Novo-Pak Sp. z o.o.

Opinie o Novo-Pak Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Czarna

Cztery jest zmiany. Polecam można zarobić 3200 netto, nawet wolny był weekend majowy.

Zazdrość

Ja widzę tylko zazdrości,że ktoś ma lepiej.

Plastyk

Większość tych opinii negatywnych jest nie prawdą, piszą te osoby które kiedyś pracowały a nie dały radę. Praca jest w porządku jeżeli robi się swoje nikt się z kierownictwa nie czepia ,a warunki pracy są zapewnione bardzo dobre.

Całowanie

Czy to prawda że produkcję obstawiają miejscowi i obcemu jest ciężko dostać się. Ale widać że firma rozwija się.

@Całowanie

Witam, prawdą jest że firma się rozwija, jednak nie jest prawdą że bazujemy tylko na miejscowych Pracownikach. Dla nas miejsce zamieszkania nie jest istotne, najważniejsze jest fachowość, doświadczenie i chęć do pracy. I takich Osób poszukujemy :-)

Czarna
@Novo-Pak Sp. z o.o.

Tak to jest praca dla tych co nic nie potrafią , tylko stać 12 godzin przy maszynie. Jeśli komuś to odpowiada to proszę bardzo. Nawet są paczki świąteczne i palety dla najlepszych.

@Czarna

Przykro mi Czarna że ma Pani tak niskie mniemanie o sobie. Ja uważam że żadna praca nie hańbi i do każdej trzeba mieć większe lub mniejsze kwalifikacje. Na święta doceniamy wszystkich Pracowników, a odnośnie palet wystarczy przyjść i zapytać ;-) Pozdrawiam

Szukam pracy.

Witam. Czy w firmie pracownik operator maszyn Z czasem dostaje jakieś większe pieniądze??

Novo-Pak Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy Novo-Pak Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Novo-Pak zatrudnia Pracowników przez pierwsze trzy miesiące na umowę o pracę na okres próbny. W sytuacji gdy Pracownik sie sprawdzi i wykaże chęć kontynuowania pracy, podpisujemy umowę o pracę na czas określony, który po wygaśnięciu przechodzi na umowę o pracę na czas nieokreślony.

ghfcjdyvr

Jestem pracownikiem na produkcji. Mam do pracy wszystko co potrzeba, ubrania robocze i środki ochrony osobistej. Wynagrodzenie na koncie mam regularnie. Pracuje, robię swoje i nie narzekam. Kierownik czasami ma swoje humory, jak to kierownik, ale nie powiedział bym że się czepia ciągle i bezpodstawnie, jak tu niektórzy komentują. Narzekają zawsze ci, którym się nie chcę pracować, lub ci co się nie nadają do pracy. Ale to już jest kwestia człowieka a nie firmy. W firmie działa system rejestracji czasu pracy pracowników, i łatwo można zweryfikować kto, ile czasu i kiedy pracuje i za to ma płacone.

M.a
@ghfcjdyvr

Dokladnie.

narzedziownia

Pan „Maniek” , „Rychu” , „XYZ” i pewnie zaraz będą kolejne są zamieszczane przez tę samą osobę. Narzędziownia firmy Novo-pak istnieje wiele lat a te kłamliwe opinie pojawiają się dokładnie od daty w której to zakończyliśmy współpracę z Panem M. Pan M. zapomniał dodać że podczas pracy u nas otrzymał dziesiątki upomnień za nagminne spóźnianie się do pracy i wręcz nieustanną zabawę telefonem – rzekłbym uzależnienie, o jakości pracy to już nie wspomnę. Co do doświadczenia to Pan M. zapomniał wspomnieć, że cała jego kariera zawodowa to 2,5 roku, bo w pierwszej narzędziowni, której pracował podziękowali mu po 6 miesiącach. Co do złego wyposażenia i organizacji to już słyszałem takie wypowiedzi Pana M. gdy jeszcze u nas pracował w odniesieniu do poprzedniego pracodawcy. Pan M. zapomniał także ile czasu trzeba było poświęcić mu na naukę posługiwania się tymi narzędziami np. systemem pozycjonującym 3R. Rotacja pracowników ?– mamy dwóch byłych pracowników włącznie z Panem M. w przeciągu wielu lat. Pozostała część załogi to zgrani ludzie którzy pracują w naszej narzędziowni od 5 do nawet kilkunastu lat a atmosfera nareszcie wróciła do dobrej po rozstaniu z Panem M. Bezpodstawne oskarżenia o mobbing to już łamanie prawa więc zostawiam to bez komentarza.

narzedziownia

myli się Pani, a piszę o sytuacji w wydziale narzędziowni i jestem pewien że nic Pani o nas nie wie.

Aneta P

odradzam tu pracę.wszystko co pisza ludzie to prawda trzymajcie sie z dala od tej firmy patrza tylko jak kogos (usunięte przez administratora) upokorzyc

pracownica

Pracuje w firmie od kilku lat i mogę powiedzieć że dobrze mi się tu pracuje. Jest to jedna z najlepszych firm w okolicy, stabilna i rozwijająca się. Nie planują zwijać interesu, jak to niejedna w obecnej sytuacji, nie planują zwolnień, są wypłacalni i dostaje swoją wypłatę zawsze mam na koncie na czas. Dużo inwestują w infrastrukturę i rozwiązania mające na celu polepszyć procesy w firmie. Polecam!

Czy pracujesz tam nadal? Dostaleś jakas umowę o prace?

Olga

@Anonim, widzę, że jesteś rozczarowany swoją współpraca z firmą. Czy widzisz też jakieś pozytywne aspekty swojej pracy u tego pracodawcy? Jak wygląda sprawa z premiami, pakietem socjalnym? Czy za nadgodziny można ekstra zarobić? Rozumiem, że barnie wolnych dni nie jest mile widziane. Pamiętaj, że prawo do urlopu przysługuje kademu pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę.

@Olga

W tym zakladzie nie ma funduszu socjalnego. Nadgodziny czasami dają, ale później dają dzien wolny, bo już jestes nie potrzebny .(usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś jest wolniejszy to tragedia.. (usunięte przez administratora)

Zgred
@Olga

Brak brak brak Wszystko brak co ty pytasz? Pracowalem tam nie polecam jak pisza nawet Ukraina ucieka

Kuzyn

Gdzie znajdę aktualne oferty pracy i czy rodzina (u Was) może pracować w tym samym dziale?

Wiktoria
@Kuzyn

Jakie stanowisko pracy Cię interesuje? Aktualnie Novo-Pak Sp. z o.o. szuka Technologa Produkcji, Operatora Wtryskarek, Specjalisty ds. Jakości, Operatorów Wtrysku z Rozdmuchem i Rozdmuchu. Tutaj znajdziesz oferty i dane kontaktowe: http://www.novopak.com.pl/praca.php .

Tomasz

Rotacja personelu może być spowodowana różnymi sytuacjami w życiu pracowników. Niekoniecznie musi to oznaczać coś złego. Dlaczego twierdzisz, że ludzie odchodzą bo nie są szanowani? Powiedz proszę coś na ten temat.

Zdzich

Do tego maja predyspozycje a udaja inaczej

Magda

Nie dostaliście nic na święta ?

Czy firma Novo-Pak Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ewelina

Czyli nie ma żadnych szkoleń dla pracowników Novo-Pak? Czy są, ale pracownicy muszą opłacać je na własną rękę? Dzięki za poświęcony czas.

Student

Mam pytanie czy jest możliwość dorobienia sobie na umowę zlecenie w weekendy? Np. na magazynie? Jaka stawka na rękę za godzinę pracy? Dziękuję za odpowiedzi.

Wiktoria

To co opisujesz na forum jest bardzo niepokojące. Niestety widzę, że Twoja opinia na temat pracy w firmie Novo-Pak Sp. z o.o. nie jest odosobniona. Czy fakt, że nie otrzymałeś wynagrodzenia został gdzieś zgłoszony? Jak duża grupa pracowników nie otrzymała wypłaty?

Olga

@Anonim, dość mocne słowa wobec firmy. Czy Ty doświadczyłeś tego, że wynagrodzenie zostało Ci policzone nieprawidłowo? Czy rozmawiałeś o tym z działem finansowym? Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Rozumiem, że pracownicy nie są objęci funduszem socjalnym i dodatkami do wynagrodzenia. Czy za to można liczyć na kursy doszkalające? Jaki rodzaj umów zawiera pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dodawania swoich opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Novo-Pak Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novo-Pak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novo-Pak Sp. z o.o.