'em US. Dodam tylko że ty o 19 już ledwo dodajesz dwa do dwóch, a team US dopiero wstał i zaczyna omawiać skomplikowane techniczne problemy..

Lila Nowy wpis

Jak to z tym parkingiem jest, trzeba go rezerwować? Tak coś czytam w ofercie Employee Connection Specialist with French or German na którą chcę aplikować i się zdziwiłam, że napisali coś w ten deseń. Szkoda, że nie ma 100% zdalnej pracy, może z czasem?

Niko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 godziny.

Ktoś wie może jakie są widełki na stanowisku FP&A Analyst?

Gośka Nowy wpis

Okej, i tak są teraz same oferty pracy w finansach, a więc póki czekam na coś dla mnie (researcher dokumentalista etc.), to pogadajmy :3 Co to za dział PTP? Masz jakieś jeszcze refleksje o pracy tam, oprócz opinii o tej kobiecie? Przyznasz, że tu nie ma kogo zapytać, nie ma odpowiedzi, albo są takie tajemnicze wpisy jak Twój, z gatunku "ulżę sobie, a co?" :D

Chcę aplikować do nich jako Senior FP&A Opex Analyst. W ogłoszeniu napisali, że to jest praca hybrydowa. Czy Firma daje wszystkie narzędzia żeby sobie urządzić biuro w domu? Nigdy wcześniej nie pracowałam w takim trybie…

Aplikowałeś do Discovery Polska. Sp. z o.o. na stanowisko Content Accounting Manager - Networks and Sports? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
HR
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Hej czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda hierarchia stanowisk w HR? Specialist, coordinator? Kto jest wyżej? Plus na jakie widełki płacowe można liczyć w dziale People&Culture operstions? Jako specialist lub koordynator?

Czy firma Discovery Polska. Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Xxxx

Jakie są widełki brutto na stanowisku Senior Revenue accountant?

Xxx
@Xxxx

13k brutto

Wow, to naprawdę sporo. Ale daj znać, ile zazwyczaj jest się w stanie wyciągnąć podczas pierwszych miesięcy pracy. :) Chcę wiedzieć, na co się nastawić.

Audyt

Często wyświetla mi się ogłoszenie o pracę na stanowisku Senior Internal Auditor. Mam odczucie, że pojawia się cyklicznie od kilku miesięcy i znika, aby się znowu pojawić. Czy wynika to z otwierania kolejnych, tożsamych stanowisk / kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego kandydata / rotacji? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Pytanie o wiosenny program stażowy styczeń-maj. Ktoś z Was w ogóle był tam na stażu w dowolnej branży i poleca? Jak wygląda staż w reklamie? Tu już bym prosiła o więcej detali, bo właśnie tam chcę celować. Nie jest też dla mnie jasne, czy program stażowy jest płatny (i ile) :3

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Discovery Polska. Sp. z o.o. dla pracy jako Product Manager są dla was satysfakcjonujące?

@Whoever

co do tych elastycznych godzin pracy... to jak się pracuje z biura to w jakich godzinach jest ono otwarte by móc pracować?

@Agata

Pracę można zacząć między 8 a 10 i obowiązuje system 8 godzin pracy (o ile tak wskazuję umowa). Chyba że zaszła wyjątkowa (z przyczyn osobistych) sytuacja danego dnia, to zawsze idzie się dogadać o nadrobieniu tego czasu w innym terminie. Co do biura, zwykle czynne już przed 8 i otwarte do bodajże 20, ale zwykle po 18 już pustki w biurze

@Whoever

Dzięki za odpowiedź ;) a powiedz mi czy w sobotę biuro jest otwarte, np. żeby odrobić te dni kiedy się potrzebuje wolne w tygodniu nagle na przykład, a nie chce się brać urlopu?

@Agata

Co do pracy w weekendy to już kwestia dogadania się z przełożonym. Zresztą to też może zależeć od warunków w umowie czy specyfiki zespołu. Dlatego zachęcałbym poruszyć takie kwestie już na samym początku tak, aby rozwiać wszystkie wątpliwości :) Aczkolwiek, zapewniam, że zwykle w tej kwestii można się dogadać i problemów nie powinno być.

@Whoever

A myślisz że może by się np. tak dało aby odrobić to po prostu zdalnie? ;)

@Whoever

Jaki w firmie jest stosunek juniorów do seniorów? Startował ktoś do firmy z doświadczeniem juniorskim? Jak było, łatwo wszystko załapać, ze tak to nazwę? Pracownicy jakie maja podejście do takiego początkującego juniora? :) Dopytuje, bo szukają właśnie pracownika i chce zaaplikować, ale z drugiej strony boje się ze nie poradzę sobie po prostu. Chodzi mi konkretnie o Network Operations Engineer. Jak tu wyglądają zarobki, czy doceniają ludzi np. poprzez podwyżki? Bo premia roczna jest? I jaka to kwota tak mniej więcej?

@hhhhhhhhhhh

polecam się zastanowić, zanim zaaplikujecie do tej firmy. dostałam ofertę pracy, natomiast miesiąc później DOSŁOWNIE dwa dni przed rozpoczęciem pracy odezwali offer, tłumacząc że tak im kazał dział prawny. podkreślam, że minął dosłownie miesiąc od złożenia mi oferty, sprawdzili już wszystkie moje dok-ty i dali znać, że wszystko jest w porządku – przez co nie szukałam żadnej innej pracy i byłam pewna że niedługo rozpoczynam w Warner Bros. straciłam mnóstwo czasu i możliwości przez brak kompetencji pracowników działu HR tej korporacji. odradzam jeżeli szanujecie siebie i swój czas.

Natka
@@hhhhhhhhhhh

Ale powiedzieli z jakiego powodu zmienili decyzję? W ogóle czy rekrutacja była wymagająca? Ile jest tu etapów do przejścia?

Beti

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Revenue Accountant . Firma oferuje pracę hybrydową - 3 dni z biura . Czy można wybrać sobie te dni , czy są z góry ustalone ? Pracodawca oferuje elastyczne godziny pracy . Można samemu zdecydować , w jakich godzinach chce się pracować ? Są jakieś ramy czasowe ? Myślę nad aplikacją na to stanowisko , dlatego tak dopytuję : )

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Product Manager. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Rozczarowany

Fajnie, ze dają feedback po rozmowie rekrutacyjnej. A nie.. czekaj.. głuchy telefon ;) bardzo na minus. Tym bardziej, że w trakcie rozmowy chwała się tym, ze ten kontakt będzie. Żałosne.

Dorota

Napiszesz może widełki, tego przeciętnego wynagrodzenia? :) A jak atmosfera i tempo pracy? Jest nerwowo, czy mozna robić swoje na spokojnie? Można pracowac hybrydowo?

Szympans

Jakie zarobki i atmosfera w zespole FP&A? Jestem w trakcie rekrutacji - można liczyć na ok. 20k brutto na seniorze?

@Szympans

A miałeś już jakąś rozmowę z nimi czy dopiero wysłałeś cv? Bo mnie ciekawi jak długi jest cały proces i czy długo trzeba czekać na jakąś informację od nich. A tak przy okazji to w ogłoszeniu w necie piszą o możliwości dzielenia kosztów nauki języka, może ktoś wie jak to dokładnie wygląda i jaką część pokrywa firma?

Ho
@Szympans

I jak poszlo?

marian

poczorta puszczacie to złomowisko po 100 razy jedno i to samo stare odcinki tak was to kręci to robi się nudne juz zamiast dać nowe odcinki

AI

Niekompetentni ludzie na wysokich stanowiskach, mobbing oraz najnowszy pomysł - czujniki ruchu pod każdym biurkiem.

Szeregowy pracownik
@AI

Gdybyś słuchał/słuchała uważnie podczas ostatniego Town Halla to wiedziałbyś/wiedziała że czujniki będą założone na okres kilku tygodni jako część projektu usprawniania biura. Czujniki będą sprawdzały tylko i wyłącznie to jaka jest charakterystyka pracy w danym dziale, czyli np czy jest to praca głównie przy biurku czy też może osoby w tym dziale przez większą część dnia pracują z sal konferencyjnych (czujniki będą również w salach konferencyjnych aby sprawdzić jak dużo osób z nich korzysta jednocześnie i tym samy jakie jest zapotrzebowanie na te sale). Projekt ma na celu stworzenie biura idealnego dla pracowników poprzez wprowadzenie usprawnień w obszarach które można usprawnić. Gdyby firma chciała kontrolować pracowników to w pierwszej kolejności wprowadziłaby listy obecności i konieczność odbijania kart każdorazowo przy wejściu i wyjściu z pracy. Skoro jesteś pracownikiem to widzisz że nic takiego nie ma miejsca. Twoja opinia i błedne zrozumienie idei założenia czujników świadczą tylko o tym że jesteś kombinatorem, który myśli jak zarobić ale się przy tym nie narobić. Odnośnie opinii na temat managementu to jest jak wszędzie czyli są ludzie z mniejszym i większym doświadczeniem i tego nie zmienimy. Kwestie mobbingu, jeśli wystepuje w Twoim dziale, powinieneś/powinnaś zgłosić do działu HR, a nie obrzucać blotem w internecie bo to nie załatwi Twojego problemu. I ostatnia dobra rada dla Ciebie. Jeśli nie odpowiada Ci praca to ją zmień, bo to wolny kraj i nikt Cię do biurka na siłę nie przypnie kajdankami.

heheszek
@Szeregowy pracownik

Town Hall i wszystko jasne :)

panhrabia
@Szeregowy pracownik

typowy slepo zapatrzony w pracodawce (usunięte przez administratora)..

Maria
@panhrabia

Cześć, odpowiadasz na wpis z 2019 roku. Czy pracujesz obecnie w Discovery Polska? Pytam ponieważ chciałabym uzyskać jakieś świeższe informacje na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czy mógłbyś na ten temat coś napisać? Byłoby super.

Rechot
@Szeregowy pracownik

a w WC są czujniki na 1 i2 ?

Zostaw merytoryczną opinię o Discovery Polska. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Discovery Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Discovery Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Discovery Polska. Sp. z o.o.?

Discovery Polska. Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bielańska 12
    00-085 Warszawa

Discovery Polska. Sp. z o.o.